تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 587 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

دوستان یه سوال
    اگه یه نفر ipod touch رو برام از آمریکا بیاره من از چه امکاناتیش نمی تونم استفاده کنم یا بهتر بگم از چه امکاناتیش می تونم استفاده کنم؟
    می شه کمی راهنماییم کنید

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

دوستان یه سوال
    اگه یه نفر ipod touch رو برام از آمریکا بیاره من از چه امکاناتیش نمی تونم استفاده کنم یا بهتر بگم از چه امکاناتیش می تونم استفاده کنم؟
    می شه کمی راهنماییم کنید
    از سرویس هایی که نیاز به اتصال Wi-Fi دارن نمیتونی استفاده کنی :
    سرویس youtube , ارسال ایمیل ، اینترنت ، هواشناسی ، بورس و ......
    البته اگه مودم وایرلس برای اینترنت ( کانکشن Wi-Fi ) داشته باشی میتونی تمام سرویس هارو استفاده کنی
    Last edited by alil1369; 12-08-2008 at 15:59.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان یه سوال
    می شه کمی راهنماییم کنید
    در صورتی که به اینترنت Wi-Fi دسترسی داشته باشید از همه امکانات می تونید استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

آقا قیمت ipod touch حجم های مختلفش تو ایران چنده؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا قیمت ipod touch حجم های مختلفش تو ایران چنده؟
    بصورت تقریبی :

8 گیگ : 350 تومن
    16 گیگ : 430 تومن

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

دوستان من یه touch دستم رسیده. حالا من موندمو کلی سوال

اول از همه اینکه نمی شه اینو به عنوان فلش مموی برای انتقال فایلهایی غیر از موسیقی، فیلم یا عکس بکار برد؟ مثلاً آیا میشه باهاش فایل های آفیس رو انتقال داد.
    راستش یه ذره گیج شدم. وقتی به پی سی می زنی فقط itunes تشخیصش می ده و mycomputer اصلاً نمی شناستش. اگرم بشناستش بهعنوان یک دوربین می شناسه که توش هیچی نیست.
    لطفاً راهنماییم کنید.ممنون

در آغاز فعالیت not_in_love_en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

منم دیروز یدونه تاچ گرفتم هرکاری می کنم صدای اسپیکرش در نمیاد.بصورت فلش دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد یه زمانی ipod nano داشتم که اون این امکانو داشت.بچه ها چیکار کنم صدای اسپیکرش در بیاد.اگه امکانش هست طریقه jailbreaker برای نصب برنامه روی تاچ رو بگین.من توی خونه ADSL دارم میتونم با مودم وایرلس روی تاچ اینترنت استفاده کنم؟ممنون از همتون
    Last edited by not_in_love_en; 09-09-2008 at 12:08.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من یه touch دستم رسیده. حالا من موندمو کلی سوال

اول از همه اینکه نمی شه اینو به عنوان فلش مموی برای انتقال فایلهایی غیر از موسیقی، فیلم یا عکس بکار برد؟ مثلاً آیا میشه باهاش فایل های آفیس رو انتقال داد.
    راستش یه ذره گیج شدم. وقتی به پی سی می زنی فقط itunes تشخیصش می ده و mycomputer اصلاً نمی شناستش. اگرم بشناستش بهعنوان یک دوربین می شناسه که توش هیچی نیست.
    لطفاً راهنماییم کنید.ممنون
    تاچ و پسرعموش (آیفون) توانایی تبدیل شدن به حالت removable disk رو ندارن ... شاید بخاطر اینکه فرمتشون HFS هستش که روی سیستم عامل مک جواب میده ... در حالیکه 90% کاربرها PC دارن ... بنابراین چنین قابلیتی مستقیما بدرد خیلی ها نخواهد خورد .. اما از طریق برنامه های جانبی عملیه .. مثلا این :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 4 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

منم دیروز یدونه تاچ گرفتم هرکاری می کنم صدای اسپیکرش در نمیاد.بصورت فلش دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد یه زمانی ipod nano داشتم که اون این امکانو داشت.بچه ها چیکار کنم صدای اسپیکرش در بیاد.اگه امکانش هست طریقه jailbreaker برای نصب برنامه روی تاچ رو بگین.من توی خونه ADSL دارم میتونم با مودم وایرلس روی تاچ اینترنت استفاده کنم؟ممنون از همتون
    من در این زمینه می دونم بذار کمکت کنم. تاچ قابلیت اسپیکر رو نداره. از فرقای تاچ با iphone می شه به نبود امکان تماس، نبود میکروفون، نبود اسپیکر و ... است. این مطلب زیر رو از سایت p30world کپی کردم:

The only missing bits of hardware from the iPhone are the phone (including the mic and speakers that go with it), the camera, and the volume buttons and locking switch on the side

اسپیکرش در حد محدود صدای کیبورد و فکر کنم alarm باشه. البته بگم که چیزهایی که داره در حد خداست.
    یه سوال. من می دونم که اگه فریم ور 2 رو روش بریزیم می شه روش برنامه نصب کرد. خوب در این صورت این jailbreak چیه که با انجام اون می شه روی تاچ برنامه نصب کرد؟ کلا مفهوم jailbreak رو بگید. توی فروم های خارجی هم می رفتم درست و حسابی نفهمیدم یعنی چی. فکر می کردم یعنی آپدیت فریم ور به ورژن 2 که سوال کردم و فهمیدم معنیش این نیست. چون این کار غیر قانونیه

11. این کاربر از shahi-007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آیپاد تاچ پک جدیدش و دیدید ؟؟!!! خیلی باحال شد !
    اولا که با همه ی تغییراتی که الان میگم قیمتش پایین امومد و از 299 دلار شروع میشه !
    تغییرت : گذاشتن دکمه کنترل صدا در سمت چپ آیپاد برای دسترسی راحتتر کاربر ! تغییر حالت شکل آیپاد ( یه حالت خمیده قشنگی پیدا کرده) و پشتش هم از استیل براق براق (ضد زنگ) استفاده شده و اپل میگه که تو دست بهتر میشینه !!!
    ولی مهمترین تغییراتش افزایش طول عمر باطری (برای موسیقی به 36 ساعت و برای فیلم به 6 ساعت) و مهمتر از این قرار دادن یک built-in speaker که به گفته خود اپل میتونید به خوبی موسیقی و دیالوگهای فیلم رو بدون هدفون بشنوید !!
    (کی میخواد p2 بگیره دیگه ؟!؟! )
    این هم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از jack_sheperd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •