تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 334 از 1137 اولاول ... 234284324330331332333334335336337338344384434834 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,331 به 3,340 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

در آغاز فعالیت the bigborther's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خب اگه تستای المپیاد بزنیم که خیالمون خیلی راحتره!!!!
    خودت می دونی منظورم چیه...تستایی که جمع شده نه زیادی متلب داره نه چیزیو از قلم انداخته...اصلا تست و نکته اضافی نداره.کلا با فرمول(که خودش می گه فرمول گلابی!) چیزیو نگفته...تا حالا کلی تست از تو کتابش نشون داده بهمون که با نکته ها فرمولای کتابای گاج و اینا گزینه ی غلط در می اد.حتی تستای سراسری! حالا خود دانی!البته قبول دارم که اگه شاگردش نباشی کارتون خیلی سخت تره اما تستاشو زدن بیل زدن و چیزی پیدا نکردن نیست.ولی ابنکه فرمول نمیگه خیلی خوبه!میگه تو کتابه هندسه هرچی فرموول هست جلوش نوشته "نکته ی منگلها"1

2. این کاربر از the bigborther بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من دارم زيست شناسي سال دوم رو ميخونم .
    اين كتاب تست ( خيلي سبز ) خيلي از گزينه هاي جوابهاش مال سال سوم و پيش دانشگاهيه آدم نميدونه چي كار كنه
    كتاب ديگه اي نيست ؟ گاج زيست شناسي نداره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ميگم واسه گسسسسته اين "كتاب سبز" خوبه ؟؟
    نه اصلا ! برای گراف 400 تا وبرای نظریه اعداد 800 تا تست داره که ساده هم نیستند من اوّل کتاب سبز داشتم
    دیدم به درد نمی خوره رفتم سراغ الگو . بهتر بود ولی اون هم جزوه و تستهاش خیلی زیاده . رفتم سراغ گاج انصافا
    خیلی خوبه . تست ها متنوع - به اندازه و باکیفیت . خیلی ها میگن درسنامه هاش آشفته و پراکنده است ولی گسسته درسیه که اوّل باید رو سؤال فکر کرد و بعد درسنامه اون رو خوند . اینطوری دیگه آشفته نیست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

و البته
    Pedrambook
    ‏(یه پولی توجیب همشهریمون کرده باشیم!!)

سلام

ببینم شما این چند وقته اماده گاه نرفتی؟!!نمیدونی کتابهای شهاب اناری کدوماشون اومده !!!البته برای زبان تخصصی !!دوستام گفتند فقط لغات و اصطلاحات و گرامرش اومده !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

ببینم شما این چند وقته اماده گاه نرفتی؟!!نمیدونی کتابهای شهاب اناری کدوماشون اومده !!!البته برای زبان تخصصی !!دوستام گفتند فقط لغات و اصطلاحات و گرامرش اومده !!!
    سلام
    2شنبه اونجا بودم .اتفاقا منم میخواستم گفت حداکثر 1ماه دیگه.

7. این کاربر از masih eia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خودت می دونی منظورم چیه...تستایی که جمع شده نه زیادی متلب داره نه چیزیو از قلم انداخته...اصلا تست و نکته اضافی نداره.کلا با فرمول(که خودش می گه فرمول گلابی!) چیزیو نگفته...تا حالا کلی تست از تو کتابش نشون داده بهمون که با نکته ها فرمولای کتابای گاج و اینا گزینه ی غلط در می اد.حتی تستای سراسری! حالا خود دانی!البته قبول دارم که اگه شاگردش نباشی کارتون خیلی سخت تره اما تستاشو زدن بیل زدن و چیزی پیدا نکردن نیست.ولی ابنکه فرمول نمیگه خیلی خوبه!میگه تو کتابه هندسه هرچی فرموول هست جلوش نوشته "نکته ی منگلها"1
    خب به نظرت کتابی که فقط شاگردای خودش ازش سر در بیارن چه ارزشی میتونه داشته باشه؟؟؟؟

9. این کاربر از masih eia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه unlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تـهرون

پيش فرض

نه اصلا ! برای گراف 400 تا وبرای نظریه اعداد 800 تا تست داره که ساده هم نیستند من اوّل کتاب سبز داشتم
    دیدم به درد نمی خوره رفتم سراغ الگو . بهتر بود ولی اون هم جزوه و تستهاش خیلی زیاده . رفتم سراغ گاج انصافا
    خیلی خوبه . تست ها متنوع - به اندازه و باکیفیت . خیلی ها میگن درسنامه هاش آشفته و پراکنده است ولی گسسته درسیه که اوّل باید رو سؤال فکر کرد و بعد درسنامه اون رو خوند . اینطوری دیگه آشفته نیست .
    واسه گسسته نمیتونی یه کتاب خوب پیدا کنی.هرکتاب یه بخش رو خیلی خوب گفته و تست داره.خب خوشخوان از همه بهتره البته.به هرحال.گراف رو خوسخوان خوب کار کرده، نظریه اعداد رو مبتکران(یا شاید هم اندیشه سازان)کلن باید واسه هربخش یه کتاب بخونی.
    خیلی سبز به نظر من اصلن خوب نیست.یعنی واسه اونی خوبه که بیکاره و وقت داره بشینه تست حل کنه.بیشتر مثل این می مونه که بشینی مسئله بازی ریاضی و یا یه همچین چیزی حل کنی.
    تست های آبی کانون هم خوبه البته سطحش خیلی پائینه و آسون محسوب میشه.(سخت خیلی کم داره)

11. این کاربر از unlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من دارم زيست شناسي سال دوم رو ميخونم .
    اين كتاب تست ( خيلي سبز ) خيلي از گزينه هاي جوابهاش مال سال سوم و پيش دانشگاهيه آدم نميدونه چي كار كنه
    كتاب ديگه اي نيست ؟ گاج زيست شناسي نداره ؟
    این کتابا رو یه نگاه بنداز:
    مهرو ماه (آموزش نموداری)
    مهروماه تست
    زیست گربه (بین بچه ها بهش میگن گربه ولی فکر کنم انتشاراتش تابش اندیشه است)
    8000 تست گاج

13. این کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این کتابا رو یه نگاه بنداز:
    مهرو ماه (آموزش نموداری)
    مهروماه تست
    زیست گربه (بین بچه ها بهش میگن گربه ولی فکر کنم انتشاراتش تابش اندیشه است)
    8000 تست گاج
    فکرکنم اونیو میگه که یه عکس بزرگ از یه گربه روشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا من دو تا سوال دیگه هم دارم !
    ۱- بعضی از بچه ها گفتن دیفرانسیل آموزش : رمزینه تست:خوشخوان
    می خوام بدونم که کسی از شما تو آزمون های قلمچی شرکت می کنه ؟ و نتیجه ی درس خوندن از روی این کتابا(دیفرانسیل) رو دیده؟ (یعنی با خوندن این کتاب درصد بالا می زنه یا نه؟)

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولینمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

Thanks

16. این کاربر از sina_r2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •