تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 82 از 82

نام تاپيک: سوال از سوپر مدیران یا ادمین های محترم

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مگه داریم خاله بازی میکنیم که اینجوری حرف میزنید

اگه بخواین میتونم چندین تاپیک و پست شما(همکاران یا مدیران موضوعات علمی) رو بیارم که بعضی از قسمتهاش ربطی به انجمن

نداره

فکر نمیکنم کار درستی کرده باشی ، سینا قبلا" هم تذکر داد که تاپیکایی که مشکل ندارند الکی ترشی نکنید بلکه به انجمن های

مربوطه بفرستید ، شاید حسش نبود که ...

فقط اینو بگم که وقتی دانشجو یه درسی رو قبول شه ، اگه استاد نخواد خیلی راحت میتونه نمره ی پاسی رو بهش نده ، امیدوارم

مطلب رو گرفته باشید ، اگر هم نگرفتید ایرادی نداره

همین نظم زیاد کار دسش داده و شاکی داره

امیدوارم...!

ممنون از مدیران و همکاران برای پاسخگویی

سلام

خوب همونطور که انتظار داشتم شما بدنه ی اصلی توضیحات من رو به کناری گذاشتین و باز به موارد حاشیه ای پرداختین.
    من توضیحی بیشتر از اون چیزی که در پست قبلیم نوشتم به نظرم نمی رسه که اضافه کنم. توصیه می کنم یک بار دیگه با دقت روال کار در انجمن گیاه شناسی رو مرور کنید در پست قبلی بنده.
    هر موردی که هم که فکر کردین در بخشی از موضوعات علمی هست ولی به نظرتون بی ارتباط به اون بخشه رو حتما در تیم فعالیتی بخش علمی یا از طریق پیغام خصوصی با بنده مطرح بفرمایید تا اگر مرتبط بود براتون توضیح بدم و اگر بی ارتباط بود حذف کنم.
    تاپیکی که از شما به تراش منتقل کردم هم یک تاپیک بدون مشکل نبوده که فقط جاش نادرست باشه بلکه کاملا مشکل دار بود چون از هر مبحثی درونش مقاله ای داشت و این طوری تاپیک های مختلط رو ما مشکل دار خطاب می کنیم نه یک تاپیک بدون مشکل و نقص که صرفا جای اون اشتباهه و بعد از یک ماه و اندی که من مداوم به مرتب سازی و جایگذاری پستها و تاپیک های مشکل دار شما پرداختم بدون هیچ گونه یادآوری تا جایی که شما اون رو بدون مشکل الان فرض می کنید متوجه شدم این روال فقط ظلم در حق فعالیتهای باقی کاربران هست که سعی می کنن با نظم و ترتیب مطالب رو در جای خودشون ارسال کنن و من وقتی رو که باید بذارم تا اون مطالب رو در فهرستها بیارم تا از دید دور نمونه و زحمات اونها از بین نره رو باید بذارم تا تاپیک ها و پستهای شما رو مرتب کنم.
    بنابراین مقالات و تاپیک هایی که بر طبق قوانین بخش ارسال نشن به همون دلیل که مشکل دار هستن به تراش منتقل میشن و مسئولیت قرار گرفتن مقالات در جای صحیح خودشون برای دوستانی مثل شما که چندین بار توضیح کامل از من دریافت کردن با خودشون هست. برای دوستان تازه وارد من همیشه تا حد امکان توضیح میدم و خواهم داد و تا حد امکان هم در ابتدای فعالیتشون من راهنمایی اونها رو بر عهده خواهم گرفت تا شرمنده ی اونها هم نشده باشم ولی از کاربران قدیمی و با تجربه ی انجمن انتظار بیشتری دارم و داریم همگی ما که با فعالیتشون سطح انجمن رو بالا ببرن نه انجمن رو دچار بی نظمی کنن.

در نهایت اگر با سلسله مراتبی که براتون طی پیغام خصوصی و همینطور پست بالا به طور کامل توضیح دادم می تونید همسو باشید باعث افتخار ما هست که دوستی در کنار ما فعالیت کنن. ولی همونطور که گفتم منطبق و همسو با روالی که توضیح دادم.

من صحبت بیشتری در این زمینه ندارم.
    همیشه موفق باشید

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

1- من متوجه نشدم منظورتون از "تهدید به اخطار" چیه دقیقا؟ آیا این که براتون مو به مو توضیح دادم روال ارسال مطلب در انجمن موضوعات علمی رو و در آخر هم یادآوری کردم که پیغام رو بدون اخطار فرستادم تا شرمنده ی شما نشده باشم و بدون توضیح کامل اخطار ندم رو شما تهدید می دونید؟؟!! اگر بله پس من سعی می کنم اخطار رو هم در همون نوبت اول همراه با توضیحاتم براتون بفرستم که برداشتتون این نباشه من دارم با یادآوریم شما رو تهدید می کنم!
    مگه داریم خاله بازی میکنیم که اینجوری حرف میزنید
    وقتی این پست دیانلا رو خوندم دیدم چه آشناست برام این خاله بازی بقول دوست آرووممون بیدستر ! . دقیقا زمان هایی که خود داری میکنم از برخورد هایی مثل اخطار دادن , و بجاش پی امی میدم و توضیح میدم وضعیت رو و درخواست همراهی میکنم , با رها با موضع گیری تندی مواجه شدم که در مقابل اخطار های تند وجود نداشته .
    پس با این وصف من هم در این خاله بازی نقشی باید داشته باشم .

حتم شما هم تجربه برخورد با آدمهایی رو داشتید که فرضا میان و کلاه سر شما میزارن . شما هم به احترام دوستیتون باهاش به احترام آبروش چیزی نگفتید و سکوت کردید . و اون فرد سکوت شما رو به حساب نفهمی شما گذاشته و میزاره ؟( ای جان پیچوندیمش نفهمید ) چه ربطی داشت ؟
    ربطش به واکنشیه که بعضی رفقا بعد از توهین به مدیران از خودشون نشون میدن و در مقابل سکوت مدیر , با توهینی جدید تر و آپ دیت شده تشریف میارن برای تخلیه فشار های وارده در زندگی خصوصی !

عرض کنم خدمت دوستان که مدیران و همکاران انجمن فحش خور کسی نیستن . حالا اگه کسی هر چی از دهنش در اومد گفت و یک مدیری سرشو انداخت پایین جواب نداد , بقیه مدیر ها دیگه سوژه بشو نیستن .

تقی بیبین افسره چیجوری جریممون کرد داش . ای مصبتو . تف . داغم . شب بیریم یه چهار تا باره این مدیرا کونیم آرووم شیم دیلیمون خونک شه . جون داش .

خلاصه اینکه لطفا اینجا خاله بازی نکنید .

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •