تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 1137 اولاول ... 747535455565758596061671071575571057 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    رمزينه شبيه شيمي بازرگاني هست ولي يكمي بهتر از اون در واقع رمزينه براي افرادي نوشته شده كه پايه اونها در حد صفر هست و هيچي از مطلب نميدونن.و مطلب رو به صورت مفهومي ياد ميده .نه فرمولي ...
    من از گسسته و هندسه تحليلي اون خيلي راضي هستم .
    موفق باشيد.

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    رمزينه شبيه شيمي بازرگاني هست ولي يكمي بهتر از اون در واقع رمزينه براي افرادي نوشته شده كه پايه اونها در حد صفر هست و هيچي از مطلب نميدونن.و مطلب رو به صورت مفهومي ياد ميده .نه فرمولي ...
    من از گسسته و هندسه تحليلي اون خيلي راضي هستم .
    موفق باشيد.
    ببینم واسه هندسه کتاب تسته یا آموزش و ...
    بعدشم اینکه چند خریدی؟!!

داره خودمونی میشه hipo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آره فامیلم!
    مشکلیــــــــــــه؟؟؟!
    من کتابشو دارم دو جلدیه هم ریاضی پایه س و هم دیفرانسیل

این دو جلدی آموزش هست یا تست فرقش با کتاب کلاس دیفرانسیلش چیه از اینترنت گیر میاد چونمن یه جلدی کتاب تستشو تو اینترنت دیدم

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببینم حالت خوفه؟
    علامت سوالارو نمیبینی؟
    یه بار دیگه:
    تست تالیفی ادبیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نظرتون درمورد گسسته رمزینه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حالا چرا میزنی . اخه گفتی پارسال گاج زدم بدرد نمیخوره؟ منم این سوال واس پیش اومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1

ببینم واسه هندسه کتاب تسته یا آموزش و ...
    بعدشم اینکه چند خریدی؟!!
    سلام
    كتاب كلاس رمزينه(آموزش)
    گسسته نو خريدم 6950 تومن
    هندسته تحليلي دسته دوم خريدم 3500 تومن
    اگه نو بخواي بگيري قيمتش تقريبا اندازه همون گسسته درمياد .
    موفق باشيد
    Last edited by elhameli; 11-10-2008 at 18:04.

6. این کاربر از elhameli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این دو جلدی آموزش هست یا تست فرقش با کتاب کلاس دیفرانسیلش چیه از اینترنت گیر میاد چونمن یه جلدی کتاب تستشو تو اینترنت دیدم
    من تستشو گرفتم
    کتاب کلاسشو ندیدم نمیدونم چه جوریاس...

8. این کاربر از MaaRyaaMi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsensoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    روی زمین

پيش فرض

رمزينه واسه رياضي پايه كتاب كلاس نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    var

پيش فرض

سلام =ببخشید اگه طولانیه
    من بعد از تحقیق زیاد و بررسی خیلی از کتاب های تست و کمک درسی کتاب های زیر را بهتون پیشنهاد می کنم که
    به راحتی می تونید بهشون اعتماد کنید و دیگه نیاز به هیچ پرس و جو و تحقیقی ندارید. اگه کامل بخونید هیچ ضرری نمی کنید
    اول درس های عمومی:
    ادبیات: کلک معلم و کتاب محوری گاج(سبز رنگ) هر دو خوب کار کردن/تو درجه اول کلک را بگیرید اگه گیرتون نیومد کتاب محوری رابگیریدچون کلک تست های کنکور را بعد از هر بیت یا سطر کتاب آورده و تست های تالیفی خوبی هم داره که گاج نداره و به غیر از این دو خصوصیت کلک یه کم توضیحات بدرد بخور در مورد بیت ها داره که گاج نداره.این را هم بدونید که علی ساجدی تا سال 85 مولف گاج سبز بوده اما بعد از 85 خودش یک انتشارات به اسم کلک معلم ساجدی تاسیس کرد و دیگه از اون به بعد گاج سبز را ملک محمدی تالیف کرد
    دین و زندگی :می تونید انتشارات کتاب سبز یا جامع گاج را بخرید .کتاب سبز تو تست های تالیفی بهتر و مفهومی تری نسبت به گاج داره ولی هر کدومو گرفتید ضرر نمی کنید.جدیدا آبی کانون یک ویرایش جدید تالیف کرده که باید حتما ببینید چون شاید بهتر از گاج هم باشه
    زبان انگلیسی :اگه می خوای زیاد روش وقت بزاری و به زبان علاقه داری انیشه سازان را بگیر از نظر تست کامل ترین کتابه ولی کمی وقت گیره جواب های تشریحی کاملی داره /اگه وقت زیادی نداری شبقره کتاب جمع و جور خوبیه /آبی کانون هم کتاب خوبیه (ویرایش 87)
    عربی :اول کتاب عربی به زبان ساده ایادفیلی را بگیر و قواعد را ازش به طور دقیق بخون بعد برو کتاب عربی 2و3 را درس به درس بخون و سطر به سطر اونو تجزیه و ترکیب کن تو این کار محوری گاج خیلی کمکت می کنه. برای بعد از عید هم تست های کنکور چند سال اخیر را بزن(آبی کانون مولف :خاکباز ایاد فیلی)
    خوب حالا درس های اختصاصی
    شیمی:بدون هیچ شکی مبتکران-اندیشه سازان(بهمن بازرگانی)را بگیرید که دو نوعه یکی آموزش شیمی و یکی دیگه تست شیمی که به تناسب خودتون یکی یا هردوشا می تونید بگیرید
    فیزیک :فیزیک اندیشه سازان کتاب های خوبیه مخصوصا برای تست ولی اگه فیزیک کمی مشکل دارید و می خواهید تشریحی و دقیق بخونی کتاب مبتکران( مولف : غلامعلی محمودزاده که مولف کتاب های فیزیک درسی هست)را می تونی بخری.گاج سفید هم خوبه
    هندسه پایه(هندسه یک ودو) :هندسه اندیشه سازان خوبه اما نه برای کنوری های 88 چون خیلی سنگینه و تست های سختی داره از اونجاییکه ما وقت زیادی نداریم و از این دو کتاب رو هم8-تا تست میاد و خیلی هم وقت گیره و این 8تا تستا نمیشه زد توصیه می کنم هندسه 1و2 فرید شهریاری(کتاب کامل و جمع جور خوبیه) را بگیرید و سرمایه ی خودتونو رو هندسه تحلیلی بزارید چون با کمی مطالعه دقیق می تونید تستاشا به راحتی بزنید.برای تست اندیشه فایق هم خوبه .بستگی به سلیقتون داره
    گسسته:خوشخوان خیلی کتاب خوبیه و وقتی بگیرید و صفحه ی آخرشو بخونید می بینید که تمام سوالات گسسته کنکور از سال 84 تا 87 تو کتاب گسسته خوشخوان با میانگین تشابه 90 %(حتی چند سوال تشابه 100%) پیدا میشه و این در حالیه که این کتاب از سال 84 تا حالا هیچ ویرایشی نشده و با خوندن این کتاب خیالتون از 14 سوال گسسته کنکور راحت میشه اما این کتاب کمی سطحش بالاست،اگه سبکشا دوست نداشتید میتونی کتاب کلاس رمزینه را بگیرید که کتاب خیلی خوبیه
    دیفرانسیل و هندسه تحلیلی :برای آموزش کتاب کلاس رمزینه کتاب خوبیه سبکش شبیه آموزش شیمی مبتکرانه و درسا خیلی قشنگ توضیح داده برای تست هم اندیشه فایق یا خوشخوان را می تونید بگیرید کتاب های دیفرانسیل و تحلیلی موسوی انتشارات مبتکران هم تو درجه آخر خوبند==راستی یکی از دوستان ما به اسم farhad_realmadrid و چند تای دیگه هندسه نشر الگو را به شدت پیشنهاد کردند .من چون خودم پیش 1 گسسته می خونم هنوز کتاب هندسه تحلیلی کمک درسی ندیدم .از کسانی که در مورد تحلیلی نشر الگو اطلاعاتی دارند مثل فرهاد می خوام یه کم اون کتابا معرفی کنه
    برای آموزش حسابان هم اگه دانش آموز سوم هستید مبتکران( نصیری) را بگیرید
    اگه سوالی داشتید در خدمتم
    Last edited by aaaaa; 29-10-2008 at 19:55.

11. 9 کاربر از aaaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    var

پيش فرض

از دوستان می خواهم اگه انتقاد یا پیشنهادی در مورد کتب معرفی دارند بنویسند تا لیست کامل تر شود

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

11

فیزیک :فیزیک اندیشه سازان کتاب های خوبیه مخصوصا برای تست ولی اگه فیزیک کمی مشکل دارید و می خواهید تشریحی و دقیق بخونی کتاب مبتکران( مولف : غلامعلی محمودزاده که مولف کتاب های فیزیک درسی هست)را می تونی بخری
    سلام

خانم/ آقا قطبی

اول اینکه خوش اومدید

و تشکر بابت توضیحات ...

ولی میخواستم در مورد فیزیک بگم یکی از معتبرترین و بهترین منابع کتاب آبی قلم چی هست.
    به رغم اینکه در چند سال اخیر سوالات فیزیک از حالت یکنواخی خارج شده و تا حدودی تیپ سوالات تغییر کرده
    ولی من فکر نمیکنم هیچ کتابی مثل کتاب آبی قلم چی بتونه موثر و کارآمد باشه.

با تشکر مهران ...
    Last edited by Mehran; 13-10-2008 at 15:20.

14. این کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •