تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 239 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 2388

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[quote=sltavakoli;2165607]
    دستت درد نکنه.

فکر کنم 1000 بار زدم تا خیالم راحت بشه.

فقط وقتی کرک رو اجرا میکنی گزینه های زیر رو داره .میخواستم ببینم کدومش رو باید بزم :

عمودی : standard و OEM و School و home

افقی : cilent و server و workstation

در ضمن دوباره میگم ورژن من 4.7.1098 و Pro هست.

[/Q

کسی نیست یه جواب بده؟

بزار روی استاندارد باقی بمونه و سریال قسمت Client رو کپی کن و به آنتی ویروس بده. امتحان کن یکیش
    بهر حال بهش میخوره.

آخر فروم باز sltavakoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

میگم این انتی ویروس مثل انتی ویروس های دیگه ( ناد یا کسپر ) تنظیمات خاصی نداره تا با اعمال اون ها

کارایی Avast رو بالا ببریم؟

من یه تاپیک جداگانه در مورد این موضوع زدم .ولی متاسفانه hamilton پاکش کرد و گفت که چون Avast یه

انتی ویروس معمولی هست ( و به درد نمیخوره ) این جور موضوع ها هم بهش ریطی پیدانمیکنه.

حالا که فعلا زور دست مدیراست و ما رو مثل گوسفند حساب کردن که هر کاری می خوا ن میکنن.

ولی اگه میتونستم بلد بودم با hamilton چیکار کنم!!

یه کرک هم برای Nod 32 ساختن که به اسم کرک هامیلتون ک همن نمیدونم چه ربطی داره؟

ایشون اگه میتونست کرک بسازه وضعش این جوری نبود.

در هر حال شما تنضیمات بهتری برای Avast سراغ ندارید؟

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان اخرين ورژن اين انتي ويروس چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

میگم این انتی ویروس مثل انتی ویروس های دیگه ( ناد یا کسپر ) تنظیمات خاصی نداره تا با اعمال اون ها

کارایی Avast رو بالا ببریم؟

من یه تاپیک جداگانه در مورد این موضوع زدم .ولی متاسفانه hamilton پاکش کرد و گفت که چون Avast یه

انتی ویروس معمولی هست ( و به درد نمیخوره ) این جور موضوع ها هم بهش ریطی پیدانمیکنه.

حالا که فعلا زور دست مدیراست و ما رو مثل گوسفند حساب کردن که هر کاری می خوا ن میکنن.

ولی اگه میتونستم بلد بودم با hamilton چیکار کنم!!

یه کرک هم برای Nod 32 ساختن که به اسم کرک هامیلتون ک همن نمیدونم چه ربطی داره؟

ایشون اگه میتونست کرک بسازه وضعش این جوری نبود.

در هر حال شما تنضیمات بهتری برای Avast سراغ ندارید؟
    دوست محترم بنده نگفتم چون avast يك آنتي ويروس بدرد نخوره پس نياز به تنظيمات خاصي نداره.اينكه برداشت شما اينگونه بوده بحث ديگه ايه.گفتم كه avast داراي تاپيك اختصاصي مربوط به خودش ميباشه پس ميشه تنظيمات اين آنتي ويروس در همين تاپيك مطرح و پيگيري بشه.تا اينجاي قضيه فكر نميكنم حرف بيربطي زده باشم.
    در كجاي برخوردها و صحبتهاي من اين برداشت را داشتيد كه من شما را به سان آنچيزي كه فرموديد حساب كرده باشم؟اگر مديري يا همكاري مطابق قواين حاكم بر سايت و انجمني رفتار كرد كه باب ميل برخي افراد نبود بايد همچين صحبتي را مطرح كرد؟
    در مورد كركي كه فرموديد به اسم كرك hamilton معروف شده اين اسم گذاري نه به من ارتباطي داره و نه من چنين ادعايي را مطرح كردم.هركسي مختاره هر اسمي روي هر كركي بذاره و اين امر چيزي نه از ارزش نويسنده آن كرك كم ميكنه و نه چيزي و افتخاري به من اضافه ميكنه.
    من نميدونم ناراحتي شما از چيه.مگر من ادعا كردم كرك كننده هستم و در ثاني مگه وضعه من چطوريه كه از آن ناراحت هستيد؟وضع من اينطوريه كه براي حل مشكل دوستان اين سايت بدون هيچ منتي تلاشم رو ميكنم.جديدترين مطالب و كركها را حتي قبل از اينكه در سايتهاي معتبر خارجي و داخلي قرار بگيره در اين سايت معرفي ميكنم و سايتهاي ديگه از اين مطالب بدون ذكر منبع به اسم خودشون استفاده ميكنند.
    واقعا آدم ميمونه كاري كه داره ميكنه درسته يا نه.قبلا فردي بنام Persian.Boy بود كه فرد خيلي باسوادي بود و هميشه مطالب ارزشمندي براي انجمن قرار ميداد.طوري با اين فرد برخورد كردند كه عطاي اين سايت را به لقايش بخشيد و رفت.با توجه به اينكه بيشتر همكاري من با سايتهاي خارجي هستش و اين سايت تنها سايت فارسي زيان هست كه در آن فعاليت ميكنم در صورت تكرار اين قبيل برخوردها من هم براي هميشه از حضور شما خداحافظي ميكنم تا افراد با سوادتر و خوش برخوردتر از من بيان و موجبات ناراحتي شما را فراهم نكنند.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

دوست محترم بنده نگفتم چون avast يك آنتي ويروس بدرد نخوره پس نياز به تنظيمات خاصي نداره.اينكه برداشت شما اينگونه بوده بحث ديگه ايه.گفتم كه avast داراي تاپيك اختصاصي مربوط به خودش ميباشه پس ميشه تنظيمات اين آنتي ويروس در همين تاپيك مطرح و پيگيري بشه.تا اينجاي قضيه فكر نميكنم حرف بيربطي زده باشم.
    در كجاي برخوردها و صحبتهاي من اين برداشت را داشتيد كه من شما را به سان آنچيزي كه فرموديد حساب كرده باشم؟اگر مديري يا همكاري مطابق قواين حاكم بر سايت و انجمني رفتار كرد كه باب ميل برخي افراد نبود بايد همچين صحبتي را مطرح كرد؟
    در مورد كركي كه فرموديد به اسم كرك hamilton معروف شده اين اسم گذاري نه به من ارتباطي داره و نه من چنين ادعايي را مطرح كردم.هركسي مختاره هر اسمي روي هر كركي بذاره و اين امر چيزي نه از ارزش نويسنده آن كرك كم ميكنه و نه چيزي و افتخاري به من اضافه ميكنه.
    من نميدونم ناراحتي شما از چيه.مگر من ادعا كردم كرك كننده هستم و در ثاني مگه وضعه من چطوريه كه از آن ناراحت هستيد؟وضع من اينطوريه كه براي حل مشكل دوستان اين سايت بدون هيچ منتي تلاشم رو ميكنم.جديدترين مطالب و كركها را حتي قبل از اينكه در سايتهاي معتبر خارجي و داخلي قرار بگيره در اين سايت معرفي ميكنم و سايتهاي ديگه از اين مطالب بدون ذكر منبع به اسم خودشون استفاده ميكنند.
    واقعا آدم ميمونه كاري كه داره ميكنه درسته يا نه.قبلا فردي بنام Persian.Boy بود كه فرد خيلي باسوادي بود و هميشه مطالب ارزشمندي براي انجمن قرار ميداد.طوري با اين فرد برخورد كردند كه عطاي اين سايت را به لقايش بخشيد و رفت.با توجه به اينكه بيشتر همكاري من با سايتهاي خارجي هستش و اين سايت تنها سايت فارسي زيان هست كه در آن فعاليت ميكنم در صورت تكرار اين قبيل برخوردها من هم براي هميشه از حضور شما خداحافظي ميكنم تا افراد با سوادتر و خوش برخوردتر از من بيان و موجبات ناراحتي شما را فراهم نكنند.
    دوست عزیز.

من همین جا ازت معذرت خواهی میکنم.

به خدا اون روز اون قدر اعصابم خورد بود که روزه ی سکوت گرفتم (جدی میگم)

به خدا میدونم که خیلی سواد داری.میدونم که خیلی بلدی.توی هر تاپیک به درد بخوری که میرم اثری از شما و

رهنمودها ی شما هست.

ولی حالا به پاد میفتم و کف پاد رو بوس میکنم تا من بی سواد عامی رو ببخشی.

امیدوارم که از ناراحتی در امده باشی و به کارت ادامه بدی.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

دوستان:

من وقتی که avast رو از توی task manager میبندم به راحتی بسته میشه.

میخواستم ببینم که این مورد تقص امنیتی به حساب نمیاد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان:

من وقتی که avast رو از توی task manager میبندم به راحتی بسته میشه.

میخواستم ببینم که این مورد تقص امنیتی به حساب نمیاد؟
    چه کسی پرسه این آنتی ویروس رو از Task Manager می بندد؟
    چه کسی میتواند آنتی ویروس و برنامه های دیگه مانند Yahoo Messenger را از System Try ببندد؟

جواب سوالات بالا معلومه ... خود کاربر است که میتونه همه این کارها رو انجام بده. بنابر این کمپانی آنتی ویروسها
    به این مسئله فکر کردند که ممکنه کسی بخواد آنتی ویروسش رو برای چند لحظه غیر فعال کنه و این غیر فعال کردن
    پروسه های آنتی ویروس و هر برنامه دیگری ربطی به ویروس نداره.

پروسه های Avast,NOD32,Antivir,Bitdefender و هر آنتی ویروس دیگری فقط در مقابل ویروسهای واقعی از خود
    واکنش نشان میدهند نه در مقابل بستن آنها بصورت دستی و با تصمیم و برنامه ریزی خود کاربر. اگر قرار باشه کاربر ها
    رو نیز ویروس بدونند که اونوقت شما حتی نباید بتونید اون رو unistall و یا پاک کنید چون ممکنه ویروسهایی وجود
    داشته باشند که بتونند آنتی ویروس ها رو از روی سیستم پاک کنند.

بستن، پاک کردن، کپی کردن و هر اقدام دیگری که کاربران با عقل و آگاهی قبلی انجام میدهند با کاری که
    بعضی ویروسها میتونند بکنند فرق میکنه.

نکته دوم این است که ...

اگر آنتی ویروس کاربر فعال باشد ...

و اگر آنتی ویروس کاربر ویروس را تشخیص دهد

در آن صورت هر نوع ویروسی که بخواد پروسه های آنتی ویروس و برنامه های دیگه رو از کار بندازه سریعا توسط
    آنتی ویروس جلوش گرفته میشه و از روی سیستم پاک میشه. آنتی ویروس حتی حتی اجازه ثبت شدن اون
    ویروس بعنوان یکی از فایل های سیستم رو هم بهش نمیده چه برسه به اینکه بخواد خرابکاری بکنه.

اما اگر ...

آنتی ویروس فعال نباشه ...

و یا ممکنه فعال باشه اما اون ویروس رو یا به دلیل جدید بودن در نوع خود و یا به دلیل آپدیت نبودن آنتی ویروس
    نتونه تشخیص بده ...

در آن صورت چه پروسه های آنتی ویروس رو از کار بندازه و چه این کار رو نکنه در اصل هیچ فرقی به حال کاربر
    نمیکنه و از کار نیافتادن پروسه های آنتی ویروس هیچ کمکی در از بین بردن اون ویروس نیتونه بکنه. چون آنتی
    ویروس به دلایلی که اشاره کردم اصلا نتونسته اون رو تشخیص بده.

پس زمانی که یک آنتی ویروس نتونه اون ویروس رو تشخیص بده . ویروس کار خودش رو میکنه و خرابکاری هایی
    مانند از کار انداختن task manager و یا پاک کردن فایل های exe رو به راحتی انجام میده.

فعال بودن همیشگی و آپدیت همیشگی یک آنتی ویروس بسیار مهمتر از غیر فعال شدن پروسه آن آنتی ویروس
    است. همانطور که اشاره کردم زمانی که ویروس وارد سیستم میشود اگر آنتی ویروس فعال باشد اجازه هیچ
    فعالیتی رو به کاربر نمیده مگر اینکه کاربران ساده و از همه جا بی خبر بگند...

من چطوری میتونم کاری کنم که Avast کرک هام رو بصورت ویروس تشخیص نده و اجازه فعالیت بهشون بده؟

موفق باشید.
    Last edited by zhina_gian; 11-03-2008 at 00:03.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

چه کسی پرسه این آنتی ویروس رو از Task Manager می بندد؟
    چه کسی میتواند آنتی ویروس و برنامه های دیگه مانند Yahoo Messenger را از System Try ببندد؟

جواب سوالات بالا معلومه ... خود کاربر است که میتونه همه این کارها رو انجام بده. بنابر این کمپانی آنتی ویروسها
    به این مسئله فکر کردند که ممکنه کسی بخواد آنتی ویروسش رو برای چند لحظه غیر فعال کنه و این غیر فعال کردن
    پروسه های آنتی ویروس و هر برنامه دیگری ربطی به ویروس نداره.

پروسه های Avast,NOD32,Antivir,Bitdefender و هر آنتی ویروس دیگری فقط در مقابل ویروسهای واقعی از خود
    واکنش نشان میدهند نه در مقابل بستن آنها بصورت دستی و با تصمیم و برنامه ریزی خود کاربر. اگر قرار باشه کاربر ها
    رو نیز ویروس بدونند که اونوقت شما حتی نباید بتونید اون رو unistall و یا پاک کنید چون ممکنه ویروسهایی وجود
    داشته باشند که بتونند آنتی ویروس ها رو از روی سیستم پاک کنند.

بستن، پاک کردن، کپی کردن و هر اقدام دیگری که کاربران با عقل و آگاهی قبلی انجام میدهند با کاری که
    بعضی ویروسها میتونند بکنند فرق میکنه.

نکته دوم این است که ...

اگر آنتی ویروس کاربر فعال باشد ...

و اگر آنتی ویروس کاربر ویروس را تشخیص دهد

در آن صورت هر نوع ویروسی که بخواد پروسه های آنتی ویروس و برنامه های دیگه رو از کار بندازه سریعا توسط
    آنتی ویروس جلوش گرفته میشه و از روی سیستم پاک میشه. آنتی ویروس حتی حتی اجازه ثبت شدن اون
    ویروس بعنوان یکی از فایل های سیستم رو هم بهش نمیده چه برسه به اینکه بخواد خرابکاری بکنه.

اما اگر ...

آنتی ویروس فعال نباشه ...

و یا ممکنه فعال باشه اما اون ویروس رو یا به دلیل جدید بودن در نوع خود و یا به دلیل آپدیت نبودن آنتی ویروس
    نتونه تشخیص بده ...

در آن صورت چه پروسه های آنتی ویروس رو از کار بندازه و چه این کار رو نکنه در اصل هیچ فرقی به حال کاربر
    نمیکنه و از کار نیافتادن پروسه های آنتی ویروس هیچ کمکی در از بین بردن اون ویروس نیتونه بکنه. چون آنتی
    ویروس به دلایلی که اشاره کردم اصلا نتونسته اون رو تشخیص بده.

پس زمانی که یک آنتی ویروس نتونه اون ویروس رو تشخیص بده . ویروس کار خودش رو میکنه و خرابکاری هایی
    مانند از کار انداختن task manager و یا پاک کردن فایل های exe رو به راحتی انجام میده.

فعال بودن همیشگی و آپدیت همیشگی یک آنتی ویروس بسیار مهمتر از غیر فعال شدن پروسه آن آنتی ویروس
    است. همانطور که اشاره کردم زمانی که ویروس وارد سیستم میشود اگر آنتی ویروس فعال باشد اجازه هیچ
    فعالیتی رو به کاربر نمیده مگر اینکه کاربران ساده و از همه جا بی خبر بگند...

من چطوری میتونم کاری کنم که Avast کرک هام رو بصورت ویروس تشخیص نده و اجازه فعالیت بهشون بده؟

موفق باشید.
    دستت درد نکنه.

خیالم راحت شد.

ولی اقای hamilton چیز دیگه ای میگفتن.

در مورد انتی ویروس nod 32 ( که مثل اواست به راحتی بسته میشه) ایشون میگفتن که این یک نقص امنیتی به

خیلی مضحک به شمار میاد.

حالا من میخواستم بدونم که شما در مورد گفته ی خود مطمین هستید؟

9. این کاربر از sltavakoli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دستت درد نکنه.

خیالم راحت شد.

ولی اقای hamilton چیز دیگه ای میگفتن.

در مورد انتی ویروس nod 32 ( که مثل اواست به راحتی بسته میشه) ایشون میگفتن که این یک نقص امنیتی به

خیلی مضحک به شمار میاد.

حالا من میخواستم بدونم که شما در مورد گفته ی خود مطمین هستید؟
    منظور شما کدام قسمت از حرفهامه؟

اینکه آنتی ویروس فعال ویروس وارد شده رو تشخیص بده؟ خب در اون صورت برید امتحان کنید تا به جوابش برسید.

و یا اینکه منظور شما قسمت دوم حرفهامه که گفتم اگر آنتی ویروس فعال باشه اما ویروس رو تشخیص نده چه
    اتفاقی میافته؟ خب کمی به این موضوع فکر کنید. و خودتون نتیجه گیری کنید.

ویروسی که توسط آنتی ویروس تشخیص داده نشه چه سودی براتون داره که اون ویروس نتونه پروسه های
    آنتی ویروس رو از کار بندازه؟ بهر حال ویروس تشخیص داده نشده و کار خودش رو میکنه حالا چه آنتی ویروس
    فعال باشه و چه فعال نباشه.

در مورد ناد32 هم به همین صورته و فرقی نمیکنه. این حرفهای من جوابی است که خود کمپانی ناد32 در انجمن
    امنیتی خودش با توجه به سوالات مشابه جواب داده. اگر هم لینکش رو خواستید میتونم براتون قرار بدم.

اما بهترین کار اینه که خودتون کمی فکر کنید تا جواب براتون مشخص بشه.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

شما منظور من رو متوجه نشدی.

اتفاقا من ار حرف های شما خیالم راحت شد.

ولی برای روشن شدن موضوع به تاپیک اصلی Nod 32 برید و پست های 3374 و 3380 رو بخونید تا متوجه بشید

که من دارم چی میگم.

به احتمال زیاد اقای hamilton دارن اشتباه میکنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •