تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 22 اولاول ... 8141516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 217

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر درباره GPGPU و مباحث مرتبط

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من نیاز به محاسبات عددی سنگین با نرم افزار Ansys دارم. می تونم با استفاده از این قابلیت ها سرعت محاسبات رو بالا ببرم؟

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

جدیدا ATI و Nvidia با هم مذاکره نکردن دوباره برای استفاده از فیزیک ایکس ؟؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من نیاز به محاسبات عددی سنگین با نرم افزار Ansys دارم. می تونم با استفاده از این قابلیت ها سرعت محاسبات رو بالا ببرم؟
    ANSYS فعلا GPU Accelerated شده ولی این قضیه ربطی به پردازش فیزیک فعلی نداره. اون از طریق CUDA انجام شده.

جدیدا ATI و Nvidia با هم مذاکره نکردن دوباره برای استفاده از فیزیک ایکس ؟؟
    من جدیدا خبری نشنیدم ولی NVIDIA همیشه مایل بوده ATI از PhysX استقبال کنه. ATI هم تمایلی نداره مثل اینکه.

4. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

ببخشید چطور میشه از ATi Stream استفاده کرد . نرم افزار خاصی باید نصب بشه ؟ و آیا خود نرم افزار بایداز ATi Stream پشتیبانی کنه ؟ و اینکه آیا نمیشه ATi Stream همراه با CPU همزمان برای پردازش کل سیستم (همه کارها ) کار کنن ؟ اگه یکم توضیح در موردش بدین ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ببخشید چطور میشه از ATi Stream استفاده کرد . نرم افزار خاصی باید نصب بشه ؟ و آیا خود نرم افزار بایداز ATi Stream پشتیبانی کنه ؟ و اینکه آیا نمیشه ATi Stream همراه با CPU همزمان برای پردازش کل سیستم (همه کارها ) کار کنن ؟ اگه یکم توضیح در موردش بدین ممنون میشم
    اگه آخرین درایورهای ATI رو نصب کنید می تونید از ATI Stream استفاده کنید. نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست. همین که نسخه درایور شما Catalyst 8.12 یا جدیدتر باشه کافیه. البته کارت گرافیکتون هم باید سری Radeon HD 2000 به بعد باشه.
    در مورد سوال دوم، بله، نرم افزار باید از ATI Stream پشتیبانی کنه و نمیشه هر پردازشی رو با ATI Stream انجام داد.

اطلاعات بیشتر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکته: این مسئله ارتباطی با پردازش فیزیک و این تاپیک نداره، اگه سوال دیگه ای دارید تاپیک جدید بزنید.

7. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

BZ7

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

من به تازگی geforce 9500 gt 1gig خریدم تو کنترل پنلش این منو است physx و می شه فعال یا غیر فعالش کنی حالا این چی و من فعالش کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام. من یه کارت 4850 دارم . میخوام بدونم مادر برد Biostar TF8200 A2+ i که 8200 geforce آنبرد داره می تونم ازش به عنوان موتور فیزیک استفاده کنم و همزمان با کارت خودم فعال باشه؟ کسی تست کرده؟ راجع به مشکل 2 کارت در ویستا اطلاعات جدیدی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من به تازگی geforce 9500 gt 1gig خریدم تو کنترل پنلش این منو است physx و می شه فعال یا غیر فعالش کنی حالا این چی و من فعالش کنم؟
    در مورد اینکه چی هست، این تاپیک رو بخونید با کلیت موضوع آشنا می شید.
    در مورد اینکه فعالش کنید یا نه، فعال کردنش در کارایی کلی سیستم شما هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه.

سلام. من یه کارت 4850 دارم . میخوام بدونم مادر برد Biostar TF8200 A2+ i که 8200 geforce آنبرد داره می تونم ازش به عنوان موتور فیزیک استفاده کنم و همزمان با کارت خودم فعال باشه؟ کسی تست کرده؟ راجع به مشکل 2 کارت در ویستا اطلاعات جدیدی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امکان پذیر نیست.

به جز مسئله درایور در ویندوز ویستا، PhysX نیاز به 256 مگابایت Dedicated Memory داره و در چیپ های آنبرد قابل اجرا نیست.

11. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ سریعتون. می دونستم 256 حافظه می خواد اما چون تو مشخصات مادربرد نوشته بود 512MB SHARED شک داشتم. حالا با این اوصافی که فرمودید گویا نمی شه. 2 سوال دیگه لطفا :
    1- راجع به مسئله ای که در ویستا وجود داره پیشرفتی رخ نداده ؟
    2 - سری 8000 PCI کارت های جیفورس تو بازار دیده شده ؟!
    (می خوام مادربرد بگیرم و اگه به این طریق بشه بدون مشکل فیزیک رو گرفت کراس فایر می گیرم اما اگه بی فایده باشه نمی خوام هزینه اضافی کرده باشم به خاطر مادربرد)

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ سریعتون. می دونستم 256 حافظه می خواد اما چون تو مشخصات مادربرد نوشته بود 512MB SHARED شک داشتم. حالا با این اوصافی که فرمودید گویا نمی شه. 2 سوال دیگه لطفا :
    1- راجع به مسئله ای که در ویستا وجود داره پیشرفتی رخ نداده ؟
    2 - سری 8000 PCI کارت های جیفورس تو بازار دیده شده ؟!
    (می خوام مادربرد بگیرم و اگه به این طریق بشه بدون مشکل فیزیک رو گرفت کراس فایر می گیرم اما اگه بی فایده باشه نمی خوام هزینه اضافی کرده باشم به خاطر مادربرد)
    1. در ویستا تغییری رخ نداده چون این مشکل به ساختار سیستم عامل برمی گرده. در Windows 7 این مشکل حل شده.

2. بله، Albatron یک PCI 8400GS عرضه کرده بود که فکر کنم قبلا هم در این تاپیک معرفی شده بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •