تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 630 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال دارم بس که پرسیدمش از رو رفتم
    هر کی میدونه دریغ نکنه :کارت آزمون پزشکیو کی میدن؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی کارتارو در چند روز گذشته ندادن ؟

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال دارم بس که پرسیدمش از رو رفتم
    هر کی میدونه دریغ نکنه :کارت آزمون پزشکیو کی میدن؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی کارتارو در چند روز گذشته ندادن ؟

فعلا ندادن 24 تير من شنيدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بچه ها براتون اینجا روش محاسبه معدل رو به طور کلی توضیح می دهم تا همتون از این سردرگمی راحت بشین و بفهمین اوضاع از چه قرار است(این روش محاسبه معدل تایید شده توسط عده ای زیادی از مشاوران صاحب نام کشور می باشد)تذکر:طبق اعلام سازمان سنجش در طی سال گذشته تاثیر معدل در سال تحصیلی 86_87 به صورت 15% و برای سال تحصیلی 87 _88 تا 25% قابل ارتقا است(البته بحث های زیادی برای سال جدید در میون است که من قطعی ترینشون رو که همون تبدیل معدل به 25% است رو درنظر گرفتم) و این تاثیر به صورت تک درس یعنی فیزیک برای فیزیک . دینی برای دینی و... محاسبه میشود.روش محاسبه :1) ابتدا نمره درس مورد نظر را در امتحان نهایی تقسیم بر 20 کرده وپس از ان عدد به دست امده را ضرب در 100 می کنیم(انجام این عمل برای تبدیل کردن نمره درس مورد نظر به درصد است ) 2) سپس با توجه به تاثیر 25% نمره درس مورد نظر در کنکور با استفاده از یک جدول تناسب میزان استفاده خودرا از این 25% به دست می اوریم یعنی میگوییم به طور مثال من نمره 10 رادر درس فیزیک گرفته ام که با تبدیل به درصد می شود 50 % اگر این 50% را از 100% امتحان نهایی گرفته ام از 25% تاثیر در کنکور چقدر گرفته ام که میشود 12.5 % .به همین صورت دروس دیگر را ادامه میدهیم .3) درقسمت سوم فرض میگریم در کنکور درصدی را در درس مور نظر به دست اورده ایم به عنوان مثال در همان درس فیزیک درصد 60% را به دست اورده ایم دوباره در یک جدول تناسب قرار میدهیم یعنی میگوییم من از 100 %سوالی که در کنکور جلویم گذاشتند 60% گرفته ام از 75% ( تفریق میان 100% اصلی از 25 % تاثیر امتحان نهایی است ) چقدر می گیرم که میشود 45%. و به همین صورت دروس دیگر را ادامه میدهیم .4) سپس از جمع میان دو درصد به دست امده در قسمت 2 و3 درصد اصلی ما در محاسبه رتبمون به دست می اید .به طور مثال در همان درس فیزیک درصد نهایی ما می شود 57.5% (12.5%+45%)تذکر: لازم به تذکر است که ضرایب دروس هم بر روی همان درصد نهایی محاسبه میشود .نکته : حالا ممکن شما درسی مثل درس دینیت 17 شده باشه در کنکور هم 70% بزنی درصد نهاییت(یعنی درصدی که در طی مراحل بالا به دست می اید) همون 70% بشه پیش خودت میگی خوب پس معدل چه تا ثیری داره نکتش ایجاست که اگه نفر دیگری درصد تو کنکورش رو 70% بزنه ولی امتحان نهاییش 20 شده باشه اون درصد نهاییش برای محاسبه رتبش 75 % میشه ولی برا شما همون 70% میمونه و اون از شما 5% جلوتر می افته .نکته:برای به دست اوردن نمره خام درس ریاضی 3 درس حسابان_ هندسه2_جبر را ابتدا در ضرایبشون ضرب کرده ومجموعشان رادر مجموع ضرایب تقسیم کرده نمره به دست امده همان نمره خام است که باید بر رویش 4 روش بالا اجرا شود بچه ها این روش روش اختراعی خودم است ( با اینکه زیاد سخت نیست) به تایید خیلی از مشاوره های کنکور هم رسیده امیدوارم خیالتون از بابت معدل راحت بشه و میزان تاثیرش رو بفهمین ودیگه غصه نخورین چون اگه من هر چی میگفتم این 75% رو بچسبین واون 25% رو ول کنید شماها که قبول نمی کردین حالا که با استدلال میزان تاثیرش رو فهمیدین دیگه این 75% رو بچسبین که اگه تلاش کنین به راحتی قابل جبران است .به امید حق

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

بچه ها براتون اینجا روش محاسبه معدل رو به طور کلی توضیح می دهم تا همتون از این سردرگمی راحت بشین و بفهمین اوضاع از چه قرار است(این روش محاسبه معدل تایید شده توسط عده ای زیادی از مشاوران صاحب نام کشور می باشد)تذکر:طبق اعلام سازمان سنجش در طی سال گذشته تاثیر معدل در سال تحصیلی 86_87 به صورت 15% و برای سال تحصیلی 87 _88 تا 25% قابل ارتقا است(البته بحث های زیادی برای سال جدید در میون است که من قطعی ترینشون رو که همون تبدیل معدل به 25% است رو درنظر گرفتم) و این تاثیر به صورت تک درس یعنی فیزیک برای فیزیک . دینی برای دینی و... محاسبه میشود.روش محاسبه :1) ابتدا نمره درس مورد نظر را در امتحان نهایی تقسیم بر 20 کرده وپس از ان عدد به دست امده را ضرب در 100 می کنیم(انجام این عمل برای تبدیل کردن نمره درس مورد نظر به درصد است ) 2) سپس با توجه به تاثیر 25% نمره درس مورد نظر در کنکور با استفاده از یک جدول تناسب میزان استفاده خودرا از این 25% به دست می اوریم یعنی میگوییم به طور مثال من نمره 10 رادر درس فیزیک گرفته ام که با تبدیل به درصد می شود 50 % اگر این 50% را از 100% امتحان نهایی گرفته ام از 25% تاثیر در کنکور چقدر گرفته ام که میشود 12.5 % .به همین صورت دروس دیگر را ادامه میدهیم .3) درقسمت سوم فرض میگریم در کنکور درصدی را در درس مور نظر به دست اورده ایم به عنوان مثال در همان درس فیزیک درصد 60% را به دست اورده ایم دوباره در یک جدول تناسب قرار میدهیم یعنی میگوییم من از 100 %سوالی که در کنکور جلویم گذاشتند 60% گرفته ام از 75% ( تفریق میان 100% اصلی از 25 % تاثیر امتحان نهایی است ) چقدر می گیرم که میشود 45%. و به همین صورت دروس دیگر را ادامه میدهیم .4) سپس از جمع میان دو درصد به دست امده در قسمت 2 و3 درصد اصلی ما در محاسبه رتبمون به دست می اید .به طور مثال در همان درس فیزیک درصد نهایی ما می شود 57.5% (12.5%+45%)تذکر: لازم به تذکر است که ضرایب دروس هم بر روی همان درصد نهایی محاسبه میشود .نکته : حالا ممکن شما درسی مثل درس دینیت 17 شده باشه در کنکور هم 70% بزنی درصد نهاییت(یعنی درصدی که در طی مراحل بالا به دست می اید) همون 70% بشه پیش خودت میگی خوب پس معدل چه تا ثیری داره نکتش ایجاست که اگه نفر دیگری درصد تو کنکورش رو 70% بزنه ولی امتحان نهاییش 20 شده باشه اون درصد نهاییش برای محاسبه رتبش 75 % میشه ولی برا شما همون 70% میمونه و اون از شما 5% جلوتر می افته .نکته:برای به دست اوردن نمره خام درس ریاضی 3 درس حسابان_ هندسه2_جبر را ابتدا در ضرایبشون ضرب کرده ومجموعشان رادر مجموع ضرایب تقسیم کرده نمره به دست امده همان نمره خام است که باید بر رویش 4 روش بالا اجرا شود بچه ها این روش روش اختراعی خودم است ( با اینکه زیاد سخت نیست) به تایید خیلی از مشاوره های کنکور هم رسیده امیدوارم خیالتون از بابت معدل راحت بشه و میزان تاثیرش رو بفهمین ودیگه غصه نخورین چون اگه من هر چی میگفتم این 75% رو بچسبین واون 25% رو ول کنید شماها که قبول نمی کردین حالا که با استدلال میزان تاثیرش رو فهمیدین دیگه این 75% رو بچسبین که اگه تلاش کنین به راحتی قابل جبران است .به امید حق
    منم همین نظر رو داشتم ولی بعضی از بچه های انجمن نظرشون این نیست ! البته همون 15 درصد باید باشه !

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

OK

راستی یه کم اطلاعات در مورد آزموناش می خوام. سایتی هست در این مورد؟

مثلا اینکه آزموناش کی شروع میشه و چند تا هست و از این چیزا ...

اگه بخوای از تابستون بری با ازمونای تابستونش
    میشه 24 تا آزمون!
    سایت رسمی قلم چی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پارسال اولین ازمون تابستونش 5 مرداد بود!
    امسال هم همین حدوداس!

وقتی میری ثبت نام کنی
    بهت برنامه راهبردی ازمون رو میدن
    اونجا همه چیز رو درباره ازمون نوشته

موفق باشی

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

اگه بخوای از تابستون بری با ازمونای تابستونش
    میشه 24 تا آزمون!
    سایت رسمی قلم چی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پارسال اولین ازمون تابستونش 5 مرداد بود!
    امسال هم همین حدوداس!

وقتی میری ثبت نام کنی
    بهت برنامه راهبردی ازمون رو میدن
    اونجا همه چیز رو درباره ازمون نوشته

موفق باشی
    به نظر شما اگر از تابستون برم کانون بهتره یا از مهر در ضمن اشاره کنم که برنامه ی مدرسه ی ما نیز بسیار خوب و قوی هست و اگه طبق آن پیش برم میشه درسارو جمعش کرد
    با تشکر

داره خودمونی میشه farshad_miki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نمره مستقيم همون درس تاثير داره نه معدل
    راستي حداكثر تاثير نمره هاي براي رتبه هاي زير 1000 500 نفره

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

هندسه1و2
    آمار
    رياضي2
    حسابان
    جبر
    هندسه تحليلي
    ديفرانسيل
    گسسته
    فيزيک1و2و3
    شيمي2و3
    فيزيک1و2 پيش
    شيمي 1و2 پيش

واسه کتابم بيا تو کتاب هاي کمک درسي توي انجمن
    دستتون درد نكنه حالا لطف كنيد ليست كتابهاي عمومي را هم بگيد

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ادبيات2و3وپيش
    عربي2و3
    ديني2و3وپيش
    انگليسي3وپيش

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

به نظر شما اگر از تابستون برم کانون بهتره یا از مهر در ضمن اشاره کنم که برنامه ی مدرسه ی ما نیز بسیار خوب و قوی هست و اگه طبق آن پیش برم میشه درسارو جمعش کرد
    با تشکر
    به نظرم از تابستون برید بهتره
    چون اینطوری خودتون رو محک میزنید!
    مطمئن باشید ضرر نمیکنید!

خوب همین الان دیدم!
    تاپیکتون استیکی شده!
    موفق باشید
    Last edited by soheilsmart; 08-07-2008 at 18:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •