تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1133 از 1137 اولاول ... 133633103310831123112911301131113211331134113511361137 آخرآخر
نمايش نتايج 11,321 به 11,330 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

برای همه‌ی درس‌ها یه جورهایی... جامع کنکور باشه فقط... زیست‌شناسی/زمین‌شناسی/ریاضی/فیزیک/شیمی | ادبیات/عربی/دین و زندگی/انگلیسی ممنون ممنون...
    زیست جامع گاج فقط ( مگر اینکه نشرالگو خریده باشی قبلا) زمین شناسی هم جمع بندی دریافت کافیه ریاضی جامع خیلی سبز یا جامع مهروماه شیمی جامع گاج یا سال به سال های مبتکران ادبیات جامع خیلی سبز یا موضوعی گاج دینی فقط جامع گاج+پاسخ تشریحی زبان انگلیسی مبتکران انار شهابی

2. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها کتاب ریاضی تجربی آی کیو گاج که جدید اومده عالی هست. ازش غافل نباشین اگه خیلی سبز رو تموم کردین و برای تمرین بیشتر میخواین وقت بزارین حتما ازش استفاده کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان گرامی.
    من پیش علوم انسانی دارم و میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. لطفا راهنماییم کنید و بگید منی که کلاس نمیرم ،منابع و کتابهایی هست که دروس رو یاد بگیرم؟ البته پیش مشاور تحصیلی هم رفتم که دروس رو چه جوری بخونم و برنامه ریزی کنم.
    واقعا احتیاج دارم راهنماییتون رو.
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان گرامی.
    من پیش علوم انسانی دارم و میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. لطفا راهنماییم کنید و بگید منی که کلاس نمیرم ،منابع و کتابهایی هست که دروس رو یاد بگیرم؟ البته پیش مشاور تحصیلی هم رفتم که دروس رو چه جوری بخونم و برنامه ریزی کنم.
    واقعا احتیاج دارم راهنماییتون رو.
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

چطور میشه اینارو دان کرد ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فیزیک نشرالگو بهترینه
    حسابان نشر الگو عالیه. دینی کتاب لازم ندارعدکتاب جامع گاج رو بگیر. گاج برای فیزیک کافیه ولی اگه آموزش مفهومی عمیق لازم داری کتاب مبتکران (محمودزاده) مناسبه.

واقعا کتابای الگو حرف ندارند
    روی سایتشون زدن که بالاخره بعد از مدتها کتاب دینی الگو هم تو این هفته چاپ میشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه daren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    demonata

پيش فرض

سلام برای کسی که بعد مدتها میخواد دوباره کنکور بده و چیز زیادی یادش نمونده چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید که هم توش خوب درس داده باشه و هم برای تست زنی خوب باشه؟ رشته اش هم تجربیه.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    demonata

پيش فرض

سلام برای کسی که بعد مدتها میخواد دوباره کنکور بده و چیز زیادی یادش نمونده چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید که هم توش خوب درس داده باشه و هم برای تست زنی خوب باشه؟ رشته اش هم تجربیه.
    بچه ها ممنون میشم جواب بدید. نشر الگو برای زیست خوبه؟ صفحاتو میخوندم کسی معرفی نکرده بود به اون صورت ولی اکثرا خریدن. شما چی پیشنهاد میکنید؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها ممنون میشم جواب بدید. نشر الگو برای زیست خوبه؟ صفحاتو میخوندم کسی معرفی نکرده بود به اون صورت ولی اکثرا خریدن. شما چی پیشنهاد میکنید؟
    نشرالگو متاسفانه غلط هاش زیاده و خیلی چیزها رو هم از خودش درآورده و برخلاف کتاب گفته برای کنکور 94 جواب داده بود ولی در کنککور 95 معمولا ناراضی بودن ازش. ( داوطلبانی که زیست رو جدی و دقیق کار کردن منظورمه)

همون گاج رو کار کنین و تمرکز اصلیتونم روی کتاب درسی مخصوصا مقایسه جملات باهم باشه بهتره.

بقیه درس ها هم هرچی خواستین اینجا بپرسین

11. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    demonata

پيش فرض

نشرالگو متاسفانه غلط هاش زیاده و خیلی چیزها رو هم از خودش درآورده و برخلاف کتاب گفته برای کنکور 94 جواب داده بود ولی در کنککور 95 معمولا ناراضی بودن ازش. ( داوطلبانی که زیست رو جدی و دقیق کار کردن منظورمه)

همون گاج رو کار کنین و تمرکز اصلیتونم روی کتاب درسی مخصوصا مقایسه جملات باهم باشه بهتره.

بقیه درس ها هم هرچی خواستین اینجا بپرسین
    دین و زندگی و عربی رو هم میشه معرفی کنید چه کتابی خوبه؟ دین و زندگی اصلا ازش چیزی نمیدونم. عربی هم یادم رفته. دین و زندگی رو کتابو درسی رو میشه خوند ببینی چی هست اصلا ولی برای آشنا شدن با تستهاش یه کتاب خوب لازم دارم که هم تست داشته باشه هم درسنامه خوب. برای عربی چی؟ هیچی از قواعد یادم نیست. چه کتابی رو راهنمایی میکنید که قواعد رو خیلی خوب درس داده باشه. گاجو دیدم درس نامه اش برای کسایی خوبه که بلدن یاداوری میخوان ولی برای من توضیح بیشتر لازمه.

بغیر از عربی و دین و زندگی کلا برای تمامی دروس کتابهایی رو معرفی میکنید که درسنامه های قوی داشته باشن و در کنارشون تست هم باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •