تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد ماشين هاي AUDI

راي دهنده
23. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

18 78.26%
  • خوب

5 21.74%
  • بد

0 0%
  • خيلي بد

0 0%
صفحه 2 از 20 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 192

نام تاپيک: آئودی Audi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

آقا در مورد مدل قدیمی چطور؟ فکر کنم 2005 بود، الان حدود قیمت دست دومش چنده؟ صفرشم پیدا می شه؟

پروفشنال T.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کـــــارمـانـیـا

پيش فرض

سلام به دوستان
    آقـــا اول یه Audi شناسی بزارین بعد شروع به بحث کننین.(لطفا)
    مثلا خود من سری های Audi رو کامل نمیشناسم

مرسی

آخر فروم باز R.P.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض آئودی R8 با تیونینگ Abt

شهر کمپتن در منطقه زیبای Allgau در کشور آلمان محل استقرار شرکت ابت اسپرتس لاین،بزرگترین تیونر خودرو های گروه فولکس واگن است.این شهر اکنون پا به پای سنت آگاتی بولونیا(مرکز تولید اتومبیل های لامبورگینی)و مارانللو(مرکز تولید اتومبیل فراری)در ایتالیا به نقطه ی عطف جدیدی در طراحی اتوبیل های اسپرت تبدیل شده است.اکنون با معرفی مدل جدید ابت R8،مرحله دیگری از دوره بهبود این اتومبیل منحصر به فرد پشت سر گذاشته شده.

بدون تردید،حتی مدل پایه آئودی R8 اتومبیلی خاص بوده که به عنوان یک مبارز واقعی وارد نبرد با دیگر رقبا شده است.اجزای مختلف کیت بدنه ابت شامل بادگیر زیرسپر جلو و عقب،تیغه های کناری،زیر رکاب های جانبی و بال عقب از ماده ی سبک و فوق پیشرفته کربن ساخته شده اند که ضمن کاهش وزن اتومبیل باعث بهبود توزیع وزن یکنواخت در آن می شوند.

کاربرد این قطعات شاید تاثیر چندانی در ارتقاء عملکرد موتور اتومبیل نداشته باشد اما بدون تردید نمای ظاهری R8 را تا حد زیادی بهبود خواهید بخشید.کیت بدنه ابت در دو نوع مختلف مختلف عرضه می شود.در نوع اول که Extravagant نام دارد،مشتری می توند قطعات مورد نظر خود را از جنس کربن انتخاب کرده و سفارش بدنه ای دو رنگ را به شرکت ابت بدهد.اما نوع Exclusive نام دارد که قطعات موجود در آن از جنس ماده با کیفیت GRP با همان پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده ند.

علاوه بر اینها،رینگ های اسپرت جدید سری BR ساخت ابت با رنگ آمیزی دو رنگ خود کاملا با طرح اتومبیل هماهنگ بوده و با وجود آنها R8 بسیار پویاتر از آنچه که هست به نظر می رسد.ابعاد رینگ ها در محور جلو 20*9 اینچ و در محور عقب 20*11 اینچ انتخاب شده است.

مهندسین ابت همچنین با استفاده از فنرهای اسپرت در مجموعه سیستم تعلیق اتومبیل و کاهش ارتفاع آن و همچنین به کارگیری سیستم ترمز اسپرت ابداعی خود همراه با دیسک های خنک شونده به قطر 380 میلیمتر،عملکرد اتومبیل در جاده را تا حد قابل توجهی بهبود بخشیده اند.

در حال حاضر برنامه خاصی برای ارتقاء عملکرد موتور چیزی در نظر گرفته نشده.

منبع: مجله ماشین
    Last edited by R.P.G; 27-01-2009 at 21:51.

4. 8 کاربر از R.P.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال WaTeRsTyLeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تو باغچه

پيش فرض

اقا واقعا حیف نیست تاپیک بنز و بی ام و بیشتر از شاهکار قرن audi فعال باشن؟

6. این کاربر از WaTeRsTyLeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض قیمت آئودی tt

سلام
    من شیراز یه آئودی تی تی 2007 با موتور 2000 cc و 2 تا توربو شارژ که به قول صاحبش شتاب صفر تا 100 اون 3.8 ثانیه هست رو 115 میلیون قیمت کردم .
    Last edited by shahroooz; 06-02-2009 at 17:48.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من شیراز یه آئودی تی تی 2007 با موتور 2000 cc و 2 تا توربو شارژ که به قول صاحبش شتاب صفر تا 100 اون 3.8 ثانیه هست رو 115 میلیون قیمت کردم .
    صاحابش در رابطه با شتاب خالی بسته و شتاب tt مطمئنن بالای 7 ثانیه هست

البته تهران تک و توک مدل a4 هم دیده میشه

من دارم روی آئودی کار می کنم و سعی می کنم تا تاپیک حفظ کنم

9. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آئو دی خیلی ماشینه خفنیه ,چرا تو ایران نیست؟

اقا واقعا حیف نیست تاپیک بنز و بی ام و بیشتر از شاهکار قرن audi فعال باشن؟
    آئودی ماشین خوبیه ولی با بنز و بی ام و قابل مقایسه نیست اونا یه چیز دیگن.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض آئودی کراس کوپه کواترو

خودروی کراس اور مفهومی جدید "آئودی کراس کوپه کواترو" در نمایشگاه شانگهای معرفی شد.این خودرو طراحی یک اتومبیل اسپرت کامپکت را با چند منظورگی یک SUV چهار نفره به خوبی در هم آمیخته است.از مشخصات مهم "آئودی کراس کوپه کواترو" می توان رینگ های اسپرت به قطر 20 اینچ ، سقف پارچه ای تا شو ، موتور دیزل چهار سیلندر با سیستم بلوتک و سیستم چهار چرخ محرک دائمی کواترو همراه با کلاچ هالدکس را نام برد.این اتومبیل همچنین به دیسک های ترمز سرامیکی ، سیستم انتخاب نوع رانندگی برای تطبیق کمک فنرها و فناوری دید دوگانه مجهز شده است.

12. 4 کاربر از R.P.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض Je دیزاین : آئودی a8

اسپویلر جلو همراه با ورودی های بزرگ هوا و هواکش های جانبی اضافه علاوه بر ایجاد یک ظاهر جذاب در نمای جلوی آئودی باعث افزایش نیروی رو به پایین در محور جلو و در نتیجه بهبود پایداری اتومبیل می شود.زیر رکابی های جانبی با هواکشهایی که در داخل آنها تعبیه شده اند باعث بهبود چرخش هوا در داخل گلگیر ها شده و ظاهر A8 را کوتاهتر از اندازه واقعی اش نشان می دهند.نمای عقب اتومبیل نیز با نصب یک اسپویلر بر روی در صندوق عقب جلوه ی تازه ای به خود گرفته که علاوه بر افزایش نیروی رو به پایین بر روی محور عقب ترکیب مناسبی با دیفیوزر عقب به وجوذ اورده است.علاوه بر این ، JE دیزاین نمونه هایی برای جایگزین کردن چراغ های جلو ، چراغ های مه شکن و چراغ های کوچک با پرتو بالا برای سپر جلو در نظر گرفته است.
    سیستم اگزوز استاندارد اتومبیل به طور کامل مورد بازنگری قرار گرفته و با توجه به کاربرد یک منبع اگزوز جدید و چهار لوله اگزوز هر کدام به قطر 101 میلیمتر با روکش کروم در این مجموعه ، از صدای پر طنین موتور 8 سیلندر Vشکل اتومبیل به راحتی می توان به عملکرد اسپرت آن پی برد.مدل استاندارد "آئودی A8" به قدرت 335 اسب بخار ساخته می شود.اما پس از نصب یک کیت کومپرسور و اصلاح سیستم مدریت موتور توسط مهندسین JE دیزاین ، قدرت موتور 8 سیلندر Vشکل و 2/4 لیتری A8 به 500 اسب بخار افزایش یافته است.با چنین قدرتی" آئودی A8" تیونینگ شده تنها به 8/4 ثانیه زمان نیاز دارد تا سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند.حداکثر سرعت این اتومبیل 300 کیلومتر در ساعت تخمین زده می شود.

14. 7 کاربر از R.P.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض

Audi R8 GT3

آئودی باز هم هواداران را متحیر کرد.مدل مسابقه ای را به عبارتی «Tune R8» محبوب هم تولید شد.

خودروی جدید که R8 GT3 نام دارد از همان پلت فورم R8 استاندارد بهره می برد.تیم موتور اسپرت کمپانی آئودی به سرپرستی «دکتر ولفگانگ اولریک» وظیفه بهینه کردن سیستم پیشرانه این هیولا را به عهده داشت.

در سال 2006 فقط وقتی R8 در پاریس رو نمایی شد همه اهل فن متوجه شدند که آن مفهومی که سال 2003 در نمایشگاه ژنو با نام «Lemans» پرده برداری شده بود،مدل پیش تولید R8 بوده است.

البته خود R8 نیز بر اساس پلت فورم لامبورگینی گالاردو،زیر مجموعه آئودی طراحی شده است.R8 GT3 با موتور 8 سیلندرV شکل و به حجم دقیق 4163 سی سی توانسته بیش 500 اسب بخار نیرو تولید کند.

نهایی این خودرو با احتساب تمام مایعات آن تنها 1250 کیلوگرم است.سیستم رول کشی و مقاوم سازی اتاق R8 جدید بر اساس قوانین FIA «فدراسیون اتومبیل رانی» انجام شده است.

باتوجه به خواص اسپرت و مسابقه ای آئودی جدید و به طبع مصرف بالاتر آن،مهندسان آئودی یک باک بنزین 120 لیتری برای آن در نظر گرفته اند.

جبعه دنده 6 سرعته خورشیدی این آئودی توسط اهرم های تیپ ترونیکی کنترل می شود.چرخ های جدید 18 اینچی این خودرو به همراه تایر های با چسبندگی بالا از دیگر امکانات R8 جدید است.در پروژه تغییرات فنی،سامانه انتقال قدرت نیز به 4WD مختص آئودی به نام Quattro یا همه چرخ های متحرک تبدیل شد.در اولین روزهای رو نمایی،«فرانک بیلا»راننده رسمی و حرفه ای کمپانی آئودی این خودرو را با تمام توانش تست کرد.اطلاعات کامل تر این خودرو وقتی تمام تست های میدانی آن کامل شد،منتشر می شود.اما احتمال می رود شتاب 0 تا 100 زیر 4 ثانیه باشد و شتاب 0تا 160 آن زیر 10 ثانیه باشد.این شتاب در دنده های بالاتر را بال عقب عریض این خودرو تضمین می کند.طول 4432،R8 میلیمتر،عرض آن با احتساب آینه هایش 1905 و فاصله محور هایش 2649 میلیمتر است.

این کوپه زیبا سرعت هایی بالاتر از 320 را تجربه خواهد کرد.بر اساس رکوردی که در تست 4/1 مایل یا 402 متر از R8 استاندارد ثبت شده ان مسیر را طی 5/12 ثانیه و با سرعت 182 کیلومتر در ساعت می پیماید.این کوپه زیبا احتمالا در پاییز سال 2009 به بازار می آید و به قیمت 220 هزار یورو فروخته می شود.

این ماشین یه تاپیک داشت که رفت زیر خاک ولی گفتم حیفه تو تاپیک خود آئودی نباشه و دوستان جدیدی که به انجمن اومدن نبینن.

16. 4 کاربر از R.P.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •