تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 630 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206606 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesarebaba2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    2/1 جهان

9

مگه نمی دونی که نفر اول ریاضی زده تو پوز کانون واسه همین دیگه کانون هیچ اسمی از ایشون نمیاره!

من که آزمون رو بد دادم ... هنوز ترازها نیومده وقتی اومد میزارم ...
    مگه چه کار کرده؟ دیدم توی جشن کانون هم نیومده بود !!!!!!!!!!!!!!1

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رتبه ات چند شد؟

ازمون کانون که نیست چون کانون ادبیت و معارف نداشت
    1633
    نه بابا مدرسمون گرفت خیلیم ت*می بود

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ماشالله!
    من مطمئنم بعد سهیل که امسال شریفی شد
    سال بعد شما شریفی میشی!
    سلام

خدا می دونه.....

امسال شریفی زیاد داریم.... حالا چرا می گید این درصدها خوبه؟!!!! درصدهای بقیه بچه ها خیلی از من بهتر شده و جاداره به این دوستان آفرین گفت....

milad70 عالی بود... بازم ما رو خوشحال کن تو آزمون بعد.....
    johon Doe شما هم ای ول داری.....

مگه چه کار کرده؟ دیدم توی جشن کانون هم نیومده بود !!!!!!!!!!!!!!1

تا اونجایی که من می دونم:
    ایشون گفتن که اگه من نفر اول شدم به خاطر تلاش و زحمت خودم بوده و این کانون نبوده که من رو رتبه اول کرده پس چرا من باید برای کانون تبلیغ کنم و بشم بازیچه دست اونا تا از من استفاده تبلیغاتی کنن....

اگر دقت کرده باشید اون ابتدا که تازه رتبه ها رو اعلام کرده بودن جزو نفرات برتر کانون تو تبلیغات اومده بود ولی یه دفعه نیست شد...

سلام... اين زوج درس ها رو يكي كامل توضيح ميده لطفا....

در دروس عمومی ما دوتا زوج درس داریم : 1- ادبیات پایه(2 و 3 ) ****** 2- دین و زندگی پایه ( 2 و 3 )

در هر نیم سال ما باید در هر زوج درس یکی رو انتخاب کنیم.... مثلا در زوج درس ادبیات ما می تونیم ادبیات 2 رو واسه نیم سال اول انتخاب کنیم و در فاصله زمانی بین دو آزمون بخونیم و در آزمون به سوالات ادبیات 2 جواب بدهیم و ادبیات سه رو در نیم سال دوم بخونیم و تو آزمون ها امتحان بدیم...

حالا تو اختصاصی هم ما یه سری زوج درس داریم مثل زوج درس شیمی پایه یا زوج درس فیزیک و غیره....
    به غیر از زوج درس ها که ما باید یکیشون رو خودمون انتخاب کنیم بقیه مباحث اجباریه ....

حالا تو انتخاب زوج درس باید یه سری اولویت ها رو مد نظر قرار بدیم که بر اساس این اولویت ها ما تشخیص می دیم که کدوم زوج درس رو برای نیم سال اول انتخاب کنیم.....

1- اولویت اول برای سختی درس هست یعنی هر کدوم که برامون سختتر بود اول انتخاب می کنیم چون تو نیم سال اول وقت بیشتری داریم و هم استرس کمتری داریم و راحت تر می تونیم اون درس رو یاد بگیریم...

2- اولویت دوم اختصاص داره به حجم ... مثلا داوطلبی پیدا می شه که می گه سختی هر دو درس برای من یکسانه که در این حالا باید اون درسی رو اول انتخاب کنیم که حجم بیشتری داره تا بتونیم تو نیم سال اول بنا به دلایل قبل راحت تر تمومش کنیم...

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

بر طبق قوانین لطف کنید پستهای پشت هم رو در یک پست ارسال کنید! وقتی چند بار پستهای پشت سر هم شما ادغام میشه یعنی باید به این طریق پست ارسال کنید! وگرنه ناچار از حذف تمام پستهای دوستان خواهم شد...

ممنون از همکاری شما؛
    موفق باشید

5. این کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed_h1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

اینم درصدای من (پیش رو نزدم)
    arabi:90
    zaban:87
    hesaban:87
    jabr:100
    hendese:80
    fizik:100
    shimi:80
    taraz:7892
    شما زبانتو با فیزیکت بهتر از من زدی چقدر فرق افتاده بین ترازامون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

احتمالا به خاطر فیزیک بوده چون زبان تاثیر خیلی زیادی رو تراز نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بی خیال این آزمون ......

ایشاالله آزمون بعدی .....

بچه هایی که این آزمون رو خراب کردن اصلا نگران نباشند... آزمون اصلی از 26 مهر شروع می شه... این آزمون یه زنگ خطر یا بیدار باش بود واسه ماهایی که خراب کردیم...
    آزمون بعد سهیل ببینم چه می کنی... نمی دونم elhameli هم قلمچی ثبت نام کرد یا نه ....

امشب کامپیوتر قفل می شه تا دوهفته دیگه....

فعلا بای
    سلام
    مرسي از اينكه احوالم رو جويا شدي .....درصدهاي خيلي خوبي آوردين ............در مورد كنكور آزمايشي راستش من واقعا سردوراهي موندم.
    چند روز پيش رفته بودم ثبت نام كنم . كه كلي حرف و سوال پيش اومد ! فقط تونستم رزرو كنم.و برنامه رو بگيرم ........
    توي آموزشگاه اسامي بچه هايي كه قبول شده بودن رو زده بودن ........ همه دانشگاه آزاد قبول شده بودن . پدرم كلي حرف و حديث گفت ..... كه.دانشگاه آزاد رو همه بلدن قبول بشن ................
    بعدشم توي خونه سر اين بحث شد........ خانواده باسوالا منو گيج كردن ........
    1-كه اگه از درس ها جا موندي چه جوري ميخواي درس ها رو جبران كني ؟
    اگه عقب بموني تا آخر كنكور آزمايشي بلاجبار بايد كنكور بدي وكاري هم نميتوني بكني .همه درسها رو اونوقت سرسري ميخوني .... ولي اگه حداقل خودت بخوني ميتوني جبران كني .

2-چه تضميني داري كه ميتوني به همه برنامه كانون عمل كني .؟؟؟؟؟؟

3-اين كنكورها سوالات سراسري نيست و نه بار علمي داره نه ميتوني خودت رو بسنجي برنامه ريزي هم اگه ميخواي خوب مال كانون رو كه گرفتي اگه تونستي عمل كن.........

4-اگه نتوني با برنامه كانون بري جلو تا 50 % ميتوني به بچه هاي رياضي فيزيك برسي ولي اگه بتوني با برنامه خودت بري جلو تا 100% به اونها برسي . چون رشته ام متفاوت از شما بوده .

5-ميگن كنكورهاي آزمايشي وقت منو تلف ميكنه ....... !!!!!!!!!!! زمان رفت برگشت درتهران.....و در آخر زماني كه رو سوالها بعد كنكور قرار ميدم .

6-پشتيبان هر چند وقت زنگ ميزينه و بايد با اون صحبت كني وقتت تلف ميشه و بعدشم دچار استرس ميشي .......درس خوندنتم خراب ميكني.

7-پسر عمه من چند سال قلم چي شركت ميكرد و عمه ام كلي خوشحال كه ترازش فلانه .... رتبه اش فلانه حتما سراسري قبول ميشه و ............ آخرم فوق ديپلم شهرستان قبول شد .
    8-................ آخرشم گفتن خوب حالا تصميم با خودت هست ميخواي ثبت نام كني يا نه ؟
    اگه نتونستي با كانون پيش بري سر خودت .
    من واقعا نميدونم اينا چرا منو اين همه ميترسونن ؟؟؟
    راستي من ديدم شما در مورد زوج بودن درس صحبت كردين جريانش چيه ؟؟ چرا من رفتم ثبت نام كنم كسي به من نگفت ؟ حالا صحت داره يا نه؟
    Last edited by elhameli; 04-10-2008 at 10:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    كسي ميدونه چه جوري ميشه از ديفرانسيل خلاصه برداري كرد ؟ هر فصلي كلي نكته داره .!!!!!!!!
    راستي شما چه جوري ديفرانسيل رو دوره ميكنين ؟ مثلا فصل دنباله و سري .
    همه سوالاي جزوه تون رو از نوع حل ميكنين يا فقط نگاه ميكنين ؟؟
    تست هايي كه قبلا زدين از اول حل ميكنين يا اونايي كه فقط اشكال داشتين دوباره حل ميكنين ؟
    چه جوري خلاصه برداري ميكنين ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه as3f3h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Skateland

پيش فرض گوش كن عزيز

سلام دوست عزيز
    بايد بگم كه اين شرايطي كه شما ازش گفتيد براي همه هست در ضمن فكر نميكنم حرف زدن با پشتيبان خيلي وقت آدمو بگيره ميتوني بهش بگي موقعي زنگ بزنه كه تو تعيين ميكني اون موقعي كه داري استراحت ميكني
    راستي زوج درس رو هم توضيح بدم: مثلا فيزيك ،پيش كه اجباريه ميمونه سوم و دوم بايد از بينشون يكي رو تا نيمسال اول انتخاب كني مثلا اگه نيمسال اول با فيزيك 3 پيش زفتي بايد نيمسال دوم رو با 2 پيش بري اين جور كه يادم مياد ميتوني نيمسال اول با هر دو پيش بري( اگه ميرسي) ترازت بدجور بالا ميره اگه تو هر دو تا درصد بزني .پيشنهاد ميشه فيزيك 3 براي نيمسال دوم انتخاب شود چون فيزيك 2 مباحث مشتركي با پيش داره
    درضمن بگم بهت كه هر چي آزمون ازمايشي بيشتر شركت كني بهتره هم بخاطره فضاي جلسه هم......
    اگه سوال ديگه داشتيد من در خدمتم .
    راستي انقدر استرس نداشته باش بدترين چيز همينه ،همين كه داري ميخوني مطمين باش خدا بهت كمك ميكنه توكل كن، همين !
    راستي تشكر يادت نره

سلام
    مرسي از اينكه احوالم رو جويا شدي .....درصدهاي خيلي خوبي آوردين ............در مورد كنكور آزمايشي راستش من واقعا سردوراهي موندم.
    چند روز پيش رفته بودم ثبت نام كنم . كه كلي حرف و سوال پيش اومد ! فقط تونستم رزرو كنم.و برنامه رو بگيرم ........
    توي آموزشگاه اسامي بچه هايي كه قبول شده بودن رو زده بودن ........ همه دانشگاه آزاد قبول شده بودن . پدرم كلي حرف و حديث گفت ..... كه.دانشگاه آزاد رو همه بلدن قبول بشن ................
    اگه عقب بموني تا آخر كنكور آزمايشي بلاجبار بايد كنكور بدي وكاري هم نميتوني بكني .همه درسها رو اونوقت سرسري ميخوني .... ولي اگه حداقل خودت بخوني ميتوني جبران كني .

3-اين كنكورها سوالات سراسري نيست و نه بار علمي داره نه ميتوني خودت رو بسنجي برنامه ريزي هم اگه ميخواي خوب مال كانون رو كه گرفتي اگه تونستي عمل كن.........

4-اگه نتوني با برنامه كانون بري جلو تا 50 % ميتوني به بچه هاي رياضي فيزيك برسي ولي اگه بتوني با برنامه خودت بري جلو تا 100% به اونها برسي . چون رشته ام متفاوت از شما بوده .

5-ميگن كنكورهاي آزمايشي وقت منو تلف ميكنه ....... !!!!!!!!!!! زمان رفت برگشت درتهران.....و در آخر زماني كه رو سوالها بعد كنكور قرار ميدم .

6-پشتيبان هر چند وقت زنگ ميزينه و بايد با اون صحبت كني وقتت تلف ميشه و بعدشم دچار استرس ميشي .......درس خوندنتم خراب ميكني.

7-پسر عمه من چند سال قلم چي شركت ميكرد و عمه ام كلي خوشحال كه ترازش فلانه .... رتبه اش فلانه حتما سراسري قبول ميشه و ............ آخرم فوق ديپلم شهرستان قبول شد .
    8-................ آخرشم گفتن خوب حالا تصميم با خودت هست ميخواي ثبت نام كني يا نه ؟
    راستي من ديدم شما در مورد زوج بودن درس صحبت كردين جريانش چيه ؟؟ چرا من رفتم ثبت نام كنم كسي به من نگفت ؟ حالا صحت داره يا نه؟

11. این کاربر از as3f3h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

سلام

من واقعا نمی دونم چی باید بگم!!!

آخه چرا باید شما از درس ها جا بمونی!!!!!!!!!!!!!!!

مگه چندتا درس جدید باید بخونی؟ بیشتر کتاب ها رو که قبلا خوندی و فقط باید امسال دوباره دوره کنی و بیشتر تست بزنی تا مسلط بشی...
    اگه میانگین روزی 9 ساعت درس بخونی نه تنها وقت کم نمیاری بلکه زیاد هم میاری.....

الان خودت چی فکر می کنی؟ فکر میکنی نمی رسی؟اصلا چند ساعت در روز داری درس می خونی؟الان داری چه جوری درس می خونی با برنامه کانون یا خودت یا آموزشگاه میری؟ تا حالا چطور بوده؟ به نظرت خوب بوده ؟

حرف خانواده جای خودش ولی آیا اونها دارن درس می خونن یا شما؟ خانواده من هم در مورد کارای من نظر می دن و من هم حرفشون رو گوش می دم ولی اون چیزی رو که فکر می کنم درسته انجام می دم...

برنامه خودت مگه چیه که 100% فکر می کنی به بچه های ریاضی می رسی ولی با برنامه کانون نمی رسی؟؟ میشه توضیح بدی؟ منظورت اینه که کانون برنامش سنگینه؟ اگه منظورت اینه باید بگم که برنامه کانون از برنامه مصوب آموزش پرورش برای مدارس حدود دو هفته عقب تر هست....

5-ميگن كنكورهاي آزمايشي وقت منو تلف ميكنه ....... !!!!!!!!!!! زمان رفت برگشت درتهران.....و در آخر زماني كه رو سوالها بعد كنكور قرار ميدم : بابا مگه چقدر در روز داری درس می خونی که فکر زمان رفت و برگشت و غیره و ذالک هستی؟!!! ناسلامتی شما فارغ التحصیل هستی...

6-پشتيبان هر چند وقت زنگ ميزينه و بايد با اون صحبت كني وقتت تلف ميشه و بعدشم دچار استرس ميشي .......درس خوندنتم خراب ميكني: پشتیبان هر دوهفته یک بار با شما تماس می گیره و خیلی هنر کنه میتونه 15 دقیقه با شما صحبت کنه... به نظر زمان زیادیه؟ وقتت رو میگیره؟

7-پسر عمه من چند سال قلم چي شركت ميكرد و عمه ام كلي خوشحال كه ترازش فلانه .... رتبه اش فلانه حتما سراسري قبول ميشه و ............ آخرم فوق ديپلم شهرستان قبول شد : ببین رفتن به قلمچی قبولی تو رو تو کنکور تضمین نمی کنه فقط کار رو برات آسون تر می کنه.... بستگی داره به تلاش خودت که چقدر از آزمون ها بهره ببری.... اگه پسر عمتون قلمچی نمی رفت شاید همون فوق دیپلم هم قبول نمی شد... شاید هم قبول می شد کسی چه می دونه؟؟؟

به نظر من آزمونها کمک می کنن که بفهمی این همه درس خوندی حالا خروجی کارت چیه؟ آیا درست داری درس می خونی یا نه؟
    حالا اصراری نیست که حتما قلمچی باشه.... هر آزمون آزمایشی که خودت دوست داری بنویس... ولی حتما آزمون آزمایشی رو شرکت کن... حداقل تا کنکور 6 هفت تا کنکور آزمایشی سعی کن بدی...

باز هم تصمیم نهایی با خود شما هستش و باید خودت شرایط خودت رو بسنجی و ببینی چه کاری درسته.... اگه بازم نمی تونی تصمیم بگیری برو پیش یه مشاور همه مشکلاتت رو بگو....

در مورد زوج درس هم که قبلا توضیح دادم... as3fsh هم بالا توضیح داده... پشتیبان هم تو کانون توضیح می ده .... اگه متوجه نشدی بگو تا دوباره بگم...
    -----------------------------------------------------------
    پ.ن: امروز از صبح رفتم دنبال تعمیر ماشین بابام.... اصلا نتونستم درس بخونم... بعد از ظهر هم باید برم تحویل بگیرم.... آخه قرار بود از دیشب کامپوتر رو بزارم کنار ولی امروز اینجوری شد.... امشب دیگه کامپوتر قفل می شه تا 26 مهر...

فعلا بای

13. این کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •