تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 834 از 1137 اولاول ... 334734784824830831832833834835836837838844884934 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,331 به 8,340 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام کدوم کتابا رو برای اموزش حسابان و عربی میتونید واسم معرفی کنید (عربی در حد صفر حسابانم متوسط به بالا)
    من می خوام دوباره کنکور شرکت کنم میخواستم بدونم تغییرات در دیفرانسیل در چه حدی بوده؟کلا کدوم کتابا تغییر کردن؟ میتونم جزوات سال قبلو واسه دیفرانسیل بخونم؟
    عربی به زبان ساده مبتکران

بچه ها یه چیزی:در مقدمه کتاب دیفرانسیل گاج تغییرات کتاب درسی رو نوشته و اشاره به یه نکته خیلی مهم کرده و اون اینکه با توجه به تغییرات کتاب درسی ،یه سری تابع ها وضعیت حدشون در یه سری نقاط عوض شده.حتما مقدمه دیفرانسیل گاج چاپ امسال رو بخونین تابفهمید منظورم چیه چون مثال زده. من که از ترسم همین گاج رو خریدم تا باتوجه به تعریف های جدید کتاب درسی مسائل رو حل کنم.

2. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

من برای زبان فارسی و قرابت و املا نشردریافت دارم می خونم واسه آرایه و ادبیات هم کلک رو دارم.حالا سوال من اینه که چه مطلبی ممکنه لازم باشه از خود کتابهای دبیرستان بخونم چون اصلا کتابهارو نخوندم.
    بشتر مبحثی بخون و اگه هم میخواهی خود کتاب درسی رو شخم بزنی کتاب خیلی سبز رو بگیر. البته من از گاج سبز استفاده کردم.در ضمن برای یادگیری ارایه از رمزینه و جلد اول کتاب همایش نشر دریافت استفاده کن و برای تست نشر الگو.ارایه کلک زیاد جالب نیست.

در ضمن توصیه می کنم به ادرس زیر بری و خشت اول ادبیات رو بخونی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام..
    کمک کنید..
    امینم جان درباره تحلیلی گفتن اما شک دارم.
    بچه های ریاضی فیزیک شما برا تحلیلی چه کتابی دارید و توصیه میکنید عصر میخوام برم بگیرم.
    بین گاج سفید و فار اموزش+ازمون موندم!
    عاجزانه نظراتتونو بدین.(معلمم هم جزوش خوبه!)
    سپاس.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام..
    کمک کنید..
    بچه های ریاضی فیزیک شما برا تحلیلی چه کتابی دارید و توصیه میکنید عصر میخوام برم بگیرم.
    سپاس.
    اگر تو اموزش مشکل داری و هنوز مطالب برات جا نیفتاده برو اموزش فار رو بگیر.

اگه سطح تحلیلیت بالاست برو گاج سفید رو بخر.

7. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

12p

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

عربی به زبان ساده مبتکران

بچه ها یه چیزی:در مقدمه کتاب دیفرانسیل گاج تغییرات کتاب درسی رو نوشته و اشاره به یه نکته خیلی مهم کرده و اون اینکه با توجه به تغییرات کتاب درسی ،یه سری تابع ها وضعیت حدشون در یه سری نقاط عوض شده.حتما مقدمه دیفرانسیل گاج چاپ امسال رو بخونین تابفهمید منظورم چیه چون مثال زده. من که از ترسم همین گاج رو خریدم تا باتوجه به تعریف های جدید کتاب درسی مسائل رو حل کنم.
    Pouyol عزیز ، داداش گلم

سلام

راست میگی مطلب مهمیه . میگم واست ممکنه یه جوری این مقدمه رو واسمون بذاری . چه میدونم اسکن کنی ، عکس بگیری ، اصلا بشینی بنویسی یا .. ؟ هر چند کتاب های دیگه این تغییرات رو اعمال کردن ولی کلا مقدمه ها یه چیز دیگس . میدونی چی میگم که ؟! به هر حال ممنون که گفتی پسر ...

9. این کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

12 راهنمای حل مسائل تحلیلی - قسمت اول

سلام..
    کمک کنید..
    سپاس.
    سلام ...

کمک ؟! شما جون بخواه ! ماین تمام قد در خدمته .

ببین ندید میگم دوست اگاهم eminem هر چی گفته ، درست گفته . فقط محض یه کوچولو توضیح دیگه باید بگم :

من سه تا کتاب تحلیل دارم تقیربا . یک اموزش فار / دو ازمون فار / سه گاج سفید . تعجب کردی ؟! اره داداش من سه تا رو دارم . میرسم بخونمشون ، خوبشم میرسم . اما شاید ، شاید که نه حتما ما با هم یکم فرق میکنیم . اصلا همه با هم فرق میکنن ! منظورم اینه که این منم که هرسه تا رو میخونم ولی شما باید تحقیق کنید که من اینجام در همین مورد ، بهتون یه چیز هایی رو یاداوری کنم دوست عزیز !

در هر صورت سعی میکنم یه چیزای عمومی بهتون بگم . ببینید اولین کاری که واست میکنم تعیین کتاباس . موافقی که اول باید ببینیم روی چی باید بحث کنیم ؟!

کـتـاب : تصور میکنم با بحث هایی که با eminem داشتی ، روی کتابای شاخ تحلیلی حرف بزنیم خیلی بهتره تا معرفی همه کتابای خوب . پس نتیجه اینکه تو گام بعدی در مورد این سه چارتا کتاب از چند نظر صحبت میکنیم . یعنی اموزش و ازمون فار و میکرو گاج رو بحث میکنیم . آماده ای ؟!

اولین کتاب : هندسه تحلیلی فار (درس و تست)

امشب در مورد اولین کتاب بحث میکنیم ( بدیهیه برای فهم درست و دقیق من باید این کتاب رو خونده باشم و تجربه خودمو بگم نه صرفا حرفایی که ازش شنیده ام ) .

نظر و پارامتر اول : نحوه چینش مباحث

که حس میکنم خیلی مهمه و کلی . شاید اولین چیزی که در بررسی هر کتاب مورد توجه قرار میگیره . از کلیات به جزئیات میریم . شاید تو عمرم تو این همه کتابی که دارم و دیدم و ندارم این بهترین و بی رقیب ترین کتاب از نظر چینش مطالبه . یعنی فقط کافیه یه نگاه به صفحات اولش کنی واقعا تسلط فوق العاده مولف واست رو میشه . هیچ وقت فکر نمیکردم کسی بتونه همچین مطالب رو پیوسته و زنجیر وار نشون بده . به طور مثال اولین بحث تحلیلی یعنی دستگاه مختصات رو ببین چطور جدا جدا میکنه :

1 - دستگاه مختصات

قسمت اول (1-1) : دستگاه مختصات یک بعدی : لازمه بدونی که در حد یک خط ، تعریفش نکرده . نه دوست عزیز ! این کتاب به طور کامل با چند پاراگراف ساده از نحوه تعیین نقاط در این فضا گرفته تا طول پاره خط همه رو گفته . واقعا شاهکار کرده ( لازم تره بدونی که این اصلا تو کتاب درسی نیست . یعنی کتاب رفته مستقیم سر دو بعدی ! انگار یه بعدی ای رو که فار کامل گفته ، بدیهی فرض کرده !)

قسمت دوم (1-2) : دستگاه دو بعدی : به طور کوبنده ای جامع تر و کامل تر از اونی که تصور میکنی !

قسمت سوم (1-3) دستگاه سه بعدی : آها تازه رسیدم سراغ بخشی که واسمون تازس . قبلیا یادآوری بودن (با اون تفصیلش) . دیگه خودت بگو اینی که جدیده رو چطور گفته ؟! فقط بهت اینو میگم که همین بخش فضای سه بعدی خودش 6 تیکس ! و هر تیکه خودش حداقل یه چند بخش کوچولوتری داره .

اما در عوض تو گاج فورا گفته یاد اموری فضای دو بعدی و فورا رفته سراغ سه بعدی . ببین من نگفتم گاج کامل نیست یا چیزی ! میگم طبقه بندی جزئی مطالب که فوق العاده توی دو چیزی یعنی درکت از بحث و پیوستگی مطالب مهمه ، رو به خوبی هر چه تمام تر فراهم کرده . به طوری که واقعا هیچ کتابی از این نظر باهاش قابل قیاس نیست .

اینا فقط مثال و دلایل اون چیزی بود که میخواستم واست ثابت کنم . محض یاد اوری یه بار دیگه عنوان قضیه رو میگم : این بهترین و بی رقیب ترین کتاب از نظر چینش مطالبه ...

نظر و پارامتر دوم : جامع و کامل بودن و کیفیت اموزش مطالب :

بعد دیدن نمودار درختی و چینش مطالب در نظر اول ، نوبت خود مطالبه . ببین بعضی وقتا گفتن بعضی چیزا سخته . مثلا تعریف از اموزشی که تو فار داریم ، واسم یه جوریه خیلی سخته . چرا ؟! چون انقد بچه ها گفتن فلان چیز خوبه ، قلان چیز عالیه ، دیگه همه به یه چش به "خوبی" نگاه میکنن . الان اگه بگم فار اموزشش کولاک میکنه . میگی ای بابا همه که میگن خوب اینم از اون خوباست . خلاصه به منظور من از خوب دست نمی یابی ! هدفم از همه این بحثا اینه که بهت بقبولونم که واقعا شاید تو عمرت هرگز و هیچ وقت نتونی کتابی به این شیوه اموزش کامل بی نقص پیدا کنی . متاسفانه انقدا کلمات خوب و عالی و غیره استفاده شده (بی خود و و با خود ! ) که دیگه خوب و عالی ما جواب نمیده . این کلمات هرز شدن . میفهمی ؟! پس بهتره یه جور دیگه بگم . اموزشش به معنای واقعی کلمه تک و کم نظیره و واقعا کامله واقعا ! (انگار بازم از اون نوع تعریف شد!)

نظر و پارامتر سوم : پرسش های چهار گزینه ای

من واقعیت رو بهت میگم . این نیست که چون باهاش ساختم یا یه چیزیایش خوب باشه ، برم تعمیم بدم رو همه چیزش . نه این طور نیست ! میخوایی بدونی چطوریه ؟! خب من بهت میگم . ببین تستای کتاب اموزش ، خاصه ! منظورم از خاص داشتن بعضی وِیزگی های عجیب و غریبه . مثلا : بعضی وقتا پیدا کردن ربطی که تست با بحث سه خط بالاترش داره خیلی سخته . تو این کتاب تا دلت بخواد این اتفاق میفته . یا تستا بعضی وقتا خیلی سخت میشن . ببخشید اصلاح میکنم "خیلی سخت استاندارد" میشن . دقت کنن اونایی که کتاب رو دارن ، منظورم از این سری تستا ، اونایی نیست که تو کادر خاکستری داریم بل منظورم بعضی تستای کادر بی رنگه ! این تستای "سخت استاندارد" یه جورایی مختص این کتابن . این تستا واقعا معجزه میکنن . واقعا با خوندن جواب تشریحیشون پی میبری این تستا واقعا خوبن !!! درضم باید بگم بعضی از همین تستای اموزش از خیلی تستای ازمون مفهومی تر و با کلاس ترن ! کلاس رو که میدنی منظورم چیه ؟ کلاس سنجش مفاهیم ... راستی خیالت بابت جامع بودن تستا even !

به طور خلاصه واقعا گاف ها و سوراخ های علمیت رو پر میکنن . کلا نسخه تحلیلت رو یکم میبره بالا .

نظر و پارامتر چهارم : پاسخ تشریحی :

دیگه صحبت کردن در مورد این بحث ، یکم توهین به کل انتشارات فاره ! اصولا ساختار پله ای بودن جواب ها تو اکثر کتابای فار رعایت شده . از طرفی این فاریا همون وارثای اندیشه سازانن که وظیفشونه پاسخ تشریحی زیاد رو از اون به ارث ببرن و این کارو هم کردن . به جرات میتونم بگم هیچ تستی ، هیچ تستی در فار بدون قسمت "چشم انداز" در پاسخ تشریحی ، حل نشده ! منظور از چشم انداز بیان حس و حال و فضایی که تست توش سیر میکنه و همچنین بیان شیوه کار و موارد دیگه من جمله نحوه کار و زدن تست ! باور کن این قسمت یعنی پاسخ تشریحی هم مثل بحث اموزش موند. چونکه تا دلت بخواد اینجا اونجا همه جا میشنوی "با پاسخ های تشریحی " . یا یکیم مثل نشر دریافت میگه " با پاسخ های کاملا تشریحی - تحلیلی" ! . اینا که برازندشونه ولی اخه یکی مثل کانون با چه رویی میگه تشریحی من نمیدونم ! در کل متاسفانه این اسم رو الکی انقد به کار گرفتن که دیگه از روی اسم نمیشه واقعا دونست جدا تشریحیه یا لفظـا . اما من eminem و esilovexp بهت قول میدیم که این تحلیل فار واقعا راسته ، تشریحیه !

================================================== ======================================

دیگه پارامتر های گنده ای از این کتاب نمونده گویا . در مورد کتابای دیگم همونطور که اول گفتم روی چشمم . فقط ذکر یه نکته خیلی مهمه . چقد ؟! شاید اگه ترازو کنیم همه اینا یه ور اون نکته هم یه ور . و اونم اینکه :

نکته بسیار مهم :

حتما و لزوما باید کتاب ازمون تحلیلی فار همراه کتاب اموزشش خونده شه . ببین این نیست که بگی این اجبار که میگم ، من در اوردیه . یعنی چون این کتاب ازمون در ادامه اموزشه الکی من بگم "باید" خونده شه . نه به طور کاملا تحقیق شده ، کتاب اموزش بدون کتاب ازمون اصلا جواب نمیده . فهمیدید ؟! البته یه نکته بزرگتر هم هست که اگه میخوایی واقعا از فهمیدن اموزش های خوب فار لذت ببری و همینطوری خندت بگیره از فهم بالات باید کتاب گاجم بگیری . البته گرفتن این کتاب کنار فار ها (!) لزومی نداره ولی واقعا به طور محسوسی پیشرفت میکنی . (البته مبه دوستای نزدیک میگم و گاهی مجبورشون میکنم که گاجم بگیرن . اوایل یکم تندی به خرج میدن ولی بعد چن ازمون ، یکم رنگشون یکم مایل به سرخ ملتهب میشه . میدونی چی میگم که ؟! کلا تا یه مدت نمیتونن face to face بشن طفلکا ! واسه همین اکیدا توضیه میکنم اگه برنامتون انعطاف داره و وقت دارید و اگه یکم از بابت تست کنکور 91 میخواید مطمئن شید ، حتما کتاب گاج رو هم بگیرید . البته لازمه به یاد اوری نیست که گرفتن ازمون فار حتما باید انجام بگیره (هی میخوام لفظ قلم نگم که انگار نمیشه )

خب سرتم درد اوردم . دو چیز باعث شد یکم طولانی بنویسم . یک شکلک شماره 40 (نگران و مضطرب) بود که استفاده کردی تو پستت . و دو لفظ "کمک" و سه اینکه هنوز با توضیحهای eminem کارت راه نیفتاده بود . اینا دست به دست هم دادن تا تو یه سریال سه یا چهار قسمتی "سعی" کنم مشکلت رو حل کنم . منتظر قسمت های بعدی به همین شیوه توضیح واسه گاج و ازمون فار باش 12p عزیز من ! . معمولا پستای طولانی زیاد خونده نمیشه . ولی واسه من مهم اینه که تو نتیجه بگیری و تو بخونیش . راستی ساعت ارسال پستم رو نگاه کن . به نظرت چه چیزی میتونه ادم رو تا این لحظه بیدار نگه داره الا عشق به کمک . امیدوارم به نیتم پی برده باشی . اگه یادت باشه چند ماه پیش در جواب اولین پستات و ورودت به این تاپیک که همزمان با رفتن مقطعی ما بود بهت گفتم که :
      محتوای مخفی: : 

تا حالا ندیدم تو فروم انقد سوال بی جواب بمونه ... مشکل اینجاست که بچه های قدیم و مطلع (یعنی هم دوره ای های پارسال و پیرارسال ما ) همشون فراموش کردن که شاید یکی تازه کار سوالی داشته باشه ازشون ... همون طوری که اونام اولای اومدن شون تو فروم تازه کار بودن با کلی سوال ... خوشحالم واسه خودم که با این همه دغدغه و مشکلات متنوعی که دارم با این همه سر شلوغی کنکور بازم میرسم جواب یکی دو تا رو بدم ... هر چند واقعا ناراحتم که بعضیا فکر میکنن عمدا جواب نمیدیم .

با این مقدمه رسما و وجودا از جناب 12p که سوالای کثیری بدون پاسخ داشتن

K!NG007.TNT001

moein maleki

мØндммдÐ

و دوستایی که سوال بی جواب داشتن عذر خواهی میکنم ... واقعا متاسفام .. با وجود علاقه قلبی به توضیحات مفصل به هر سوال شما متاسفانه اصلا وقت و شرایط فراهم نیست . خواستم بگم تا بدونید واقعا فروم پوست انداخته و اینطوری پیش بره خیلی بدترم میشه .. خود من تو یه هفته رسیدم فقط به یکی از دوستان جواب بدم ( البته ماست مالی نبوده ! جواب همین دوستمون دقیقا 3 صفحه کامل شده ) من میخوام واقعا هموتون جواب سوالاتون رو دقیق بگیرید . ولی چه کنیم که نمیشه . اگر میشد سوالا منظم میشد و هرکی سوال خودشو نمیگفت "سر خود" بهتر بود . البته یه کار دیگم میشه کرد که دوستانی که اسم بردم سعی کنن اول تو قسمت جستجو سرچ کنن اگه مشکل حل شد که هیچ .. اگه حلم نشد که میتونن مختصر مطرح کنن ( دیگه 8 تا سوال نه !) .. فکر میکنم اینجوری اینجا یکم سر و سامون میگره ، دل مام یکم آروم ، نه ؟!

...

11. 6 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نمیدونم چی بگم...
    چی دارم که بگم...
    فقط بگم ازت ممنونم رفیق!
    منتظر توضیحات گاج و ازمون فار هستم البته گستاخیه که بگم لطفا زودتر چون میخوام 3یا4روز دیگه تهیه کنم.

دوباره ازت تشکر میکنم میدونم که تشکر خشک و خالیه من یه قطره از دریای محبت شما(mineworld) هم نیست....
    Last edited by 12p; 27-11-2011 at 13:56.

13. 2 کاربر از 12p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه غمزه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان ممنون میشم منابع ارشد فناوری اطلاعات رو لطف کنین خود منبع نه لیست اونا جزوه ها و پکیج اموزشی دنیا دنیا ممنون و زندگی تون سبز سبز

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

mineworld عزيز جا داره منم تشكر كنم ازت

16. 5 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض جبر و احتمال

سلام
    به نظر شما بهترین کتاب برای آموزش جبر و احتمال کدام است؟ (به غیر از کتاب آموزش نشر الگو که از نظر من پاسخ های خوبی ندارد.) به نظر شما: آیا گاج سیاه پرسمان جبر و احتمال بهتر از نشر الگو است؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •