تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 112 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

13 ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

دانش آموزان ، داوطلبان كنكور !!
    در صورتي كه در مورد مسائل كانون فرهنگي آموزش ( قلم چي ) سوالي داريد در اين تاپيك مطرح كنيد .

سؤالات متداول

• پیش از ثبت‌نام
    0. آزمون فایده‌ای هم داره؟ حالا آزمون‌های کانون بهتره یا ...؟
    [] امروزه بسیاری از مشاوران تأکید دارند که داوطلبان در آزمون‌ها شرکت کنند. برای مقایسه و مشاهده‌ی نظر سایر دوستان از این تاپیک‌ها استفاده کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. این"قلم‌چی" توی پرانتز یعنی چی؟
    [] کاظم قلم‌چی مؤسس کانون فرهنگی آموزش و مدیر فعلی این مؤسسه هست. مصاحبه با کاظم قلم‌چی را از لینک زیر می‌تونید بخونید:
    freeblog.ir/1387/07/25/ghalamchi

2. آزمون‌های "برنامه‌ای" دیگه چه صیغه‌ای؟!

3. آزمون‌های کانون چه ویژگی‌هایی داره؟

4. کانون سایت هم داره؟
    [] این دیگه چه سؤالیه؟! الان بقالی‌ها هم سایت دارند
    سایت رسمی کانون kanoon.ir و یا ghalamchi.com هست که حداقل از سال 2001 فعال و دردسترس بوده. این هم سایت کانون در سال 2001:
    http://web.archive.org/web/20011127095923/http://www.ghalamchi.com
    سایت فعلی شامل امکاناتی مثل اخبار، مقالات علمی، پاسخ‌گویی به اشکالات آزمون [و کتاب]، دریافت کارنامه، معرفی خدمات کانون، نفرات برتر کنکور 88، پیش‌ ثبت‌نام اینترنتی آزمون‌ها، فروشگاه اینترنتی کتاب، فرم تقاضای همکاری و منابع آزمون ارشد می‌باشد.
    بعضی نمایندگی‌ها برای خودشون سایت جداگانه‌ای دارند و خدمات خاصی را برای داوطلبان‌شون درنظر گرفتند که می‌تونید توی گوگل سرچ کنید از خودشون بپرسید!

5. برای چه مقاطع و رشته‌هایی آزمون برگزار می‌شه؟
    [] - از دوم دبستان تا پیش‌دانشگاهی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان)
    - دوم و سوم هنرستان (برای 23 رشته)
    - المپیاد از پنجم دبستان تا سوم دبیرستان (ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، ادبی، کامپیوتر، نجوم، علوم)
    - تیزهوشان (چهارم دبستان تا سوم راهنمایی)
    - کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد (برای اطلاعات بیشتر به سایت asredanesh.ac.ir مراجعه کنید/این آزمون‌ها توسط مؤسسه‌ی عصردانش با همکاری کانون برگزار می‌شه)

6. آزمون چه روزهایی هست؟
    [] آزمون‌ها در روز جمعه برگزار می‌شه. البته در دوران امتحانات شما آزمون در کار نیست.

7. هزینه‌ی آزمون چه‌قدره؟
    [] هزینه‌ی آزمون به شهری که زندگی می‌کنید بستگی داره. هزینه در شهرهای بزرگ‌تر از سایر شهرها بیشتره. هزینه‌ی اعلام شده به شرح زیر است:

8. ثبت‌نام آزمون توی مدارس چیه؟
    [] در بعضی شهرها آزمون‌ها توسط مدارس برگزار می‌شه و هیچ کاری به نمایندگی شهرتون نداره. معمولا هزینه‌ی کمتری از شما گرفته می‌شه ولی چون خدمات پشتیبانی و ... ندارید احتمالا براتون جالب نخواهد بود.

9. نمایندگی شهر و منطقه‌ی ما کجاست؟
    [] به این لینک‌ها مراجعه کنید:
    kanoon.ir/services/htmls/43397/main.html
    kanoon.ir/services/htmls/47780/main.htm

10. ثبت‌نام اینترنتی هم داره؟
    [] بله. شما می‌تونید آزمون‌ها را به صورت اینترنتی پیش ثبت‌نام کنید. برای این کار به آدرس زیر مراجعه کنید:
    kanoon.ir/misc/prereg/prereg.aspx

11. مدارک مورد نیاز ثبت‌نام چیه؟
    [] - دو قطعه عکس 4×3
    - یک‌‌برگ فتوكپی شناسنامه و کارت ملی
    - یک‌برگ فتوكپی كارنامه‌ی سال قبل
    - یک‌برگ فتوكپی قبض تلفن

12. جامعه‌ی آماری شرکت‌کنندگان چه‌قدر هست؟
    [] ریاضی = 48000
    تجربی = 49000
    انسانی = 22000

13. بورسیه‌ی قلم‌چی دیگه چیه؟
    [] بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی افرادی را که وضعیت مالی مناسبی ندارند را بورسیه می‌کند. دو نوع بورسیه وجود دارد:
    نوع اول: آزمون رایگان+ کتاب رایگان
    نوع دوم: آزمون رایگان+کتاب رایگان+کمک‌هزینه‌ی تحصیلی (ماهیانه حدود 20.000 تومن)

شعار بنیاد:
    اطلاعات بیشتر: kanoon.ir/services/htmls/8712602/main.html

14. شرایط بورسیه چی هست؟ برای ثبت‌نام بورسیه باید چی کار کرد؟
    [] اولین شرط وضعیت مالی هست. شرط دوم معدل هست به شرح زیر:
    از پنجم دبستان تا سوم دبيرستان: دختران (معدل بالای 19) / پسران (معدل بالای 18)
    پيش دانشگاهي: دختران (معدل بالای 18) / پسران (معدل بالای 17)
    هنرستان: دختران (معدل بالای 17) / پسران (معدل بالای 17)

برای ثبت‌نام و دریافت مدارک لازم باید به نمایندگی کانون شهر خودتون مراجعه کنید.

15. وقف‌عام یعنی چی؟
    [] یعنی درآمد حاصل از آزمون‌ها صرف بورسیه‌ی دانش‌آموزان، ساخت مدارس و کتابخانه‌ها می‌شود.

16. چه طور با خدمات کانون بیشتر آشنا بشم؟
    [] به آدرس زیر مراجعه کنید
    kanoon.ir/services/index.aspx

17. من بازم سؤال دارم!
    [] همین‌‌جا بپرسید

• پس از ثبت‌نام
    1. پشتیبان و مدیر چه کسانی هستند؟
    [] پشتیبان در واقع مشاور و راهنمای آموزشی و پل ارتباطی شما با کانون می‌باشد. پشتیبان‌ها معمولا جوان هستند تا به واسطه‌ی اختلاف کم سنی با شما بهتر بتوانید با آن‌ها در ارتباط باشید. هم‌رشته‌ی شما هستند و قبلا این مسیر را طی نموده‌اند. پشتیبان 7 وظیفه دارد که مدیر بر روی کار او نظارت دارد:

2. من از پشتیبانم خوشم نمیاد. چی کار کنم؟
    [] اول این‌که سعی کنید پشتیبان را دوست خودتون بدونید. این خیلی به شما کمک می‌کنه. اما اگه به هر دلیلی پشتیبان در انجام وظایف خودش کوتاهی کرد، به مدیر خودتون اطلاع بدید (مدیر وظیفه داره ماهیانه با دانش‌آموزان برتر تماس بگیره).

3. دفتر برنامه‌ریزی به روش قلم‌چی دیگه چیه؟

4. کارنامه‌ی آزمون را کی می‌تونیم بگیریم؟
    [] از بعدازظهر همان روز آزمون می‌توانید برای دریافت کارنامه به نمایندگی خود مراجعه کنید.

5. اینترنتی هم کارنامه می‌ده؟
    [] بله، به سایت کانون مراجعه کنید. تا حدود ساعت 13 درصدهای خودتون را می‌تونید ببنید. کارنامه‌ی نهایی هم از ساعت 14:30 الی 15 قابل دریافت است.

6. "درصد" و "تراز" چه فرقی با هم دارند؟
    [] استفاده از معیارهایی مانند "درصد" و "رتبه" اشکالاتی دارد. مثلا وضعیت داوطلب در بین دانش‌آموزان دیگر مشخص نمی‌شود. بنابراین معیار دیگری به نام "تراز" استفاده می‌شود که مهم‌ترین معیار نیز در کنکورهای سراسری برای سنجش سطح علمی شرکت‌کنندگان می‌باشد.
    "تراز" در کانون عددی بین 1000 تا 9000 می‌باشد. اگر "درصد" دانش‌آموزی برابر میانگین باشد "تراز" وی برابر 5000 می‌باشد، به این ترتیب دانش‌آموزان ضعیف‌تر "تراز" کم‌تر از 5000 و دانش‌آموزان قوی‌تر، "تراز" بیش‌تر از 5000 خواهند داشت.
    مثال زیر را در نظر بگیرید:
    ادبیات (درصد: 75٪) (تراز: 6700)
    عربی (درصد: 68٪) (تراز: 7000)
    همان‌طور که می‌بینید با این‌که درصد بهتری در درس ادبیات وجود دارد اما تراز کمتر از درس عربی است. بنابراین نشان می‌دهد سوالات عربی سخت‌تر از ادبیات بوده‌است (از نظر عموم داوطلبان نه شخص شما!)
    اگر دانش‌آموزی تراز 9000 داشته باشد به این معنی است که "درصد" وی خیلی بهتر از دیگران است که توانسته است بین خود و دیگران فاصله ایجاد کند. اما الزاما در هر آزمون تراز 9000 وجود ندارد.
    فرمولاسیون تراز در کانون با آنچه که در آزمون‌های کنکور ورود به دانشگاه استفاده می‌شود کمی متفاوت است و این تفاوت به دلیل همسان سازی آزمون‌های متوالی در یک سال و مقایسه‌ی آن‌ها با یکدیگر (یا آزمون‌های مشابه سال‌های قبل کانون) می‌باشد.

7. دام آموزشی و علامت R در کارنامه یعنی چی؟
    [] اگر بیش از 11 درصد از دانش‌آموزان شرکت‌کننده یک گزینه‌ی غیر صحیح را در یک سوال علامت زده باشند، آن گزینه دام آموزشی نامیده می‌شود. پس دام آموزشی مربوط به گزینه‌های غلطی است که به ظاهر درست بوده و همین امر باعث اشتباه تعداد کثیری از دانش‌آموزان می‌شود. دانش‌آموزانی که به تعداد زیاد (آمار این تعداد در سمت راست تصویر پاسخ‌برگ آمده است) در دام آموزشی افتاده‌اند باید دقت بیش‌تری در انتخاب گزینه‌ی صحیح نمایند و تعداد دام آموزشی خود را کم‌تر کنند.
    اگر در کارنامه در قسمت تصویر پاسخ‌برگ و در سمت راست گزینه‌های یک سوال علامت R وجود داشته باشد بدین معنی است که دانش‌آموز گزینه‌ی اشتباهی را علامت زده است که تعداد بسیار کمی از دانش‌آموزان مانند او مرتکب همین اشتباه شده‌اند. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا دانش‌آموز این گزینه را شانسی علامت نزده است؟

8. کارنامه تجمعی/مبحثی چیه؟
    [] بعد از چند آزمون کارنامه‌ای به شما داده می‌شود که در واقع از روی هم ریختن آزمون‌های قبلی درست شده (مثل همون تراز و درصد و رتبه و ... داره). البته به جای نام درس، به صورت مبحثی نمره داده شده تا بتونید مباحثی که ضعیف هستید را شناسایی کنید.

9. کارنامه جمع‌بندی پروژه چیه؟
    [] برای داوطلبانی که در آزمون‌های تابستان امسال شرکت کرده‌اند، کارنامه‌ای به نام جمع‌بندی پروژه داده می‌شه. این کارنامه درصدها و ترازهای شما را جمع‌بندی کرده و حاوی نمودار پیشرفت هر درس نیز می‌باشد.

10. برنامه‌ی آزمون‌ها را از کجا گیر بیاریم؟
    [] برای دریافت برنامه باید به نمایندگی شهر خود مراجعه کنید.
    همچنین برنامه‌ی گروه پیش ریاضی را از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می‌تونید دانلود کنید.

11. سالی-واحدی و ترمی-واحدی یعنی چی؟ زوج‌درس دیگه چیه؟
    [] برنامه‌ی ترمی-واحدی مخصوص دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی می‌باشد. اما سالی-واحدی برای فارغ‌التحصیلان پیش‌دانشگاهی طراحی شده‌است. (سالی-واحدی یعنی یک درس را در طول یک‌سال تحصیلی می‌خوانید و ترمی-واحدی یعنی در یک ترم)
    زوج درس یعنی دو تا درس که شما باید هر کدام را در یک ترم بخوانید. مثلا کتاب‌های ادبیات 2 و ادبیات 3 زوج درس هستند. شما باید (به دلخواه و انتخاب خودتان) یکی را ترم اول بخوانید و اون یکی را ترم دوم. یا مثلا گسسته و تحلیلی زوج درس هستند. اگر در مدرسه‌ی شما ترم اول گسسته تدریس می‌شود شما در ترم اول به سؤالات گسسته و در ترم دوم به سؤالات تحلیلی پاسخ می‌دهید. به این ترتیب می‌توانید بر روی چند ده کتابی را که باید برای کنکور مطالعه کنید، مسلط شوید.

12. کدام زوج درس را برای ترم اول انتخاب کنیم؟
    [] این موضوع به دلخواه شماست. می‌توانید با پشتیبان خود در اینباره صحبت کنید. معمولا توصیه می‌شود دروسی را که در آن مشکل دارید (ضعیف هستید) یا ارتباط بیشتری با ترم اول پیش دارند را ابتدا انتخاب کنید. مثلا فیزیک 1 و 2 را ترم اول انتخاب کنید. چون هم حجم بیشتری نسبت به فیزیک 3 دارند و هم مطالب فیزیک 2 با فیزیک پیش 1 بیشتر مرتبط هستند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را هم بخونید.

13. راسته اگه توی آزمون‌ها اشکال پیدا کنیم جایزه می‌ده؟
    [] بله، در صورت تأیید از طرف گروه آزمون کانون جایزه می‌گیرید. برای ارسال اشکال (در دفترچه سؤال، پاسخ و یا کار در منزل) به آدرس eshkalat.kanoon.ir مراجعه کنید. اشکالات همه جوری می‌تونه باشه. از تایپی و آدرس صفحه گرفته تا اشکالات ضایع! البته نرخش فرق داره

14. کتاب‌های کانون چه طوره؟
    [] نظرات شخصی متفاوت و پاسخ این سوال خیلی وابسته به همین نظر شخصی هست. اما مهم‌ترین منبع کتاب‌های کانون، کتاب‌های آبی هست که تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته را به همراه پاسخ تشریحی و نکات لازم آورده شده. در سال‌های گذشته، کتاب‌های عمومی آبی تغییرات خوبی داشته و کتاب‌های آبی عربی، فیزیک و دیفرانسیل جزء پرطرفدارترین کتاب‌های کانون هست.

15. کانون چه نوع کتاب‌هایی داره؟
    [] کانون کتاب‌های مختلفی را برای نیازهای متفاوت طراحی کرده‌است که شما باید بنابر نیاز خود آن‌ها را تهیه کنید.
    آبی = سؤالات سال‌های گذشته / منبع اصلی برای کنکور
    زرد = سؤالات کنکورهای سال‌های گذشته به صورت مجموعه‌ای / فقط در دوران طلایی عید نوروز و حدود چند هفته قبل از کنکور استفاده می‌شود
    بنفش = تست‌های مؤلفین مدارس تیزهوشان / وقتی دنبال تست‌های خفن می‌گردی
    بنفش (مکمل) = تست‌های تألیفی به عنوان مکمل کتاب آبی / وقتی هر چی تست دم دستت بوده زدی
    سبز = آموزش مفاهیم درسی
    شروع آسان = آموزش مفاهیم درسی به صورت ساده و حل مثال‌های مشابه کتاب درسی / وقتی دیگه اساسی با یه درس مشکل داری
    دوسالانه = مجموعه سؤالات امتحانی دو سال گذشته که از سراسر کشور جمع‌آوری شده است / مناسب برای امتحانات
    کتاب کار = سؤالات متناسب به همراه پاسخ‌های کلیدی و فضا برای حل سؤال / وقتی نیاز به حل تمرین‌های تشریحی بیشتری داری یا آمادگی برای امتحانات

16. اینترنتی هم می‌تونیم کتاب بخریم؟
    [] بله. به آدرس books.kanoon.ir مراجعه کنید.
    Last edited by mehdi_7070; 16-10-2009 at 16:10.

پروفشنال babak-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سازمان سنجش میگه که تمام سوالها از کتابه. آیا واقعا اینطوریه؟؟؟؟
    آیا کسی اگه به قلم چی و امثال قلم چی نره می تونه سوالها رو جواب بده؟؟؟؟

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

كسي كه در آزمونهاي قلمچي شركت نكرده بهتره نظر نده.

من تا الان چنين برنامه ريزي دقيق و قابل انجام توي هيچكدوم از آزمونهاي ديگه نديدم.

××××× قلمچي از همه نظر بي رقيبه ××××××

4. این کاربر از mahdy2021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeid_2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    قلم چي براي كسايي خوبه كه درس ميخونن براي كنكور و طبق برنامه عمل ميكنند يعني پيشرفت رو براي درس خونا سريعتر ميكنه ولي براي كسايي كه درس نميخونن يا كم ميخونن اصلا جاي خوبي نيست كه هيچي خيليم بده چون نااميدشون ميكنه اين تجربه من از دو سال شركت در ازمونهاي قلم چيه .در ضمن اقا كاظم دانشجوي اخراجي دانشگاه تهرانه ولي مغزش خوب كار ميكنه

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

مشكل كه دارم تو برنامه ريزي. يعني مشكلم اينه كه من برنامه مي ريزم اما نمي تونم خوب بهش عمل كنم. منظورم اينه كه هي كار پيش مياد و نمي تونم برنامه رو درست عمل كنم. خوب بعد يه مدت هم كه مي گذره ديگه بيخيال برنامه ريزي ميشم و همونجوري مي خونم.

تشكر: مهدي

7. این کاربر از M E H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeid_2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من سال اول درس نخوندم زياد ولي سال دوم كه درس خوندم كانون خيلي كمكم كرد ولي سال اول نه .خداوكيلي براي اينكه بتوني برنامه كانون رو اجرا كني براي امتحانتش خيلي بايد درس ميخوندي يعني عمرا روزي كمتر از 5-6 ساعت جواب نميداد حداقل براي من جواب نميداد ولي اگه برنامشو ميتونستي اجرا كني خيلي خوب بود گرچه كمتر كسي بود كه برنامه كانون رو به طور كامل اجرا كنه .در كل بايد درس بخوني ديگه هر كاري ميخواي بكن ولي درسرو بخون
    Last edited by saeid_2001; 07-12-2005 at 22:07.

9. این کاربر از saeid_2001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال babak-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولی من باز هم می گم :

سازمان سنجش = کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

11. این کاربر از babak-online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

مهدي 7070 جان من قبلا تو قلم چي بودم اولا كه نصف تست ها غلط دوما كه تست ها رو يكي از خانمها كه وارد نيست مي نويسه البته من علوم انساني بودم ها

تازه اون عكسها كه تو روزنامه چاپ ميشه الكي الكي مثلا فزض ميگيريم 70 نفر قبول ميشن قلم چي بر مي داره اسم 60 تا رو به نام خودش مي زنه

مهدي 2021 جان طرز صحبت شما در شان و منزلت پي سي ورد نيست لطفا احترام كاربران رو نگه دارين

13. 3 کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hummer
    مهدي 2021 جان طرز صحبت شما در شان و منزلت پي سي ورد نيست لطفا احترام كاربران رو نگه دارين
    من اصلا اهل بحث و جدل الكي نيستم ولي چون پاي پي سي ورلد مي كشي وسط جوابتو مي دم.
    خوب شد ما شان منزلت پي سي ورلد فهميديم.يه نگاه به 5-6 تا پست قبل بنداز حتما اونا در شان منزلت پي سي ورلد
    بازم مي گم اگر اهل بحث منطقي و با مدرك هستيد من اون حرفهارو به ديوار گفتم ولي...
    كافي فقط اين جمله رو بخونيد و بهش بخنديد ((من قبلا تو قلم چي بودم اولا كه نصف تست ها غلط))

آخه اگه نصف تستهاش غلط باشه كه ديگه كسي نمي رفت ثبت نام كنه .اين يعني اينكه فقط شما فهميدي غلطه و بقيه افراد هم نوفهمن(نميفهمن). حالا اگه كسي با قلمچي مشكل داره ديگه چرا دروغ بگه .

منم نه از قلمچي حقوق ميگيرم نه چيز ديگه ولي اگر قرار باشه جايي حرفي خلاف واقعيت زده بشه من تا اونجايي كه بتونم سعي مي كنم واقعيت معلوم بشه

15. این کاربر از mahdy2021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hummer
    خب اگه قصد تبليغ ندارين چرا گير دادين به قلم چي؟ اين همه موسسه اموزش انتخاب با خود فرد در ضمن اگه غلطارو پيدا كردم به كي بايد بگم؟ مافيا جان ببخش كه گير زيادي ميدم ولي ديدم كه ميگم
    خوب حالا درست شد
    شما در مورد كنكور و موسسات آموزشي(به غير قلمچي) هر سوالي داريد بپرسيد من هم اگر چيزي بلد بودم جواب مي دم.
    در مورد غلطهاي كنكور آزمايشي قلمچي يا بايد از مركز ثبت نام خود ((برگه سبز مخصوص اشكالات علمي)) بگيريد
    يا به سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و اشكال خود را مطرح كنيد.
    اگر اشكال درست باشه يه جايزه هم بهتون ميدن.

17. 2 کاربر از mahdy2021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •