تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 732 از 1137 اولاول ... 232632682722728729730731732733734735736742782832 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,311 به 7,320 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.من من هم شیمی مبتکران وهم سبز رو دارم وبه نظرم خیلی مقایسه جالبی نیست که کدوم بهتره چون هردوشون تقریبا به یه سبک نوشته شدند چه از لحاظ چیدمان چه از لحاظ بیان بخصوص شوخ طبعیشون شبیه هم هستند.هرچند که شیمی سبز بیشتر به جزییات پرداخته ومفصل تر مطالب رو گفته که البته اصلا چیز بدی نیستش و در واقع خیلی هم خوبه.
    تا حدودی با حرفات موافقم. شیمی پیشش به نظرم شاید خیلی زیاده روی نکرده ولی شیمی 3ش واقعا خیلی زیاده، شما هم که انقد وقت ندارین که بخواین انقد برا شیمی 3وقت بذارین ( البته وقت دارین ولی بیشتر داوطلبها از وقتشون خوب استفاده نمیکنند حتی شما!!! ) پس به نظر من همون شیمی های مبتکران رو در کنار کتاب درسیتون بخونین و مطمئن باشین چیزی از دست نمیدین. در عوض وقتتون رو بیشتر روی ریاضیات بذارین.

2. 4 کاربر از peidayepenhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

فقط هم یک کتاب خوب خوب خوب خوب خوب خوب در فیزیک به من معرفی نمایید که فقط بتواند من را با فیزیک درگیر نماید عالی است و باقی راه را خودم می توانم بروم.
    سلام دوست عزیز، برای فیزیک پیش دانشگاهی با توجه به نوشته هاتون به نظرم فیزیک انتشارات فار میتونه براتون خیلی مناسب باشه چون خیلی خوب درس رو توضیح داده. فیزیک 3 انتشارات سبز هم تعریفش رو زیاد شنیدم. کلا کتابهای فیزیک انتشارات سبز نوشته مصلایی کتابهای خوبی هستند. موفق باشین

4. 4 کاربر از peidayepenhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lohrasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

فقط هم یک کتاب خوب خوب خوب خوب خوب خوب در فیزیک به من معرفی نمایید که فقط بتواند من را با فیزیک درگیر نماید عالی است و باقی راه را خودم می توانم بروم.
    دوست گلم، تو فیزیک، وحتی بقیه ی دروس، کتاب های کمک درسی خیلی به هم نزدیک هستن و به طور دقیق نمیتونی بگی کدوم بهتره. همونطور که دوستمون گفت،فار رو بگیری خوبه. من هم یه پیشنهاد بهت میدم. اگه تو درس فیزیک خیلی ابهام داری و بیشتر دنبال دلیل هستی که این فرمول یا این نکته از کجا اومد ، کتاب رمزینه رو نگیر. من خودم از رمزینه خوندم و فیزیکم هم خیلی خوب بود. ولی دوستام وقتی میخوندنش، اعصابشون خورد میشد و میگفتن خوب این نکته از کجا اومد و چرا اینطوری میشه. به نظر من اگه درسخون هستی، نشر الگو هم گزینه ی بسیار مناسبیه.

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

دوست گلم، تو فیزیک، وحتی بقیه ی دروس، کتاب های کمک درسی خیلی به هم نزدیک هستن و به طور دقیق نمیتونی بگی کدوم بهتره. همونطور که دوستمون گفت،فار رو بگیری خوبه. من هم یه پیشنهاد بهت میدم. اگه تو درس فیزیک خیلی ابهام داری و بیشتر دنبال دلیل هستی که این فرمول یا این نکته از کجا اومد ، کتاب رمزینه رو نگیر. من خودم از رمزینه خوندم و فیزیکم هم خیلی خوب بود. ولی دوستام وقتی میخوندنش، اعصابشون خورد میشد و میگفتن خوب این نکته از کجا اومد و چرا اینطوری میشه. به نظر من اگه درسخون هستی، نشر الگو هم گزینه ی بسیار مناسبیه.

شیمی پیشش به نظرم شاید خیلی زیاده روی نکرده ولی شیمی 3ش واقعا خیلی زیاده، شما هم که انقد وقت ندارین که بخواین انقد برا شیمی 3وقت بذارین ( البته وقت دارین ولی بیشتر داوطلبها از وقتشون خوب استفاده نمیکنند حتی شما!!! ) پس به نظر من همون شیمی های مبتکران رو در کنار کتاب درسیتون بخونین و مطمئن باشین چیزی از دست نمیدین. در عوض وقتتون رو بیشتر روی ریاضیات بذارین.
    این حرف رو باید با آب طلا نوشت سر در فروم!

6. 5 کاربر از lohrasbi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

سلام به همگی

تقدیر خدای بزرگ بود که یه مشکل واسم پیش بیاد که نتونم چند روزی باشم .. شرمنده اکثر دوستا علی الخصوص farrell عزیزم شدیم امیدوارم ما رو ببخشید . امــــا ...

ظاهرا تو این چند روز بحث بحث شیمی فیزیکه منم که نبودم و چند صفحه اخر رو دقیق نگاه نکردم ولی این به پستی که تقریبا همون روز سوال farrell نوشتم توجه کنید :

" راستش کتابی که فرمودید کتاب خوبیه . وقتی هم اقای تجریشی تو سایت فار برای فیزیک پایه همینو پیشنهاد دادن یعنی دیگه عالیه .. توصیه من و نظر من اینه که شما برای هر کتاب درسی یه کتاب کمک اموزشی بگیرید چون کتابای خیلی خوبی داریم و از طرفی شاید با این روند کنکور یه کتاب جامع نتونه کامل مشکل رو حل کنه. اما اگه میگید الا و بلا باید کتاب چامع پایه بگیرم خب اونوقته که دیگه من باید دو کتاب عالی و جواب داده رو بهتون معرفی کنم که دو کتاب فیزیک پایه میکرو طبقه بندی گاج و فیزیک جامع پایهotn نشر الگو هستند . اما انتخاب بین اینا ؟ به شما پیشنهاد میکنم یه سری به سایت نشر الگو بزنید اونجا میتونید جلد دوم رو کامل دانلود کنید ! البته از جلد اول هم که شامل صورت تست هاست یه چندتا قسمت رو گذاشتن که میتونید خیلی دقیق این کتاب رو بررسی کنید . بعده یه نگاه خیلی دقیق باید برید کتابفروشی و یه نگاه به کتاب اقای جوکار بندازید . اونوقت طبق سلیقه و برداشتی که از مقایسه دو کتاب داشتید میتونید با اطمینان کامل و بدون هیچ گونه تردیدی یکیشون رو بخرید . چون که این دو کتاب از سطح استاندارد بالاترن یعنی این نیست که بگی یکی بده یکی خوبه نه ! البته این الگوریتم رفتاری که گفتم مخصوص اون وقتاییه که نمیدونید بین دو تا کتاب خوب کدوم رو انتخاب کنید .

بعد برای شیمی طبق تجربه پارسالم که دو کتاب شیمی مبتکران و خیلی سبز رو خوندم بهتون میگم کتاب خیلی سبز خیلی سرتره . اینو مطمئن باشید. برای پایه شیمی 2 مبتکران یا فار رو بگیرید که هر دو خوبن ولی یادت باشه عزیزم فصل 1 شیمی دو فار رو دانلود کنی و ببینی چطوره . در مورد این کتاب همین قد بدونید که من سه تا کتاب شیمی دو دارم (اموزش و تست مبتکران و فار ) که دو کتاب مبتکران رو گذاشتم کنار انقد این کتاب فار جامع و جدید و عالیه اما مبتکرانم بگیرید هیچ ضرری نکردید بلکه شاید با مبتکران بهتر ساختید . در مورد تست یا اموزش پست دوستمون کامل و درسته . شیمی 3 بین مبتکران و کتاب تازه تالیف خیلی سبز که در ادامه دو کتاب پیش همین اقای سپهریه یکی رو انتخاب کنید . البته اگه این خیلی سبز به شدت پیشا خوب باشه که بازم میگم حتما خیلی رو بگیرید .
    "

راستی شرمنده اون مسئله گزینه 2 رو اجازه بفرمایید وقتی درست شد اوضاع و تونستم تمام وقت در خدمت باشم روی دو تا چشمم با کمال میل توضیح میدم . امیدوارم درک کنید . در مورد عربی هم در تاپیک خودمون بحث می کنم . در اخر شاید با خوندن نظرات دوستان در این یکی دو صفحه اخر چیزی به ذهنم رسید و گفتم تا اون وقت ...

8. 2 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

سلام دوست عزیز، برای فیزیک پیش دانشگاهی با توجه به نوشته هاتون به نظرم فیزیک انتشارات فار میتونه براتون خیلی مناسب باشه چون خیلی خوب درس رو توضیح داده. فیزیک 3 انتشارات سبز هم تعریفش رو زیاد شنیدم. کلا کتابهای فیزیک انتشارات سبز نوشته مصلایی کتابهای خوبی هستند. موفق باشین
    خیلی ممنونم عزیز. خیلی خوشم اومد اینقدر سریع جواب دادی.
    شاید اگر مطلبی را از شرایط خودم را گفته باشم بهتر توانسته باشی راهنمایی کرده باشی. من ریاضی خوندم ولی کنکور تجربی شرکت می کنم و زیست را تماما خودم خوندم و باهاش راحت هم هستم. و روش مطالعه ام هم این گونه هستش که حداقل یک بار کتاب درسی را میخونم و بیش از آنکه به دنبال یادگیری مطلب باشم به دنبال این هستم که سوال سوال سوال ...... در ذهنم ایجاد شود و بعد میشینم و راحت به سوالات فکر می کنم. بعد از چند روز که مطلب را مرور می کنم یادگیری ام راحت می شود. حال در مورد اکثر دروس این ایجاد سوال برایم بوده و هست ولی هنوز این ایجاد سوال در ذهن را در مورد فیزیک نتوانستم یا نشده است که لمس نمایم و این را از خودم خوب میدانم که اگر سوالی ذهنم را درگیر نماید دیگر برایم تفاوت چندانی نمی کند که از کدام کتاب و از چه کسی و از کجا میخواهم به جوابش برسم و اصل برایم یافتن پاسخ سوال است.
    حال تا به حال کتاب هایی از فیزیک اندیشه سازان, مبتکران, الگو, آیندگان, قلم چی و .... خواندم و حتی با تعدادی از دانشجویان فیزیک ارشد هم صحبت کردم و آن جور که بشود ذهنم را با فیزیک درگیر کرده باشند نشده است. ولی یکی دو بار که این درگیری ذهنی در فیزیک برایم ایجاد شد توانستم مطالعه ی خوبی بر روی مبحث فیزیک کوانتومی داشته باشم که بعدش متوجه این شدم که این درگیری ذهنی من بیشتر از برای این بوده است که تصور این را داشتم که دارم فصل ساختار اتم شیمی 2 را دنبال می کنم و یک جورایی هم چون قبلا شناخت خوبی از نور از دیدگاه موج الکترومغناطیس داشتم شناخت نور از دیدگاه فوتونی برایم بسیار جالب بودش و مبحث را تا انتها رفتم هرچند که هنوزه برایم مبحث فوتوالکتریک مبهم می باشد.
    Last edited by esilovexp; 12-07-2011 at 04:58. دليل: تصحیح یک لغت

10. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

[

[/QUOTE]
    فیزیک خیلی سبز از لحاظ شرح مفهومی و تنوع سئوالها چند سر و گردن از بقیه کتابها بالاتره.ضمن اینکه تنها کتابیه که با تستهای تکراری وقتتو نمی گیره.

12. 3 کاربر از peymanfc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اين خيلي سبز كه سايتش نابوده.هيچ چيرو نمياره.من اول فيزيك 3 متبكران گرفتم ولي واقعا مطالب زياده و خيلياش به درد كنكور نميخوره.دنبال يه فيزيك تميز ميگردم.فيزيك 3 خيلي سبز در اون حد هست؟
    در ضمن يكي قسمتي از pdf اش رو نداره بزاره ما ببينيم.

14. این کاربر از bestfa-faraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lohrasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دنبال يه فيزيك تميز ميگردم.
    اگه منظورت فیزیک پایه هست، و فیزیک پایه رو از نظر مفهومی مشکل نداری و به دنبال کتابی هستی که تست های خوب و متنوع (در حد کنکور) داشته باشه، جامع فیزیک پایه نشر الگو گزینه ی مناسبیه.

16. 2 کاربر از lohrasbi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت

پيش فرض

اين خيلي سبز كه سايتش نابوده.هيچ چيرو نمياره.من اول فيزيك 3 متبكران گرفتم ولي واقعا مطالب زياده و خيلياش به درد كنكور نميخوره.دنبال يه فيزيك تميز ميگردم.فيزيك 3 خيلي سبز در اون حد هست؟
    فیزیک 3
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فیزیک 1 پیش دانشگاهی یا همین فیزیک سال چهارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این هم لیست تمامی کتاب های خیلی سبز
    [URL]http://www.book24.ir/
    در واقع این سایت فروش کتاب هست که از بخش انتشارات می توان خیلی سبز را انتخاب کرده و لیست تمامی کتاب های خیلی سبز را ببینید.

این را فقط از برای علاقه ی خاصی که به این کتاب زبان جامع خیلی سبز تالیف دکتر علیرضا جابری پیدا کرده ام نوشته ام. باید بگویم که من زبان را از سه نفر یاد گرفته ام:
    دکتر شهرام اناری, دکتر شهاب اناری و دکتر علیرضا جابری
    Last edited by esilovexp; 12-07-2011 at 21:16.

18. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت

پيش فرض

فیزیک 3
    http://www.kheiliii.com/downloads/physic%203%20tajrobi.pdf
    فیزیک 1 پیش دانشگاهی یا همین فیزیک سال چهارم
    http://www.kheiliii.com/downloads/physic.pdf
    این هم لیست تمامی کتاب های خیلی سبز
    http://www.book24.ir
    در واقع این سایت فروش کتاب هست که از بخش انتشارات می توان خیلی سبز را انتخاب کرده و لیست تمامی کتاب های خیلی سبز را ببینید.
    این را فقط از برای علاقه ی خاصی که به این کتاب زبان جامع خیلی سبز تالیف دکتر علیرضا جابری پیدا کرده ام نوشته ام. باید بگویم که من زبان را از سه نفر یاد گرفته ام:
    دکتر شهرام اناری, دکتر شهاب اناری و دکتر علیرضا جابری
    Last edited by esilovexp; 13-07-2011 at 01:09.

20. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •