تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 112 اولاول ... 263233343536373839404686 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عجب!!!!!!

چه مسخره من روز ثبت نام بردم گفت نه خانوم ثبت نام نمی کنیم باید چک بیارین دوباره رفتیم و ... :/

اگه نباشه جاش خالی می مونه panizir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه بابا!
    من پولو بعدش با چند تا چك دادم.
    هنوزم وقت چكاش نشده.اما مقدار اندكيش هم همونجا دستي گرفتن.

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستی بهتون زنگ زدن از قلم؟

امروز به من زنگیدن گفتن آزاد قبول شدی یا نه !

آخر فروم باز behnam_roli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لازم به زنگ زدن نیست

وسه آزاد مشخصات فردی رو که موقع ثبت نام دادیم

سراسری رو هم پشتیبانم زنگ زد شماره داوطلبی و پرونده رو پرسید!

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

آره از منم پرسیدن..گفتن که ما میتونیم یه ذره زودتر بگیریم..آخرش هم مدیزش خودش زنگ زد ازم پرسید
    من که اگه قرار باشه یه بار دیگه کنکور بدم بازم میرم قلمچی چون رتبه خوبمو مدیون اونم....

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آره از منم پرسیدن..گفتن که ما میتونیم یه ذره زودتر بگیریم..آخرش هم مدیزش خودش زنگ زد ازم پرسید
    من که اگه قرار باشه یه بار دیگه کنکور بدم بازم میرم قلمچی چون رتبه خوبمو مدیون اونم....
    ببخشيد من از بچه اي خود مدرسه ي قلم چي هستم 3 سال هم هستش كه شركت كردم توي ازموناش
    ولي الان نه تنها من بلكه كل بچه هامون ناراضي هستن اگه قلم چي ازموناش يك مقدار حساب شده تر بود بايد پارسال كه سنجش هم 2 تا reading گذاشته بود قلم چي هم همين كارو ميكرد كه بچه ها سر كنكور وقت كم نيارن ازمون هاشو هم يك ذره استاندارد تر ميگرفت كه بچه ها زده نشن

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشيد من از بچه اي خود مدرسه ي قلم چي هستم 3 سال هم هستش كه شركت كردم توي ازموناش
    ولي الان نه تنها من بلكه كل بچه هامون ناراضي هستن اگه قلم چي ازموناش يك مقدار حساب شده تر بود بايد پارسال كه سنجش هم 2 تا reading گذاشته بود قلم چي هم همين كارو ميكرد كه بچه ها سر كنكور وقت كم نيارن ازمون هاشو هم يك ذره استاندارد تر ميگرفت كه بچه ها زده نشن
    اگه منظورتون از استاندارد بودن سخت بودنه که باید بگم سخت در اشتباهین...آزمونی خوبه که در ضمن سنجیدن شما،تو یادگیری هم حداکثر کمک رو به شما بکنه..که قلمچی اینجوریه...در مورد سنجش هم فقط کافیه سوالای آزمون جامع آخرشو با سوالای کنکور مقایسه کنی خندت میگیره واقعا..ولی آزمونای آخر قلمچی مخصوصا بعد از عید در حد کنکور و بعضی هاش سخت تر هم بودم..
    البته اینم بگم قلمچی واسه کسایی خوبه که بخوان درس بخونن..وگرنه معجزه نمیکنه..

8. 5 کاربر از majid_potter7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اگه منظورتون از استاندارد بودن سخت بودنه که باید بگم سخت در اشتباهین...آزمونی خوبه که در ضمن سنجیدن شما،تو یادگیری هم حداکثر کمک رو به شما بکنه..که قلمچی اینجوریه...در مورد سنجش هم فقط کافیه سوالای آزمون جامع آخرشو با سوالای کنکور مقایسه کنی خندت میگیره واقعا..ولی آزمونای آخر قلمچی مخصوصا بعد از عید در حد کنکور و بعضی هاش سخت تر هم بودم..
    البته اینم بگم قلمچی واسه کسایی خوبه که بخوان درس بخونن..وگرنه معجزه نمیکنه..
    ببخشيد ولي فكر كنم سو تفاهم شده چون من روزي 9 ساعت درس مي خواندم تراز من هم بد نبود كه بخوام بگم ترازم پايين بوده!

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشيد ولي فكر كنم سو تفاهم شده چون من روزي 9 ساعت درس مي خواندم تراز من هم بد نبود كه بخوام بگم ترازم پايين بوده!
    میشه بپرسم ترازتون چند بود و رتبتون چند شد؟
    تا اون 9 ساعت چی باشه....

داره خودمونی میشه mehdiaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

من با کسانی که میگن نفرات برتر کنکور سراسری که عضو کانون بودن کانون به آنها کمک کرده که موفق بشن مخالفم .
    چون من کسی رو میشناسم که رتبش تک رقمی است . این یارو رو که میگم از راهنمایی اون رو میشناسم اون دوم راهنمایی که بود تو یکی از المپیادها نفر اول شده بود و از اون زمان بسیار زرنگ و سخت کوش بود . حالا هم اومده مثل گذشته تو کنکور هم موفق شده . و در ضمن سال آخر تو کانون بوده . حالا این رتبه ای که آورده چه ربطی به کانون داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •