تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 59

نام تاپيک: یک پیشنهاد برای تغییر نام درجه کاربران

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

تازه یه درجه دیگه شما هم اینه که ما خیلی دوست داریم .....
    بابا خیلی کم پیدایی ...؟
    داش سامان هدف مهرورزيت كدوم يكي از حاضرين هستش؟
    در هر صورت منظورت هر كس باشه بايد بگم ما هم شما رو خيلي دوست داريم.(اينو گفتم كه توي عمل انجام شده قرار بگيري)

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

اگه پست 18 رو با دقت بخونی متوجه میشی که منظورم کی بوده ... یعنی متوجه نشدی ....؟؟؟

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

اگه پست 18 رو با دقت بخونی متوجه میشی که منظورم کی بوده ... یعنی متوجه نشدی ....؟؟؟
    wow!
    مرامت رو عشقه.
    قربونت برم.شرمندم كردي.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

بر اساس سلیقه خود تغییر داده شود.
    جالب نيست!

يا حق (:

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

توی پیشنهادات تایپیکی که زدی برای همه دیده نمی شه و فقط مدیرها می تونن ببینن بعد اگه ازت خوششون اومد و موضوعش هم خوب بود برای
    بحث میان کاربرا نمایشش می دن وگرنه نمی کنن .....
    اولا ادمین ها . و با این وصف ادمین ها از هیچ کس خوششون نمیاد . موضع گیری شما روشنه .
    یه چیزی می گم زیاد به خودت فشار نیار .....
    توی این انجمن هیچ چیز تغییر نمی کنه و این اثبات شده ....البته با نظر کاربر ها منظورمه هیچ چیز تغییر نمی کنه ...و گرنه مدیر ها بخوان همه چیز تغییر می کنه و ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم .....
    این تایپیک هم امروز قفل نشه چند روز دیگه قفل می شه بدون هیچ دلیلی ....) ....
    ما از این کارا زیاد کردیم ولی هیچ نتیجه ای نداده ...
    موفق باشی .....
    من که مدیر ارشد هستم چطور ؟ من مدت ها قبل ( خیلی قبل ) پیشنهادی رو دادم که حالا کم کم داره عملی میشه . این بخشی از سیاسیت انجمن هست و من هم طرفدارش هستم ( همکاران سابق انجمن موسیقی کاملا باید در جریان باشن ). هیچ تغییری به سرعت اتفاق نمی افته . مگر تا وقتی که به قطعیت درست بودنش برسیم . یعنی اینجا با روش های آزمون و خطا و تجربه اداره نمیشه .

درباره پیشنهادات :
    یک سری پیشنهادات ما داریم ( اکثر تاپیک هایی که زده میشه در انجمن پیشنهاد انتقاد ) که به حاشیه میپردازن . رنگشو عوش کن . شکلشو عوض کن . اسمشو عوض کن .
    به ندرت کسی سراغ متن میاد . پیشنهادی برای ارتقای محتوا .
    یکسری ما پیشنهاد داریم مثل نظری برای بستن انجمن متفرقه . اینها چیزی نیست که یک شبه انجام بشه داد . انجمن رو زیر و رو میکنه همچین اقداماتی .
    و در آخر :( شرمنده انقدر تکراری شده این حرفم )
    بعضی دوستان ما پیشنهاد رو با امر ( دستور ) عوضی میگیرن . در نهایت مدیریت انجمن یک سری سیاست ها ( اساسی و پایه ای ) برای انجمن در نظر داره . پس قطعا پیشنهادات اول میره در ظرف سیاست های کلی برسی میشه . ما اینجا انجمن دوست یابی نمیزنیم . این در سیاست پی سی نیست . حالا هر چقدر که این خواسته بشه . ( چند تا تاپیک بیارم ار انجمن پیشنهادات ؟ )
    پس لطفا عینک بدبینی رو از چشمتون در بیارید و کمی مثبت تر نگاه کنید . میتونید هم این کار رو نکنید و با همین نگاه منفی نظر بدید .. مثلا به این که انجمن اتومبیل چرا وجود داره و از زمانی پیشنهاد شدنش تا زمان تاسیسش چقدر زمان رفت فکر نکنید .

ممنون از توجه بزرگوارانه شما .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

------------------
    انگار اشتباه شد ..:
    ---------------------
    من که مدیر ارشد هستم چطور ؟ من مدت ها قبل ( خیلی قبل ) پیشنهادی رو دادم که حالا کم کم داره عملی میشه . این بخشی از سیاسیت انجمن هست و من هم طرفدارش هستم ( همکاران سابق انجمن موسیقی کاملا باید در جریان باشن ). هیچ تغییری به سرعت اتفاق نمی افته . مگر تا وقتی که به قطعیت درست بودنش برسیم . یعنی اینجا با روش های آزمون و خطا و تجربه اداره نمیشه .
    هیچی نفهمیدم ...!!!!
    یکسری ما پیشنهاد داریم مثل نظری برای بستن انجمن متفرقه . اینها چیزی نیست که یک شبه انجام بشه داد . انجمن رو زیر و رو میکنه همچین اقداماتی .
    این حرف خیلی سیاسی بود ..
    بعضی دوستان ما پیشنهاد رو با امر ( دستور ) عوضی میگیرن . در نهایت مدیریت انجمن یک سری سیاست ها ( اساسی و پایه ای ) برای انجمن در نظر داره . پس قطعا پیشنهادات اوی میره در ظرف سیاست های کلی برسی میشه .
    نه این که بیاین تایپیک رو پاک کنید و دهن ما رو ببندید ..اگه پیشنهاد بده بیایید بگید ما رو راضی کنید ....این جوری خیلی به ادم بر می خوره (البته برای من عادی شده این ها و همیشه بایه خنده تموم می شه و خودم رو زیاد عصبانی نمی کنم.. ).
    مثلا وقتی ما داریم پیشنهاد می دیم با هم بحث می کنیم (هیچ دعوایی هم نیست کاملا دوستانه .)بعد یکی می اد می زنه تایپیک رو منهدم می کنه ..خوب شما خودت رو جای من بزار چه حالتی بهت دست می ده ؟؟؟!!!
    موضع گیری شما روشنه .
    مگه جنگه ؟؟؟؟
    نه ولی بی شوخی . اگه مثلا یکی مثل نوید (همونی که بن شد ) بیاد یه پیشنهاد بده شما اصلا پیشنهادش رو می خونید ؟؟؟؟
    یا اگه هم بخونید با چشم دشمنی می خونید () ...اگه دروغ می گم بگید .
    Last edited by V A H I D; 01-07-2008 at 21:53.

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

آقا وحید خواهشاً شما دیگه ادامه ندین ......
    بزار بحث همینجا تموم بشه ....
    ممنون

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

1

درباره پیشنهادات :
    یک سری پیشنهادات ما داریم ( اکثر تاپیک هایی که زده میشه در انجمن پیشنهاد انتقاد ) که به حاشیه میپردازن . رنگشو عوش کن . شکلشو عوض کن . اسمشو عوض کن .
    به ندرت کسی سراغ متن میاد . پیشنهادی برای ارتقای محتوا .
    و در آخر :( شرمنده انقدر تکراری شده این حرفم )
    بعضی دوستان ما پیشنهاد رو با امر ( دستور ) عوضی میگیرن . در نهایت مدیریت انجمن یک سری سیاست ها ( اساسی و پایه ای ) برای انجمن در نظر داره . پس قطعا پیشنهادات اول میره در ظرف سیاست های کلی برسی میشه . ما اینجا انجمن دوست یابی نمیزنیم . این در سیاست پی سی نیست . حالا هر چقدر که این خواسته بشه . ( چند تا تاپیک بیارم ار انجمن پیشنهادات ؟ )
    پس لطفا عینک بدبینی رو از چشمتون در بیارید و کمی مثبت تر نگاه کنید . میتونید هم این کار رو نکنید و با همین نگاه منفی نظر بدید .. مثلا به این که انجمن اتومبیل چرا وجود داره و از زمانی پیشنهاد شدنش تا زمان تاسیسش چقدر زمان رفت فکر نکنید .

ممنون از توجه بزرگوارانه شما .
    با سلام....

دوست عزيز من چند هفته پيش يك پيشنهاد دادم در

در مورد نحوه ي نشون دادن بن شدن يوزر ها
    آيا اين پيشنهاد هم جزء اين پيشنهادهايي كه گفتين هستش (تا حالا كه توي بخش پيشنهادات نيومده).

|*سپاس*|

/*يا حق*/

کـاربـر بـاسـابـقـه AriA jOhaRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خونمون........

پيش فرض

اینجوری هرکی یه اسمی میزاره و خیلی به هم می خوره همین ها خوبه

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

من یه روز فکر میکردم که مدیر های اینجا خیلی کارشون درسته و همه چیز با دلیل و منطق پیش میره ولی حالا فهمیدم که فقط به نفع خودشون کار میکنن و خیلی از کارهایی که میکنن هیچ دلیلی نداره و دلیلش رو هم به هیچ کی نمیگن دلیل این اعتراضمم تو امضام هست
    Last edited by ali_ranger22; 05-07-2008 at 14:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •