تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 587 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد اتصال TV ، فکر نکنم فقط با apple tv باشه ... با کابل کمپوزیت هم میشه ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در مورد اتصال TV ، فکر نکنم فقط با apple tv باشه ... با کابل کمپوزیت هم میشه ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درسته از طریق این کابل هم میشه.

داره خودمونی میشه amonesary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

اینو تو سایت اپل در توضیح آیپاد نوشته بود
    USB through dock connector; component and composite video through dock connector (with AV cables, sold separately);
    audio through headphone jack
    میشه درباره این dock connector کسی توضیح بده ظاهرا همه ارتباطات از جمله usb از طریق اون صورت میگیره
    و این که منظورش از component و composite ویدئو چیه؟ که از طریق کانکتور و AV میشه انتقال داد؟
    Last edited by amonesary; 30-06-2008 at 14:57.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داک کانکتور یه قطعه کوچیکیه که وصل میشه به ipod و بعدش اتصالات usb و شارژ و TV از طریق اون وصل میشن ... خب طبیعتا ترجیح میدیم که کابل ها مستقیم وصل بشن به دستگاه ؛ چون اگه مثلا این قطعه گم بشه ، توی دردسر میفتیم ... اما دیگه همینه که هست ... zvm از creative هم قطعه مشابهی داره ... این شکلی :

منظور از کابل کمپوزیت هم همین کابل هایی هستش که یه سرش حالت هدفونی داره و اون یکی سرش تبدیل میشه به سه تا فیش که دوتا صدا و یکی تصویره ... اون سه تا فیش می خورن به TV یا ویدئو یا وسیله ورودی ..

5. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض price

سلام امروز رفتم که یه قيمت از ipod touch دستم بیاد که مايوس شدم آخه من پارسال پاييز تو ساري قيمت 8 گيگش رو 350 گرفته بودم فکر کردم ديگه بعد 9 ماه تو اين بازاري که هر روز يه چيز جديد مياد حداقل 50 تومان قيمتش افتاده اما از اين خبرا نبود تو جمهوري که اصلا آيپاد تاچ نديدم فقط نانو و کلاسيک.تو علادين هم فقط آيفون اونم با قيمت عجيب 750 تومان براي 8 گيگ !!!!! البته 1 سال گارانتي داشت بعدش رفتم پايتخت که آيپلد تاچ 32 گيگ رو ميگفت 650 (تو همون مغازه که اول که ميريد تو دست راست که بيشتر محصولات اپل رو داره ) و 8 و 4 هم که نداشت کل پايتختو گشتم فقط يه مفازه ديگه 8 و ميداد همون 350 و 16 رو 400 تومان که میشد ازش تخفیف گرفت.البته به نظر من قيمتا معقول هست ولي براي اول کار نه الان و الان که يک سال از توليدش ميگذره بايد يه خورده ميومد پايينتر بالاخره ديگه
    حالا به نظرتون بعد معرفي آيفون تري جي يه آيپاد جديد هم معرفي ميشه تا حداقل قيمت ايپادهاي فعلي رو تحت تاثير قرار بده هر چند که قیمت آیفون معمولی با معرفی آیفون تری جی بالا ترم رفته

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درسته .. قیمت هایی که گفتی شاید نهایتا 30 تومن با قیمت های مثلا 6 ماه پیش فرق کرده باشن ... دو علت داره ... یکی تثبیت قیمت و یکی کمیابی ...

1. محصولاتی مثل حافظه های 8 و 16 تاچ دیگه تثبیت شده ان و احتمال پایین اومدنشون خیلی کمه ... حالا مثلا شاید اگه 6 ماه دیگه وایسی 30 تومن دیگه بیان پایین ... ولی از نظر اقتصادی بصرفه نیست ... چون شما 6 ماه می تونستی از این دستگاه استفاده کنی که ارزش این استفاده بیشتر از 30 تومنه ...

2. بعضی محصولات اپیاد کمیاب هستن در نتیجه قیمتشون رقابتی نیست ؛ چون فروشنده می دونه که اگه مشتری اومده دنبالش حتما می دونه که چی می خواد و احتمالا حاضره هر رقمی رو پرداخت کنه ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

واقعا الان پشیمونم که چرا همون موقع نخریدم ولی یه چیز دیگه الان تو سایت اپل برای 8 گیگ 300 دلار، برای 16 گیگ 400 دلار و برای 32 گیگ 500 دلار قیمت داده که با توجه با این که الان دلار یه چیزی حدود 950 تومان هست قیمت 16 گیگش کاملا منصفانه و تقریبا همپای قیمت جهانیه (حالا با احتساب هزینه حمل و نقل و مالیات و تسکی که همونجا میگیرن) و بهترین خرید میتونه به حساب بیاد البته نسبت به دو مدل دیگش

داره خودمونی میشه megunz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام. قیمت همینه دیگه. اما اون مغازه ای که گفتی طبقه همکفه اون یکم گرون میده. از پله برقی که بری بالا روبروت طبقه اول یه مغازس. من تاچمو از اون گرفتم. پسر خوبی بود با من 385 حساب کرد 16 رو. به نطرم اگه دوس داری تاچو حتما بگیر چون واسه 30 یا 40 تومن نمی ارزه آدم لذت از زندگیش نبره. من که تو کیف و حالم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

آره همون مغازه ای که گفتی رفتم 16 رو گفت 400 ولی خودش پایه تخفیف بود منم ازش خوشم اومد حالا باید یه ذره پولامو جمع کنم چون الان اینقدر ندارم ولی عاشق تاچم بالاخره میخرمش

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واقعا الان پشیمونم که چرا همون موقع نخریدم ولی یه چیز دیگه الان تو سایت اپل برای 8 گیگ 300 دلار، برای 16 گیگ 400 دلار و برای 32 گیگ 500 دلار قیمت داده که با توجه با این که الان دلار یه چیزی حدود 950 تومان هست قیمت 16 گیگش کاملا منصفانه و تقریبا همپای قیمت جهانیه (حالا با احتساب هزینه حمل و نقل و مالیات و تسکی که همونجا میگیرن) و بهترین خرید میتونه به حساب بیاد البته نسبت به دو مدل دیگش
    دقیقا همینطوره ... مثلا من می تونستم یه سال وایسم و zvm رو 110 هزار تومن ارزونتر بخرم ... ولی در عوض یه سال این دستگاه رو نداشتم ... خود آدم باید یه جور مصالحه انجام بده ... حالا الانم دیر نشده ...

در مورد تفاوت قیمت حافظه ها هم حق با توئه ... 16 بهترین انتخاب به نظر میاد ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •