تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1065 از 1137 اولاول ... 655659651015105510611062106310641065106610671068106910751115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,641 به 10,650 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اتفاقا شاید تنها کمبود دیف خیلی سبز اینه که سوال خیلی سخت نداره
    وگرنه پاسخ هاش و درسنامه هاش خیلی خوبن
    من متن خیلی سبز رو بیشتر از مهربان و گاج می پسندم
    زیاد هم وسواس نداشته باش
    یکدوم رو بگیر و سریع تر شروع کن
    ممنون
    چندروز پیش تو برنامه فرصت برابر گفتن 36 % کنکور امسال تو کتاب تخته سیاهه بوده!!!!!
    واین منو تو خرید کتاب دچار شک کرد
    ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان

(کتاب هایه موضوعی مثله قرابت دریافت معنی لغت دریافت و آرایه الگو رو دارم)
    شما از آرایه الگو راضی هستید؟؟آخه من تو این قسمت کمی اشکال دارم و میخوام کامل برطرف شه.
    بعد برای زبان فارسی من تو کتاب فروشی یه نگاه که کردم،حجم هامون سبطی(1 جلدی) واقعا زیاد بود،
    اگه نشر الگو بخرم،نکته خاصی رو از دست میدم؟مخصوصا تو زمینه شمارش میخوام مسلط شم.
    به نطرتون کدوم بهتره؟
    برای پایه و دیف هم اگه بیشتر راهنمایی کنید،ممنون میشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شما از آرایه الگو راضی هستید؟؟آخه من تو این قسمت کمی اشکال دارم و میخوام کامل برطرف شه.
    بعد برای زبان فارسی من تو کتاب فروشی یه نگاه که کردم،حجم هامون سبطی(1 جلدی) واقعا زیاد بود،
    اگه نشر الگو بخرم،نکته خاصی رو از دست میدم؟مخصوصا تو زمینه شمارش میخوام مسلط شم.
    به نطرتون کدوم بهتره؟
    دوست عزیز من هم آرایه ی تخته سیاه رو دارم هم الگو...اما الگو به نظرم کامل تره و مخصوصا تست های بسیار مناسبی داره.

در ضمن زبان فارسی هر سال داره سوالات جدید بیشتر میشه و طراحا از مباحثی که تا حالا سوال مطرح نشده تست میدن.

ممنون.

4. این کاربر از Aryan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

شما هم که کلا از ساختارِ فار خوشت میاد ! : دی
    کتاب های پیشنهادی من اینه :

فیزیک : فار برای آموزش خوبه ، خیلی سبز یا نشر الگو برای تست ! فکر نکن که سطحش از کنکور بالا تره ! چون که توی کنکور همینا میاد ! سوالای 92 رو ببین ...
    یعنی دیگه کتاب های آزمون فار رو نگیرم؟ خوب داداش مگر توی یک سال چقدر وقت هست که کتاب هایه آموزش فار رو بخونم بعد دو جلد کتاب تست هم از روی خیلی سبز بزنم؟

دیفرانسیل : ساختارِ فار رو ول کن ! هیچوقت هیچ انتشاراتی نمیتونه کتاب های تمام دروسش رو خوب بزنه ... واسه دیفرانسیل کتابِ اندیشه فایق رو پیشنهاد میکنم ، ریاضیات پایه هم توش داره
    اون کتاب نارنجیه رو میگی؟ اون فکر کنم فقط تسته درسته؟ یا آموزش هم داره؟

تحلیلی : گاج سفید ! مولفش فوق العادست
    همون سوال دیفرانسیلم برای این هم مطرحه

دستتون درد نکنه خیلی ممنون بابت راهنمایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

به نطرتون کدوم بهتره؟
    آره من الگو رو دارم راضی هم هستم (کلا که آموزش خیلی خاصی وجود نداره آرایه ها فقط یه تعریف یک خطی دارن یا نهایت دو سه تا نکته مهم اون تمرینه که کتاب الگو فراوان تست داره)

در مورد زبان فارسی هم منم خودم دریافت دارم واقعا حجمش زیاده (هنوزم نخوندم) اما فکر میکنم از اول مهر با برنامه ی قلم چی پیش برم برسم تمامش کنم

7. این کاربر از omid_3tar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

1

سلام دوستان

من تابستون که تقریبا از دستم پرید اما الان میخوام واسه پیش کتاب بگیرم رشتم هم ریاضیه

به نظرتون برای فیزیک چی بگیرم؟ میگن فار خوبه اما انگاری حجمش خیلی زیاده به نظرتون میرسم بخونم؟ خیلی سبز چطوره؟ (فیزیک 3 خیلی سبز رو دارم احساس میکنم بیخودی سخته و سطحش فراتر از کنکوره)

برای دیفرانسیل چی؟ چه کتابی بگیرم؟ (راستش زیادی با الگو راحت نیستم به دلیل ساختارهایه خیلی بده کتاب و صفحه آرایی بده ، به نظرتون دیفرانسیل فار خوبه؟ آخه فار خیلی ساختار خوبی داره اما اونم ریاضی پایشو دارم فکر میکنم الکی سختش کرده)

برای شیمی چطور؟

ادبیات طور؟ گاج سبز خوبه؟ (کتاب هایه موضوعی مثله قرابت دریافت معنی لغت دریافت و آرایه الگو رو دارم)

گسسته میگن فار قطعا بهترینه راسته؟ با خیال راحت بگیرم؟ دو جلدش یا فقط جلد آموزشش کافیه؟

برای هندسه تحلیلی چی بگیرم؟ (کلا از ساختار فار خیلی خوشم میاد اگر از لحاظ علمی هم هندسه تحلیلیش خوبه که بگیرم)

اگر هم درسی دیگه توی پیش وجود داره که من خبر ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی هندسه پایه رمزینه (کتاب کلاس) رو بخونم کافیه؟ یعنی دیگه نیاز نیست تمرینات کتاب رو بخونم؟

دیفرانسیل: فار برای آموزش خوبه اما بعد باید تست های بیشتری بزنی که بنظرم خیلی سبز یا میکرو گاج !

شیمی : خیلی سبز و مبتکران : نظر من در پیش1 به خیلی سبز و در پیش2 به مبتکران نزدیکتره

ادبیات تست های تالیفی خیلی سبز و الگو خوبن ، اما اگه به کنکور و سنجش بسنده میکنی و گاج میگیری ، میکرو را بگیر نه موضوعی !

گسسته فار آموزش - رقیب نداره برای تست کتاب آزمون فار هم خوبه ، خیلی سبز یک گسسته داره با نام مولف محمودرضا مهربانی اونم خیلی خوبه اما یه جاهایی با سیستم پاسخ دهی فار نمیخونه به عنوان کتاب مجزا خوبه
    برای هندسه تحلیلی آموزش فار خوبه - کتاب آزمونش رو ندیدم - تو تست هندسه تحلیلی میکرو گاج به قوی بودن و کتاب مهدی دهقانی -مبتکران به روان و ساده بودن معروفند
    Last edited by m-asadabadi; 26-08-2013 at 18:06.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    چندروز پیش تو برنامه فرصت برابر گفتن 36 % کنکور امسال تو کتاب تخته سیاهه بوده!!!!!
    واین منو تو خرید کتاب دچار شک کرد
    ...
    خوب اون 36% نتیجه پولی هست که تخته سیاه تو حلقوم صداسیما می ریزه نه کیفیت کتاب اش !
    الان یه شیادی به اسم "استاد احمدی" که کلاهبرداری و شیادیش اثبات شده است پول میده رادیو دروغ ها شو تبلیغ میکنه
    واقعا نمی خوام بگم کتابش بده یا خوبه !
    اما این کثیف کاریا اعصاب آدمو بهم میریزه .

10. 2 کاربر از m-asadabadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نطرتون کدوم بهتره؟

زبان فارسی الگو بهتره
    چون دریافت یه جاهایی نظر شخصی سبطی یا عمرانی رو آورده
    اما الگو خیلی مستند به کتاب بحث کرده

12. این کاربر از m-asadabadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

زبان فارسی الگو بهتره
    چون دریافت یه جاهایی نظر شخصی سبطی یا عمرانی رو آورده
    اما الگو خیلی مستند به کتاب بحث کرده
    پس یعنی با خوندن الگو نکته ای رو از دست نمیدم و کامل مسلط میشم؟؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پس یعنی با خوندن الگو نکته ای رو از دست نمیدم و کامل مسلط میشم؟؟
    + اینکه الگو ویرایش جدیدش تستای زیادی داره...
    بعضی مباحث زبان فارسی به تست زدن زیاد نیاز داره مثل تکواژ واژه ی مشتق و مرکب و ...

15. 2 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •