تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 884 از 1137 اولاول ... 384784834874880881882883884885886887888894934984 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,831 به 8,840 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه lmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من چون رشتم تجربیه کتابای رشته ریاضی رو نمیدونم ولی آموزش ریاضی نوبل و ژرف اندیشان خوبه
    ژرف تو حجم کم همه چیو گفته ولی نوبل با کلی توضیح و مثال و...
    حسابان هم فک کنم رمزینه و الگو از همه بهتر باشن و هر دو شون از ساده به سخت توضیح داده باشن
    در ضمن من کتاب تست شیمی مبتکران رو دارم که درسنامه داره
    باشه امسال رو تا اخر با همینا میخونم ولی واسه تابستون 100% میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم
    به نظرتون چه کتابی بهتره(که همون تابستون بگیرم)؟
    همون کتاب خیلی خوبی هستش
    تو فکر چند کتاب نباش! حداقل فعلا نباش
    همون کتاب رو هم اگه دقیق بخونی میتونی نتیجه دلخواهت رو میتونی بگیری
    در کل برای شیمی من این 2 کتاب رو توصیه میکنم: مبتکران و خیلی سبز
    چون خیلی سبز رو نداری دلیل نمیشه بری بخریش این 2 کتاب هر2 بهترین کتاب های شیمی هستن
    زمانی که یه کتابت رو خوب خوندنی و فهمیدی و تست های علامت دارت رو زدی اون موقع دنبال کتاب دیگه باش!
    تازه اگر هم تو درس دیگه ای ضعیف هستی و فکر میکنی به جای کتاب دوم اگر وقتت رو بزاری رو اون میتونی اون درست رو قوی کنی اینکار رو بکنی بهتر هستش
    امیدوارم موفق باشی و ممنونم بابت پاسخت.

2. این کاربر از lmohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

همون کتاب خیلی خوبی هستش
    تو فکر چند کتاب نباش! حداقل فعلا نباش
    همون کتاب رو هم اگه دقیق بخونی میتونی نتیجه دلخواهت رو میتونی بگیری
    در کل برای شیمی من این 2 کتاب رو توصیه میکنم: مبتکران و خیلی سبز
    چون خیلی سبز رو نداری دلیل نمیشه بری بخریش این 2 کتاب هر2 بهترین کتاب های شیمی هستن
    زمانی که یه کتابت رو خوب خوندنی و فهمیدی و تست های علامت دارت رو زدی اون موقع دنبال کتاب دیگه باش!
    تازه اگر هم تو درس دیگه ای ضعیف هستی و فکر میکنی به جای کتاب دوم اگر وقتت رو بزاری رو اون میتونی اون درست رو قوی کنی اینکار رو بکنی بهتر هستش
    امیدوارم موفق باشی و ممنونم بابت پاسخت.
    خواهش میکنم
    علت این که میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم این نیست که میخوام واسه شیمی یه عالمه کتاب بخونم!
    علتش همونه که گفتم تستاش اکثرا حالت متنی داره و سبکش کاملاااااااااااااا با سبک قلم چی وکنکور فرق داره من واقعا نمی دونم چطور همه میگن با این شیمی رو بالا میزنن؟
    شایدم یهو جو گیر شدم که این فکر از یکی دو روز پیش همینجوری اومد پیشم و احساس کردم از خریدنش پشیمونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه lmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم
    علت این که میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم این نیست که میخوام واسه شیمی یه عالمه کتاب بخونم!
    علتش همونه که گفتم تستاش اکثرا حالت متنی داره و سبکش کاملاااااااااااااا با سبک قلم چی وکنکور فرق داره من واقعا نمی دونم چطور همه میگن با این شیمی رو بالا میزنن؟
    شایدم یهو جو گیر شدم که این فکر از یکی دو روز پیش همینجوری اومد پیشم و احساس کردم از خریدنش پشیمونم
    ببینید اوایل فصل ها تست های متنی هستش که تا حالا شاید به طور مستقیم مورد توجه نبوده اما هدف از طرح این تست ها اینه که شاییییییید یه طراح جوگیر شد و تست ساده داد!
    وگرنه تست های تالیفیش سبکش مثل تست های کنکور هستش
    اخر هر فصل این کتاب تست های کنکور رو هم اورده میتونید چک کنید موضوعاتی که تو کنکور مورد توجه هستش مثل استوکیومتری , تست های استوکیومتری تالیفی رو هم ببینید تا متوجه موضوع بشید
    ببینید اصولا شما نمیتونید بگید چون تست های کنکور تا زمان حال این سبکی بوده به همین سبک هم ادامه پیدا میکنه! شاید سال دیگه تست متنی هم بدن!
    راستی کتاب شما چاپ چه سالی هستش؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید:
    یکی از دوستان من میخواد کنکور تجربی بده اما سال 92
    از الان داره تحقیق میکنه! تا نتیجه ای رو که میخواد بگیره
    هدفش اینه که ریاضیات تجربی رو عالی بزنه
    خوب من با توجه به اینکه کتاب های ریاضیات تجربی رو دیدم بهش پیشنهاد کردم برای اموزش کامل و بهتر ریاضیات از کتاب های اموزشی رشته ریاضی استفاده کنه
    خوب حالا تو مرحله انتخاب کتاب هستش, چه کتاب های اموزشی در رابطه با ریاضی بگیره که به نتیجه دلخواهش برسه؟
    حسابان؟ دیفرانسیل؟...
    راستی کتابی که معرفی میکنید اگر ریاضیات رو از پایه اموزش بده , منظورم اینه که از ساده تا سخت رو پله پله یاد بده بهتر هستش
    و کاری به علم و سطح ریاضی دانش اموز نداشته باشه
    ممنونم
    دوستان کسی نظری نداره؟
    راستی ادرس سایت رمزینه رو بدید لطفا
    Last edited by lmohsen; 23-02-2012 at 14:50.

5. این کاربر از lmohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کسایی که برای شیمی مبتکران رو دارن به هیچ وجه خیلی سبز رو نخرن و سعی کنن که همون مبتکران رو بیشتر سلط بشن بهش ؛ کسایی هم که خیلی سبز رو دارن نیازی نیست مبتکران بگیرن و همون خیلی سبز هم برای کنکور کافیه
    اگه شیمی نخریدین اونوقت میتونین از خیلی سبز یا مبتکران یکیش رو انتخاب کنین ؛ پیشنهاد من اینه :

شیمی 2 فقط و فقط مبتکران ( خیلی سبز شیمی 2 نداره اصلا )
    شیمی 3 : برای کنکوری ها خیلی سبز و برای سال سومی ها مبتکران ( مبتکران حجمش بیش از حد بالاست ولی آدم رو خوب به تسلط میرسونه )
    شیمی 1 پیش : مبتکران
    شیمی 2 پیش : خیلی سبز یا مبتکران فرقی نمیکنه زیاد هردوتاشون اسید ها و الکتروشیمی رو خوب توضیح دادن

7. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

14

اه چطوری میتونم یه پستمو حذف کنم؟!
    چون نتونستم متنشو پاک کردم اینو جاش نوشتم!
    Last edited by thesimslover; 23-02-2012 at 23:22.

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بچه های یه سوال در مورد زبان انگلیسی داشتم من گاج سفید زبان 3 و پیش کلهم لغات رو فول شدم گرامر هم به نظرم خوب توضیح داده به نظر شما کافیه!؟من فقط این کتاب رو بخونم به مقصودم میرسم چندتا سوال از گرامر هست؟گرامر و درک مطلب هست دیگه نه!؟

یه سوالم از شیمی داشتم ببخشید!اونم اینه که شیمی 3 مبتکران اون همه واکنش هست باید حفظ کنیم!یا تنها و تنها واکنش های کتاب درسی؟!
    Last edited by نادر1368; 23-02-2012 at 18:29.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بچه های یه سوال در مورد زبان انگلیسی داشتم من گاج سفید زبان 3 و پیش کلهم لغات رو فول شدم گرامر هم به نظرم خوب توضیح داده به نظر شما کافیه!؟من فقط این کتاب رو بخونم به مقصودم میرسم چندتا سوال از گرامر هست؟گرامر و درک مطلب هست دیگه نه!؟
    ریدینگ و کلوز سر جمع 15 تا سوال میاد بقیش واژگان و قواعده + ممکنه توی کلوز از سوالات قواعد هم براتون بیارن !!

یه سوالم از شیمی داشتم ببخشید!اونم اینه که شیمی 3 مبتکران اون همه واکنش هست باید حفظ کنیم!یا تنها و تنها واکنش های کتاب درسی؟!
    من 2 سال پیش کنکور دادم اگه تغییریم کرده اطلاع ندارم !!

11. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

اولين باري كه كتاب ژنتيك مندلي خيلي سبز رو ديدم پوزخند زدم ...اينطوري => گفتم 400 صفحه واس يه فصل زيست ؟ برو بابا
    ولي الان كه يه كمي فكريدم ...به اين نتيجه رسيدم همچين نا معقول نيست ....
    وقتي واس 6 تا تست زبان فارسي كه عمومي هست بايد 400 صفحه رو بخونم ..چرا واس 4 تا تست ژنتيك 400 صفحه نخونم....تازه اونم زيست كه سرنوشت ساز ترينه ...
    حتي كسايي كه تجربي نيستن بم بگن ارزش داره واس 4 تست زيست 380 صفحه رو پا بزنم ؟‌
    كسي كامل خونده اين كتاب رو ...؟ من يه اسكرين شات از كتاب از سايت خيلي سبز گرفتم خوشم اومد ....
    حالا نظرتون چيه ارزش داره خوندن اين اين كتاب ؟‌
    Last edited by constant_boy23; 23-02-2012 at 19:09.

داره خودمونی میشه kahkeshan6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام خدمت همه ی رفقا و رقبا ی عزیز!!
    میخواستم بپرسم بین گسسته الگو و اندیشه فائق کدوم بهتره؟؟؟
    هر کی اینا رو دیده یه توضیحی بده بی زحمت.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اولين باري كه كتاب ژنتيك مندلي خيلي سبز رو ديدم پوزخند زدم ...اينطوري => گفتم 400 صفحه واس يه فصل زيست ؟ برو بابا
    ولي الان كه يه كمي فكريدم ...به اين نتيجه رسيدم همچين نا معقول نيست ....
    وقتي واس 6 تا تست زبان فارسي كه عمومي هست بايد 400 صفحه رو بخونم ..چرا واس 4 تا تست ژنتيك 400 صفحه نخونم....تازه اونم زيست كه سرنوشت ساز ترينه ...
    حتي كسايي كه تجربي نيستن بم بگن ارزش داره واس 4 تست زيست 380 صفحه رو پا بزنم ؟‌
    كسي كامل خونده اين كتاب رو ...؟ من يه اسكرين شات از كتاب از سايت خيلي سبز گرفتم خوشم اومد ....
    حالا نظرتون چيه ارزش داره خوندن اين اين كتاب ؟‌
    البته زیست مندلی خیلی سبز برای یه فصل نیست
    برای فصل 8 زیست 2 و بخش های مرتبط با بیماری های ژنتیک و ... هست

کتاب خیلی خوبیه . کتابیه که برای خوندنش برخلاف بقیه کتاب های ژنتیک نیازی نداری که مطالب حفظی کتاب درسی رو خونده باشی چون خودش توضیح داده ؛ در ضمن برای توضیحات هم هیچی رو مختصر نکرده و همه چی رو کامل توضیح داده ؛ در کل ژنتیک یکی از بهترین کتاب های خیلی سبز هست
    Last edited by Alireza SM; 29-03-2012 at 10:58.

15. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •