تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1116 از 1137 اولاول ... 1166161016106611061112111311141115111611171118111911201126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,151 به 11,160 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام برای فیزیک و ریاضی برای کنکور 94 یک کتاب برای اموزش و یک کتاب برای تست برای رشته تجربی به من معرفی کنید که از سردرگمی سرم داره می ترکد
    لطفا هر چه زودتر به من پاسخ دهی
    کتاب های نشز الگو برای اموزش خوبه یا نه؟

سلام اميد جان وقتت بخير
    ببين داداش اول بايد ببيني چقدر وقت داري و در چه سطحي هستي
    حالا من واسه هر كدوم چنتا ميگم ديگه انتخاب كردنشو بالا پايين كردنش با خودت
    رياضي
    طبق شنيده هاي من دو جلدي مبتكران كه يه جلد آموزشه يه جلد تسته خوبه كتاب تستش پاسخ تشريحيش ميگن عاليه
    كوله پشتيم يه 2 جلدي خوب داره يه جلد پيش يه جلد پايه ظاهرا براي اينكه كتاب پيششو خوب بفهمي بايد يه مقداري اطلاعات پايه هاي داشته باشي
    براي تست شنيدم ميگن خيلي سبز جامع ويرايش جديد و همچنين گاج نقره اي رياضي پيش خيلي خوبه درسته براي پيش هست ولي با خوندنش قسمت زيادي از پايه رو هم ياد ميگيري تقريبا كلش به جز حد و پيوستگي
    فيزيك
    كتاب خوب زياده
    گاج واسه پيش و پايه
    الگو پيش و پايه
    جوكار پيش و شايه
    فار واسه آموزش پيش ميگن خيلي خوبه
    خيلي سبزم واسه اول دوم و سوم و پيش 1 ميگن خوبه كلا ميگن كتاباي احمد مصلايي عاااليه
    الگو واسه آموزش سال به سالم داره
    مهر و ماه هم شنيدم ميگن بد نيس مخصوصا پايش
    اينا صرفا نتايج تحقيقات من بودن
    يادت باشه كه دچار تعدد منابع نشي چون اگه نرسي بخونيشون ممكنه استرس الكي بگيري

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام. من داوطلب ۹۴ هستم، می خواستم بدونم برای کسی که تو ریاضی تجربی تقریبا صفره چه کتابی برای آموزش توصیه می کنید؟
    من چنتا منبع كه شنيدم خوبنو واسه آموزش ميگم انتخاب با خودت اينا صرفا شنيده هاي من هستن
    مبتكران جامع آقاي بياتي
    پيش وپايه كوله پشتي ظاهرا براي كار كردن با پيش كوله پشتي ميگن بايد يه مقداري اطلاعات پايه اي هم داشته باشي
    آقاي بياتي يه كتاب تستم دارن كه ظاهرا پاسخاي تشريحي عالي داره كتاب رياضي پيش گاج نقره اي هم ميگن خيلي خوبه
    كلا نظر من اينه كه بد نيس آدم واسه درساي اختصاصي مخصوصا رياضي فيزيك شروعش با سوالاي تشريحي باشه مثل كتاباي پرسمان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    من امسال سال دومم ، تابستون میخوام یکم تست دروس دوم رو بزنم
    میشه چندتا کتاب خوب معرفی کنید؟
    برا ریاضی انرژی اتمی تست دارم.خوبه؟
    برا فیزیک ( فقط دو فصل آخر ) و شیمی چی پیشنهاد میکنین؟
    سلام واسه فيزيك 2 خيلي سبز يه كتاب مخصوص 2 فصل آخر زده ميگن خيلي خوبه

4. این کاربر از 7reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه هایی که ریاضیتون نسبتا خوب هست سعی کنین برای ریاضی تجربی به جز کتاب خیلی سبز کتاب دیگه ای نخونین. حتی اگه تمومش کرده باشین بازم برگردین و تست هاش رو مرور کنین. هر تستش به اندازه چندتا تست کتاب گاج و نشرالگو و مهروماه نکته داره. هیچوقت هم با کتابای خیلی سبز ( فیزیک،شیمی،ریاضی) به صورت زماندار تست نزنین تست هاش سنجشی نیستن آموزشی هستن برای بعضی تست هاش به اندازه چندتا تست زمان لازمه.

یه سری هم به وبلاگ من بزنین و ÷ستی که مربوط به انتخاب کتابهای تست هست رو بخونین.

alirezasm.blogfa.com

6. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام هیچ کدوم از لینکها کار نمیکنن.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام هیچ کدوم از لینکها کار نمیکنن.
    چه لينكي منظورتون هست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ممنون علیرضا جان
    خیلی لطف کردی.
    کلا عربی خیلی ضعیف هستم. از امروز شروع میکنم از عربی به زبان ساده می خونم :-)
    زیست را مشکلی ندارم واسه خوندن. اما ریاضی و فیزیک را یکم مشکل دارم. برای این دو درس چه آموزش هایی را تهیه کنم؟ آموزشهایی که تو تلویزیون تو برنامه پرواز کنکوری ها تبلیغ میکنه چه طوره؟
    بله من دوره روزانه بودم. طبق اون چیزی که پرسیدم باید شهریه شبانه را برای دوره لیسانس پرداخت کنم.
    خواهش میکنم.
    از اون آموزش هایی که در تلوزیون تبلیغ میشه فقط 10% محصولاتشون خوب هستن مثل ریاضی و فیزیک امیر مسعودی. فیزیکش که واقعا میتونه درصد صفر به به کسب درصد 100 امیدوار کنه. یه تاپیک توی همین بخش در مورد DVD های آموزشی زدم حتما بخونش قبل اینکه تصمیم بگیری چیزی ازشون بخری.

در مورد شهریه هم اینجا جاش نیست بحث کنیم باید در تاپیک کنکور 94 بپرسین ولی شهریه برای شما خیلی سنگین تر از شبانه خواهد بود شهریه های شبانه برای رشته های کارشناسی نهایتا ترمی 700 تومن میشه ولی برای پزشکی ممکنه امسال بالای 2500 هم باشه

10. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین ، رشتم ریاضیه
    1. برای عربی 3 یه کتاب میخوام که تمرینای کتاب درسی رو حل کرده باشه + کلیه جملات کتاب رو ترکیب کرده باشه ( اعراب ) + تستای تالیفی + کنکور خوبی داشته باشه ، آموزشش مهم نیست احتمالا دبیر خوبی خواهم داشت.چه کتابی رو معرفی میکنید ؟ خیلی سبز خوبه ؟
    2. فیزیک 3 ! یه کتاب با آموزش خوب و سوال تشریحی خوب ( در سطح نهایی نه بالاتر ) و تست خوب برای کنکور میخوام.
    3. هندسه 2 و جبر و احتمال کتاب لازم دارن ؟ لطفا معرفی کنید
    4. کتابای "گام به گام" که تمرینهای کتابو حل کردن رو توصیه میکنید؟من امسال به خاطر امتحانات نهایی میخوام یکی از اینا بخرم و تا حالا از این کتابا نداشتم و جزوه دبیر رو میخوندم ، حالا که برای امتحانات نهایی باید تمرینای کتاب رو کاملا بلد باشم از کدوم انتشارات بخرم؟
    5.برای شیمی 3 کتاب تست بهمن بازرگانی رو خریدم ، برای امتحانات نهایی یه کتاب کوچیک خوب میخوام که فقط سوال داشته باشه ... بنی هاشمی خوبه؟
    6. برای حسابان هم الگو رو خریدم ، سوالای تشریحیش در سطح نهایی هستن یا بالاترن؟بنی هاشمی برا حسابان بگیرم؟

ممنون
    برای عربی 3 خیلی سبز خیلی خوبه ولی با این مشخصاتی که شما خواستین فقط گاج سبز میخونه که اونم خیلی خوبه.
    برای آموزش فیزیک 3 هم بهترین منبع مبتکران تالیف محمودزاده هست.
    اگه کتاب گام به گام هم خواستی تهیه کنی فقط دروس طلایی رو بگیر منتشران اصلا خوب نیست.
    شیمی رو تستی بخون نه امتحان نهایی. همون کتابی که تهیه کردی رو بخون و برای کنکور آماده شو اونوقت امتحان نهایی رو خیلی راحت پشت سر میزاری. فقط نزدیکای خرداد که شد برو امتحان نهایی های سال های گذشته رو دانلود کن و پاسخنامه هاشون رو دقیق بخون و بارم بندی ها رو نگاه کن و ببین طریقه نمره دادن چجوری هست تا به شیوه کامل نمره گرفتن مسلط بشی.

12. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها سعی کنین حتما یه کتاب خلاصه قواعد عربی داشته باشین ( مثل همایش نشر دریافت یا چکیده عربی تخته سیاه یا جمع بندی عربی مهروماه ) یا یه جزوه ای چیزی که قواعد عربی توش خلاصه شده باشه. این کتاب رو هم از اول تا آخر سال ده ها بار مرور کنین.

14. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون از همه دوستان که وقت میزارن و جواب میدن
    دوتا سوال دیگه دارم
    واسه کنکور سال دیگه کتاب های سال دوم دبیرستان باید چاپ 91 باشه
    من شیمی اون سال را نتونستم پیدا کنم. خیلی تغییر داره نسبت به کتاب شیمی سال 92 و 93؟

سوال دیگه اینکه واسه یه درس مثل زیست خلاصه نویسی مهمه؟ خلاصه چه جوری نوشته بشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •