تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 344 از 1137 اولاول ... 244294334340341342343344345346347348354394444844 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,431 به 3,440 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کدوم گام به گام بهتره تکدرس منظورمه
    منتشران
    نشر آزمون
    منشور دانش

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

پس همون گاج کافیه دیگه نه . من ایادفیلی مبتکران رو هم دارم . اون خوبه ؟ چیزه دیگه ای لازم نیست ؟
    واسه عربی هیچ کتابی بهتر از خود کتاب درسی نیست .
    گاج سبز تمام نکات مربوط به کتاب رو نوشته پس خوبه.
    اصلا نیازی نیست تستهاشو رو حل کنی فقط باید کل متن رو ترجمش رو بدونی و ینکه کل متن رو ( اگه وقت کردی )ترکیب کنی.
    با این کار میشی مثل من که پارسال تو گزینه 2 درصد درس عربیم همیشه بین 80 و 90 بود.
    تو کنکور به دلیل کمبود وقتی که آوردم زدم 72

3. 4 کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

واسه عربی هیچ کتابی بهتر از خود کتاب درسی نیست .
    گاج سبز تمام نکات مربوط به کتاب رو نوشته پس خوبه.
    اصلا نیازی نیست تستهاشو رو حل کنی فقط باید کل متن رو ترجمش رو بدونی و ینکه کل متن رو ( اگه وقت کردی )ترکیب کنی.
    با این کار میشی مثل من که پارسال تو گزینه 2 درصد درس عربیم همیشه بین 80 و 90 بود.
    تو کنکور به دلیل کمبود وقتی که آوردم زدم 72

پس همون گاج دیگه . نه ؟
    والا ما معلم سال دومون یه ملا بود . جمعا" واسه ی ترجمه و قواعد یه دفتر 40 برگ برداشتم . بازم اضافی اومد .
    بی وجدان هیچی نمیگفت . حالا معلم سال سوم که یکی از معلمهای خوبه استانه خط به خط کتاب رو تجزیه تحلیل میکرد . شما اگه اهل رشت باشین شاید بشناسید . چون از استارا و انزلی و جاهای دیگه هم دانش اموز داره .
    اقای اشرف . میشناسین ؟ البته من دفتر کل قواعد ایشون رو که تو کلاس کنکور میگه رو دارم .

شما چی ؟ نظرتون درباره ایاد فیلی مبتکران و فوت و فن عربی انتشارات سبز چیه ؟ احتیاجی نیست ؟ اقای godfatheramin که گفت خوب نیست . البته فوت و فن رو گفت

5. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا nits این انتشارات مدرسه همون کتاب کوچیک هاست دیگه؟ یا واسه کل پیش هم یک کتاب جدا گانه داره؟
    بعد راستی این انتشارات مدرسه تمرین های کتاب و تست هم داره؟

7. 2 کاربر از sina_r2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

راستی من الان دارم میرم بخرما
    لطفا نظر نهایی تون رو بگید واسه یه کتابی که هم یه کم نکته های بدرد بخور داشته باشه هم تمرین های کتاب هم تست !!
    آخه الان کارنامه قلم چیمو دیدم خیلی بد بود اصلا داغون بود مخصوصا دیف و تحلیلی هم که هیچی یادم نبود فیزیکم هم که هیچی نداشت فقط یکم شیمی خوب بود
    یه چیزه دیگه من تحلیلی و خیلی خوب خونده بودم البته ۲ هفته پیش ولی امروز سر آزمون هیچی یادم نبود نمی دونی باید چیکار کنم؟

9. 2 کاربر از sina_r2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

پس همون گاج دیگه . نه ؟
    والا ما معلم سال دومون یه ملا بود . جمعا" واسه ی ترجمه و قواعد یه دفتر 40 برگ برداشتم . بازم اضافی اومد .
    بی وجدان هیچی نمیگفت . حالا معلم سال سوم که یکی از معلمهای خوبه استانه خط به خط کتاب رو تجزیه تحلیل میکرد . شما اگه اهل رشت باشین شاید بشناسید . چون از استارا و انزلی و جاهای دیگه هم دانش اموز داره .
    اقای اشرف . میشناسین ؟ البته من دفتر کل قواعد ایشون رو که تو کلاس کنکور میگه رو دارم .

شما چی ؟ نظرتون درباره ایاد فیلی مبتکران و فوت و فن عربی انتشارات سبز چیه ؟ احتیاجی نیست ؟ اقای godfatheramin که گفت خوب نیست . البته فوت و فن رو گفت
    ببین دوست من ، من ره حل رو گفتم دیگه خود دانی میتونی غرق این همه کتابهای جدید که اومده بشی!!
    این کسی رو که گفتید نمیشناسم
    تو رشت فقط دو نفر در درس عربی معروفن که من خودم فقط روش یکیشون رو قبول داشتم و دارم.
    لازم نمیبینم اسمشو بگم.
    من خودم اکثر کتابام اندیشه سازان قدیمی بود که الان شده مبتکران.
    حتی عربیشو هم داشتم ولی به درد من نمیخورد
    دوست من اگر عربی رو اینطوری که گفتم بخونی ( مخصوصا تمرینها که خیلی مهمه) بهت حال میده.
    شما پیشی دیگه؟؟

11. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس همون گاج کافیه دیگه نه . من ایادفیلی مبتکران رو هم دارم . اون خوبه ؟ چیزه دیگه ای لازم نیست ؟
    به نقل آقا مهدی:

●● عربی ●●
    شما یا عربی‌تون قوی هست یا نه. اگه قوی هست که دیگه نیاز به خوندن این حرف‌ها ندارید و خودتون بهتر می‌دونید باید چی کار کنید!

اما برای بقیه! کتاب آموزش عربی به زبان ساده (ایاد فیلی) انتشارات مبتکران قطعا در زمینه‌ی آموزش به شما خیلی کمک می‌کنه. توی همین تاپیک نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه‌قدر طرفدار داره!

اگر هم از کسانی هستید که حوصله‌ی خوندن عربی را ندارید (یا حالا اساسا حالتون ازش به هم می‌خوره) بهتره این‌جا هم موضوعی کار کنید. شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
    برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود
    البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!

13. 7 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

لطفا نظر نهایی تون رو بگید واسه یه کتابی که هم یه کم نکته های بدرد بخور داشته باشه هم تمرین های کتاب هم تست !!
    آخه الان کارنامه قلم چیمو دیدم خیلی بد بود اصلا داغون بود مخصوصا دیف و تحلیلی هم که هیچی یادم نبود فیزیکم هم که هیچی نداشت فقط یکم شیمی خوب بود
    یه چیزه دیگه من تحلیلی و خیلی خوب خونده بودم البته ۲ هفته پیش ولی امروز سر آزمون هیچی یادم نبود نمی دونی باید چیکار کنم؟
    دوست من شما باید خیلی بهتر بخونی . سریع از مطالب رد نشی.
    میشه خوب خوندن رو که میگی بیشتر توضیح بدی؟( تحلیلی بعد از 1 ماهم باید یادت بمونه)
    Last edited by kiuq; 16-01-2010 at 12:32.

15. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

انتشارات مدرسه کتابهای موضوعی در مورد ریاضیات میزنه . کتابهای موضوعی ریاضیاتش خوبه . یعنی در مورد هر موضوعی از ریاضیات کتاب کوچیک داره .
    اما کتابهای تکدرس هم میزنه . روی کتابهای تک درسش نوشته انتشارات از مدرسه تا دانشگاه .
    برای دیفرانسیل هم زده. کل پیش 2 و 1 تو یه کتابه . اما بهت قول نمیدم که تمام تمرینات کتاب رو با مثالهای مشابه پوشش داده باشه . بعد از پایان هر فصل هم حدود 50 تا تسته داره که تالیفیه
    کتاب حساب دیفرانسیلش تو پیش 2 خوب کار کرده . اینو بارها گفتم
    من که میگم شما برو نگاه کن . همین جوری نرو نگیر .

17. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من کتاب دیف2 اندیشه سازان آقای نونهال آذر چاپ 82(298 صفحه) دارم احتیاج هست برم جدیدشا بخرم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •