تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 209 از 630 اولاول ... 109159199205206207208209210211212213219259309 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,081 به 2,090 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

اگه نباشه جاش خالی می مونه ugly_girl_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Where

پيش فرض

منم اومدم قاطی شما.یه کنکوری بهتون اضافه شد...

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

قانون جاذبه
    نیروی جاذبه در زندگی مفهومش اینه كه هر آنچه رو كه بخواهیم به سمت خود جذب می‌كنیم و این خواستن ، یك خواستن كلامی نیست بلكه ما با فكر كردن به هر موضوعی اون رو جذب می‌كنیم
    به طور خلاصه :
    افكار مثبت یا منفی نتیجه می‌دهند: احساسات مثبت یا منفی ، كه نتیجه می‌دهند: رفتارهای مثبت یا منفی ، و از این نتیجه میشه: واكنش‌های مثبت و منفی محیط در مقابل رفتار ما ، كه در واقع همون نتیجه یا اتفاقاتِ مثبت یا منفی هستند.
    پس اثبات میشه : افكار مثبت = اتفاقاتِ مثبت! و همینطور افكار منفی = اتفاقات بد!
    تبدیل افكار و خواسته‌ها به اتفاقات، سه مرحله داره:
    1- خواستن: خواستن به مفهوم فكر كردن به خواسته‌ایه نه بیان اون. ما با فكر كردن به آرزوها یا ترسها اونها رو طلب می‌كنیم.
    2- پاسخ: در این مرحله كائنات یا هستی با توجه به جهت فكر ما در صدد پاسخ بر میان و طوری شكل می‌گیرن كه ما رو به سمت خواسته هدایت كنن. ما هرگز از چگونگی وقوع این پاسخ باخبر نمی‌شیم.
    3- دریافت: مرحله تحقق خواسته است كه در یك فاصله زمانی قابل قبول بعد از خواستن رخ میده و اولین شواهد اون ظاهر شدن شور و اشتیاق و عشق و انگیزه در فردیه كه خواسته رو با خودش داره و این حس در واقع راهنما و هدایت‌كننده فرد به سمت خواسته‌اشه.
    نكته مهم: این یك تفكر امیدوارانه ، تلقین یا دیوانگی خیالی نیست! در واقع باور ، یاور ماست. و علم كوانتوم هم ثابت كرده است كه هرگز نمی‌تونیم جهانی رو بدون حضور ذهن و برداشت‌های اون داشته باشیم. این راز رو میشه با الكتریسیته مقایسه كرد كه هیچ كس معمولاً از ماهیتِ اون سر در نمیاره اما همه می‌دونن و دیده‌ان كه با برق میشه غذا پخت و بنابراین ازش بهره می‌گیرن. پس ما به ماهیت این راز هم كاری نداریم و تنها از اون برای كامیابی بهره می گیریم.
    آلبرت اینشتین: «تخیل همه چیز است. تخیل پیش‌درآمد تمام داشته‌های ما در آینده است.»
    توضیح دیگه‌ای كه در مورد راز قانون جاذبه باید گفت اینه كه ، هرگز از كسی خواسته نشده كه به كنترل یا هدایت تمام افكارشون بپردازن چون این كار به دیوانگی افراد منتهی میشه ، بلكه باید از خیل افكار متعددی كه در طول زندگی به سراغ ما میان ، همیشه افكاری رو كه می‌پسندیم و مثبت هستن نگهداری كرده و باقی رو دور می‌ریزیم. در واقع ما تجدید نظری در نحوه فكر كردن مداوم و ادامه افكاری كه به سراغمون میان خواهیم داشت.
    وینستون چرچیل: «شما جهان خود را می‌سازید همانگونه كه در آن پیش می‌روید.»
    از همین الان به چیزهایی فكر كنین كه وجود ندارن ، مثلاً عشقی كه می‌خواهین باشه ولی وجود نداره. اطمینان و ایمان داشته باشین كه هستی پاسخی درخور با این خواسته خواهد داد. اگر تنها با اون چیزی كه در ظاهر وجود داره و هستیم نگاه كنیم ، تنها چیزی هم كه نصیبمون میشه همونه در حالی كه می‌تونیم به چیزهایی فكر كنیم كه در انتظارمون هستن و با این فكر اونها رو به سمت خودمون جذب كرده و در یافتنشون سرعت ایجاد كنیم. همینطور باید توجه داشته باشیم كه مهم نیست این خواسته تا چه حد بزرگ و یا عملی باشه.

موفق باشید

3. 3 کاربر از majid.khaledi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با احترام به شما و همه دوستان باید بگم من 100% با قسمتی از حرفاتون مخالفم !
    خیلی دوست دارم راجع به این قانون و حرفایی که این بالا گفتین صحبت کنم ولی ممکنه بحث تاپیک منحرف شه و دوستان شاکی شن !
    موفق باشین !
    خوب ... امیدوارم اخرن پست باشه در این زمینه...
    افکار ما مشخص کننده آینده ما هستند ولی با توجه به منطق... فکر ما باید منطقی باشه... باید از روی برنامه ریزی باشه...

من در مورد مطالب درسی عرض می کنم و اینکه چه فایده داره شخصی تا حالا درسی نخوانده باشه و بعد بیاد بگه من می خونم تا زیر 500 بیارم و از تهران قبول شم.در این مدت کم تمام تلاشش رو می کنه ولی چون همون ابتدا فکرش احساسی بوده نمی تونه موفق بشه.فرد افسرده میشه.بیمار میشه و این ناشی از افکار نادرست هست.
    به نظر من باید منطقی بود ، با توجه به استعداد و تلاشمون فکر کنیم و کمی بیشتر از اون نه خیال باف بشیم.
    مثلا در همین انتخاب رشته دانشگاه آزاد خیلی ها بلند پروازی می کنند(افکار احساسی) و بعد نمی تونن از اون رشته قبول بشن و در زندگی ضربه می بینن.

با تشکر

5. این کاربر از Reman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

نظرمن:در رسیدن به هدف یا هدف باید به اندازه ی تلاش باشد یاتلاش به اندازه ی هدف!!!

7. این کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

منم اومدم قاطی شما.یه کنکوری بهتون اضافه شد...
    خوش اومدی رشته تون و اینکه پشت کنکوری هستید یا سال اولی؟؟

نظرمن:در رسیدن به هدف یا هدف باید به اندازه ی تلاش باشد یاتلاش به اندازه ی هدف!!!
    که با کنکور درست نمیگه! برای کنکور چیزی که تازه اول کاره اینهمه تلاش خیلی زیاده( به نظر من) ولی فقط اجبار هست همین

9. این کاربر از separate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

خوب ... امیدوارم اخرن پست باشه در این زمینه...
    افکار ما مشخص کننده آینده ما هستند ولی با توجه به منطق... فکر ما باید منطقی باشه... باید از روی برنامه ریزی باشه...

من در مورد مطالب درسی عرض می کنم و اینکه چه فایده داره شخصی تا حالا درسی نخوانده باشه و بعد بیاد بگه من می خونم تا زیر 500 بیارم و از تهران قبول شم.در این مدت کم تمام تلاشش رو می کنه ولی چون همون ابتدا فکرش احساسی بوده نمی تونه موفق بشه.فرد افسرده میشه.بیمار میشه و این ناشی از افکار نادرست هست.
    به نظر من باید منطقی بود ، با توجه به استعداد و تلاشمون فکر کنیم و کمی بیشتر از اون نه خیال باف بشیم.
    مثلا در همین انتخاب رشته دانشگاه آزاد خیلی ها بلند پروازی می کنند(افکار احساسی) و بعد نمی تونن از اون رشته قبول بشن و در زندگی ضربه می بینن.

با تشکر
    تقريبا اين ميشه خواست خدا!
    اگه من روزي 23 ساعت هم درس بخونم و هدفم رتبه 1 باشه ولي خدا نخواد من هيچوقت رتبه 1 نميشم ولي اگه خدا بخواد من با 4 ساعت درس خوندن هم ميتونم رتبه 1 شم
    اگه كسي بخواد تازه درسو شروع كنه و بيايم ازش بپرسيم كه ميخواي رتبه چند بياري ؟
    اگه بگه : رتبه زير 1000 كه ماله من نيست ميخونيم هر چي خدا بخواد من به 3000 يا 4000 هم راضيم مطمئن باشين 10000 هم نميشه
    ولي اگه بگه: من ميدونم اگه تلا شمو بكنم و خدا بخواد ميتونم رتبه زير 1000 بيارم حالا تلاشمو ميكنم هر چي خدا بخواد اگر هم نشد حتما به صلاحم بوده
    مطمئن باشين اگه خدا بخواد اين شخص زير 1000 هست
    پس مهم اينه كه خودمونو باور كنيم و تاشمونو بكنيم و بقيشو بسپاريم به خدا
    و اينو بدونين (( در نظر كائنات اين هدف ها نيستند كه كوچك و بزرگند بلكه انسان ها هستند كه كوچك و بزرگند))
    پس شروع كن چونكه يكي از رتبه هاي 1 تا 1000 ما توست

11. 4 کاربر از soheiltaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

13. این کاربر از karin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه f.taghizadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

زندگی بیشتر از چیزی که میخواهیم بهمون حاضره که بده!

من تا حده زیادی حرفهای
    reman
    عزیز را قبول دارم000
    نمیشه نقش تصاف و طبیعت را تو مسیر زندگیمون نادیده بگیریم...
    و تصمیم هایی هم که از روی هیجان آنی نشات میگیرند فقط شور آنی اند
    !
    همه این حرفهایی که در مورده موفقیت یا یه همچین چیزهایی میخونیم تو ناخوداگاه ما هستن
    بیاین یه لحظه فکر کنیم چه راه سختی را طی کردیم
    یادتونه کلاس اول که بودیم000هیچی بلد نبودیم 000چه جوری تونستیم بفهمیم و مدیریت کنیم که چ چندتا نقطه داره ا؟بالا یا
    پایین
    چه جوری یادمون مونده؟
    از رو چه اصولی نوشتنشو یاد گرفتیم؟جدول ضرب ؟
    آیا ما اون موقع چیزی درمورده مثلا راز هستی میدونستیم000
    حالا که نگاه میکنم میبینم واسه همه این مراحل چه قدر زحمت کشیدیم0.0
    و دلیله این که ما الان سختی اون موقع را نمیفهمیم این زمانی که از روش گذشته000
    فقط کافیه تو مسیر که میخوایم قرار بگیریم و لوس بازی و این چیزها را بذاریم کنار ...
    هیچ 100در صدی وجود نداره و دنیا و امورش نسبی اند
    !
    قانون موفقیت تو هیچ کتابی نوشته نشده
    بهتره زندگیمون بکر تر از این حرفا باشه که قاعده های زندگیمون کپی پیست شده باشه!
    اونا تو وجود و طبیعت خودمون وجود دارن و فقط تو مسیرن که میشه کشفشون کرد!
    آقا مجید عزیز
    :مثال هایی که از انیشتین زدی یه جمله است فقط!
    اونو کسی استراج کرده که از همچین جمله ایی خوشش اومده
    این جمله یه متن داشت که که مفهوم اصلی این جمله ازش استخراج میشه!منم این جملات را قبول دارم ولی نه این که بخوام برای اثباته حرفای بالا یش ازش استفاده کنم

!
    به هر حال دوستان من قصد بی احترامی به اعتقادی را ندارم 000
    مرسی که نظراتتون را گفتین

شاد باشین!

15. این کاربر از f.taghizadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام دوستان

الان پشتیبان من زنگ زد گفت ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شده!!!!!

اونطوریم که توی خبر ها بود از 15 تا 30 بهمن بود!

جریان چیه؟!!

17. این کاربر از separate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه * BriAnNa *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پل 17ام سی و سه پل D:

پيش فرض

{ من نمی خواستم ادامه بدم چون فکر می کردم بکس شاکی می شن ولی انگار همه دوست دارن در این زمینه صحبت کنن ! }
    خدمت همه دوستای گل باید بگم ما نیومدیم اینجا که یه مطلب جدیدو بگیم و یه قانون جدید اضافه کنیم به همه اون قوانینی که قبلا تو فیزیک و شیمی خوندین ! هدف من از صحبت کردن راجع به این موضوع هم فقط و فقط کمک کردن به شماست و اینکه برای رسیدن به خواسته هاتون از یه راه میانبر برین !
    من خودمم اول با این قانون مخالف بودم و حتی مسخرش می کردم! ولی الآن که باهاش آشنا شدم 100% بهش ایمان آوردم .
    قانون جذب دقیقا یه قانونه مثه w=mg ! تنها تفاوتش با قوانین دیگه اینه که فعلا دانشمندان نتونستن با قاعده و اصول و آزمایش و .. ثابتش کنن در حالیکه عملا تاثیرشو دارن می بینن و به عملکردش ایمان دارن ! مثه بیماری ایدزه که هنوز نتونستن کشفش کنن دقیقا از کجا اومده و راه درمانش چیه و ... ولی به عنوان یه بیماری خطرناک پذیرفتنش !

صحبت کردن راجع به این قانون به خصوص واسه کسایی که بهش اعتقاد ندارن و راجع بهش چیزی نشنیدن مثه اینه که بخوای قوانین نیوتنو به کسی که هیچی از فیزیک نمی دونه یاد بدی !
    من عملا نمی تونم تو چند تا پست توضیحش بدم و احساس می کنم هر چی بیشتر راجع بهش صحبت کنیم دوستانی که باهاش آشنا نیستند بیشتر موضع گیری می کنن ! نمی خوام اینطوری باشه !
    ولی بهتون توصیه می کنم برین و یه کم در این زمینه مطالعه کنین ! تو چند تا پست قبلی گفتم تو تاپیک استرس هم گفتم و اینجا هم یه بار دیگه میگم کتاب "چهار اثر فلورانس اسکاول شین " رو بگیرید و کلمه به کلمشو با دقت بخونین ! شما که اینقدر کتابهای درسی و کمک درسی می خونین یه کتاب 4200 تومنی هم روش !
    نهایتش اینه که از این کتاب خوشتون نمی یاد !!! در عوض کمی به اطلاعات عمومیتون اضافه میشه و اگه کسی راجع بهش صحبت کرد با قاطعیت می تونین نظر طرفو رد کنین !

از karin عزیز هم تشکر می کنم ولی اکثر این تاپیکها متروکه هستن و زمان تاپیک مال خیلی وقت پیشه !
    تاره ما که نمی خوایم صرفا روی قانون جذب و ... صحبت کنیم بحث اصلی ما موفقیت تو کنکور از این طریقه ! در واقع بحثمون مربوط به کنکوره !

برای همگی آرزوی موفقیت دارم !

19. 3 کاربر از * BriAnNa * بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •