تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 630 اولاول ... 91516171819202122232969119519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من دینی انرژی اتمی گرفتم.و فیزیکم مبتکران ولی جناب galaksi و اکثر بچه های تاپیک اندیشه رو توصیه میکنن .من از تهران مبتکران گرفتم و اندیشه میگفتن نداریم دیگه هم نمیاد تو بازار .چاپ 83 رو هم نداشتن.این موضوع ذهنمو مشغول کرد چکار کنم.دوستان.

پروفشنال pooyahacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

من دینی انرژی اتمی گرفتم.و فیزیکم مبتکران ولی جناب galaksi و اکثر بچه های تاپیک اندیشه رو توصیه میکنن .من از تهران مبتکران گرفتم و اندیشه میگفتن نداریم دیگه هم نمیاد تو بازار .چاپ 83 رو هم نداشتن.این موضوع ذهنمو مشغول کرد چکار کنم.دوستان.
    فیزیک اندیشه سازان چاپ نمیشه دیگه ولی دست دو یا کپی اش موجوده ، مال سال 84 هم هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مگه نگفتی بار اول هست که کنکور میدی ، خب یه بار دیگه میتونی دیگه
    البته یکی از آشنایان ما هم نیمه اول 68 هست ولی امسال بار دومش بود که کنکور داد

شما چطوری بار اولته ؟
    بله بار اولم هست
    درسته یکی از دوستام متولد 68 نیمه اول است و امسال بار دومش کنکور داد
    من یک سال دیر مدرسه رفتم چون نیم اولیها زودتر از نیمه دومیها میرن مدرسه

ولی امسال من میترسم باید برم سربازی چون 2 هفته دیگه میشم 19 سال

لطفا راهنمایی کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mAsHaD

پيش فرض

دوست عزیز از الان خودتو و ذهنتو مشغول نداشتن کتاب کمک درسی نکن.الان سعی کن درسا رو عمقی بخونی

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا سهیل بگو این کتاب دینی رو چی بخرم؟ که سطحش بالا باشه همهی سال ها هم باشه بقیه هم بگن
    سعید جان دو تا نکته هست
    یکی این که بهترین مرجع واسه دینی خود کتابه و کنارش سوالای کنکور 10 سال گذشته رو بخون تا ببینی سوالا چی جوری طرح میشه
    نکته دوم اینه که درسای عمومی جز زبان و عربی رو بذارید واسه زمستون به بعد چون از یاد آدم میره.البته اگه آزمون میدی با برنامه آزمون هم هماهنگ باش ولی انرژی اصلیت رو بذار واسه اختصاصی.
    فیزیک اندیشه سازان چاپ نمیشه دیگه ولی دست دو یا کپی اش موجوده ، مال سال 84 هم هست
    در حال حاضر اندیشه سازان با مبتکران یکی شدن و من هم پیشنهاد میکنم واسه فیزیک و شیمی مبتکران بگیری
    من خودم جلد اول فیزکم واسه اندیشه سازان هست ولی جلد دوم واسه مبتکران و تفاوت خاصی ندارن.
    Last edited by @R3Z; 03-08-2008 at 11:56.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

در حال حاضر اندیشه سازان با مبتکران یکی شدن و من هم پیشنهاد میکنم واسه فیزیک و شیمی مبتکران بگیری
    من خودم جلد اول فیزکم واسه اندیشه سازان هست ولی جلد دوم واسه مبتکران و تفاوت خاصی ندارن.
    جلد دوم منظرتون فیزیک 3 هست ؟ من که رفته بودم بگیرم یاروهه فقط گفت که مولفاش دارن فیزیک پیش رو دوباره مینویسن اونم تو یه انتشارات دیگه ، حرفی از مبتکران نزد !

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پشت کتاب مبتکران نوشته:
    امتیاز نشر کتابهای اندیشه سازان در پی تصمیم آن موءسسه به تعلیق کلیه فعالیتهای خود رسما طی توافق نامه ای دو جانبه برای مدت معین به انتشارات مبتکران واگذار شد.

آخر فروم باز saeed_h1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

خوب دینی مثله قبل نیست باید هدف درسارم بلد باشی حفظی هست ولی باید درک کنی یارو چی میگه اگه فهمیدی میری تستاشم میزنی دیگه با مرور هی کوتاه تو ذهنت میمونه

پروفشنال dampayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

سلام
    من که یقین زیر 6 میلیون رو هم ندارم و نخواهم داشت.
    چون خودم رو میشناسم و حوصله امید واهی(املاش درسته؟) رو هم ندارم.
    ا
    لکی نا امید نباشید یه تاپیک تو همین بخش بود که درباره درصدا و رتبه نوشته بود !!!
    خیلی امید وار کننده بود!!!! حتمکا ببنید!!
    واهی هم همین جورییه عزیز از وهم می یاد دیگه!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

پشت کتاب مبتکران نوشته:
    امتیاز نشر کتابهای اندیشه سازان در پی تصمیم آن موءسسه به تعلیق کلیه فعالیتهای خود رسما طی توافق نامه ای دو جانبه برای مدت معین به انتشارات مبتکران واگذار شد.
    اینو که میدونم ،
    وقتی که اندیشه سازان به مبتکران واگذار شد ، مبتکران سال اول تمام کتابهای اندیشه سازان رو چاپ کرد ولی سالهای بعد دیگه بعضی هاشو چاپ نکرد ; فیزیک اندیشه سازان هم جزو اوناست که دیگه چاپ نمیشه و دست دوش از اون موقع مونده ،
    من منظورم این بود که آیا مبتکران دوباره داره فیزیک اندیشه رو چاپ میکنه یا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •