تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 1137 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کسی نیست بگه هندسه تحلیلی و گسسته چی بگیریم ؟
    آموزش یا تست؟

من که اخر متوجه نشدم واسه حسابان چی خوبه!!

هرکی یه چیز میگه...

خودم مزینانی دارم به نظرم خوبه
    اگه میگی خوبه دیگه چرا می خوایی یکی دیگه بخری؟؟

2. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

برا گسسته . بنظرم شما گاج بگير . رمزينه هم سطح سوالاش بالاست و هم پاسخنامه كم توضيحي داره . ضمنا رمزينه آنچنان مانند گاج از رو تيتر مباحث كتاب پيش نرفته .
    گاج كتاب بود كه از نظر تستاي سراسري و آزاد و... هم غني بود . درحالي كه اين كتاب رمزينه آقاي كاك سوندي زياد تستاي سراسري و .... نداره .
    منم که نگاه کردم، کتابش بدک به نظر نمی اومد رمزینه ولی راحت حس می شد سطحش بالاتره و آدم حس نمی کنه تست هاش پله پله ای آموزش می ده. البته کتاب کلاسش خیلی جالبه و راحت آموزش می ده. تست هاش هم به نظرم کافیه و حدود 500 تا تست داره. حالا اگه نیاز به تست های بیشتری بود می تونید کتاب تستش رو هم بزنید ( یا کتاب دیگه ای )
    هندسه تحلیلی هم با نظر yarane-naghdi موافقم فقط با این توضیح که کامل از نظر تست هاست و پاسخنامش هم خوبه، حالا باید پاسخنامش رو مقایسه کرد و گرنه تستاش مناسب و تمام تستهای سراسری، آزاد ، تالیفی و آزمون های اندیشه سازان ( که باز تالیف خودشونه ) رو گذاشتن. تمام تست ها منظور تست های سال قبل تا حدودای سالهای 70 یا 60 به طور کامل. تنها مشکلی اگر بشه ازش گرفت، قسمت پاسخنامه می تونه باشه، و گرنه از نظر نوع و تست ها بسیار غنی است.

---------- Post added at 09:58 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

من مزینانی رو دیدم، البته اگه منظورت ریاضی به روش تک رقمی ها باشه. کتاب خوبیه و کل حسابان و دیفرانسیل رو یه جا آورده. تست هاش زیاد و عالیست. تست های مشترک با ده استاد هم زیاد داره ( با رمزینه هم همینطور. کلا تست های تالیفی رمزینه و ده استاد و مزینانی خیلی به هم شباهت دارن، چندتایی که من نگاه کردم ). از نظر قیمت هم به صرفست و دیگه می شه گفت چون درسنامه داره، این رو هم جزء مزیت هاش می شه به حساب آورد، فکر کنم سطح بندی هم کرده ( خوب یادم نیست ). ولی خب طبیعیه، مثلا من که دو تا کتاب یکی برای حسابان و یکی برای دیفرانسیل ده استاد دارم تستهاش بیشتره، ولی کلا مزینانی هم کامله. کلا هر کی از سبک ده استاد خوشش می اد از سبک مزینانی هم خوشش خواهد اومد. با این توضیح که مزینانی بیشتر هم توضیح داده و برای دانش آموزان متوسط بهتره.
    در کل به نظرم خوبه.
    Last edited by vahid-p; 26-08-2010 at 09:08.

4. 2 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من تو تشخیص آرایه‌ها به شدت مشکل دارم. میشه یه کتاب توپ معرفی کنید؟ (یه کتابی که مثل قرابت معنایی هامون سبطی عالی یاد داده باشه؟؟؟)

یه سوال دیگه!
    این جزوه گام اول گزینه 2 که میگین از رو اندیشه‌سازان کپی کرده، کدوم قسمتاش رو کپی کرده؟ چون من میخواستم این اندیشه‌سازان رو تهیه کنم ولی مثل اینکه دیگه لازم نیست؟؟
    مرسی

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

12

کسی نیست بگه هندسه تحلیلی و گسسته چی بگیریم ؟
    O.o°• هندســه تحلیلی •°o.O

آموزش : فقط رمزینه (شک نکن) تست : بهترین کتابی که من دیدم مبتکران بود حالا شاید جدید تر هم اومده باشه !

O.o°• گـــــــســــــــســـــــ ــــــته •°o.O
    آموزش : فقط رمزینه (شک نکن) تست : بستگی به سطحت داره اگه سطحت بالاست که تست خوخوان یا رمزینه آبی جوابگوست !

من که اخر متوجه نشدم واسه حسابان چی خوبه!!

هرکی یه چیز میگه...

ده استاد هم خوبه که ! اگه یه کتاب کم حجم تر میخوای ولی با سطح بالا و درسنامه های خلاصه شده، رمزینه رو پیشنهاد میکنم ! میدونی چیه ؟ رمزینه دنیاش متفاوته سبکش با بقیه فرق داره و از یه نظر دیگه به ریاضی نگاه میکنی ! اگه واقعاً عاشق ریاضی هستی رمزینه رو از دست نده چون دید آدم رو نسبت به ریاضیات عوض میکنه !

7. این کاربر از reza-atom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sepehr_x50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگه میگی خوبه دیگه چرا می خوایی یکی دیگه بخری؟؟
    میخوام بیشتر تست کار کنم...

من مزینانی رو دیدم، البته اگه منظورت ریاضی به روش تک رقمی ها باشه. کتاب خوبیه و کل حسابان و دیفرانسیل رو یه جا آورده. تست هاش زیاد و عالیست. تست های مشترک با ده استاد هم زیاد داره ( با رمزینه هم همینطور. کلا تست های تالیفی رمزینه و ده استاد و مزینانی خیلی به هم شباهت دارن، چندتایی که من نگاه کردم ). از نظر قیمت هم به صرفست و دیگه می شه گفت چون درسنامه داره، این رو هم جزء مزیت هاش می شه به حساب آورد، فکر کنم سطح بندی هم کرده ( خوب یادم نیست ). ولی خب طبیعیه، مثلا من که دو تا کتاب یکی برای حسابان و یکی برای دیفرانسیل ده استاد دارم تستهاش بیشتره، ولی کلا مزینانی هم کامله. کلا هر کی از سبک ده استاد خوشش می اد از سبک مزینانی هم خوشش خواهد اومد. با این توضیح که مزینانی بیشتر هم توضیح داده و برای دانش آموزان متوسط بهتره.
    در کل به نظرم خوبه.
    بله همون به روش یک رقمی ها...
    حالا جالبش اینه ما چند تا گرفتیم قیمتش که 12 بود در اومد 7 واسمون : دی

آره درسنامه داره، خیلیم کامل و خوب توضیح داده. به نظر شما تست های همینو کار کنم کافیه؟!

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من تو تشخیص آرایه‌ها به شدت مشکل دارم. میشه یه کتاب توپ معرفی کنید؟ (یه کتابی که مثل قرابت معنایی هامون سبطی عالی یاد داده باشه؟؟؟)

یه سوال دیگه!
    این جزوه گام اول گزینه 2 که میگین از رو اندیشه‌سازان کپی کرده، کدوم قسمتاش رو کپی کرده؟ چون من میخواستم این اندیشه‌سازان رو تهیه کنم ولی مثل اینکه دیگه لازم نیست؟؟
    مرسی
    برای ارایه میتونی از کتاب الگو (انرژی اتمی) استفاده کنی ، فقط تست داره البته توضیحات کوچیکی هم داده (به نظرم باید برای تقویت ارایه باید تست زیاد بزنی نه این که مدام بخونی ... )

منم اینو سال پیش متوجه این شدم که فیزیکش بعضی قسمتاش رو از اندیشه سازان کپی میکنه (اون قسمت خازن و کلید ها )
    ولی به نظر من خود کتاب اندیشه سازان یه چیز دیگس ...

10. این کاربر از sinasalar2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

بله همون به روش یک رقمی ها...
    حالا جالبش اینه ما چند تا گرفتیم قیمتش که 12 بود در اومد 7 واسمون : دی

آره درسنامه داره، خیلیم کامل و خوب توضیح داده. به نظر شما تست های همینو کار کنم کافیه؟!
    گفتم که می شه گفت خیلی به ده استاد شبیهه. و چون به نظرم ده استاد خوبه ، اینم خوبه. مشکل ده استاد اینه درسنامه نداره و در نتیجه بانک تست به حساب می اد.( ولی پاسخنامش خوبه، حدودای رمزینه ) .
    در مورد قیمتش دبیر حسابانمون آورده بود و خودش هم نگاش کرده بود و گفته بود خوبه ولی چون ما و چند تا دوستان دیگه کتاب تست از اوایل سال خریده بودیم، دیگه اینو نگرفتیم. این رو گفتم که بگم چرا اینو نخریدیم. حالا شما که پرسیدین کافیه یا نه، باید می گفتی ریاضیت تو چه سطحیه.
    رمزینه دنیاش متفاوته سبکش با بقیه فرق داره و از یه نظر دیگه به ریاضی نگاه میکنی ! اگه واقعاً عاشق ریاضی هستی رمزینه رو از دست نده چون دید آدم رو نسبت به ریاضیات عوض میکنه !
    راستش من عقیده دارم کتاب خوبی برای ریاضی وجود نداره یعنی هیچ کدوم ندیدم که انتظارم رو برآورده کنه. برای دروس دیگه بعضی کتاب ها می شه گفت کامل کاملا، مثل فیزیک و شیمی و هندسه. با اینکه به نظر من رمزینه از ده استاد بالاتره ( به خاطر درسنامش ) ولی خوبی ده استاد اینه که سطح بندی کرده و راحت می تونی به روش آموزشی بری جلو. با این حال هم ده استاد، هم رمزینه و هم مزینانی انتظارات رو اونطور که می خواین برآورده نمی کنن و برای همین نباید زیاد بهشون گیر داد.
    آموزش : فقط رمزینه (شک نکن) تست : بهترین کتابی که من دیدم مبتکران بود حالا شاید جدید تر هم اومده باشه !
    منم مبتکران دارم، گاج چطوره؟
    آموزش : فقط رمزینه (شک نکن) تست : بستگی به سطحت داره اگه سطحت بالاست که تست خوخوان یا رمزینه آبی جوابگوست !
    حالا اگه سطحمون متوسط باشه چی؟ بعضی دوستان بودن که درسشون متوسط بوده ولی نتونستن خوشخوان رو تحمل کنن ( یعنی زیادی گیجشون کرده ). برای همین برای سطح متوسط چی پیشنهاد می کنید؟ به نظر تون گسسته گاج، تستاش کافیه؟ کیفیتش چطور؟

12. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

منم اینو سال پیش متوجه این شدم که فیزیکش بعضی قسمتاش رو از اندیشه سازان کپی میکنه (اون قسمت خازن و کلید ها )
    ولی به نظر من خود کتاب اندیشه سازان یه چیز دیگس ...
    دقیقا کپی شده. تو چند تا پست قبلتر kahkeshan6 براتون عکساش رو هم گذاشته.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته به نفع ماست که کتاب تست داریم، و آموزشش رو از رو این جزوه ها می خونیم. ( احتمالا حق نشرش رو خریدن )
    من خودمم دیدم، دقیقا کپی کرده بودن. توضیحات. حتی فعل ها و هر چی بگی. ( فقط شوخی و حرف های حاشیه ایش رو حذف کردن ) کامل کپی کردن. مطمئن باش.

14. 2 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گفتم که می شه گفت خیلی به ده استاد شبیهه. و چون به نظرم ده استاد خوبه ، اینم خوبه. مشکل ده استاد اینه درسنامه نداره و در نتیجه بانک تست به حساب می اد.( ولی پاسخنامش خوبه، حدودای رمزینه ) .
    در مورد قیمتش دبیر حسابانمون آورده بود و خودش هم نگاش کرده بود و گفته بود خوبه ولی چون ما و چند تا دوستان دیگه کتاب تست از اوایل سال خریده بودیم، دیگه اینو نگرفتیم. این رو گفتم که بگم چرا اینو نخریدیم. حالا شما که پرسیدین کافیه یا نه، باید می گفتی ریاضیت تو چه سطحیه.

راستش من عقیده دارم کتاب خوبی برای ریاضی وجود نداره یعنی هیچ کدوم ندیدم که انتظارم رو برآورده کنه. برای دروس دیگه بعضی کتاب ها می شه گفت کامل کاملا، مثل فیزیک و شیمی و هندسه. با اینکه به نظر من رمزینه از ده استاد بالاتره ( به خاطر درسنامش ) ولی خوبی ده استاد اینه که سطح بندی کرده و راحت می تونی به روش آموزشی بری جلو. با این حال هم ده استاد، هم رمزینه و هم مزینانی انتظارات رو اونطور که می خواین برآورده نمی کنن و برای همین نباید زیاد بهشون گیر داد.

منم مبتکران دارم، گاج چطوره؟

حالا اگه سطحمون متوسط باشه چی؟ بعضی دوستان بودن که درسشون متوسط بوده ولی نتونستن خوشخوان رو تحمل کنن ( یعنی زیادی گیجشون کرده ). برای همین برای سطح متوسط چی پیشنهاد می کنید؟ به نظر تون گسسته گاج، تستاش کافیه؟ کیفیتش چطور؟
    شما برای فیزیک از چه کتابایی استفاده می کنید؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

شما برای فیزیک از چه کتابایی استفاده می کنید؟
    از نظر خودم تو فیزیک مشکل اساسی ندارم، برای همین« گاج »کافی است( هم پایه و هم پیش ). برای آموزش هم جزوات گام اول می خونم و تست های اونم می زنم. خلاصه نویسی که دیگر اصل و اساس است.

17. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •