تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 975 از 1137 اولاول ... 47587592596597197297397497597697797897998510251075 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,741 به 9,750 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کسی گاج ریاضی طوسی (پیش 2 ) اش رو نداره...آخه من پیش 1 رو دارم ولی می خوام بدونم سر فصل های پیش دوم چیه؟ یا چه مباحثی رو گفته؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دیروز یه کتاب حسابه مهر و ماه خریدم کتاب خوبیه البته اگر برای کنکور میخواید فکر نکنم به دردتون بخوره اما برای درس مدرسه خوبه اول درس رو توضبح داده و با مثال های مختلف و تست ها تالیفی درس رو جا انداخته بعد تمام سوالات کتاب رو به ترتیب حل کرده بعدش یک قسمت داره به اسم "مهارت در ریاضی با تمرین زیاد" که تعداد زیادی تمرین داده و البته پاسخ هاش رو هم بعد داده و در آخر هم یک قسمت داره به اسم تمرین های سطح بالاتر که تمرین های واقعا مشکلی هستند
    من چون دیفو حسابانم ضعیفه پس باید پایه ای کار کنم و هم درس بخونمو هم مثال حل کنم،فک نکنم تمرین تشریحی داشتنش بد باشه برام،نکته مهمی که هس اینه که آموزش روان و قابل فهمی برای همه نوع دانش آموز داشته باشه
    نوع آموزش دادنش برام ممهمه،بنظرتون خوبو روون آموزش داده که به معلم بی نیازم کنه؟

برا حسابان آموزش الگو بنظر من بی فایده سنگین شده .خوشخوان هم همینطور ، مهروماه هم اتلاف وقت زیادی تو کتابشه ، اما خیلی سبز و گاج کتابای معقول و خوبی اند
    برا دیفرانسیل تو آموزش هایی که اومده همون فار که گفتی و دیفرانسیل الگو از اسلامی ، منظورم این کتابه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این رو اشتباهی نگیرید :
    همونیکه واسه دوستمون نوشتم،یه کتاب روون توضیح واسه صرفا آموزش میخوام،پیشنهاد شما کدوم یکی از این کتاباس؟

تو قسمت اول جملتون گفتین الگو بیش از حد سنگین شده،منظورتون کتاب تستش بود؟
    آخه بعدا به همراه فار پیشنهادش کردین!

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

کتاب تست ادبیات جامع واسه رشته ی انسانی کسی میشناسه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من چون دیفو حسابانم ضعیفه پس باید پایه ای کار کنم و هم درس بخونمو هم مثال حل کنم،فک نکنم تمرین تشریحی داشتنش بد باشه برام،نکته مهمی که هس اینه که آموزش روان و قابل فهمی برای همه نوع دانش آموز داشته باشه
    نوع آموزش دادنش برام ممهمه،بنظرتون خوبو روون آموزش داده که به معلم بی نیازم کنه؟
    ولله آموزش که هر فصل رو کاملا خورد کرده و اون مباحث میکرو رو در حده یک دو سه خطی توضیح داده و با مثال مطلب رو جا انداخته و نکات رو هم گفته

اما در کل اگر مشکل ندارید به نظرم اگر همون گاج سبز رو برای آموزش بگیرید و مهر و ماه رو هم برای نمونه سوال بگیرید که خیلی عالیه چون گاج سبز آموزشش خوبه اما سوالاتش هیچ ترتیبی نداره اما مهر و ماه قشنگ سوالات رو دسته بندی کرده

یکی از دوستان بودن که میگفتن برای آموزش عالی تر از کتاب مبتکران نوشته ی آقای امیدوار وجود نداره و فوق العاده ازشون تعریف میکردن اما من توی شهرستانم و خواستم بگیرم گیرم نیومد اگر بتونید یه نگاه بهش بندازید شاید خوب باشه من اطلاعی ندارم

فار هم یک کتاب ریاضیات پایه داره که فقط حسابان نیست و سه ساله اونم پی دی افش توی انتشارات فار هست نگاه کنید به نظرم اون کتاب آموزش مورد نظر شما رو داره (من خودم خیلییییییی کتاب فار رو خوشم اومده اما متاسفانه اینجا نبود که بخرم)
    Last edited by omid_3tar; 27-11-2012 at 23:26.

5. 2 کاربر از omid_3tar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همونیکه واسه دوستمون نوشتم،یه کتاب روون توضیح واسه صرفا آموزش میخوام،پیشنهاد شما کدوم یکی از این کتاباس؟

تو قسمت اول جملتون گفتین الگو بیش از حد سنگین شده،منظورتون کتاب تستش بود؟
    آخه بعدا به همراه فار پیشنهادش کردین!

نه اونکه گفتم سنگین شده ویرایش جدیده حسابانه آموزش الگو تالیف صفایی-رفیعی بود ، اونکه همراه فار پیشنهاد دادم حسابان نبود
    دیفرانسیل آموزش الگو تالیف اسلامی-اجلالی بود.

بنظر من شما برا حسابان این کتاب :
    و برای دیفرانسیل این کتاب :
    Last edited by m-asadabadi; 28-11-2012 at 01:47.

7. این کاربر از m-asadabadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان من درسم خوبه خیلی هم درس نمیخونم اما نمره هام اکثرا بیستن اما برای عربی هرچییییییییییییی میخونم تا حالا نمره بالاتر از 18 ندارم یعنی 7 8 برابر حسابان و فیزیک و شیمی میخونم اما باز هیچ

حالا میخواستم بدونم کسی کتاب آموزش خوب عربی 3 سراغ داره؟ خودم گاج سبز دارم اما بیش از حد حرفه اضافی زده چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره ایاد فیلی هم دارم اما خیلی باهاش راحت نیستم

حالا یه چیز دیگه که خیلی مهم تر از آموزشه یه کتاب کاره کسی سراغ داره؟؟ البته با جواب ها (دوسالانه ها رو دیدم کتاب های بدی نیستن خوبن اما اگر یه چیز دیگه بتونید معرفی کنید بهتره)

9. این کاربر از omid_3tar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه maziyarkhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من درسم خوبه خیلی هم درس نمیخونم اما نمره هام اکثرا بیستن اما برای عربی هرچییییییییییییی میخونم تا حالا نمره بالاتر از 18 ندارم یعنی 7 8 برابر حسابان و فیزیک و شیمی میخونم اما باز هیچ

حالا میخواستم بدونم کسی کتاب آموزش خوب عربی 3 سراغ داره؟ خودم گاج سبز دارم اما بیش از حد حرفه اضافی زده چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره ایاد فیلی هم دارم اما خیلی باهاش راحت نیستم

حالا یه چیز دیگه که خیلی مهم تر از آموزشه یه کتاب کاره کسی سراغ داره؟؟ البته با جواب ها (دوسالانه ها رو دیدم کتاب های بدی نیستن خوبن اما اگر یه چیز دیگه بتونید معرفی کنید بهتره)
    کتاب عربی 3 خیلی سبز هم کتاب خوبیه . میتونی از اون استفاده کنی
    اما واسه نمونه سوال و تمرین میتونی از گلواژه استفاده کنی . البته قواعد هم مختصرا توضیح داده

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه اونکه گفتم سنگین شده ویرایش جدیده حسابانه آموزش الگو تالیف صفایی-رفیعی بود ، اونکه همراه فار پیشنهاد دادم حسابان نبود
    دیفرانسیل آموزش الگو تالیف اسلامی-اجلالی بود.

بنظر من شما برا حسابان این کتاب :
    و برای دیفرانسیل این کتاب :
    ولله آموزش که هر فصل رو کاملا خورد کرده و اون مباحث میکرو رو در حده یک دو سه خطی توضیح داده و با مثال مطلب رو جا انداخته و نکات رو هم گفته

اما در کل اگر مشکل ندارید به نظرم اگر همون گاج سبز رو برای آموزش بگیرید و مهر و ماه رو هم برای نمونه سوال بگیرید که خیلی عالیه چون گاج سبز آموزشش خوبه اما سوالاتش هیچ ترتیبی نداره اما مهر و ماه قشنگ سوالات رو دسته بندی کرده

یکی از دوستان بودن که میگفتن برای آموزش عالی تر از کتاب مبتکران نوشته ی آقای امیدوار وجود نداره و فوق العاده ازشون تعریف میکردن اما من توی شهرستانم و خواستم بگیرم گیرم نیومد اگر بتونید یه نگاه بهش بندازید شاید خوب باشه من اطلاعی ندارم

فار هم یک کتاب ریاضیات پایه داره که فقط حسابان نیست و سه ساله اونم پی دی افش توی انتشارات فار هست نگاه کنید به نظرم اون کتاب آموزش مورد نظر شما رو داره (من خودم خیلییییییی کتاب فار رو خوشم اومده اما متاسفانه اینجا نبود که بخرم)
    کلا این درس حسابان و دیف از درساییه که اتفاق نظر روش نیس!
    در هر صورت از شما دوستان عزیز ممنونم که وقت گذاشتین

تو حسابان گاج ، مبتکران ،الگو و خیلی سبز بنظرم مطرح باشن،دوستانیکه تجربه استفادشو دارن میتونن یه توضیح بدن راجبش؟(من تو نگاه اولیه از خیلی سبز خوشم اومد)
    تو دیفم که الگو ، فار ،کوله پشتی و تخته سیاهو اسماشونو شنیدم،در مورد این کتابام اگه دوستان تجربه ای دارن خوشحال میشم بشنوم؟(باتوجه به اینکه جلد 2آموزش فارهنوز چاپ نشده پس اینو بعید میدونم بگیرم)
    Last edited by alone one; 28-11-2012 at 23:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اگه نباشه جاش خالی می مونه sibesorkh2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان شمابرای جبرو هندسه2(یا پایه)چه پیشنهادی دارید؟؟
    بعد برای تست حسابان چه کتابی(به جز تست الگو) پیشنهاد میدید؟
    خیلی ممنون!
    Last edited by sibesorkh2008; 29-11-2012 at 12:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •