تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 830 از 1137 اولاول ... 330730780820826827828829830831832833834840880930 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,291 به 8,300 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

کتاب خودآموز ژرف اندیشان هم هست ولی به گاج سبز نمیرسه
    به نطر من بهتره یاد بگیرین و عادت کنین که از روی گاج سبز برای امتحان نهایی آماده بشین چون هیچی بهتر از این کتاب نیست برای عربی 3 هم کنکور هم امتحان نهایی . من که هیچی از عربی حالیم نیست و کلی نقشه کشیده بودم که عربی رو 4.25 بگیرم که بتونم بزارمش برای تبصره ؛ از روی این کتاب یه هفته مطالعه کردم و امتحان نهایی عربی رو 11 گرفتم
    برای عربی به نظر من ایاد فیلی رو بگیرید همون راتون میندازه.

من که با ایاد فیلی و سوالات امتحانات نهایی سال های قبل ،تونستم 19 بگیرم.البته من پایه ام قوی بود بیشتر به خاطر همون دسته بندی منظم کتاب ایاد فیلی بود که خیلی خوب مطالبمو برام جا انداخت. حالا هم میخوام خیلی سبز رو بگیرم برای تست

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

بچه ها یه چیز جالب ؛الان تو سایت دبیرستان حلی بودم و این صفحه رو دیدم:

عکس دکتر شهاب اناری(مولف کتاب های انگلیسی مبتکران) موقعی که کنکور داده بود:(اخرای صفحه)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه prodoctornuke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فقط برای کنکور راهنمایی کنید
    1-برای زبان فارسی چی پیشنهاد میکنید؟
    2-من به شخصه توی ادبیات و معارف شدیدا قوی هستم.مخصوصا توی قرابت ها
    اما دنبال یه سری سمپل میگردم که مشابه سوالات کنکور هم باشن ولی زیاد حجیم نباشه چون میخوام فقط ذهنم کار کنه روشون برای قرابت معنایی چی پیشنهاد میکنید
    3-توی زبان هم از نظر حفظ کلمات و دایره لغات خیلی خیلی قوی هستم الان یکمی توی گرامرها و مخصوصا نکات کنکوریش مشکل دارم بازم پیشنهادتون چی هست؟
    4-بهترین اموزش ریاضی و فیزیک که از پایه و ساده شروع کرده باشه و رفع ابهام هم بکنه معرفی کنید لطفا چون ریضیم خوب نیست همین طور فیزیک ولی فرمولا رو خوب بلدم

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

کتاب خوبی هست ولی روون توضیح نداده.............
    بعضی ها گفتن تخته سیاه رو بگیرم...به نظرتون خوبه؟
    من خودم گاج سبز رو دارم و اکثر هم کلاسی هام هم گاج سبز رو دارن و کاملا راضی هستیم ! ( خوش و خرم ! )

البته گاج سبز جوری درس داده که اگه پایه ات یکم ضعیف باشه ( یعنی مقدمات عربی رو بلد نباشی ) به هیچ وجه نمیتونی متوجه بشی کتاب داره چی میگه ، اما اگه پایه ات یکم خوب باشه ( یعنی مثلا در حد نمره ی 15-16 ) میتونی گاج رو قورت بدی و امتحان هارو پشت هم 20 بیاری !!

5. این کاربر از One Minute بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض عربی و فیزیک

به نظر من برای آموزش عربی سوم دبیرستان گاج سبز بهترین است.(به شرطی که اصولی خوانده شود!)

من برای تست فیزیک سوم دبیرستان نشر الگو را گرفتم.(چون تست انتشارات خیلی سبز هنوز منتشر نشده است.)
    به نظر شما کتاب خوبی است؟(از نظر خودم در درس فیزیک در وضعیت خوبی هستم.)

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

من برای تست فیزیک سوم دبیرستان نشر الگو را گرفتم.(چون تست انتشارات خیلی سبز هنوز منتشر نشده است.)
    پس این تست فیزیک 3 خیلی سبز که الان جلوی منه سرابه ؟

8. این کاربر از One Minute بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

پس این تست فیزیک 3 خیلی سبز که الان جلوی منه سرابه ؟
    فکر کنم برای شما چاپ 89 باشد!

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

فکر کنم برای شما چاپ 89 باشد!
    درسته واسه منم 89 هست !
    کتاب درسی 89 با 90 مگه تفاوت خاصی داره ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ببخشید که من همه سوالام را می پرسم حال ندارم این 830 صفحه را بخونم . اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم.
    من دانش آموز سوم تجربی هستم . می خوام ببینم امسال برای درس های زیر چه کتاب های کمک آموزشی بخرم :
    شیمی : الان گاج سفید را دارم . می خوام بدونم برای تسلط بیشتر بر روی این درس چه کتابی را پیشنهاد می کنید ؟
    ریاضی : خیلی سبز را دارم که البته باهاش حال نمی کنم :( . چه کتابی را برای تسلط بیشتر برروی مباحث پیشنهاد می کنید ؟
    زیست : آبی کانون + خیلی سبز . نمی دونم سبز کانون به دردم می خوره یا نه ؟می خوام زیست 2 را بخورم ولی با این دوتا کتاب نمیشه !
    فیزیک : خیلی سبز (خوبه ! )
    زبان و ادبیات فارسی : خیلی سبز + خیلی سبز (کتاب های تست عباس براری) البته توی این دو تا درس نیاز به تمرین دارم ، چه کتابی را پیشنهاد می کنید ؟
    زبان انگلیسی : مبتکران شهاب اناری
    عربی : هیچی ندارم ! توی عربی هم خیلی ضعیفم . نمی دونم چیکار کنم . اگه میشه یه کتاب تست و تمرین را بهم پیشنهاد کنید ممنون .
    دین و زندگی : والا چیزی پیدا نکردم اگه میشه کمکم کنید !

من توی عربی و زبان و ادبیات فارسی خیلی ضعیفم اگه میشه به اینها بیشتر توجه کنید . ممنون میشم اگه در مورد بقیه هم راهنماییم کنید ممنون

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به نظر من برای آموزش عربی سوم دبیرستان گاج سبز بهترین است.(به شرطی که اصولی خوانده شود!)

فیزیک 3 خیلی سبز منشتر شده فکر کنم نویسندش هم قاسم مصلایی باشه . از یه کتابفروشی دیگه سوال کن شاید داشته باشه اگه پیدا نکردی از اینترنت خرید کن
    نشر الگو رو من دارم کتاب خوبی نیست

از لحاط آموزش به مبتکران ( محموزاده ) و از لحاظ تست به رمزینه و خیلی سبز و گاج نمیرسه

اگه کنکوری هستی خیلی سبز یا گاج بگیر . اگه سال سومی هستی حتما مبتکران رو بگیر
    حالا با توجه به اینکه میگی درس فیزیک در وضعیت خوبی هستی سعی کن وضعیت خوبت رو حفط کنی و اگه وقت داری سوالای المپیاد فیزیک رو هم تهیه کن و روشون کار کن که در درس فیزیک قدرت آدم رو بالا میبرن

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

شیمی : الان گاج سفید را دارم . می خوام بدونم برای تسلط بیشتر بر روی این درس چه کتابی را پیشنهاد می کنید ؟
    خیلی سبز یا مبتکران( بستگی به سلیقه و پایه درسیتون داره)
    ریاضی : خیلی سبز را دارم که البته باهاش حال نمی کنم :( . چه کتابی را برای تسلط بیشتر برروی مباحث پیشنهاد می کنید ؟
    کانون ابی(اشنایی وتسلط بیشتر برای کنکور)
    زیست : آبی کانون + خیلی سبز . نمی دونم سبز کانون به دردم می خوره یا نه ؟می خوام زیست 2 را بخورم ولی با این دوتا کتاب نمیشه
    زیست همون خیلی سبز عالیه البته ایرادایی داره که با دبیرتون رفع کنین
    عربی : هیچی ندارم ! توی عربی هم خیلی ضعیفم . نمی دونم چیکار کنم . اگه میشه یه کتاب تست و تمرین را بهم پیشنهاد کنید ممنون
    کتاب ایاد فیلی توضیحات کاملی داره وگاج سفید مکمل خوبی برای اون هستش
    دین و زندگی : والا چیزی پیدا نکردم اگه میشه کمکم کنید !
    کتاب ایات و نکات گاج کتاب خوبی هست.
    من توی عربی و زبان و ادبیات فارسی خیلی ضعیفم اگه میشه به اینها بیشتر توجه کنید . ممنون میشم اگه در مورد بقیه هم راهنماییم کنید ممنون
    بهترین کار برای تقویت عربی تجزیه و ترکیب تمام کتاب درسی هست(کاری که خودم با3تا کتاب عربیم کردم)

14. 2 کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •