تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1071 از 1137 اولاول ... 715719711021106110671068106910701071107210731074107510811121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,701 به 10,710 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون میشم اگر ج سوالم رو بدید

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
    دوستان ممنون میشم در رابطه با این سوال هم راهنمایی کنید : اگر کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو بگیرم نیازه که تمرینات خود کتاب هندسه ر هم بخونم؟ (آخه توی برنامه ی پیشنهادی ک توی سایت نشر دریافت هست برنامه فقط بر اساس این کتاب تنظیم شده و اسمی از کتاب درسی نیست)

و مورد دوم اینکه نظرتون در مورده هندسه تحلیلیه دریافت جیه؟ اگر ممکنه یک مقایسه بینه کتاب هندسه تحلیلی انتشارات دزیافت و فار انجام بدید

خوب همه مطالب کتاب درسی تو اکثر کتابای هندسه پایه هست
    اما تست های هندسه پایه یه وقت اینجوریه که سوال با استفاده از قضیه یا فرمول کتاب درسی حل میشه یه وقت خود تمرین کتاب درسی رو به عنوان اصل موضوع میگیره و بر اساس اون یه تست طرح میکنن
    مواردی اینچنین باعث میشه که بنظرم بهتره هر کتابی میگیرید، تمرینها و اصلا متن خود کتاب درسی هندسه 1و2 رو بخونید

-دریافت مختصر مفید تره و حرفه ای تر ، فار عمقی تر و شهودی تر
    اگه مدرسه میرید و اونجا هم با معلم یه بار درس رو میخونید و امتحان نهایی میدید ، دریافت گزینه مناسب تریه
    اما اگه پشت کنکوری باشین یا بخواید پیش خوانی کنید قبل مدرسه یا خودتون بخونید فار !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خوب همه مطالب کتاب درسی تو اکثر کتابای هندسه پایه هست
    اما تست های هندسه پایه یه وقت اینجوریه که سوال با استفاده از قضیه یا فرمول کتاب درسی حل میشه یه وقت خود تمرین کتاب درسی رو به عنوان اصل موضوع میگیره و بر اساس اون یه تست طرح میکنن
    مواردی اینچنین باعث میشه که بنظرم بهتره هر کتابی میگیرید، تمرینها و اصلا متن خود کتاب درسی هندسه 1و2 رو بخونید

-دریافت مختصر مفید تره و حرفه ای تر ، فار عمقی تر و شهودی تر
    اگه مدرسه میرید و اونجا هم با معلم یه بار درس رو میخونید و امتحان نهایی میدید ، دریافت گزینه مناسب تریه
    اما اگه پشت کنکوری باشین یا بخواید پیش خوانی کنید قبل مدرسه یا خودتون بخونید فار !
    بازهم تشکر از کمکتون
    مدرسه میرم و معلم هم دارم اما تصوری که شما از دبیر دارید با دبیرهایه مدرسه ی ما زمین تا آسمونه:-D پس همون فار رو میگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان میگم برا هندسه تحلیلی و فیزیک و ادبیات جامع نظرتون چیه

ممنون میشم اگه جواب بدید
    Last edited by mamadafjar; 06-09-2013 at 16:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان ممنون میشم در رابطه با این سوال هم راهنمایی کنید : اگر کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو بگیرم نیازه که تمرینات خود کتاب هندسه ر هم بخونم؟ (آخه توی برنامه ی پیشنهادی ک توی سایت نشر دریافت هست برنامه فقط بر اساس این کتاب تنظیم شده و اسمی از کتاب درسی نیست)

منظورتون از برنامه چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کتاب دیف و پایه خیلی سبز هم تست کنکور داره هم تالیفی و تستاشم سخت نیستن مثل حسابانش.
    در مورد قرابت شما همون هامون سبطی رو اگه کامل بخونی کاملا کفایت میکنه و به هیچ چیز دیگه نیاز نیست.البته تستای کنکور چند سال اخیر هم وقتی کتابو خوندی بزن که واقعا مثل زنگ تفریح میشه برات.
    در مورد املا هم کتاب هامون سبطی کافیه.
    تاریخ ادبیات هم که زیاد فرقی نمیکنه.
    برا آرایه اول همایش ادبیات نشر دریافت رو کامل بخون بعد برا تست از رو الگو کار کن.اینجوری آرایه ت هم توپ میشه.
    خیلی ممنون
    فقط اگه میشه زودتر درمورد تخصصیها نظرتون رو بگید.خیلی دیر به دیر میگید.مادیگه باید شروع کنیم

داره خودمونی میشه ramin5749's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان من میخام کنکور تجربی بدم ولی ریاضیات گسسته رو هم باید بلد باشم(برنامه نویسی) دوران دبیرستان 7-8 سال پیش جبرواحتمال رو پاس کردم و فقط کلیاتش یادمه! کتاب ریاضیات گسسته فار به درد من میخوره که باهاش هم جبرواحتمال یادبگیرم هم کلیات گسسته بفهمم؟
    ممنون

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

سلام دوستان من میخام کنکور تجربی بدم ولی ریاضیات گسسته رو هم باید بلد باشم(برنامه نویسی) دوران دبیرستان 7-8 سال پیش جبرواحتمال رو پاس کردم و فقط کلیاتش یادمه! کتاب ریاضیات گسسته فار به درد من میخوره که باهاش هم جبرواحتمال یادبگیرم هم کلیات گسسته بفهمم؟
    می‎خواید رشته‎ی کامپیوتر تحصیل کنید؟ اگه برا کنکور نیست، به نظرم حل یه مشت تست ریاضی گسسته به دردی نمی‎خوره!

8. این کاربر از Haj_Amoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

منظورتون از برنامه چیه؟
    توی سایت نشر دریافت یک برنامه ی مطالعاتی برای خوندن درس هندسه پیشنهاد شده

داره خودمونی میشه ramin5749's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

می‎خواید رشته‎ی کامپیوتر تحصیل کنید؟ اگه برا کنکور نیست، به نظرم حل یه مشت تست ریاضی گسسته به دردی نمی‎خوره!
    ممنون از جوابتون، دوست عزیز من قبلا دانشگاه رفتم این دفعه میخام تجربی کنکور بدم
    من برنامه نویسی رو تو محیط کار یاد گرفتم الانم اون مبحثی رو که میخام یادبگیرم به ریاضیات گسسته ربط داره(چیزی نپرسیدم از طرف)، میخام قبل از اینکه دوره شروع بشه 3 ماهه کلیت گسسته رو خوب بفهمم، هم برای کارم خوبه هم برای کنکور، درضمن کتابهای ریاضی و فیزیک فار برام جالبترند

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

من برنامه نویسی رو تو محیط کار یاد گرفتم الانم اون مبحثی رو که میخام یادبگیرم به ریاضیات گسسته ربط داره(چیزی نپرسیدم از طرف)، میخام قبل از اینکه دوره شروع بشه 3 ماهه کلیت گسسته رو خوب بفهمم، هم برای کارم خوبه هم برای کنکور، درضمن کتابهای ریاضی و فیزیک فار برام جالبترند
    اون مباحثی که شما برای علوم کامپیوتر لازم دارید و در گسسته دبیرستان هست، ربطی که کنکور تجربی نداره. یعنی گراف و ترکیبیات و شاید نظریه اعداد. من با کتاب های گسسته کنکور اشنایی زیاد ندارم فقط میتونم بگم شما نیازی به یه کتاب با کلی تست کنکور و حاوی نکات کنکوری! ندارید. یه کتاب آموزش کم حجم و خود کتاب گسسته دبیرستان شاید به دردتون بخوره.
    موفق باشید!

12. این کاربر از Haj_Amoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •