تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1135 از 1137 اولاول ... 1356351035108511251131113211331134113511361137 آخرآخر
نمايش نتايج 11,341 به 11,350 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

آخه مشاورم گفته الگو بگیر بعدا گیر میده
    بین اون 2تا کتاب الگو کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    دوستان کسی جواب نمیده؟

داره خودمونی میشه s@har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام . من دیپلم ریاضی دارم و عربی که تو رشته ریاضی خوندم یادم رفته ، میخوام پیش رو تغییر رشته بدم به انسانی ، داوطلب آزاد هستم و گویا نیاز نیس امتحان تغییر رشته بدم ، برای پاس کردن و یاد گرفتن درس عربی پیش ، چه مباحثی از پایه حتما لازم هستش که بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . مناسب ترین جایی که پیدا کردم برا مطرح کردنش اینجا بود :(

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

سلام خدمت همه
    جزوه کاردانی نرم افزار برای یکی از اشناها میخوام...اگه کسی لینکی داره سایتی میشناسه لطفا معرفی کنه... بسیار ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام وقت بخیر راهنمایی میخواستم ارشد حقوق خصوصی سال 95 شرکت کردم سوالم اینه کتاب تستی هست با منابع امسال که پیام نور معرفی کرده که جامع و مفید باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    من دانشجوی ترم3 کاردانی نرم افزار دانشکده دولتی اهواز هستم .. میخوام از الان برای کنکور بخونم و حتما دانشگاه دولتی در بیام.. از کسایی که در این زمینه اطلاع دارن کمک کنن بگن چه کتابهایی برای کنکور کارشناسی ناپیوسنه خوبه؟و چه پیشنهادهایی میتونید در این زمینه بدید؟انتخاب دانشگاه و این چیزا..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    من دانشجوی ترم3 کاردانی نرم افزار دانشکده دولتی اهواز هستم .. میخوام از الان برای کنکور بخونم و حتما دانشگاه دولتی در بیام.. از کسایی که در این زمینه اطلاع دارن کمک کنن بگن چه کتابهایی برای کنکور کارشناسی ناپیوسنه خوبه؟و چه پیشنهادهایی میتونید در این زمینه بدید؟انتخاب دانشگاه و این چیزا..

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام . من دیپلم ریاضی دارم و عربی که تو رشته ریاضی خوندم یادم رفته ، میخوام پیش رو تغییر رشته بدم به انسانی ، داوطلب آزاد هستم و گویا نیاز نیس امتحان تغییر رشته بدم ، برای پاس کردن و یاد گرفتن درس عربی پیش ، چه مباحثی از پایه حتما لازم هستش که بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . مناسب ترین جایی که پیدا کردم برا مطرح کردنش اینجا بود :(
    من پیشنهاد میکنم کتاب عربی به زبان ساده مبتکران رو از اول تا آخرش بخونین البته وارد قسمت های سخت مثل اعلال و ... نشین

8. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    ببخشید دوستان اگه ممکنه بهترین دی وی دی های آموزشی برای رشته تجربی در درس ها زیست شیمی فیزیک و ریاضی و عربی رو بگید.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    ببخشید دوستان اگه ممکنه بهترین دی وی دی های آموزشی برای رشته تجربی در درس ها زیست شیمی فیزیک و ریاضی و عربی رو بگید.
    زیست شناسی آقای کرامت و شیمی آقای بازرگانی خوبن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

14 بهترین کتاب ریاضی پیش کاردانی فنی

با سلام
    لطفا بهترین کتاب که شامل سر فصل های مجموعه ها، عبارات و اتحاد های جبری، معادلات و نا معادلات،دستگاه مختصات قائم و معادله خط و لگاریتم و معادلات لگاریتمی باشه، به زبان خیلی ساده در حد داشگاه آزاد معرفی کنید ممنونم
    تو انقلاب هم پیدا بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •