تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 842 از 1137 اولاول ... 342742792832838839840841842843844845846852892942 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,411 به 8,420 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اوووووو چنتا پست شد!
    میگن شهر که بی کلانتر شد قورباغه ام هفتیر کش میشه
    خو تقصیره بزرگای این تاپیکه که بیان مارو از تجاربشون بهره مند کنن،حالا که نیستن ما مجبوریم یکم گرم نگه داریم بحثو(اونم با یه چوب کبریت)
    Last edited by alone one; 11-12-2011 at 00:02.

2. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نمیدونم چه مقطعی هستی (خودمو زدم به اون راه ) اما این پست دوستمونو ببین

این پستو واس من که پشت کنکوریم و اونایی که پیشن داده
    اگه سومم هستی که بعید میدونم باشی ( با توجه به پستت) بگم از بچه ها تعریف حسابان الگو دوجلدی و خیلی سبزو شنیدم
    البته تو آموزش و تو تستم خیلیا از گاج تعریف کردن اما بازم خودت بیشتر تحقیق کن و کتابارو از نزدیک ببین که اصلا با سلایقت جوره
    آفرین خوب حدس زدی مرسیخودم هم میدونم منطقی همین هست که مباحث رو در حد ریاضی دبیرستان بخونیم اما خوب رده به رده بهتر نیست مگه!بهتره فقط من این رو نفهمیدم به خاطر یه تغییر حد کتاب رو عوض کنیم!منظورم تغییرات کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال هست.

البته بگم اگه هندست متوسطه و اون جزوئ گ.2 کارتو راه میندازه
    من میخوام بدونم این جزوه های گزینه 2 در چه سطحی هست!به نظر من که سطحش بالاست از گاج که بالاتره نکته های جالبی داره که خلاصه نویسی میکنم کلا خوبه مبتکران هم می گیرم ببینم چطوره!تا اخر کنکور هی کتاب میخرم بعدش میرم خدمت برگشتنا خاطره میشه

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

اول ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی
    قبول دارم اصلا عاقلانه نیست که اینهمه وقت صرف کنم واس این دوتا کتاب اما آخه تو این مدت که من از درس دور بودم حسابان به کل و دیفم یکم تغییر کرد
    تازه من اونموقعیم که سرم تو درس بود همچین شاخی نبودم(البته کتاب دیف رمزینرو گرفتم که یه سری تو سرا درارم)
    یعنی باتوجه به تغییرات کلیه حسابان و جزئی دیف میتونم رو کتاب مهندس مهربان حساب کنم؟؟؟؟
    کتابم چاپ 87 و دیف 2 چاب 89 هستا
    شما جای من بودی چیکا میکردی؟

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

آره
    دوجلد از سه جلد پایشو دارم،نمیدونم اون جلدشم اومده یا نه؟

اول كه خواهش ميكنم!
    ببين..
    يه ذره كتاب حسابان جديد با قديمو با هم مقايسه كن! سطحشونو نگا كن! چقدر تغيير كردن؟ مباحث كه تغيير نكرده! اما سطح مباحث چي؟؟
    كافيه از چندتا دبير يا مشاور حرفه اي بپرسي، مطمئن باش بهت ميگه تو كتاباي كمك آموزشي اي رو استفاده كن كه طبق كتاب قديمه! مسلما" كار كردن با اين كتابا سطح دركتو ميبره بالا نسبت به همه ي كسايي كه دارن با كتاب جديد كار ميكنن! البته اينم يادت باشه كه تغييرات اساسي رو بايد اعمال كني!
    همين مهندس مهربان در اصل بايد ميومد كل ساختار كتاباش رو تغيير ميداد ولي چرا نداد؟ به خاطر همين كه گفتم...
    ديفم هر جا كه تغيير كرده فقط به خاطر اين بوده كه با حسابان منطبق شه!
    راجع به رمزينه هم بهت بگم كه هر سطحي داشته باشي واسه اين كتاب فرقي نداره فقط به يه شرط! اين كه به مباحث پايه مسلط باشي،از جمله مثلثات،تابع،لگاريتم.. كه تو كتاب تست پايه به طور عالي به آموزشش پرداخته! تو كتاب تست! (راستي كتاب تستا كلا" 3 جلده،پايه يه جلده) همشونم اومده چاپ جديد
    اما اين كه كتاب چاپ قديم رو داري يه بحث ديگس! بهت پيشنهاد ميكنم كتاب جديد رو تهيه كني! چون اون طراح هاي كنكوري كه من و تو ميشناسيم ميدونن رو كدوم نقطه دس بذارن كه ممكنه حال خيليارو بعد كنكور بگيره! اگه هم كسيو ميشناسي كه كتاباي چاپ جديد رو خريده ازش بگيرو تغييراتشو مقايسه كن
    نري كتابارو بخري بعد ببيني خيليم تغيير نكرده بياي به من فحش بدي من فقط يه هشدار كوچولو دادم بهت،تصميمو بايد خودت بگيري
    بلاخره کدوم شد؟
    دوتا پست فک کنم درتضاد همن
    من اصلا نگرشم به کتابای قلم چی خوب نیس
    یعنی واقعا میرزه اونارو خوند؟؟
    من تو گشتنام تو همین تاپیک دیدم که از گاجم خیلی تعریف شده
    اصلا با داشتن رمزینه و این وقت کم منطقیه برم سراغ کتاب دیگه؟
    بازم از اساتیدی که وقت گذاشتن و جواب دادن( eminem never dies و eshkene ) ممنونم
    اول سوالای کنکور را بزن یک دور به نظرت این عاقلانس روی یک یا دو مبحث زوم کنی و از بقیه فصل ها غافل بشی
    تازه جدیدا طراح های سوالات کنکور از اون مباحثی که بچه میگند سخته سوالای خیلی ساده میدند و اون مباحثی که بچه ها میخونند سوالای سخت و مفهومی اینجاست که طرف میره سره جلسه 10درصدم زوری میزنه میگه من که اینقد وقت گذاشتم چرا اینجوری شد این افراد کسایی هستند که تستای تالیفی را به کنکور ترجیح میدادند
    تستای تالیفی کتابای بازار با سلیقه یک نفر طرح میشه ولی کنکور چندین نفر یک تست طراحی میکنند
    من هم فقط به خاطر همين كتاب تست رمزينه رو بهت معرفي كردم! مثلا اگه كتاب تست پايه رمزينه رو نگا كني ميبيني از مبحث هاي مثلثات يا تصاعد فقط و فقط تست كنكور آورده! و گفته به خاطر غني بودن آرشيو كنكور دليلي نديدم تست تاليفي بيارم! حالا كه اينم تستاي كنكورو داره فقط،پس فرق اين با كتاباي آبي قلم چي چيه؟ خوب مشخصه! پاسخ هاي تشريحي،روش هاي نو واسه حل تست ها،يا به قول خودشون پاسخ هاي تشريحي با شيوه هاي نوين كه باعث افزايش قدرت تحليل موضوعات ميشه! من واقعا نميدونم چه جوري كسي ميتونه با آبي قلم چي كنار بياد!
    در ضمن تست هاي سنجش،آزاد،آموزش و پرورش و گزينه 2 سال هاي قبلم توي هر مبحث موجوده!

بعدشم تست هاي تاليفي فقط هدفشون اين نبوده كه تاليفي باشن! از همه ي تمرين هاي تكميلي،غير تكميلي،ايده هاي كتاب درسي تست هاي واقعا خوبي طرح كرده،دقيقا همون چيزي كه كنكور ميخواد! يعني بررسي مو به مو كتاب درسي
    هر جا هم كه ديده تستاي كنكور نتونستن همه ايده هاي خوب رو پوشش بدن سعي كرده با تستاي تاليفي آرشيو كنكورو تكميل كنه! خوب به نظرت حرفام غير منطقيه؟ به نظرت تستا ميتونن سليقه اي باشن؟

اين همه حرف كه زدم فقط واسه اثبات سر بودن كتاب تست رمزينه نسبت به بقيه كتاباي بازار بود، ولي نگفتم كه اين 3 جلد حتما لازمن! گوش كن الان بهت ميگم...
    يه خوبيه ديگه كه كتاب كلاسا دارن،خودتم ميدوني،جلسه بنديشونه! يعني تو تكليفت مشخصه و ميتوني به راحتي برنامه بريزي و سردرگم نميشي! مخصوصا تو ديف 2! چون هر جلسه حدود 1 ساعت و نيمه! كل ديف 1 با 2 روي هم 88 جلسه ن! يعني حتي با روزي يه جلسه تو تا آخر اسفند ميتوني به راحتي كتاب كلاسارو ببندي! پيشنهاد منم همينه كه تا قبل عيد سعي كن رو كتاب كلاسا مسلط شي! كتاب كلاسايي كه خودشون نزديك 2000 تست و مثال دارن كه كم نيست!

اما بعد عيد بستگي به سليقه و وقتت داره،دو تا راه ميتونم جلو پات بذارم!
    1. تست رمزينه 2. آزمون فار
    اولا مطمئن باش آزمون فار هيچ چيزي كم نداره كه هيچي خيلي چيزا هم زيادي داره! يعني زيادي كتاب خوبيه!! من تو پست قبليم معرفيش نكردم چون كتاب تست نيست اسمش،آزمونه! ولي من اعتقاد دارم به اين كتاب!
    از يه طرف ديگه خود مستر مهربان گفته كه اگه شما بتونين دقيق كتاب كلاسارو مطالعه كنين ديگه هيچ مشكلي نخواهين داشت! و كتاب تستاشو توصيه كرده واسه كسايي كه ميخوان متبحرتر و مسلط تر بشن!
    خوب نظرت چيه؟!
    احساس نميكني با آزمون فار ميتوني هم زماندار معلوماتتو بسنجي،هم با آزمون دادن مشكلاتو ايراداتو رفع كني،هم وقت خيلي كم تري تلف كني،هم تستاي تازه و نو ببيني،هم...
    با خودته

5. 2 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bamce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

باسلام
    بچه ها دیدم بحث ریاضی پایه داغه گفتم منم سوالمو بپرسم
    یه کتاب میخوام واسه ریاضی پایه که اموزش باشه,به همراه یه کتاب تست خوب
    یا یه کتاب تستی که درسنامه های خوبی داشته باشه
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid-p71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام و خسته نباشید اگه میشه یک کتاب خوب آموزشی برای فیزیک 1 پیش دانشگاهی {ریاضی} معرفی کنید. می خوام برای نهایی امتحان بدم و فیزیک من هم ضعیف هستش لطفا کمک بکنید.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام و خسته نباشید اگه میشه یک کتاب خوب آموزشی برای فیزیک 1 پیش دانشگاهی {ریاضی} معرفی کنید. می خوام برای نهایی امتحان بدم و فیزیک من هم ضعیف هستش لطفا کمک بکنید.
    مبتکران - غلامعلی محمودزاده

9. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مبتکران - غلامعلی محمودزاده
    این کتابو دارم خیلی سنگینه نتونستم بخونمش اگه ممکنه کتابی ساده تر معرفی کنید 12 هم امتحان دارم
    Last edited by hamid-p71; 11-12-2011 at 19:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کتابو دارم خیلی سنگینه نتونستم بخونش اگه ممکنه کتابی ساده تر معرفی کنید 12 هم امتحان دارم

faar be nazaram vaaghan khube...

12. این کاربر از lil0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این کتابو دارم خیلی سنگینه نتونستم بخونمش اگه ممکنه کتابی ساده تر معرفی کنید 12 هم امتحان دارم
    لطفا هر کسی اطلاع داره کمک کنه

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

برای امتحان نهایی و هماهنگ کشوری یا باید کتاب سنگین و پرنکته بخونی که خوب تسلط پیدا کنی یا یه گام به گام با کتاب درسی و تمرینات کتاب درسی رو تمرین کنی
    درضمن این کتاب همچین سنگین هم نیست ؛ قسمت های تست رو لازم نیست حل کنی .
    کتاب ساده هم بخوای کتابایی مثل ژرف اندیشان وجود دارن ولی کتاب درسی + گام به گام بهتره ازش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •