تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 126

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Webroot ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

چند روز پیش یک پک ویروس دانلود کردم و ویروس ها رو اجرا کردم تا میزان قدرت وب روت رو ببینم از اون پک 48 تایی فقط یک ویروس تونست سیستم رو آلوده کنه بقیه ویروس ها یا در هنگام اسکن یا در وقت اجرا شناسایی شدند
    اما بعد از آلودگی چه باید کرد؟ناامید نشید

1.وب روت رو باز کنید
    2.بر روی System Tools کلیک کنید و بعد بر روی
    System Control کلیک کنید
    3.
    Start رو بزنید
    4.برنامه های مشکوک رو کنترل کنید برنامه هایی که در حال Monitor هستندمعمولا ویروس ها از این آدرس ها در حال اجرا هستند: %Programdata%, %appdata% or %temp%
    به عنوان مثال:

C:\Documents and Settings\All Users\Application data\xjspw2r\xjspw2r.exe
    C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\ApplicationData\dim.exe
    C:\Programdata\Privacy.exe
    می تونید برای اطمینان فایل رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کنید
    حالا اگه مطمئن شدید که فایل مورد نظر ویروس هست 2 راه پیش رو دارید یا ویروس رو از همون قسمت
    contorl active processes بلاک کنید ویا اون رو به طور کامل حذف کنید

اگه راه دوم رو انتخاب کردید باید این مراحل رو انجام بدید

1.به قسمت pc security و بعد Quarantine برید
    2.در بخش antimalware tools روی view tools کلیک کنید
    3.در پنجره باز شده در قسمت manual threat removal روی select a file کلیک کنید
    4.ویروس رو انتخاب کنید
    حالا وب روت شروع به اسکن می کند
    در نمونه ای که من تست کردم وب روت خود پروسس ویروس، فایلی که من اون رو اجرا کردم ،کلید های رجیستری و بخش استارت آپ رو پاکسازی کرد
    اگر ویروس taks manager و یا قسمت های دیگر سیستم رو دچار مشکل کرده بود در همون قسمت antimalware tools می تونید مشکل رو بر طرف کنید
    سلام

دوست عزیز شما فقط از وبروت استفاده میکنید؟

یا وبروت رو در کنار سایر محصولات ازش بهره میبرید؟

سپاس

داره خودمونی میشه homayooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام

دوست عزیز شما فقط از وبروت استفاده میکنید؟

یا وبروت رو در کنار سایر محصولات ازش بهره میبرید؟

سپاس
    سلام
    من فقط از وب روت استفاده می کنم
    نسخه جدید هم اومده می تونید دانلود کنید
    اون اکانت homayoon20 هم مال منه

3. این کاربر از homayooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    من فقط از وب روت استفاده می کنم
    نسخه جدید هم اومده می تونید دانلود کنید
    اون اکانت homayoon20 هم مال منه
    سلام

بله میدونم ما با تمام نیروهای نفوذی خود رد شما تو بیشتر انجمن های به نام نرم افزاری با ایدی homayoon زده ایم

ولی خداییش مطمئنی این وبروت در حالت افلاین میتونی مثلا اگه فلشی یا .....بزنی به جون سیستم ازت محافظت میکنه؟؟

منم به قدرتش وقتی تو نت باشیم اگاهم ولی حالت افلاین ....!! نکنه شما ویندوزتون سفارشیه

داره خودمونی میشه homayooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام

بله میدونم ما با تمام نیروهای نفوذی خود رد شما تو بیشتر انجمن های به نام نرم افزاری با ایدی homayoon زده ایم

ولی خداییش مطمئنی این وبروت در حالت افلاین میتونی مثلا اگه فلشی یا .....بزنی به جون سیستم ازت محافظت میکنه؟؟

منم به قدرتش وقتی تو نت باشیم اگاهم ولی حالت افلاین ....!! نکنه شما ویندوزتون سفارشیه
    سلام
    در حالت آفلاین خیلی کارایی نداره هر چند بی دفاع هم نیست و برنامه هایی که اجرا می شند رو تحت نظر داره کلا به درد کسانی میخوره که همیشه آنلاین هستند در حالت آفلاین می تونید به رفتار شناسی و هوش مصنوعیش تکیه کنید اما اگه مخربی اجرا شد چون وب روت اون رو در حالت مانیتور قرار می ده وقتی دوباره آنلاین شدید تغییراتی که مخرب انجام داده رو به حالت اول بر می گردونه

6. 2 کاربر از homayooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

اگر 180 روز فعال نشد میتونید از لینک زیر سریال بگیرین
    http://www.webroot.com/customerSupport/broncosTrial.php

8. این کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

سری جدید محصولات شرکت Webroot که در حال حاضر بزرگترین کمپانی امنیت خصوصی آمریکا می باشد دارای حجم بسیار کم نصب ، استفاده بسیار کم از منابع سیستم ، سرعت اسکن فوق العاده بالا ، استفاده از برترین تکنولوژی های حفاظتی PREVX و تکنولوژی های امنیت ابری ( Cloud Security ) می باشد .
    قابل ذکر است شرکت وب روت در نسخه های قبلی بجزء استفاده از تکنولوژی های حفاظتی خود از تکنولوژی موتور ویروس یاب شرکت Sophos نیز بهره می برد .
    نسل جدید محصولات شرکت وب روت ( WEBROOT ) با نام تجاری Webroot Secure AnyWhere ارائه شده است و بجزء حفاظت از رایانه های ویندوزی از گوشی های موبایل اندروید ( Android ) و iOS اپل نیز محافظت می نماید .
    محصولات کمپانی وب روت ( Webroot ) بعد از محصولات شرکتهای Symantec , Trend Micro و McAfee ، پرفروشترین و معتبرترین محصولات امنیتی و ضد ویروس در آمریکا می باشند .

ویژگی های Webroot SecureAnywhere Complete :

-حجم کامل فایل نصب = بسیار اندک و زیر ۱ مگابایت
    - حفاظت در برابر انواع ویروسها ، بدافزارها ، مالورها ، روت کیتها ، هرزنامه ها ( ایمیلهای آلوده ) ، نرم افزارهای جعلی ، هکرها ، بوت نتها و دیگر تهدیدات .
    - مدیریت پسوردها
    - 6 تا 30 گیگابایت فضای آنلاین امن وب برای پشتیبان گیری با قابلیت اشتراک گذاری و همخوانی اطلاعات و دسترسی از هر نقطه .
    - شناسایی براساس رفتار شناسی
    - بهینه سازی سیستم و پاکسازی تمام نشانه های اعمال آنلاین
    - حفاظت پیشرفته هنگام خریدهای اینترنتی و استفاده از اینترنت بانک
    - حفاظت از گوشی های موبایل اندروید و تجهیزات iOS شرکت اپل
    - نصب بسیار آسان (نصب با ۱ کلیک)
    - مدیریت منابع سیستم
    - سرعت اسکن بالا
    -استفاده آسان
    -استفاده بسیار بسیار کم از منابع سیستم ( کمتر از ۱% CPU و ۳ مگابایت RAM)حفاظت بالادرنگ در هر ۲ حالت آنلاین و آفلاین با استفاده از برترین تکنولوژی های رفتار شناسی و کلود . ویژگی های امنیتی منحصر بفرد . >اعتبار برند کمپانی وب روت ( بزرگترین شرکت خصوصی آمریکایی سازنده آنتی ویروس)
    دوستانیکه قبلا از نرم افزار کرک شده ی PrevX استفاده کردن در جریان اند که با حجم setup حدود 1 مگابایت چه توانمندی داشت!
    برنامه ای بود که بسادگی کنار Internet Security یا Anti-Virus شما نصب میشد و هردو بدون مشکل کار خودشونو انجام میدادند؛
    ضمن اینکه شما از انواع Keylogger ها در بیش از 98% موارد مصون میموندید(عینا رقم گزارش یکی از مقایسه ها رو گفتم؛ این رقم برای Zemana AntiLogger بین 60-70% بود!!!)
    ضمنا PrevX مثل Hitman Pro الزاما اتصال اینترنت جز زمان فعالسازی نیاز نداشت
    و دریافت آپدیت هم بسیار به ندرت اتفاق میفتاد(آپدیت ~ ارتقای ورژن)
    تمام ویژگهای بالا در محصول جدیدی که Webroot بیرون داده تماما بهینه شده اند!!!
    +سرعت اسکن بطور شگفت انگیزی رفته بالا
    +حجم نصب از حدود 1 مگابایت اومده رسیده به 600 کیلو بایت!!
    +بیسار سبکتر روی سیستم عمل میکند و اصلا کاربر متوجه عملکردش نمیشه!
    این نکته رو کافیه در نظر بگیرید تا به عمق خفن بودن این نرم افزار ریزه-میزه امنیتی پی میبرید!! (اگر درنظر بگیریم که توانمندی فاکتوریست اساسی برای تعیین نرخ)

"مفایسه قیمت لایسنسهای یکساله نرم افزارهای معروف امنیتی دنیا"
    Kaspersky Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 80 دلار
    Norton Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 70 دلار
    Bitdefender Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 40 دلار
    Webroot Internet Security Essentials که کاملترین بسته امنیتی شرکت Webroot بود تا دیروز_برای 3 رایانه: 50 دلار
    و اما...
    Webroot SecureAnywhere Complete با اون قد و سایزش که اندازه ی یه فایل MP3 هم نیست برای 3 رایانه: 80 دلار !!!
    Webroot ادعا کرده که این محصول 4برابر سریعتر از NORTON عمل میکند!!

Webroot پیش از ارائه Secure Anywhere , از موتور ضد ویروس Sophos بهره می برد.بسیاری از کارشناسان ارائه محصولات آنتی ویروسی مانند Webroot Secure Anywhere توسط این کمپانی را قماری بزرگ دانستند.

Flame را ماهر شناسایی کرده یا Webroot ؟
    دقیقآ به همین خاطر بود که شرکت روسی کسپرسکی و شرکای تبلیغاتیش با همکاری چند شرکت دیگر با انتشار دهها گزارش مخدوش درباره ویروسهایی که هیچ کدامشان را خودشان شناسایی نکرده بودند ( مانند فلیم ، مینی فلیم و غیره ) سعی نمودند تا فضای تبلیغاتی و رسانه ای را به صورتی تغییر دهند تا نامی از غولهای آنتی ویروس و مخصوصآ وب روت دیده نشود . غافل از اینکه وب روت شرکت کوچک و تازه به دوران رسیده ای نیست که با این کارها بتوان جلوی پیشرفتش را گرفت . Webroot یکی از شرکای شرکت بزرگ سیسکو سیستمز است و شرکتهایی مانند Cisco systems , F5 Network و Corero Network Security و Insight Cloud از تکنولوژی های این کمپانی بین المللی در محصولات خود استفاده می نمایند .

البته زمانی هم که وب روت از موتور ضد ویروس سوفوس بهره می برد به عنوان یکی از برندهای معتبر آنتی ویروس دنیا ، مخصوصآ با عنوان بهترین ضد جاسوس افزار ( Webroot Anti-Spyware ) شناخته می شده است و حتمآ بسیاری از کاربران ایرانی با آن آشنایی دارند .البته این محصول دیگر تولید و پشتیبانی نمی شود و آنتی ویروسهای حال حاضر شرکت وب روت قابلیت شناسایی و مقابله با همه انواع تهدیدات و از جمله جاسوس افزارها را دارند . بهر شکل در تمام تستهای AV-TEST , AV-Comparatives و PASSMARK، آنتی ویروسهای وب روت بجزء کسب نتایج عالی در بخش حفاظت ( Protection ) ، موفق شده اند با فاصله بسیاری از دیگر رقبا همواره عنوان سبکترین و سریعترین ضد ویروس دنیا را به خود اختصاص دهند .

با رفتن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می توانید اکانت تست را در ایمیل خود دریافت نمائید.(اکانت ۱۴ روزه رایگان)

• With an average customer rating of 4.8 Out of 5.0

Last edited by ~~~; 12-10-2013 at 12:47.

10. 2 کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

دوستان اين محصول با كومودو اينترنت سيكيوريتي سازگار هست يا خير ؟ سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

آقا سوال!!!
    1-این محصول با این حجمه کم چطور میتونه این همه کار بکنه؟
    2-از حجم اینترنت در لحظه استفاده میکنه؟ حجم نت زود تموم نکنه؟
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من با این وب روت قبلا کار کردم اما حالا انگارر زمان تستش هم کمتر کرده..شما درحال حاضر چطور استقاده میکنید؟
    از کجا میتونم اینو بخرم؟
    ممنون از راهنمایتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من با این وب روت قبلا کار کردم اما حالا انگارر زمان تستش هم کمتر کرده..شما درحال حاضر چطور استقاده میکنید؟
    از کجا میتونم اینو بخرم؟
    ممنون از راهنمایتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •