تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 824 از 1137 اولاول ... 324724774814820821822823824825826827828834874924 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,231 به 8,240 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

cd اموزشی خوب برای فیزیک و ریاضی سوم تجربی چیه
    من بین لوح و قلم ومبتکران موندم شما اگه گزینه دیگری دارید معرفی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض سلام

سلام
    من جدیدا در این انجمن عضو شده ام ولی از خیلی وقت گذشته(از نظر خودم!) بحث های این تاپیک را بررسی می کردم.
    خلاصه : امیدوارم در این تاپیک بتوانم در مورد بهترین کتاب های کمک آموزشی مشاوره بدهم و مشاوره بگیرم.(راستی: دانش آموز سوم دبیرستان هستم!)
    فعلا یک سوال از شما دارم:
    به نظر شما برای فیزیک سوم دبیرستان (آموزش در سطح بالا (و برای امتحان نهایی) و همچنین کتاب تست در سطح متوسط) چه کتاب هایی خوب هستند؟ فیزیک مبتکران را دارم ولی خودم خیلی خوشم نیامد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MRTZ HSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کرج~مترو~تهران~دانشگاه~...

12

خب دیدم بحث هندسه پایه داغه..گفتم ماهم یچی بپرونیم!!!
    من خودم پارسال خیلی ادعا هندسه پایم میشدوآزمونا معمولا میترکوندم... کنکور 90 هم از 8 تا سوال هندسه پایه 6,7 تاشو درست زدم
    خب چجوری هندسه پایه یاد بگیریم؟
    اول از همه کتاب درسی و تمریناش ...فوق العاده مهمن,بعضی هاشون نکته های خیلی خفنی دارن
    یادم میاد یه تمرین تو کتاب هندسه 1 بود که یه مثلث بود و دو تا خط از وسطش دوتا مثلث متساوی الساقین ایجاد میکرد و یه زاویه رو میخواست اثباتش خیلی سخت بود ولی جوابش میشد 90 منهای A/2...
    بگذریم...
    چی داشتمن میگفتم؟آها...خب اول کتاب و تمریناش
    بعد تستای کنکور از سال 49 تمرین کنید... تعجب نکنید تستای قدیمی خیلی خفن ترن !!!
    حالا هر کتابی...من انرژی اتمی داشتم,مبتکران هم خوبه...این کارو فصل به فصل انجام بدید
    تا حالا 90 درصد راهو رفتید...
    حالا شما میتونید تقریبا با آزموناتون پیش برید و قدرت خودتنو زیاد کنید
    اگه وقت و علاقه داشتید میتونید سراغ نکات اضافی برید که گاج وکم حجم خیلی سبز خیلی از این نکته ها دارن...
    موفق باشید

4. این کاربر از MRTZ HSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

خب دیدم بحث هندسه پایه داغه..گفتم ماهم یچی بپرونیم!!!
    من خودم پارسال خیلی ادعا هندسه پایم میشدوآزمونا معمولا میترکوندم... کنکور 90 هم از 8 تا سوال هندسه پایه 6,7 تاشو درست زدم
    خب چجوری هندسه پایه یاد بگیریم؟
    اول از همه کتاب درسی و تمریناش ...فوق العاده مهمن,بعضی هاشون نکته های خیلی خفنی دارن
    یادم میاد یه تمرین تو کتاب هندسه 1 بود که یه مثلث بود و دو تا خط از وسطش دوتا مثلث متساوی الساقین ایجاد میکرد و یه زاویه رو میخواست اثباتش خیلی سخت بود ولی جوابش میشد 90 منهای A/2...
    بگذریم...
    چی داشتمن میگفتم؟آها...خب اول کتاب و تمریناش
    بعد تستای کنکور از سال 49 تمرین کنید... تعجب نکنید تستای قدیمی خیلی خفن ترن !!!
    حالا هر کتابی...من انرژی اتمی داشتم,مبتکران هم خوبه...این کارو فصل به فصل انجام بدید
    تا حالا 90 درصد راهو رفتید...
    حالا شما میتونید تقریبا با آزموناتون پیش برید و قدرت خودتنو زیاد کنید
    اگه وقت و علاقه داشتید میتونید سراغ نکات اضافی برید که گاج وکم حجم خیلی سبز خیلی از این نکته ها دارن...
    موفق باشید
    سلام .

فهمیدم کدومو میگی.وای که چقدر من این سوالو دوست داشتم.اتفاقا تو کنکور هم اومده. صفحه 27 کتاب درسی هندسه 1 تمرین شماره 22.همچنین صفحه 30 کتاب هندسه1 مبتکران تست 34.

یه نمونه تو کتکور 85 در رشته تجربی : لینک زیر رو باز کنید سوال 100.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درواقع اون زاویه بود برابر با میانگین دو زاویه ی کناری. در واقع جمع اون دو زاویه کناری میشد 180 منهای A. (فکر کنم شما اشتباه می کنید که میگید 90 منهای A.)
    Last edited by POUYOL; 29-10-2011 at 22:06.

6. 3 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

ما باید بحثامون رو جای دیگه مطرح میکردیم ولی حالا دیگه...

خوب منم کشته مرده همین دست نوشته ها هستم.از اول از همین چیزا میخواستم.من اصلا معتاد این چیزام.میشه اگه از این چیزا داری به ما هم بدی.اگه بدی روز و شب دعات میکنم

پس میشه گفت رنگ خاکستری به خاطر نبود میلین نورون است!
    ببین دوست عزیز
    به نظر خودت فکر می کنی که من چه جوری میتونم دست نوشته هام را در اختیار شما قرار بدم ؟!!!
    حالا شما از برنامه مطالعاتی ات در زیست بگو تا بعد ببینیم چه میشه ..............

شاید بهتر باشه که ادامه ی این بحث را در تاپیک دیگه مطرح نمایی .............

داره خودمونی میشه future.doctor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

تستی کار نکنیم ؟
    مشاور مدرسمون میگه تا عید تستی کار کنین و بعد از عید برای امتحان نهایی بخونین ( من سوم هستم ) توجیهش هم اینه که توی سال چهارم به اندازه ی کافی وقت نداریم
    تستی خوندن با تشریحی خوندن خیلی فرق داره ، اگه رو بیاری ب تستی خوندن دیگه تشریحی خوندن واست خیلی سخت میشه. توجیه مشاورتونم قانع کننده نیست. تو سال چهارم ب اندازه کافی وقت هست ، تازه تابستونم میتونی بخونی !
    از من میشنوی تا امتحان نهایی تموم نشده سراغ تست نرو.

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

تستی خوندن با تشریحی خوندن خیلی فرق داره ، اگه رو بیاری ب تستی خوندن دیگه تشریحی خوندن واست خیلی سخت میشه. توجیه مشاورتونم قانع کننده نیست. تو سال چهارم ب اندازه کافی وقت هست ، تازه تابستونم میتونی بخونی !
    از من میشنوی تا امتحان نهایی تموم نشده سراغ تست نرو.
    اما من از خیلی از بچه ها شنیدم که تا قبل از عید کنکوری بخونیم و بعد از عید سبکمون رو به نهایی تغییر بدیم !
    هـــوم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اما من از خیلی از بچه ها شنیدم که تا قبل از عید کنکوری بخونیم و بعد از عید سبکمون رو به نهایی تغییر بدیم !
    هـــوم ؟
    به نظر من باید در هر درسی آرام آرام مراحل اصولی خودش را طی کنیم که نتیجه بهتری خواهد داشت. برای من این مراحل به ترتیب عبارتند از:
    1- خواندن کتاب درسی و جزوه معلم
    2- خواندن کتاب کمک درسی آموزشی(مثل کتاب آموزش حسابان نشر الگو یا هر کتاب دیگری در هر درس)
    3- خواندن (یا حل کردن) نمونه سوالات امتحانی از کتب کمک آموزشی مناسب (به نظر من در این مرحله کتاب های پرسمان گاج خیلی مفید هستند.)
    4- حل تست در وقت اضافه پس از تسلط نسبتا کامل در قسمتی که قرار است تست حل کنیم.
    (سال قبل معدلم بالای 19.70 بود.)

11. این کاربر از olgoo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

هـــوم ؟
    ببین دوست عزیز
    اصل اول و آخر «یادگیری مفهومی» هستش حال چه با قصد و نیت امتحان نهایی باشد و چه برای کنکور سراسری ..
    :::میخوای ریاضی بخونی ............ مطلب را بفهم و تا میتونی مساله حل کنی .........
    میخوای فیزیک بخونی ........ مطلب را خوب بفهم و بفهم و بفهم و بفهم و بعد خواهی دید که قادر به حل هر مساله از آن خواهی بود .............
    :::میخوای شیمی بخونی ............ کتاب درسی را بخون و خواستی دقیق تر از الان پیش بری هم فقط بشین ایستگاه های درس و نکته همین کتاب های مهندس بازرگان را بخون ............
    :::میخوای زیست بخونی ........ سعی کن روش مطالعه ات را در زیست اصلاح کن و یاد بگیر که زیست را با ذهنیت یک پژوهشگر مطالعه نمایی و علاقمند به مطالعه دنیای زندگان باشی ............
    :::میخوای زبان و ادبیات فارسی بخونی .......... اول اینکه با معلمت همراه بشو که مثلا آنچه که داره بهت یاد میده را به خودش پس بدی ......... ولی اصل مطلب در یادگیری را با کتاب های دکتر هامون سبطی دنبال کن ....
    :::میخوای معارف بخونی ................ کتاب درسی ات را خوب بخون و نمونه سوال تشریحی هم ازش حل کن و بعد اگر فرصت یافتی با یک ذهنیت تحلیل گر به بررسی آیات و مفهوم آنها در متن درس بپرداز و روش یادگیری اصولی در دین و زندگی را کشف کن که شاید در ظاهر ساده باشد ولی همین را بدون که از اینکه امتحان تشریحی ات را 20 بگیری هم حسابی سخت تر هستش ......... چرا که باید حسابی در عمق ایات و مفهوم آنها وارد بشوی ..
    :::میخوای عربی بخونی ....... هم کاملا تشریحی درس را دنبال کنی بهترین کار را کرده ای ... و خواستی کمی پیشرفته تر عمل کنی سعی کن روش خلاصه نویسی اصولی در عربی را یاد بگیری که مثلا چه جوری بتونی تمام نکاتی که از بحث فعل را در هشت صفحه میخونی و تمرین می کنی در یک صفحه خلاصه اش کنی که بعدش هم با یک نگاه تمامی مطلب برایت در ذهن تداعی گردد ..........
    :::میخوای زبان بخونی ............. تمرین و تمرین تمرین تمرین ........ شاید شما هم مثل خیلی های دیگه از بچه ها در زبان قوی باشی ......... همین را بگم که زبان زیاد میخواد که براش تمرین کنی و همین که حساب کار دستت بیاد تا آخرش را خودت میری ............

موفق باشید .............

13. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mani geek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

افرادی که کتاب کلاس دیفرانسیل 1 رمزینه رو دارند لطفا جواب بدن.
    در صفحه 206 بخش حد بالای موضوع چهارم یک تست حل کرده که جواب ان مطابق با تغییرات دیفرانسیل جدید نیست در صورتی که در ابتدای کتاب زده مطابق با تغییرات کتاب درسی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •