تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1134 از 1137 اولاول ... 13463410341084112411301131113211331134113511361137 آخرآخر
نمايش نتايج 11,331 به 11,340 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دین و زندگی و عربی رو هم میشه معرفی کنید چه کتابی خوبه؟ دین و زندگی اصلا ازش چیزی نمیدونم. عربی هم یادم رفته. دین و زندگی رو کتابو درسی رو میشه خوند ببینی چی هست اصلا ولی برای آشنا شدن با تستهاش یه کتاب خوب لازم دارم که هم تست داشته باشه هم درسنامه خوب. برای عربی چی؟ هیچی از قواعد یادم نیست. چه کتابی رو راهنمایی میکنید که قواعد رو خیلی خوب درس داده باشه. گاجو دیدم درس نامه اش برای کسایی خوبه که بلدن یاداوری میخوان ولی برای من توضیح بیشتر لازمه.

بغیر از عربی و دین و زندگی کلا برای تمامی دروس کتابهایی رو معرفی میکنید که درسنامه های قوی داشته باشن و در کنارشون تست هم باشه.
    دین و زندگی جامع گاج به همراه پاسخنامه خوبه. عربی هم جامع خیلی سبز. اگه دینی گاج گرفتی کتاب درسی نیاز نیست چون تمام کتاب درسی در گاج هست.

عربی یکم سخته بعضی ها نیاز دارن سال به سال بخونن بعضی ها لازمه مبحثی بخونن ولی اگه زیاد وسواس نداشته باشی همون خیلی سبز(غزال موسوی) کارت رو راه میندازه.

ریاضی تجربی مهروماه جامع - فیزیک گاج میکروطبقه بندی - شیمی جامع گاج (اگه سخت ترش رو بخوای مبتکران) - زیست جامع گاج. زیست رو نمیشه درسنامه گرفت چون درسنامه ها برای کنکور مناسب نیستن بهتره کتاب درسی+کتاب تست کار کنی

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

پيش فرض راهنمایی برای درس شیمی کنکور

سلام.
    میخواستم دوستان منو درباره درس شیمی راهنمایی کنند....
    من تو این درس صفر کیلومترم و هیچی بلد نیستم...میخواستم ببینمdvdآموزشی خوبه تهیه کنم؟اگر خوبه ماله چه کسی و از چه موسسه ای؟
    یا کتاب کمک درسی؟

ممنون

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

کنکور اسان است خیلی خوبه من که رشته تجربی و ریاضی نبود بازم ازش خیلی یاد گرفتم و کتاب هم خیلی سبز میتونی تهیه کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

رهپویان دانش شنیدم دی وی دیهاش خوبن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    دوروبرکرج

پيش فرض

داداش راستش نمیخوام از این موسسه تهیه کنم چیزی چون به نظرم یه جورایی دارن سرکیسه میکنن.

- - - Updated - - -

من بین ونوس و آفبا موندم.
    کسی از این دو تهیه کرده که منو راهنمایی کنه؟/

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

والا من از چند تا معلم شنیدم می گن بدرد نمی خوره یکی از دوستامم می گفت می خیلی دی وی دی دارم حدود 8 و9 میلیون ولی بدرد نمی خوره.

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام
    کتاب تست برای فیزیک پیش دانشگاهی کتاب جامع فیزیک پیش دانشگاهی الگو بهتره یا کتاب تستش ( خودم جزوه ندارم فقط کتاب درسی رو میخونم )
    کتاب گاج نقره ای هم دارم تا حالا تستای اونو زدم. کلا برای فیزیک الگو بهتره یا گاج؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    میخواستم دوستان منو درباره درس شیمی راهنمایی کنند....
    من تو این درس صفر کیلومترم و هیچی بلد نیستم...میخواستم ببینمdvdآموزشی خوبه تهیه کنم؟اگر خوبه ماله چه کسی و از چه موسسه ای؟
    یا کتاب کمک درسی؟

ممنون

درسنامه های آموزشی کتاب مبتکران طوری نوشته شده که همه مشکلات افراد رو حل میکنه ولی اگه خیلی نیاز به دی وی دی دارین فقط دی وی دی های مهندس بازرگان (نویسنده مبتکران) رو تهیه کنین که هر 4تاش باهم میشه 30 تومن. سراغ این موسسه هایی که 2 میلیون تومن برای یه درس میگیرن و هیچی هم بهتون درس نمیدن نرین. کنکور آسان و رهپویان و ... هیچکدومشون شیمی خوب ندارن.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    کتاب تست برای فیزیک پیش دانشگاهی کتاب جامع فیزیک پیش دانشگاهی الگو بهتره یا کتاب تستش ( خودم جزوه ندارم فقط کتاب درسی رو میخونم )
    کتاب گاج نقره ای هم دارم تا حالا تستای اونو زدم. کلا برای فیزیک الگو بهتره یا گاج؟
    گاج تست های تکراری و خیلی آسونش خیلی زیاده شاید بتونم ادعا کنم 50% این کتاب رو تست هایی تشکیل دادن که هرگز در کنکور مشابهشون طرح نمیشه حتی در امتحانات مدرسه هم همینطور. سعی کنین خیلی سبز بخونین برای فیزیک. اگه نشد همون گاج رو استفاده کنین منتها تست هایی که میبینین آسون هست رو بزارین کنار.

11. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

گاج تست های تکراری و خیلی آسونش خیلی زیاده شاید بتونم ادعا کنم 50% این کتاب رو تست هایی تشکیل دادن که هرگز در کنکور مشابهشون طرح نمیشه حتی در امتحانات مدرسه هم همینطور. سعی کنین خیلی سبز بخونین برای فیزیک. اگه نشد همون گاج رو استفاده کنین منتها تست هایی که میبینین آسون هست رو بزارین کنار.
    آخه مشاورم گفته الگو بگیر بعدا گیر میده
    بین اون 2تا کتاب الگو کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •