تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 54 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 533

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با تشکر از دوستان به خصوص جناب M659 چند سوال داشتم مانیتوز cw1931 پنلش از کدوم سری هستش و از نظر شما کیفیتش چجوره؟ آخه تو تاپیک قبلی گفته بودید BW1931 پنلش خوب نیست و بدررد نمیخوره ! منم احتمال دادم cw1931 از همون سری یاشه
    حالا به نظر شما cw1931 بهتره یا w1952s که DVI نداره ؟؟

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با تشکر از دوستان به خصوص جناب M659 چند سوال داشتم مانیتوز cw1931 پنلش از کدوم سری هستش و از نظر شما کیفیتش چجوره؟ آخه تو تاپیک قبلی گفته بودید BW1931 پنلش خوب نیست و بدررد نمیخوره ! منم احتمال دادم cw1931 از همون سری یاشه
    cw تفاوتی با bw نداره.در حد یک اسم.
    1952 انتخاب بهتری هست.

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

فرق Cw , Bw توی یک تکنولوزی که سامسنوگ بهش میگه Wide Color Gamut(97% .این سری مانیتور ها در بازار جهانی با اسم های 931bw عرضه میشن و کیفیت بسیار مطلوبی هم دارن ولی متاسفانه تولیدات داخل از پنل های یک شرکت چینی استفاده میکنند که مخفف اسمش C هستش (ربطی به C توی اسم CW نداره) . هر دوی این مانیتورها پنل C دارن.جالب اینکه این شرکت چینی برای View Sonic پنل های خیلی خوبی تولید میکنه ولی توی محصولات سامسونگ این پنل ها درجه ی 3 محصوب میشن و ترتیب اینجوریه:
    S بهترین پنل سامسنوگه که خودش میزنه ، A پنل های درجه 2 محسوب میشه و C هم پنل های درجه 3. به نظر من شما همون W1952S رو بگیری بهتره. خیلی بچه ها استفاده کردن و راضی بودن ضمن اینکه مادیران گارانتی خیلی خوبی داره. نگران DVI هم نباش احتمال قوی اصلا متوجه تفاوتش نمیشی.

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

رابطه ی اسم پنل با کارخونه ی سازنده:
    (S) Panel is produced by Samsung
    (A) Panel is produced by AOU
    (C) Panel is produced by CMO Chi Mei Electronics
    خوب این لینک ها رم داشته باشید. این لینک مربوط به مقایسه 10 صفحه ای پنل S , A هستش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بدترینشم که دست ما هم هست پنل C هستش که اینجا با Calibration درست شده. البته در نظر داشته باشید در خارج مشکل عمدتا 226BW ها بودن و من تا حالا شکایتی از 931 ها در سایت های خارجی ندیدم.
    کد:
    اینم یک صفحه از فروم سایت معروف Tom's Hardware
    کد:
    Last edited by M659; 08-07-2008 at 16:43.

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

سلام بر دوستان

بجز پنل C پنل دیگه ای تو کشور نیست؟

اگه امکانش هست چند مانیتور 24 اینچ همراه با قیمت بزارید.بودجه هم زیر 500 هزار تومن.

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فرق Cw , Bw توی یک تکنولوزی که سامسنوگ بهش میگه Wide Color Gamut(97% .این سری مانیتور ها در بازار جهانی با اسم های 931bw عرضه میشن و کیفیت بسیار مطلوبی هم دارن ولی متاسفانه تولیدات داخل از پنل های یک شرکت چینی استفاده میکنند که مخفف اسمش C هستش (ربطی به C توی اسم CW نداره) . هر دوی این مانیتورها پنل C دارن.جالب اینکه این شرکت چینی برای View Sonic پنل های خیلی خوبی تولید میکنه ولی توی محصولات سامسونگ این پنل ها درجه ی 3 محصوب میشن و ترتیب اینجوریه:
    S بهترین پنل سامسنوگه که خودش میزنه ، A پنل های درجه 2 محسوب میشه و C هم پنل های درجه 3. به نظر من شما همون W1952S رو بگیری بهتره. خیلی بچه ها استفاده کردن و راضی بودن ضمن اینکه مادیران گارانتی خیلی خوبی داره. نگران DVI هم نباش احتمال قوی اصلا متوجه تفاوتش نمیشی.
    یعنی واقعا به نظر شما اگه cw رو بگیرم به مشکل بر می خورم؟؟ مشکلش مثلا چی می تونه باشه ؟؟؟

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام بر دوستان

بجز پنل C پنل دیگه ای تو کشور نیست؟

اگه امکانش هست چند مانیتور 24 اینچ همراه با قیمت بزارید.بودجه هم زیر 500 هزار تومن.
    samsung 2232bw/gw از پنل s سامسونگ بهره میبره

پروفشنال sagh_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

14

سلام به همگی ... چند تا سوال دارم ...
    1 - مانیتور فراسو دارم اما چند ماهه کلید های فینگر تاچش دیگه کار نمی کنه , چرا ؟ و چه کار کنم ؟
    2 - مانیتور فوکوس داشتم ... دیگه صفحه اش روشن نشد .. دادم برا گارانتی , گفت دیگه گارانتیش تموم شده , گفت خب اشکال نداره درستش کنید .. گفتند یک کیت می خواد که نداریم ... الان نزدیک به 1سال میشه ... چی کار کنم ؟
    3 - واسه یه آشنا ها که پول خیلی زیادی نداره , گفته مانیتور میخوام ... به نظر اساتید دست دوم بگیرم یا اینکار اشتباهه ؟ اگه نه چی بگیرم ؟ اگه آره چی بگیرم ؟ هرچی کمتر باشه بهتره ... طرف خیلی پولش کمه ...

پیشاپیش از شما ممنونم ...

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

samsung 2232bw/gw از پنل s سامسونگ بهره میبره
    ممنون آکتور خان منظورم از مدلهای دیگه بود.

با توجه به اینکه من تهران نیستم و از مانیتورهای جدید خبری ندارم اگه امکانش هست بگید مانیتور 24 اینچ تو بازار هست یا نه؟

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

یعنی واقعا به نظر شما اگه cw رو بگیرم به مشکل بر می خورم؟؟ مشکلش مثلا چی می تونه باشه ؟؟؟
    ببین مشکلاتی که دیده شده یکی رنگ پوست بوده یکی گرایش محسوس رنگ آبی بوده و فکر می کنم یک سری مشکلات زاویه دید. البته زاویه دید توی 2032 ها هم که پنل S دارن هم یک خورده محدود هست. شما اون Review هایی که پست بالاتر گذاشتم مطالعه بفرمایید یک گزارش 10 صفحه ای مقایسه ی دو تا 226BW یکی با پنل S و یکی با پنل A و آخرین لینکم مربوط به 226BW با پنل C هستش(که الان 1931 ها دارن)
    سلام به همگی ... چند تا سوال دارم ...
    1 - مانیتور فراسو دارم اما چند ماهه کلید های فینگر تاچش دیگه کار نمی کنه , چرا ؟ و چه کار کنم ؟
    2 - مانیتور فوکوس داشتم ... دیگه صفحه اش روشن نشد .. دادم برا گارانتی , گفت دیگه گارانتیش تموم شده , گفت خب اشکال نداره درستش کنید .. گفتند یک کیت می خواد که نداریم ... الان نزدیک به 1سال میشه ... چی کار کنم ؟
    3 - واسه یه آشنا ها که پول خیلی زیادی نداره , گفته مانیتور میخوام ... به نظر اساتید دست دوم بگیرم یا اینکار اشتباهه ؟ اگه نه چی بگیرم ؟ اگه آره چی بگیرم ؟ هرچی کمتر باشه بهتره ... طرف خیلی پولش کمه ...

پیشاپیش از شما ممنونم ...
    کلا من با این اینترفیس های فینگر تاچ که ال جی هم استفاده میکنه موافق نیستم. یک جورایی عمر استفاده رو میاره پایین ولی البته اونقدر مهم نیست. احتمالا به دلیل استفادتون سنسورهاش با مشکل روبرو شده و به نظرم باید ببرید تعمیرگاه متفرقه.
    در مورد LCD هم سعی کنید اصلا به دنبال جنس دست دوم نرید چون کلا دستگاه حساسیه و به فشار خیلی بد واکنش نشون میده. اینم در نظر داشته باشید که غالب LCD ها از لامپ های فلورسنتی استفاده میکنن که در اثر استفاده بعد از چند سال درخشندگی خودشونو از دست میدن. در حال حاضر فراسو مانیتور های 15 اینچی تولید میکنه که قیمت بسیار مناسبی دارن. البته بودجه رو اعلام کنید خیلی بهتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •