تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 126

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Webroot ▓

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان فعلا درخواست سريال نكنند.فعلا ظرفيت ارسال سريالها تموم شده.صبر كنيد هر موقع امكانش فراهم شد به اطلاع دوستان خواهم رساند.
    با تشكر.

داره خودمونی میشه Helen_Farhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اون مشکلی که در پست 68 همین تاپیک مطرح کردم با این پست شما میتونه در ارتباط باشه؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اون مشکلی که در پست 68 همین تاپیک مطرح کردم با این پست شما میتونه در ارتباط باشه؟
    خير.در غير اينصورت شما سريالي دريافت نميكرديد.

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بهترین SpySweeper که با کاسپر هم همیخونی داشته باشه(اینو گفتم که اگه SpySweeper ها با بعضی از انتی ویروس ها مشکل دارند بدونید که از من کاسپر هست) در حال حاضر چیه؟(من اولین بار اینا رو میخوام نصب کنم برا همین هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم اگه میتونید یکم راهنمایی هم بفرمایید)

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بهترین SpySweeper که با کاسپر هم همیخونی داشته باشه(اینو گفتم که اگه SpySweeper ها با بعضی از انتی ویروس ها مشکل دارند بدونید که از من کاسپر هست) در حال حاضر چیه؟(من اولین بار اینا رو میخوام نصب کنم برا همین هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم اگه میتونید یکم راهنمایی هم بفرمایید)
    دوست عزیز من دقیقا متوجه منظور شما نشدم ( اینکه کدام SpySweeper با کاسپرسکی سازگار است ) اگر منظورتان

نسخه های مختلف این آنتی اسپایور است باید خدمتتان عرض کنم نسخه های قدیمی ان دیگر آپدیت نمی شوند و در

ضمن کرک مناسبی نیز ندارند یعنی به درد نمی خورند.نسخه 5 آن روی ویستا ( در سیستم من ) با کاسپرسکی تداخل

دارد و باعث کندی سیستم می شود هر چند قبلا در XP من از این دو به خوبی کنار هم استفاده می کردم. برای اطلاعات

بیشتر و مقایسه آن با سایر آنتی اسپایورها سری به " تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی اسپایور ها " به ویژه پست زیر بزنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

منظور من این بود که من از کاسپر استفاده میکنم و SpySweeper میخوام که هم قوی وخوب باشه هم با کاسپر ساز گار باشه ویندوز من XP هست ولی ویستا هم دارم که ازش استفاده نمیکنم
    حالا شما اخرین وبهترین نسخه که با XPو ویستا و کاسپر سازگاری داشته باشه رو به من معرفی کنید(حالا ویستا هم نشد طوری نست چون زیاد ازش استفاده نمیکنم)

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

منظور من این بود که من از کاسپر استفاده میکنم و SpySweeper میخوام که هم قوی وخوب باشه هم با کاسپر ساز گار باشه ویندوز من XP هست ولی ویستا هم دارم که ازش استفاده نمیکنم
    حالا شما اخرین وبهترین نسخه که با XPو ویستا و کاسپر سازگاری داشته باشه رو به من معرفی کنید(حالا ویستا هم نشد طوری نست چون زیاد ازش استفاده نمیکنم)
    دوست عزیز من باز متوجه منظور شما نشدم مگر ما چند جور SpySweeper داریم که شما می خواهید بهترین آنها را

انتخاب کنید ؟( نکند منظورتان از SpySweeper همان آنتی اسپایور باشد ؟ )

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

گرفتن سریال مجانی 12 ماهه از سایت spysweeper , با رفتن به آدرسی که دادم میتونید از سایت سازنده , یه سریال مجانی 12 ماهه بگیرید که مختص خودتونه و مطمئن هستید که کس دیگری از اون سریال استفاده نمیکنه تا احیانا black list بشه :

کد:

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض سریال رایگان یک ساله برای Spy Sweeper

سلام

دوستانی که علاقمند به استفاده از این آنتی اسپایور هستند می توانند با مراجعه به لینک زیر و پر کردن فرم مربوطه در

مدت کوتاهی سریال رایگان یک ساله دریافت کنند .لازم به ذکر است این لینک احتمالا فقط برای مدت کوتاهی فعال

خواهد بود:

کد:

مدیران و همکاران عزیز در صورت صلاحدید تاپیک را به محل مناسب انتقال دهند.

10. 2 کاربر از vtn54 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Roodbaraki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ثبت نام با موفقیت انجام شد و سریال رو گرفتم
    همچنین لینک دانلود که بعد از 72 ساعت از بین میره
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •