تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 73 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 726

نام تاپيک: آموزش و بحث درباره اورکلاک کارتهای گرافیک - نسخه دوم

داره خودمونی میشه murizaki_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

يعني حتي براي يه تست گرفتن هم نميشه از كولينگ استوك استفاده كرد ؟؟!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

سلام دوستان............من تو برند evga کارت 8600gts super locked رو دیدم که core clock 720mhz و memory clock 2100mhz داره!!!!!!!!!!!

حالا من یه lead tek 8600gts دارم میتونم با اورکلاک به اون سرعت برسونم؟؟؟؟؟؟؟ آیا خطری نداره؟؟؟ اگه خطر داره چرا evga اورکلاک کرده؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

ممنون

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

يعني حتي براي يه تست گرفتن هم نميشه از كولينگ استوك استفاده كرد ؟؟!!!
    برای یک تست شاید مشکلی نباشه ولی اصولا ولتاژ دادن به GPU و حدی Memory ها شدیدا دمای GPU رو بالا می بره.

سلام دوستان............من تو برند evga کارت 8600gts super locked رو دیدم که core clock 720mhz و memory clock 2100mhz داره!!!!!!!!!!!

حالا من یه lead tek 8600gts دارم میتونم با اورکلاک به اون سرعت برسونم؟؟؟؟؟؟؟ آیا خطری نداره؟؟؟ اگه خطر داره چرا evga اورکلاک کرده؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

ممنون
    دوست عزیز اورکلاک تا این حد خطرناک نیست. می تونید خودتون هم به اون مقدار برسید.

من دقيقا" متوجه نميشم ...... الان چه تغييري تو بايوسي كه من استفاده كردم داده شده ؟؟؟؟ اينكه حد بالا و پايين فركانسها رو دستكاري كنند چه كمكي ميتونه بكنه ؟؟؟!!!!
    يه بار cpu رو گذاشتم رو 3.6 و يه تست 3dmark گرفتم . مشكلي نبود تا زمان تست سي پي يو ..... اينجا بود كه سيستم هنگ كرد و من ولتاژ سي پي يو رو از 1.4 به 1.425 رسوندم . اين بار مشكلي پيش نيومد و تست كامل انجام شد . من حس مي كنم الان هم همين وضعيت رو دارم ...... فركانس gpu رو بردم بالا و وسط تست هنگ مي كنه .... پس احتمالا" اينجا هم بايد يه كم ولتاژ بدم ولي چجوري ؟؟؟!!!
    از توی بایوس تا حدی میشه ولتاژ رو تنظیم کرد. ولی ولتاژ دادن مثل CPU نیست اینجا با چندین ولتاژ سر و کار دارید بعضی وقتها لازمه بعضیهاشون کم بشند و بعضی ها زیاد. اینجا چیزی به اسم Auto گذاشتن ولتاژها وجود نداره (البته تا اونجا که من می دونم!)

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

به شخصه توصيه ميكنم به فكر آپديت يا تغيير در بايوس نباشيد !

من هم چند وقت پيش به فكر همچين كاري افتادم و بايوس رو آپديت كردم و بعد از restart ديگه سيستم بالا نيومد به همين راحتي به همين خوشمزگي

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

stream جان لطفا کمی درباره نحوه اورکلاک توضیح بده؟؟؟ مثلا چجوری تو بایوس کارت گرافیک این تغییرات رو ثبت کنم؟؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

stream جان لطفا کمی درباره نحوه اورکلاک توضیح بده؟؟؟ مثلا چجوری تو بایوس کارت گرافیک این تغییرات رو ثبت کنم؟؟

ممنون
    چه نيازي هست توي بايوس ثبت كنيد؟ هر موقع نياز داشتيد اوركلاك كنيد و بعد از آن هم دوباره به حالت Default برگرديد. من اصلا ذخيره پروفايل هاي اوركلاك شده رو در بايوس توصيه نمي كنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

stream جان.... کلا رسوندن سرعت core clock650 به 720 و memory clock2000 به 2100 چقدر تو performance تاثیر داره؟؟؟

راستی بایوس اورکلاک شده تو وب هست؟؟؟ اگه هست میشه بزای کارت من پیدا کنید؟؟؟ با چه برنامه ای میشه بایوس رو دست کاری کرد؟؟

Last edited by Rohallah_tavakoli; 14-07-2008 at 09:08.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

stream جان.... کلا رسوندن سرعت core clock650 به 720 و memory clock2000 به 2100 چقدر تو performance تاثیر داره؟؟؟

راستی بایوس اورکلاک شده تو وب هست؟؟؟ اگه هست میشه بزای کارت من پیدا کنید؟؟؟ با چه برنامه ای میشه بایوس رو دست کاری کرد؟؟

شما داريد بيشتر از 10 درصد كارتتون رو اوركلاك مي كنيد. توي كارايي هم بالاخره تاثير داره و خودش رو نشون مي ده.

اينجا مدل كارت گرافيكتون رو سرچ كنيد بايوس هاي زيادي پيدا مي كنيد!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    براي اديت كردن فايل هاي بايوس بايد از NiBiTor و براي ذخيره بايوس بر روي كارت گرافيكتون بايد از nvflash استفاده كنيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

تشکر strean جان بابت اطلاعات مفیدتان..........

فایل بایوس رو پیدا کردم با core clock 710mhz همین هم برای امتحان کافیه...

لطفا طریقه آپدیت کردن بایوس رو مرحله به مرحله توضیح دهید...
    Last edited by Rohallah_tavakoli; 14-07-2008 at 17:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام

كارت گرافيك من MSI 3850-256 bit-256mb Gddr3 هستش.
    [/URL]
    وضعيت فعلي اون 668MHz Core 1656MHz Memory
    به نظر شما بهترين حالت و اندازه براي اوركلاك اين كارت چقدره؟(منظورم تا حديه كه به كارت وكارايي وطول عمرش لطمه جدي نزنه)

سوال ديگم اينه كه اين آرم و توضيحاتش رو جلد كارتم هست.مي شه در موردش توضيح بدين؟

و

MSI DOT Express Technology is the most advanced Dynamic Overclocking Technology Express enabling supreme overclocking, cooling and de-noise performance. It is an advanced overclocking engine, designed to deliver up to 10% extra performance and greatly enhances the synchronized GPU & DDR performance.
    Last edited by shamy; 17-07-2008 at 15:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •