تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 70 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 700

نام تاپيک: Diablo III

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

ویرایش پست قبلی:
    خوشحال باشید Diablo 3 در تاریخ12/31/08 عرضه میشه یعنی آخرین روز سال 2008 به نظر شما فوق العاده نیست?؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

آقا جون داداش یکم توجه کنید به صحت محتوای مطالب پستهاتون یکی بیاد ببینه...:lol:

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

آقا جون داداش یکم توجه کنید به صحت محتوای مطالب پستهاتون یکی بیاد ببینه...:lol:
    منظورت چی بود از صحت?؟ منبعش گیم اسپاته برو ببین همین الان! چون تو صفحه های قبل یکی گفت 3-4 سال تا ساخت بازی فاصله هست منم فک کردم راس میگه ولی الان تو گیم اسپات دیدم که قراره امسال ریلیز بشه

پروفشنال sasanjfr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

معلوم نمیکنه از اونجایی که 4-5 سال دیگه تا کامل شدن بازی وقت هست شاید با DX 11 بسازن البته بعیده چون نسخه ی کامل DX 11 سال 2010 میاد
    4-5 سال دیگه؟!بلیزارد بد قول هست اما نه دیگه اینقدر.

ویرایش پست قبلی:
    خوشحال باشید Diablo 3 در تاریخ12/31/08 عرضه میشه یعنی آخرین روز سال 2008 به نظر شما فوق العاده نیست?؟
    این تقریباٌ محاله.بلیزارد هنوز تاریخ رسمی انتشار starcraft 2 و WoW:Wrath of the Lich King رو اعلام نکرده با اینکه این دو بازی مدت ها پیش از دیابلو 3، announce شده بودند.هیچ کدام از سایت های بازی معتبر هم این مطلب رو تأیید نکرده اند و تاریخ انتشار بازی هنوز TBA هست.

منظورت چی بود از صحت?؟ منبعش گیم اسپاته برو ببین همین الان! چون تو صفحه های قبل یکی گفت 3-4 سال تا ساخت بازی فاصله هست منم فک کردم راس میگه ولی الان تو گیم اسپات دیدم که قراره امسال ریلیز بشه
    میشه یه لینک از صفحه ای که این مطلب توش درج شده رو بزارین؟چون من هر چی گشتم چنین چیزی پیدا نکردم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

نه منظورم پستهای قبلی بود، اون خبر گیم اسپات هم بزودی رد میشه چون طبق اخرین مصابحه با لید دیزاینر بازی، بازی بعد از Starcraft2 میاد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

4-5 سال دیگه؟!بلیزارد بد قول هست اما نه دیگه اینقدر.

این تقریباٌ محاله.بلیزارد هنوز تاریخ رسمی انتشار starcraft 2 و WoW:Wrath of the Lich King رو اعلام نکرده با اینکه این دو بازی مدت ها پیش از دیابلو 3، announce شده بودند.هیچ کدام از سایت های بازی معتبر هم این مطلب رو تأیید نکرده اند و تاریخ انتشار بازی هنوز TBA هست.

میشه یه لینک از صفحه ای که این مطلب توش درج شده رو بزارین؟چون من هر چی گشتم چنین چیزی پیدا نکردم.
    من خودمم وقتی رفتم گیم اسپات کف کردم این عکس رو ببین

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته!

نه منظورم پستهای قبلی بود، اون خبر گیم اسپات هم بزودی رد میشه چون طبق اخرین مصابحه با لید دیزاینر بازی، بازی بعد از Starcraft2 میاد.
    بله تو همون تاریخ ریلیزی که من دیدم برا diablo 3 این بازی 1 ماه بعد از starcraft 2 میاد (حالا اگه سایت گیم اسپات اشتباه کرده بود نیاین به من گیر بدین!)
    Last edited by ali_ranger22; 30-06-2008 at 19:21.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته
    درست می فرمایید.نوشته 08/31/12.عجیبه یعنی بازی اینقدر زود منتشر میشه؟الان گیم اسپات تاریخ عرضه ی starcraft 2 رو هم توی اون جدول 3 دسامبر 2008 درج کرده.امکانش زیاده starcraft 2 سوم دسامبر منتشر بشه چون تاریخ عرضه ی اون 2008 در نظر گرفته شده بود و چند وقت پیش گیم استاپ و best buy تاریخ عرضه ی بازی رو 3 دسامبر درج کرده بودند(هر چند که بعداٌ بلیزارد این تاریخ رو رد کرد) و IGN هم اعلام کرده که بازی دسامبر منتشر میشه.اما در مورد diablo 3 خیلی بعید به نظر می رسه.من که امیدوارم هر چه زودتر منتشر بشه اما از بلیزارد بعیده که بین announce و release بازیش فقط 6 ماه فاصله باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

آنچه در زیر می خوانید صحبت های Leonard Boyarsky(طراح اصلی) و Brian Morrisoe(کارگردان هنری) در مراسم WWI بلیزارد در پاریس درمورد داستان و طراحی هنری Diablo 3 است.

Boyarsky Leonard جلسه را با توضیح درباره ی حوادث پیش از دیابلو 3 و اشاره کردن به چند عدد از سرزمین هایی که Sanctuary(دنیای دیابلو) را ایجاد می کنند آغاز کرد.بعضی از آنها از جمله شهر تجاری Caldeum در بازی وجود دارند و شما در بازی به گشت و گذار در آنها خواهید پرداخت و بقیه مثل Skovos(سرزمین Rogue ها در دیابلو 1 و سرزمین Amazon ها در دیابلو 2) تنها برای غنی تر کردن جهانی که بازی در آن رخ می دهد حاضر خواهند بود. Boyarsky بر این نکته تأکید کرد که تمدن های واقعی یک شبه ظاهر نمی شوند بلکه در گذر چندین قرن ایجاد می شوند.هدف دیابلو 3 این است که این اثر عمیق تاریخ را در همه ی تمدن هایی که در بازی با آنها رو به رو می شوید بدون توجه به اینکه سطح تماس شما با این تمدن ها اندک یا زیاد باشد اعمال کند.

Boyarsky درباره ی داستان بازی این طور توضیح می دهد که دیابلو 3، 20 سال بعد از پایان حوادث اکسپنشن دیابلو 2(Diablo 2:Lord of Destruction) رخ می دهد.Deckard Cain روایت کننده و مأموریت دهنده ی بازی های قبلی در دیابلو 3 باز می گردد و در ابتدای بازی متقاعد می شود که نیروهای جهنمی مصمم به تاخت و تاز به Sanctuary هستند.Cain به هر شکل ممکن به دنبال پیدا کردن راهی است که جلوی این تهاجم عظیم را بگیرد و همان طور که حدس زده اید این وظیفه بر عهده ی شما خواهد بود که به آنچه که شروع شده پایان دهید.بدتر آنکه جمعیت عمومی شهرهای گوناگون Sanctuary(که از حوادث بازی های قبلی زخم خورده بود) به حمایت از این رویدادهای شیطانی پرداخته اند و عده ی کثیری از آنان بر این باورند که این موجودات اهریمنی که در شهرشان پدیدار شده اند در اصل اسطوره اند.

فراتر از این،اطلاعات چندانی از داستان دیابلو 3 در دست نیست.Brian Morrisoe اطلاعات اندکی از داستان را به منظور برانگیخته کردن حس کنجکاوی بازیبازها در مورد اینکه سرنوشت بازی چه خواهد شد آشکار ساخت.به عنوان مثال او از Tyrael نام برد،همان فرشته ای که او را در دیابلو 2 ملاقات کردید.Tyrael در رویدادهای بازی قبلی به یاری انسان ها شتافته بود و در نهایت با نابود کردن Worldstone ،مانع تهاجم وابستگان جهنم شده بود. اکنون درباره ی دیابلو 3 این پرسش مطرح می شود:چه بر سر Tyrael آمده؟آیا او به سبب اعمالش مجازات شده است؟او در وقایع دیابلو 3 چه نقشی ایفا می کند؟

Morrisoe در حالیکه درباره ی سبک هنری بازی توضیح می داد به این موضوع اشاره کرد که با وجود استفاده از موتور 3D جدید دیابلو 3،تصمیم مبنی بر نگه داشتن دوربین بازی در یک وضعیت ایزومتریک ثابت،تصمیمی سنجیده بوده است و به عقیده ی او به بهتر شدن تجربه ی منحصر به فرد بازی،کمک شایانی خواهد کرد.او همچنین به جزئیات سیستم طراحی هنری سری دیابلو اشاره کرد که به لطف طراحی زیبای محیط و شخصیت ها حالتی حماسی به بازی می بخشد.او درباره ی دیابلو 3 چنین گفت که هدف این است که شما کارکترهای قهرمانی بسازید که ظاهری کارتونی دارند در حالیکه در جهانی قدم برمی دارید که به خاطر اضافه شدن محیط های تخریب پذیر،به شدت واقع گرایانه به نظر می رسد و در عین حال،حس فانتزی خود را نیز حفظ کرده است.

یکی از تغییراتی که در دیابلو 3 با آن رو به رو هستیم این است که بازیبازها می توانند از صدای خود برای کارکترها استفاده کنند.به این ترتیب دیگر NPC ها مثل کارکتر کلاس شما صحبت نخواهند کرد و این موضوع از نظر Boyarsky تأثیرات زیادی خواهد داشت."این موضوع روایت داستان را سرگرم کننده تر و زنده تر می سازد و سبب می شود که این حس به شما دست دهد که کارکتر شما موجود مستقلی در دنیای بازی است و او را از این بند که همچون پادویی فقط در وقایع دنیای RPG حضور داشته باشد می رهاند."

و در پایان اینکه شاید واضح ترین سوالی که درباره ی داستان دیابلو 3 به ذهن می رسد این است که چگونه بلیزارد بازی دیگری را از سری دیابلو توجیه می کند در حالیکه در پایان بازی قبلی،بازیباز دیابلو(Diablo)،مفیستو(Mephisto) و بال(Baal) را کشته بود؟Boyarsky به چگونگی این موضوع به عنوان یک سلسله وقایع پیچیده اشاره می کند اما چیز بیشتری از آن را فاش نمی سازد به جز آنجا که از او درباره ی دشمنان ویژه و جدید بازی پرسش می شود و او این نکته را مطرح می کند که در دنیای دیابلو 7 ارباب جهنم(lord of hell) وجود دارد.با احتساب اینکه 3 تای آنها در بازی های قبلی از میان برداشته شده اند آیا در دیابلوی 3 با 4 تای آخر رو به رو خواهیم شد؟زمان پاسخ خواهد داد.

منبع:گیم اسپات, IGN

*پست اول ویرایش شد*
    Last edited by sasanjfr; 30-06-2008 at 21:44.

9. این کاربر از sasanjfr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته!

بله تو همون تاریخ ریلیزی که من دیدم برا diablo 3 این بازی 1 ماه بعد از starcraft 2 میاد (حالا اگه سایت گیم اسپات اشتباه کرده بود نیاین به من گیر بدین!)
    اون یه اشتباه بوده بدون شک الانم Tba شده دوباره بازی طبق گفته های خوده مسئولین Blizzard حداقل 3-4 سال ساختش زمان میبره و حرف زدن از تاریخ عرضه بازی فعلا غیر ممکنه .

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

اون یه اشتباه بوده بدون شک الانم Tba شده دوباره بازی طبق گفته های خوده مسئولین Blizzard حداقل 3-4 سال ساختش زمان میبره و حرف زدن از تاریخ عرضه بازی فعلا غیر ممکنه .
    میشه لینک این مصاحبه ای که توش ذکر شده که ساخت بازی 3-4 سال طول میکشه رو بزارید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •