تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 273 از 275 اولاول ... 173223263269270271272273274275 آخرآخر
نمايش نتايج 2,721 به 2,730 از 2742

نام تاپيک: اخبـــار تــلــــویــزیــون

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض این فیلم‌های نوروزی را از دست ندهید

نوروز امسال ۱۲۶ فیلم سینمایی خارجی و ایرانی از شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شوند که در این میان نام فیلم‌های مطرح سینمای جهان و آثاری که به تازگی در اسکار ۲۰۱۴ درخشیده‌اند، نیز به چشم می‌خورد.

به گزارش ایسنا، در فیلم‌های نوروزی امسال تلویزیون همچنین آثاری از کارگردانان شناخته‌شده سینمای جهان همچون گاس‌ ون‌سنت، جوزپه تورناتوره، وونگ کاروای، تام تیکور، دنی بویل و … جلب توجه می‌کند.

*** پخش فیلم برگزیده اسکار ۲۰۱۴

در میان فیلم‌های نوروزی تلویزیون، نام فیلم تحسین‌شده‌ی اسکار امسال با عنوان «۱۲ سال بردگی» دیده می‌شود.

«۱۲ سال بردگی» قرار است از شبکه اول سیما پخش شود؛ شبکه‌ای که نوروز فیلم‌های خود را هر روز ساعت ۱۶ پخش می‌کند.

این فیلم محصول ۲۰۱۳ آمریکا، یک فیلم درام تاریخی بر اساس کتاب خاطرات «سالامون نورثروپ» ساخته شده است. کارگردان این فیلم، استیو مک‌کوئین و نویسنده آن جان ریدلی است.

۱۲ سال بردگی برای اولین بار در سی و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سپتامبر ۲۰۱۳ اکران شد و اکران عمومی آن هم در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۳ بود. همچنین این فیلم برنده‌ بهترین فیلم درام از گلدن گلوب ۲۰۱۳ و بهترین فیلم سال ۲۰۱۳ توسط آکادامی اسکار شده‌ است. جایزهٔ اسکار برای بهترین بازیگر زن در نقش مکمل هم به این فیلم رسید.

*** پخش فیلم پیشتاز دریافت جوایز اسکار

بر اساس این گزارش، شبکه چهار فیلم «جاذبه»( Gravity) آلفونسو کواران محصول ۲۰۱۳ آمریکا را پخش می‌کند.

جورج کلونی و ساندرا بولاک بازیگران این فیلم هستند که هفت جایزه اسکار را دریافت کرده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

راین استون و مت کُوالسکی در ایستگاه فضایی در حال تعمیر یک تلسکوپ و پیاده روی فضایی هستند که با انفجاری در

فضا،آنها دچار سرگردانی می شوند. تمام تجهیزات از بین می رود وهمه همکاران آنها می میرند. لذا آنها باید خود را به یک سفینه سالم برسانند تا با یک محفظه پرواز اضطراری، خود را به سطح زمین برسانند.

*** ساخته وونگ کاروای و نماینده هنگ‌کنگ در اسکار

فیلم رزمی – حماسی «استاد بزرگ»، ساخته وونگ کاروای (کارگردان چینی) نماینده هنگ کنگ در جوایز اسکار ۲۰۱۴ از تلویزیون پخش می‌شود. طرح داستانی «استاد بزرگ» مضامینی چون جنگ، خانواده، انتقام، علاقه، عشق و خاطره را دربرمی‌گیرد.

*** مستند بحث‌برانگیز اسکار

مستند «ماهی سیاه» در ژانر اجتماعی – حیات‌وحش محصول سال ۲۰۱۳ امریکا، چهارشنبه – ششم فروردین‌ ماه – از برنامه مستند چهار پخش می‌شود.

این مستند به موضوع رام کردن دلفین‌ها توسط انسان و صاحبان آکواریوم‌های سرگرمی‌ساز و همچنین حمله دلفین‌ها به مربی‌هایشان می‌پردازد.

راه نیافتن فیلم «ماهی سیاه» به جمع نامزدهای نهایی اسکار امسال انتقادهای بسیاری را به همراه داشت.

*** جدیدترین فیلم کارگردان «میلونر زاغه‌نشین»

فیلم سینمایی «بیهوشی» به کارگردانی دنی‌بویل در ایام نوروز از شبکه نمایش پخش می‌شود.

آخرین ساخته‌ی دنی بویل که با عنوان «خلسه» هم شناخته می‌شود، محصول سال ۲۰۱۳ انگلستان است. وینسنت کسل در این درام جنایتکارانه، رییس یک گروه خلاف‌کار زیرزمینی به نام فرانک است که با کاراکتر جیمز مک اووی درگیر می‌شود. سایمن (با بازی مک اووی) یک مسئول حراج امور هنری است و فرانک قصد دارد در جریان یک حراج هنری، یکی از تابلوهای شاهکار گویا (نقاش کلاسیک اسپانیایی) را به سرقت ببرد.

سایمن مجبور به همکاری با فرانک و دار و دسته اوست. ولی وی در میانه سرقت به فرانک کلک می‌زند و تابلو را برای خودش برمی‌دارد.

درگیری فرانک با سایمن، باعث بیهوشی و فراموشی سایمن می‌شود و فرانک تلاش می‌کند با کمک یک متخصص هیپنوتیزم (داوسن)، محل اختفای تابلو را کشف کند.

دنی بویل «بیهوشی» را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از جو آهیرن و جان هووج کارگردانی ‌کرده است. صحنه‌های این فیلم در لوکیشن‌های مختلف انگلستان فیلم‌برداری شده است.

*** «زندگی خصوصی والتر میتی»

فیلم «زندگی خصوصی والتر میتی» هم در ساعات اولیه سال ۹۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی بن استیلر، محصول سال ۲۰۱۳ امریکاست.

داستان این فیلم درباره والتر، مسئول بخش تصاویر یک نشریه است. وی فردی کمرو و ترسو است که به تازگی نگاتیوی را گم کرده و این موضوع باعث باز شدن پای او به اتفاقاتی جدید می‌شود.

***«حاشیه اقیانوس آرام»؛ فیلمی جدید از دل‌تورو

شبکه سه سیما سه‌شنبه، ۲۷ اسفند ماه ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه فیلم سینمایی «حاشیه اقیانوس آرام» محصول کشور آمریکا در سال ۲۰۱۲ را پخش خواهد کرد.

حاشیه اقیانوس آرام (Pacific Rim) یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳، به کارگردانی گیلرمو دل تورو و نویسندگی دل تورو و تراویس بیکام است. در این فیلم بازیگرانی همچون چارلی هونام، ادریس البا، رینکو کیکوچی، چارلی دی و ران پرلمن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان فیلم در سال ۲۰۲۰ رخ می‌دهد، جایی که زمین توسط هیولاهای فضایی مورد حمله قرار گرفته است. این هیولاهای عظیم بوسیله‌ی یک درگاه واقع در کف اقیانوس آرام وارد زمین می‌شدند. برای رویارویی با این هیولاها بشر به فکر ساخت رباتهایی غول پیکر به شکل انسان شد، که بوسیله دو خلبان که ذهنشان توسط رشته‌های عصبی به یکدیگر متصل می‌شود، هدایت می‌شدند. گیلرمو دل تورو کارگردان فیلم قصد ساخت قسمت دوم این فیلم را نیز دارد.

*** فیلمی علمی تخیلی از شیامالان

شبکه سه سیما جمعه، ۱۵ فروردین‌ ماه فیلم سینمایی «پس از زمین» را پخش می‌کند. این فیلم محصول کشور آمریکا در سال ۲۰۱۳ است.

پس از زمین (After Earth) یک فیلم ماجرایی و علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳، به کارگردانی ام. نایت شیامالان و نویسندگی ویل اسمیت است. داستان فیلم درباره پدری ارتشی با بازی (ویل اسمیت) و پسر نوجوانش (جیدن اسمیت) است که در حین ماموریت سفینه آن‌ها دچار سانحه‌ای می‌شود و مجبور به نشستن بر روی سیاره زمین که ۱۰۰۰ سال پیش طی وقایعی مانند تغییرات آب و هوایی تبدیل به مکانی غیرقابل سکونت برای انسان‌ها شده بود، سقوط کردند. در اینجا بود که پسر باید برای نجات پدرش از مرگ به تنهایی برای یافتن دستگاهی برای فرستادن پیام نجات با خطرات گوناگونی مواجه می‌شد.

این دومین فیلمی است (بعد از فیلم در جستجوی خوشبختی) که پدر و پسر واقعی ویل و جیدن اسمیت، با هم در یک فیلم ایفای نقش می‌کنند و همچنین کلمبیا پیکچرز توزیع کننده آن است.

*** پخش فیلمی از گاس‌ون سنت که نامزد خرس طلا بود

فیلم «سرزمین موعود» promised land که با شرکت در جشنواره‌های مهم دنیا جوایز بسیاری از جمله جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین المللی برلین و نامزد خرس طلایی همین جشنواره را کسب کرد، داستان فروشنده ای را روایت می کند که در یک روستای نزدیک به شهر زندگی ساکن است. آن مرد برای یک شرکت گاز کار می کند که با انجام یکسری از آزمایشات باعث تغییرات در زندگیش می شود.او قصد دارد زمین های مردم روستا را به نفع شرکت بزرگ و چند ملیتی خریداری کند.

گاس ون‌سنت، کارگردان «سرزمین موعود» محصول آمریکا امارات ۲۰۱۲ است. مت دیمون و جان کراسینسکی بازیگران این فیلم هستند.

*** «قطار شب به لیسبون» بیل آگوست

شبکه چهار در نوروز سینمایی «قطار شب به لیسبون» را برای پخش در نظر گرفته است. این فیلم به کارگردانی بیل آگوست

محصول آلمان، سوئیس و پرتغال است که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است.

ریموند گریگوریوس و آمادئو پرادو بازیگران فیلم هستند.

داستان قطار شبانه لیسبون درباره معلمی است که در اثر آشنایی با یک کتاب قدیمی، کنجکاو می‌شود درباره نویسنده‌اش بهتر بداند و از این رو برای تحقیق بیشتر، تدریس را‌ رها می‌کند و از سوییس عازم پرتغال، زادگاه نویسنده مرموز می‌شود و در آنجا در گفت‌و‌گو با آدم‌هایی که با نویسنده برخورد داشته‌اند، رفته رفته متوجه حقایقی جالب درباره نویسنده که زمانی عضو گروه زیرزمینی مقاومت علیه نظام دیکتاتوری این کشور در زمان حکومت آنتونیو سالازار بوده و ماجراهایی پرفراز و نشیب در روابط خانوادگی، اعتقادات و حرفه پزشکی داشته است، می‌شود.

این فیلم یک اقتباس ادبی برگرفته از رمانی به نوشته پاسکال مرسیه، نویسنده سوییسی است.

*** «اطلس ابری» تام تیکور

«اطلس ابری» (Cloud Atlas) به کارگردانی تام تیکور محصول کشورهای آلمان، هنگ‌کنگ و سنگاپور و آمریکا ۲۰۱۲ است. این فیلم با بازی تام هنکس و هاله بری چندین داستان مختلف در بازه های زمانی متفاوت را به تصویر می کشد که همگی آن بطور مستقیم به یکدیگر مرتبط هستند. اولین داستان درباره یک برده است که در سال ۱۸۴۹ بصورت مخفیانه وارد یک کشتی می شود و در آنجا با یک حقوقدان به نام آدام که مخالف برده‌داری است آشنا می‌شود.

داستان دیگر مربوط به یک روزنامه نگار خانم به نام لویزاری است که در ۱۹۷۳ در شهر سان فرانسیسکوی آمریکا درگیر مسائل یک نیروگاه و فسادهای موجود در آن می شود و زندگی اش به مخاطره می افتد.

داستان دیگر در سال ۲۰۱۲ اتفاق می‌افتد. این داستان مربوط به یک ناشر کتاب به نام تیموتی کاواندیش است که به نظر می رسد آسایشگاه سالمندان مقصد نهایی او برای زندگی باشد، اما وی هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و قصد ندارد به این زودی ها در گوشه ای افتاده و منتظر مرگ باشد.

داستان چهارم در سال ۲۱۴۴ اتفاق می افتد.در این سال دیگر خبری از برده داری سنتی نیست و بجای آن با استفاده از مهندسی ژنتیک اقدام به ساخت کارگر برای فعالیت های تولیدی ها می کنند.

آخرین داستان هم در سال ۲۳۲۱ رخ می دهد که در جریان آن یکی از آخرین بازماندگان تمدن پیشرفته انسانی به نام مرونیمن از یک فرد محلی، بنام تام هنکس در خواست می کند تا او را برای ارسال پیام به فضا به منظورکمک گرفتن از آنها برای نجات بشر کمک کند.

*** فیلمی از کارگردان «سینما پارادیزو»

و اما «بالاترین پیشنهاد» جوزپه تورناتوره هم نوروز امسال به تلویزیون می‌آید. این فیلم ایتالیایی محصول سال ۲۰۱۲ است و جیم استراگس و جوفری راش در ان بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک دلال بزرگ آثارهنری کلکسیون ارزشمندی را دور از چشم دیگران برای خود فراهم کرده است. او طی سال ها با کارشناسی های دروغین آثار هنری با ارزش دیگران را با کمترین قیمت خریداری می کند تا اینکه پس از مدتی به زن جوانی علاقه مند می شود و او را به زندگی خویش وارد می کند.

2. 14 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

بازگشت "مهران مدیری" به تلویزیون

"مهران مدیری" به عنوان ستاره پس از سال ها به تلویزیون برگشت.

"مهران مدیری" به عنوان ستاره پس از سال ها در برنامه ی لحظه تحویل سال "سه ستاره" به تلویزیون برگشت.

بنابر این گزارش مدیری در پاسخ به سوال احسان علیخانی مبنی بر اینکه شما متولد چه سالی هستید عنوان کرد: متولد 18 فروردین سال 46 هستم اما در ویکی پدیا 18 دی 1340 ثبت شده و من سعی کردم که این موضوع را به اطلاع دیگران برسانم.

وی ادامه داد: بعد از چند وقت یک مقدار هول شده ام اما اکنون یخم باز خواهد شد من اصلا آدم طناز، بامزه و شوخ طبعی نیستم بسیار جدی و درون گرا هستم.

مدیری افزود: علاقه ی اول من کار جدی است اما ازمن آثار طنز و فعالیت در این عرصه را خواستم و این کار را دوست دارم.

این کارگردان بیان کرد: ماهیت آثار هنری این است که بد، متوسط، خوب و عالی دارد اکثر کارهای من بد بوده اند(با خنده) اما این به معنای شکست نیست بلکه باعث می شود که بهتر جلو برویم و تلاش کنیم.

این بازیگر تصریح کرد: در سال 93 به تلویزیون بر می گردم واین بازگشت سه دلیل دارد اول آنکه من فرزند تلویزیون هستم عمده ی زندگی من در تلویزیون گذشته است و نمی شود از تلویزیون رفت و برنگشت دوم دلیل من برای بازگشتم به تلویزیون این است که تلویزیون یک مخاطب هفتاد میلیونی دارد و در این سال ها که در شبکه نمایش خانگی کار می کردم برای از دست دادن این مخاطب آزرده خاطر بودم.

وی افزود:دلیل دیگر برای بازگشت به تلویزیون نیاز مردم به خنده احساس خوب است و من تنها کاری که می توانم به عنوان وظیفه انجام بدهم همین دادن احساس خوب و خنده به مردم است.

مدیری خاطرنشان کرد: همه ی مردم را دوست دارم و از رای مردم متشگرم و دست شان را می بوسم به دلیل همین عشق و خدمت به مردم بر می گردم.

بنابراین گزارش دوستاره ی دیگر بخش بازیگران "رضا عطاران" و "شهاب حسینی" بود که آن ها هم از عشق و محبت مردم تشکر کردند این تندیس از جانب مردم را بهترین تندیس زندگی شان دانستند. / باشگاه خبرنگاران

4. 3 کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن موسیقی MILAD MGH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Paddy's Pub

پيش فرض

مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی با هم همکاری می‌کنند و به تلویزیون برمی‌گردند

مهران مديري قرار است پس از چند سال دوري از تلويزيون، بار ديگر با توليد يک سريال 150 قسمتي به تلويزيون بازگردد. بر اساس اطلاع خبرنگار هنري آريا
    مجموعه «شوخي کردم» در اين هفته به پايان مي رسد و پس از مدتي استراحت، گروه خود را آماده ساخت سريال جديد براي پخش از تلويزيون مي کنند.
    سريال احتمالا در ارديبهشت ماه کليد خواهد خورد.
    بر اساس اطلاع خبرنگار هنري آريا، سرپرست نويسندگان اين سريال، پيمان قاسم خاني است. خشايار الوند، امير مهدي ژوله و محراب قاسم خاني
    اعضاي تيم نويسندگان اين سريال هستند.

مهران مديري پيش از اين سريال هاي جذاب و پربيننده اي چون: «ساعت خوش»، «پاورچين»، «نقطه‌چين»،« شب‌هاي برره»، «باغ مظفر»، «مرد هزارچهره»،
    «مرد 2 هزار چهره» و «باغ مظفر» را براي تلويزيون ساخته است و همچنين مجموعه هاي «قهوه تلخ»، «ويلاي من» و «شوخي کردم» را در شبکه نمايش
    خانگي توليد کرده است که در اين ميان، «قهوه تلخ» با ناکامي مواجه شد و بدون پايان، توزيع اش قطع شد و مديري را مجبور کرد براي پاک کردن ذهن مردم،
    دست به ساخت مجموعه جديدي با عنوان «ويلاي من» شود. مجموعه اي نه چندان جذاب که برخلاف مجموعه «قهوه تلخ» به سرانجام رسيد.

مجموعه «شوخي کردم» که آخرين ساخته مهران مديري و گروهش است در حال حاضر به صورت منظم ساخته و توزيع مي شود، اما با اين وجود مديري
    تصميم گرفته با تلويزيون آشتي کند و خنده را بر لب تمامي مردم ايران زمين بنشاند نه فقط آن عده از مردم که توانايي خريد هر قسمت از مجموعه جديد
    او را دارند. آشتي مديري با تلويزيون مي تواند چراغ سبزي باشد براي آشتي و همکاري آن عده از فيلمسازاني که مدت ها است از تلويزيون دور مانده اند.
    گروه مديري بعد از اتمام مجموعه «شوخي کردم» و استراحت، به ساخت دکور سريال جديد مشغول مي شوند و تيم نويسندگان مشغول نگارش فيلم نامه.

اعلام رسمي همکاري مهران مديري با تلويزيون
    در آخرين لحظات سال 92 در شبکه 3سيما در برنامه« 3 ستاره» که مهران مديري نامزد دريافت بهترين بازيگر نقش اول مرد در سريال هاي «برره»
    و «مرد هزار چهره» شده بود در اين برنامه حاضر شد و دو جايزه در يافت کرد. مهران مديري در اين برنامه گفت در اوايل سال 93 به تلويزيون بر مي گردد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از MILAD MGH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

توضیح مدیر شبکه سه درباره پخش اچ‌دی لیگ جهانی والیبال

تلاش تلویزیون برای کیفیت بهتر پخش جام جهانی

مدیر شبکه سه سیما از یک اتفاق ویژه فنی در برنامه «بیست چهارده» بازی‌های جام‌جهانی فوتبال خبر داد و گفت: برای اولین بار تلویزیون، با فرمت" 16 به 9 " پخش ویژه برنامه جام‌جهانی را آغاز کرد.

مجید زین‌العابدین با اعلام خبر بالا توضیح داد: معمولا پخش شبکه‌های تلویزیونی با فرمت 4 به 3 انجام می‌شود اما ما برای اولین بار امکانات فنی ویژه‌ای در سازمان مهیا کردیم تا ویژه برنامه جام جهانی را با کیفیت بهتر به روی آنتن ببریم.این فرمت که در تلویزیون‌های LCD و LED بیشتر در دسترس مردم است، قابل تنظیم و قابل دسترس است.
    وی خاطر نشان کرد: تلویزیون‌های قدیمی هم با منویی که بر روی کنترل تلویزیون وجود دارد می‌توانند امکانات این نوع تصویر را دریافت کنند.

مدیر شبکه سه سیما به ویژگی‌های پخش تصویری 16 به 9 اشاره کرد و گفت: حسن پخش این نوع فرمت به کیفیت و شفافیت تصویر بر می‌گردد. با این فرمت برنامه از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
    زین‌العابدین در پی این اتفاق خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم از نوآوری‌های جدید در پخش مسابقات جام‌جهانی و مسابقات لیگ جهانی والیبال برخوردار شویم.
    مدیر شبکه سه سیما همچنین از تصویربرداری و کارگردانی مسابقات لیگ جهانی والیبال با 10 دوربین خبر داد و گفت: این دوربین‌ها برای اولین‌بار به صورت HD خواهند بود. در تلاش هستیم که بحث پخش این نوع فرمت را در داخل کشور برای اولین‌بار داشته باشیم. (ایسنا)
    Last edited by poonel; 12-06-2014 at 11:53.

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

1 سریال پایتخت 4

با وجود اعلام آمادگی کارگردان‌اش، پایتخت ۴ منتفی شد؟ / متن کنایه آمیز محسن تنابنده در صفحه اینستگرامش:پایتخت پایه تخت بعضیا رو لرزونده

همزمان با افزایش گمانه زنی ها درباره ساخته شدن یا نشدن پایتخت ۴ و اعلام آمادگی اخیر کارگردان‌اش، محسن تنابنده متنی را از زبان نقی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده. به گزارش "کافه سینما" تنابنده نوشته:

(نقي سر خاك مادر):آخ..سلام مادر..خوبي؟سركيفي؟روبه رشدي؟(مكث)يه كم درددل دارم بگم؟(مكث)ميگن نباش،ميگن پايتخت ديگه نباشه،ميگن خودتو خانوادتو ارسطو چوچانگم ور دار ببر،، دست من نيست مادر جان دستور از بالاس،ميگن پايتخت پايه هاي تخت بعضيا رو لرزونده،،من چه ميدونم چيكار ميكنن رو تخت،،،سرتو درد نيارم مادر،،چيزي كم و كسر نداري اومدني برات بيارم؟

پیش از این علیرضا خمسه و مهران احمدی هر یک در برنامه های تلویزیونی زنده اعلام کرده بودن پایتخت 4 قرار هست ساخته بشه.

9. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

هوتن شکیبا از معدود بازیگران شناخته‌شده‌ای است که در فیلم‌های کوتاه امسال حضور دارد
    «تابوت» را اکبر زارع با محوریت یک غسالخانه کارگردانی کرده است، غسالخانه‌ای که اتفاقی برای یکی از تابوت‌های قدیمی و مقدس آن را دچار مشکلاتی می‌کند، قصه‌ای که «تابوت» در دل خود دارد این است که «سقف غسالخانه روستا در اثر باران فرو ریخته و تابوت قدیمی و مقدس زیر باران مانده است. سه تن از ریش سفیدان روستا به نمایندگی از اهالی در محل واقعه حاضر می‌شوند تا راه چاره‌ای پیدا کنند.» داوود نورپور، کریم اشتری، احمد مسرت، رحیم عباس زاده، جلال خاکزاد، بهروز علی پور، بشیر یوزباشلو، قادر یوزباشلو و حسن سلمانی در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته‌اند.«گوزن» ساخته هادی بابایی‌فر اما دنیای یک کودک را روایت می‌کند، کودکی که از همان کودکی مشکلی بزرگ را پیش روی خودش می‌بیند. در خلاصه داستان «گوزن» آمده است: «پسر بچه‌ای برای نجات جان برادر بیمارش که در آستانه‌ی مرگ است تصمیم می‌گیرد به مبارزه با فرشته مرگ برود.» احسان بخشی‌زاده یکی از بازیگران این فیلم کوتاه است.محمدمعین روح‌الامینی در تازه‌ترین تجربه فیلمسازی‌اش در عرصه فیلم کوتاه به سراغ «لئو» رفته و وضعیت خاص یک گزارشگر فوتبال را به تصویر کشیده است. آنچه که در خلاصه داستان رسمی این فیلم می‌خوانیم این است که: «خالد در یک وضعیت خاص وظیفه گزارش فوتبال را برعهده دارد» حسن خوشحالت، محمد متین ضیافت و مصطفی موسوی از بازیگرانی هستند که در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته‌اند.از میان ده فیلم کوتاهی که برای رقابت در چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزیده شده‌اند تنها یک فیلم انیمیشن به چشم می‌خورد که آن را با عنوان «گذشته»، حمید محمدی کارگردانی کرده است و این تنها سهم فیلم‌های انیمیشن از این رویداد سینمایی است.

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

رضا بنفشه‌خواه بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون می‌گوید یک مقداری از حذفِ زودهنگام در سریال «نیسان آبی» ناراحت شده اما دلیلش بیشتر دیده شدن نبوده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ،‌ خانواده‌ای هنرمندند؛ با "مخمصه" وارد تلویزیون شد، "مردی که زیاد می‌دانست" و "مدرسه پیرمردها" خاطره‌هایی است که از او به جا مانده است. رضا بنفشه‌خواه در این سال‌ها کمتر بازی می‌کند چون اعتقاد دارد نقش‌ها تکراری شده‌اند و یا به کسانی واگذار می‌کنند که سفارشی‌ به پروژه‌ها دعوت می‌شوند. یا برخی اوقات هم تهیه‌کنندگان به وعده‌های مالی‌شان عمل نمی‌کنند. او اخیراً در سکانسِ کوتاهی در سریال شبکه نمایش خانگی «نیسان آبی» دیده شد که نقل‌های بسیاری درباره نقشِ او وجود دارد؛ عده‌ای می‌گویند او مکدر شده اما خودش فقط ناراحتِ این است که کاراکتر او زود می‌میرد. بنفشه‌خواه بازیگر "ماجراهای آقای خیرخواه" است؛ پدر بیژن بنفشه‌خواه و برادر مرحوم محمود بنفشه‌خواه است؛ او اعتقاد دارد سریال‌های امروز تلویزیون چندان جذاب نبوده‌اند و از موقعیت‌های نمایشی و محتوایی خوبی برخوردار نیستند. باید بهای بیشتری به فیلمنامه‌های سریالها داده شود و در نگارش متون استفاده از ادبیات غنی ایران در دستور کار قرار گیرد چون به نظرم مجموعه‌های تلویزیون کمی آبکی شده است.او درباره نبودنش در سریال‌های امروز تلویزیون تأکید کرد که یا پیشنهادی نمی‌شود، یا نقش‌ها تکراری‌اند. بعضی مواقع این پیشنهادها به گونه‌ای است که نمی‌توانیم قرارداد ببندیم؛ یا معضل دیگر این است که تهیه‌کنندگان متعهد به پرداخت دستمزد بازیگران خصوصاً پیشکسوت‌ها نیستند.بنفشه‌خواه گفت‌وگو را با اشاره به این معضل شروع کرد که زد و بند بازیگری آنقدر فراگیر شده که چهره‌ای را می‌گذارند و از بقیه پول می‌گیرند؛ یا نقش‌های کوتاه و بدون کاربرد به بازیگران پیشکسوت پیشنهاد می‌شود یا از ما می‌خواهند کمتر بگیریم؛ بسیاری از بازیگران هم سه روز و چهار روز کار می‌کنند، سه ماه و چهار ماه باید دنبال حق و حقوق‌شان باشند. جالب است بدانید هنوز دنبال برخی از دستمزدهایم می‌روم که کار کرده‌ام و نگرفته‌ام. متأسفانه برایشان فرقی نمی‌کند چه کسی این نقش را بازی کند؛ فقط گیشه برایشان اهمیتی دارد. به آن چهره‌ای که اصطلاحاً گیشه را برایشان تأمین می‌کند مبلغی می‌دهند و از بقیه مبلغی هم می‌گیرند. یادم نرفته که کسانی را دیده‌ام چندین میلیون داده‌اند نقش گرفته‌اند.بازیگر "ماجراهای آقای خیرخواه" با اشاره به اینکه همه می‌خواهند بازیگر شوند، خاطرنشان کرد: شغل ما جذابیت کاذبی پیدا کرده هیچ‌کس نمی‌آید از شما بپرسد شما چطور بازیگر و کارگردان شده‌اید؟ همه می‌خواهند بازیگر بشوند و خیال می‌کنند آن پول را که بدهند یک شبه می‌توانند به جایی برسند که از پروژه‌های بعدی چند صد میلیون دستمزد بگیرند. این جذابیت کاذبی است یک عده‌ای هم جوان و علاقه‌مندند و عشق این کار را دارند؛ یک پولی می‌دهند و بازی می‌کنند به هیچ‌جا هم نمی‌رسند و دلمان هم می‌سوزد که چرا چنین رویه‌ای حاکم شده است؟او در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود برای سکانسِ کوتاه و زود کشته شدن کاراکترتان در سریال «نیسان آبی» مکدر شده‌اید و حتی ابراز تأسف کردید، توضیح داد: من نقش‌های بسیار زیادی بازی کردم. بارها نقش اول و دوم بودم و خیلی عطشِ دیده شدن ندارم. مبنای من حضور در کارهای خوب است. فقط یک مقداری ناراحت شدم برای اینکه به من گفتند 8 جلسه کار دارم و به یک باره به دو جلسه تقلیل یافت. گفتم چرا؟ قرار این طور نبود. گفتند سکانس‌ها را زدند و بعداً جبران می‌کنیم. از طرفی ناراحت شدم که کاراکترم در این سریال آن‌قدر زود و در چند دقیقه می‌میرد. این بازیگر پیشکسوت درباره حضور در سریال‌های تاریخی، گفت: من همیشه به حضور در سریال‌های تاریخی علاقه داشتم و دارم. هنوز عواملِ سریال‌های الف ویژه‌ای مثل «موسی» و «سلمان فارسی» به من پیشنهادی ندادند اما دوست دارم در سریال «سلمان فارسی» باشم و امیدوارم به من پیشنهاد شود. مطمئناً در صورتِ پیشنهاد هر نقشی باشد می‌پذیرم. این بازیگر پیشکسوت این روزها سریال «جناب‌عالی» و «سرنوشت4» را آماده پخش دارد

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، سامانه‌های فروش بلیت‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر ساعت 10 امروز چهارشنبه 6 بهمن‌ماه بازگشایی شده و مخاطبان سینمای ایران می‌توانند بلیت‌هایی مورد علاقه خود را خریداری کنند. امسال سه سامانه «ایران‌تیک»، «سینماتیکت» و «گیشه هفت» برای فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر استفاده شده و هر شخص به وسیله هر شماره تلفن می‌توان 2 بلیت (حداکثر 44 بلیت) خریداری کند. قیمت بلیت‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر 30 هزار تومان بوده و چیدمان صندلی‌ها دو صندلی کنار هم در نظر گرفته شده است، یعنی حدوداً از 70 درصد از ظرفیت هر سالن سینمایی، مورد استفاده قرار گرفته است. چهلمین جشنواره فیلم فجر از 11 بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد(خانه جشنواره) و سینماهای سراسر کشور آغاز می‌شود. انتهای پیام/

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گزاش خبرگزاری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پوستر فیلم سینمایی «بی‌رویا» در آستانه‌ برگزاری چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر منتشر شد. «بی‌رویا» عنوان نخستین فیلم بلند سینمایی آرین وزیردفتری است که در چهلمین جشنواره‌ فیلم فجر به روی پرده خواهد رفت.این فیلم با فیلمنامه‌ای به نگارش او و به تهیه‌کنندگی مشترک سعید سعدی و هومن سیدی زمستان سال گذشته جلوی دوربین رفته است.طناز طباطبایی، صابر ابر، شادی‌کرم‌رودی، مائده طهماسبی و رضا داوودنژاد بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

فصل سوم سریال «زیرخاکی» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری‎ نیا کلید خورد تا یکی از گزینه های پخش در ایام نوروز 1401 باشد.زیرخاکی2 در 29 خرداد به اتمام رسید و پایان بندی این سریال طنز به گونه ای بود که از احتمال ساخت فصل سوم آن خبر می داد. این فصل با بازگشت فریبرز باغ بیشه به میدان جنگ و سکانس پایانی آن با به اسارت در آمدن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همراه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توسط نیروهای بعثی همراه بود.نخستین فصل سریال «زیرخاکی» در سال 99 به عنوان پربیننده ترین مجموعه تلویزیونی رمضانی انتخاب شد و فصل دوم این سریال نیز با پخش در خرداد سال جاری پربیننده ترین اثر زمان پخش خود شد.شروع فیلمبرداری سریال زیرخاکی 3

فیلمبرداری زیرخاکی 3، با اتمام بازنویسی فیلمنامه از دی ماه آغاز می شود.پس از پخش قسمت آخر فصل دوم، گیتی قاسمی بازیگر نقش کشور خانم در سریال زیر خاکی 2 ویدئوی را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که احتمال ساخت زیر خاکی 3 را تقویت می کرد.پژمان جمشیدی بازیگر اصلی این سریال نیز پیش از این با حضور در برنامه پرانتز باز، از ساخت فصل سوم آن خبر داده و آن را یکی از گزینه های پخش در نوروز 1401 معرفی کرده بود. این بازیگر به همراه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و رایان سرلک همانند فصل های 1 و 2، در سری جدید آن نیز حضور دارند.سریال زیرخاکی 1، که یکی از سریال های پربیننده در ماه رمضان بود برای اولین بار در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سال 1399 از شبکه اول سیما پخش شد.این سریال در مورد فریبرز باغ بیشه مردی بلند پرواز بود که به دنبال رسیدن به گنج، درگیر ماجراهای ناخواسته مبارزاتی می شود. زوج هنری پژمان جمشیدی و ژاله صامتی و دیالوگ های آنها یکی از نقات قوت مهم این سریال است که در فصل دوم نیز ادامه داشت.در فصل دوم زیرخاکی، داستان سریال پس از انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی ادامه پیدا می کند و شرایط به گونه ای رقم می خورد که فریبرز باغ بیشه برای نجات گنج خود ناگزیر به جبهه های جنگ رفته و بارها تا پای مرگ می رود.پژمان جمشیدی، ژآله صامتی، گیتی قاسمی، رایان سرلک، هومن برق نورد، ستاره پسیانی، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، فروغ قجابگلی و نادر فلاح در سریال زیرخاکی نقش آفرینی کردند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •