تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: شهريه ي دانشگاه غيرانتفاعی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

كسي شهريه ي بروز كارشناسي ، كامپيوتر (غير انتفاعي) رو داره ؟ دولتي شبانه چي ؟

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

شهريه كامپيوتر كارشناسي غير انتفاعي :شهريه ثابتش مثل اينكه 180000 تومانه
    و با متغير و اينا چيزي حدود 500000 تا400000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام.
    میخواستم بدونم شهریه دانشگاه غیر انتفاعی قزوین برای مدیریت صنعتی حدودا چقدره؟
    بعد مدرکش از آزاد بهتره؟

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام به همگی
    من دو ساله که دارم غیرانتفاعی درس میخونم
    توی دانشگاه ، دانشجوی ممتاز هستم و اگه خدا بخواد ، تا چند روز دیگه عضو استعداد های درخشان کشور میشم.

دوستان اگه هر سوالی در مورد غیرانتفاعی ، آیین نامه ها و شرایط و ضوابط داشتن ، میتونن از این بنده ی حقیر بپرسن...خوشحال میشم قدمی (بس کوچک) در راستای مشاوره ی تحصیلی شما دوستان برداشته باشم.
    سعی میکنم به پست های شما فورا جواب بدم

...

سلام.
    میخواستم بدونم شهریه دانشگاه غیر انتفاعی قزوین برای مدیریت صنعتی حدودا چقدره؟
    بعد مدرکش از آزاد بهتره؟
    340 تا 400 هزار تومان
    از این محدوده تجاوز نمیکنه

در مورد اینکه آزاد بهتره یا غیرانتفاعی ، باید بگم که ؛
    1- هزینش فوق العلاده نسبت به آزاد پایین تره (آزاد که تا شیره ی تو رو نکشه دست بردار نیست)
    2-اگه سرت توی کتاب باشه و بتونی شاگرد اول یا دوم و یا سوم بشی ، از شهریه ی ثابت یا بخشی از اون معاف میشی.(البته در 80% موسسات غیرانتفاعی).مثلا ، نفر اول از 100% شهریه ی ثابت و نفر دوم از 70% شهریه ی ثابت و نفر سوم از 50% شهریه ی ثابت معاف میشه.اصلا خودم رو مثال میزنم ؛ من در این ترم شاگرد اول شدم و دیگه ترم بعد شهریه ثابت نمیدم.از طرفی وام دانشجویی هم گرفتم.با توجه به این دو ، من میتونم ترم بعد 20 واحد بردارم و هیچ پولی نمیدم و بدون هیچ هزینه ای میرم توی کلاس میشینم
    3-میتونی به راحتی از ترم دوم وام دانشجویی بگیری (در مقطع کاردانی ششصد هزار تومن و در مقطع کارشناسی یک ملیون و دویست هزار تومن) در صورتی که در دانشگاه آزاد وام نمیدن و یا اگه هم بدن ، باید هفت خان رستم رو پشت سر بزاری و مقدارش هم کمتر از موسسات غیرانتفاعی هست.
    4-روی مدرک تو ، مهر وزارت علوم و تحقیقات میخوره و همه ی کشور های خاورمیانه مدرک تو رو به عنوان مدرک رسمی کشور ایران میشناسن در صورتی که روی مدرک دانشگاه آزاد مهر وزارت علوم و تحقیقات نمیخوره.من از دوستام شنیدم که آزمون ورودی شرکت نفت یا پالایش یا یه همچین چیزی ، تنها مدارکی رو قبول میکنه که مهر وزارت علوم داشته باشه.(به طور کل ، مدرک تو عین مدرک های روزانه هست ، فقط عبارت {موسسه ی غیردولتی و غیرانتفاعی} روی اون نوشته شده)
    5- نصف استاد هایی که مشغول تدریس در موسسات غیرانتفاعی هستند (به خصوص دروس اصلی و تخصصی) ، از دانشگاه معتبر اون حوالی گرفته میشن.
    6-حراست موسسات غیرانتفاعی سخت گیر تر از حراست دانشگاه های آزاد هست (این البته نظر شخصی منه)
    Last edited by Mahdi_Co_1368; 04-08-2010 at 16:50.

در آغاز فعالیت maradona13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به همگی
    من دو ساله که دارم غیرانتفاعی درس میخونم
    توی دانشگاه ، دانشجوی ممتاز هستم و اگه خدا بخواد ، تا چند روز دیگه عضو استعداد های درخشان کشور میشم.

دوستان اگه هر سوالی در مورد غیرانتفاعی ، آیین نامه ها و شرایط و ضوابط داشتن ، میتونن از این بنده ی حقیر بپرسن...خوشحال میشم قدمی (بس کوچک) در راستای مشاوره ی تحصیلی شما دوستان برداشته باشم.
    سعی میکنم به پست های شما فورا جواب بدم

)
    سلام دوست ucdc خسته نباشن لطفا اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنیید یه سوال داشتم میخواستم ببینم اگه من کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 89 قبول بشم و ترم 1 روهم برم-- بعد کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری 90 غیر انتفاعی قبول بشم و ثبت نام کنم اونوقت واحدهایی که علمی کاربردی پاس کردم برام تو غیر انتفاعی تطبیق میزنن یا نه؟
    شرمنده یکم پیچیده شد.

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام دوست ucdc خسته نباشن لطفا اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنیید یه سوال داشتم میخواستم ببینم اگه من کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 89 قبول بشم و ترم 1 روهم برم-- بعد کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری 90 غیر انتفاعی قبول بشم و ثبت نام کنم اونوقت واحدهایی که علمی کاربردی پاس کردم برام تو غیر انتفاعی تطبیق میزنن یا نه؟
    شرمنده یکم پیچیده شد.
    اونقدر ها هم پیچیده نبود
    اولین بار که خوندم ، نفهمیدم...اما بار دوم ، کاملا متوجه منظورتون شدم...

آره دوست عزیز...در صورتی که رشته ی قبلی و بعدی دارای دروس مشترکی باشند با توضیحاتی که شما دادید ، میشه از روش تطابق عمل کرد....البته لازم به ذکره که هیئت مدیره و شورای آموزشی دانشگاه (دانشگاهی که در سال 90 در اون قبول شدید) باید با درخواست شما ، مبنی بر تطبیق دروس ، موافقت کنند. (آخه گاهی اوقات به دلایل چرت و پرت می پیچونن و هزار و یک بهانه ی بی منطق میارن که تطبیق نمیدیم....چون اگه تطبیق بدن ، پول کمتری از شما باید بگیرند.)

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

هزینه ی غیر انتفاعی هر ترم حد اکثر چقد میشه ؟

داره خودمونی میشه saeed.korn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. هزینه خوابگاه برای بچه های دانشگاه غیرانتفاعی حدودا چقدره؟ تکرار میکنم حدودا چقدره تا نگید هر دانشگاهی فرق میکنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان ازتون خوااااااااااهش دارم هر كي ميدونه جواب بده من رشته انسانيم رتبم شده 20 هزار مي خوام برم غيرانتفاعي
    -اصلا غير انتفاعي مدركش معتبره تو يه سايت خوندم با مدرك سراسري فرقي نداره
    2-كي از دانشگاه علم و فرهنگ مي دونه(مخصوصا رشته هاي حسابداري-مديريت)
    3-ترمي چه قدر درمياد؟ آيا خواب گاه مي دن اگه مي دن ترمي چه قدر؟ كلا هزينه يه ترمش باتوجه به اينكه تهران نيستم چه قر ميشه
    لطفا زود جوابمو بدين

داره خودمونی میشه ehsan_manu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شبانه مکانیک سمنان ترمی چند در میار لطفا کمک کنین

خونه سمنان واسه اجاره چی چند می گیرن؟

آزاد شهر خودم برم یا شبانه سمنان؟

کمممممممممممممممممممممممم مممممممکککککککککککککککککک ک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •