تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 22 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 217

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر درباره GPGPU و مباحث مرتبط

اگه نباشه جاش خالی می مونه takotok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

من به یک مشکلی برخوردم که فکر کنم جاش اینجاست...

قبلش یه سوال :
    من گرافیکم ATI هست
    اگه من AGEIA physx روی سیستمم نصب باشه مشکلی ایجاد می کنه (نرم افزاری و سخت افزاری )
    اصلا بدردی می خوره ؟؟؟ چرا بعضی بازی ها این نرم افزار رو موقع نصب بازی نصب می کنن طوری که اگه نصب AGEIA physx رو کنسل کنی نصب برنامه هم کنسل می شه؟

برگردیم سر مشکل...
    بازی انریل تورنمنت 3 موقع نصب بازی این برنامه رو نصب می کنه منم نصبش کردم اما از اونجایی که گفتم نکنه مضر باشه سریع بعد از تموم شدن نصب یازی پاکش کردم ولی بازی به خوبی اجرا شد

اما بازی FRONTLINE : FUEL OR WAR رو نصب کردم که خودکار این برنامه رو نصب کرد و من تا نصب بازی تموم شد برنامهAGEIA physx رو پاک کردم اما بازی اجرا نشد و این ارور رو داد

می خواستم بدونم این ارور مر بوط به این برنامه هست و من ایا باید این برنامه رو نصب کنم و اگه نصب کنم چی می شه؟

با تشکر

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شما می تونید AGEIA PhysX همراه بازیها رو نصب کنید و مشکلی براتون ایجاد نمی کنه؛ حتی اگه کارت گرافیکتون ATI باشه و از PhysX پشتیبانی نکنه چون این برنامه برای AGEIA PhysX هست نه Geforce PhysX، یعنی چه کارت گرافیک ATI داشته باشید چه NVIDIA حکم این درایور یکیه، کاری انجام نمی ده و فقط به درد PPU های PhysX می خوره.

اگه هم بعدش پاکش کنید نباید برای بازی مشکلی بوجود بیاره فکر نمی کنم این مشکلی که پیش اومده ارتباطی به PhysX داشته باشه. اینجا درباره مشکل بحث شده (البته تخصصی نیست ولی شاید به درد بخوره)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه takotok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

[]
    نقل قول نوشته شده توسط Stream;2818291شما می تونید AGEIA PhysX همراه بازیها رو نصب کنید و مشکلی براتون ایجاد نمی کنه؛ حتی اگه کارت گرافیکتون ATI باشه و از PhysX پشتیبانی نکنه چون این برنامه برای AGEIA PhysX هست نه Geforce PhysX، یعنی چه کارت گرافیک ATI داشته باشید چه NVIDIA حکم این درایور یکیه، کاری انجام نمی ده و فقط به درد PPU های PhysX می خوره.

اگه هم بعدش پاکش کنید نباید برای بازی مشکلی بوجود بیاره فکر نمی کنم این مشکلی که پیش اومده ارتباطی به PhysX داشته باشه. اینجا درباره مشکل بحث شده (البته تخصصی نیست ولی شاید به درد بخوره)

[code
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code]
    سلام

ممنون بابت توجه شما اقا ارمان عزیز

خیالم راحت شد و با نصب AGEIA physx وارد بازی شدم . بازی اجرا شد .

بعد دوباره پاکش کردم . همون ارور رو داد .

بزارم نصب بمونه ؟

بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

[]

سلام

ممنون بابت توجه شما اقا ارمان عزیز

خیالم راحت شد و با نصب AGEIA physx وارد بازی شدم . بازی اجرا شد .

بعد دوباره پاکش کردم . همون ارور رو داد .

بزارم نصب بمونه ؟

بازم ممنون
    بله بگذارید نصب بمونه.

6. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم بدونم ایا برنامه برای استفاده از موتور Havok زده خواهد شود
    و اگر زده بشه فرقش با AGEIA physx چیه
    و بعد ایا برای اجرای بازی باید هر دو این نرم افزارها رو نسب کنیم
    یه بستگی به نوع کارت گرافیک داره ( ati va geforce)
    یه سوال هم الان داشتم
    خواستم بدونم الان کارت گرافیک من از تمام قدرت gpu خودش استفاده می کنه
    یعنی با اومدم Havok خیلی تاثیر داره تویه بازی ها؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم بدونم ایا برنامه برای استفاده از موتور Havok زده خواهد شود
    و اگر زده بشه فرقش با AGEIA physx چیه
    و بعد ایا برای اجرای بازی باید هر دو این نرم افزارها رو نسب کنیم
    یه بستگی به نوع کارت گرافیک داره ( ati va geforce)
    یه سوال هم الان داشتم
    خواستم بدونم الان کارت گرافیک من از تمام قدرت gpu خودش استفاده می کنه
    یعنی با اومدم Havok خیلی تاثیر داره تویه بازی ها؟
    سینا جان اضافه شدن Havoc به کارت های گرافیک بحث زمان حال نیست، بحث مال سال آینده و احتمالا نسل بعد کارتهای گرافیکیه. هنوز هم حتی یک کلمه دربارش منتشر نشده و مشخص نیست.

فعلا Havoc فقط از طریق CPU انجام میشه و شما لازم نیست هیچ چیزی رو نصب کنید. اینقدر هم نگران قدرت کارت گرافیک خودتون نباشید! همه دنیا الان مثل شما از 4870 اشون استفاده می کنند!

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

NVIDIA PhysX System driver 8.08.01

Download NVIDIA PhysX System Software, this update is compatible with AGEIA PhysX processors and software runtimes.

This driver Supports all AGEIA PhysX Processors and GeForce PhysX. This driver will allow you to select and dedicate a GPU to PhysX as well.
    Adds support for NVIDIA PhysX on GeForce 9800 GTX, GeForce GTX 280, and GeForce GTX 260 GPUs, including SLI configurations.
    Experience GPU PhysX acceleration today by downloading the Unreal Tournament 3 PhysX Mod Pack.
    Supports AGEIA PhysX processors and software runtimes (no change to PPU support).
    Supports the following PhysX runtime engines: 2.8.1, 2.8.0, 2.7.4, 2.7.3, 2.7.2, 2.7.1, 2.7.0, 2.6.4, 2.6.3, 2.6.2, 2.6.1, 2.6.0, 2.5.1, 2.5.0, 2.4.4, 2.4.1, 2.4.0, 2.3.3, 2.3.2, 2.3.1
    Includes the latest PhysX runtimes used in the latest game titles

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

11

NVIDIA PhysX System driver 8.08.01

Download NVIDIA PhysX System Software, this update is compatible with AGEIA PhysX processors and software runtimes.

This driver Supports all AGEIA PhysX Processors and GeForce PhysX. This driver will allow you to select and dedicate a GPU to PhysX as well.
    Adds support for NVIDIA PhysX on GeForce 9800 GTX, GeForce GTX 280, and GeForce GTX 260 GPUs, including SLI configurations.
    Experience GPU PhysX acceleration today by downloading the Unreal Tournament 3 PhysX Mod Pack.
    Supports AGEIA PhysX processors and software runtimes (no change to PPU support).
    Supports the following PhysX runtime engines: 2.8.1, 2.8.0, 2.7.4, 2.7.3, 2.7.2, 2.7.1, 2.7.0, 2.6.4, 2.6.3, 2.6.2, 2.6.1, 2.6.0, 2.5.1, 2.5.0, 2.4.4, 2.4.1, 2.4.0, 2.3.3, 2.3.2, 2.3.1
    Includes the latest PhysX runtimes used in the latest game titles

کد:

سلام
    فرق این نسخه با نسخه قبلی چی هستش
    منظورم نسخه 8.07 هستش

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

سینا جان اضافه شدن Havoc به کارت های گرافیک بحث زمان حال نیست، بحث مال سال آینده و احتمالا نسل بعد کارتهای گرافیکیه. هنوز هم حتی یک کلمه دربارش منتشر نشده و مشخص نیست.

فعلا Havoc فقط از طریق CPU انجام میشه و شما لازم نیست هیچ چیزی رو نصب کنید. اینقدر هم نگران قدرت کارت گرافیک خودتون نباشید! همه دنیا الان مثل شما از 4870 اشون استفاده می کنند!
    سلام اقایی استروم
    من یه بازی رو دیدم که ماله نسل اینده بود حدود سال 2009 که از فیزکHavoc پشتبانی می کرد
    الان اگر برنامه اش رو بسازند ایا کارت گرافیک من قادر به پشتبانی این موتور هست؟
    و بعد این برنامه PhysX رو که برای ati خواهند زد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام اقایی استروم
    من یه بازی رو دیدم که ماله نسل اینده بود حدود سال 2009 که از فیزکHavoc پشتبانی می کرد
    الان اگر برنامه اش رو بسازند ایا کارت گرافیک من قادر به پشتبانی این موتور هست؟
    و بعد این برنامه PhysX رو که برای ati خواهند زد؟
    سینا جان کسی از آینده خبر نداره! صحبتش هست که Intel و ATI بر سر اجرای Havoc توسط GPU های Radeon به توافق می رسند (شاید هم نرسند!) ولی اگه به توافق برسند و قرار باشه Havoc توسط GPU های Radeon اجرا بشه، کارت گرافیک شما قادر به پشتیبانی ازش هست. اگه هم به توافق نرسند Havoc مثل حالا توسط CPU پردازش میشه (یا در آینده توسط GPU های Intel)

سایت NGOHQ.com هنوز PhysX System Driver ای برای GPU های Radeon منتشر نکرده، پس هنوز هیچ کارت گرافیک ATI ای از PhysX پشتیبانی نمی کنه. شاید در آینده همچین چیزی منتشر بشه... شاید نشه. اگه منتشر بشه کارت گرافیک شما قادر به پردازش PhysX خواهد بود و اگه نشه نمی تونید از قابلیت های PhysX استفاده کنید.

13. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •