تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 112 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

خب ... به نظر من اگه توي آزمون گزينه 2 شرکت کنيم .. اولا سوالها به طور واقعا غير استانداردي مشکل هستند ! در نتيجه داوطلب به راحتي نميتونه دقيقا اشکالات خودشو بفهمه !
    دوماً ... حتي اگه از نظر رتبه هم بخواهيم بررسي کنيم ! ..باز هم رتبه خيلي چرندي ميده ! ( من کسي را ميشناسم که دانش آموز مدرسه شهيد اژه اي بود - مدرسه تيزهوشان اصفهان - ... ايشون ميگفت من سال اول که گزينه 2 شرکت ميکردم تمام آزمونها رتبه ام 2 رقمي بود .... ولي توي کنکور 86 ... 4رقمي شد ! و مجبور شد يه سال ديگه کنکور بده ! )
    اول اینو بگم که منظور من از پست قبلیم ضعیف نشان دادن قلم چی یا برتر نشان دادن گزینه 2 نبود من خودم سه سال و بدون غیبت تو کانون بودم و الان هم ناراضی نیستم
    ببینید من یه عقیده ای دارم که شاید شما موافق اون نباشید اونم اینه که: ما هروقت دنبال به دست آوردن رتبه تو آزمون آزمایشی باشیم می گیم سوالا سخت بود اما این سختی واسه همه همینطورییه و باعث میشه دانش آموزان بهتر از هم غربال بشن
    مثلا همین کنکور 87 رو نمیشه اصلا با کنکور 86 مقایسه کرد چون سختی سوالات بالا بود و چون تو کانون و تعاونی سنجش سوالاتی با سطح متوسط داشت باعث شد که وقتی من ریاضی رو تو کنکور حل کردم و رسیدم فیزیک تنها 10 سوال ریاضی رو جواب داده بودم که استرسی مضاعف به من وارد شد اما کمک خداوند شامل حال من شد و تونستم تمام اختصاصی ها رو 65% بزنم

پس بهتره روی سختی سوالات کانون یا تعاونی سنجش حساب باز نکنید

چيزي که هست اينه که به هر حال نتيجه آزمون هاي آزمايشي هم نبايد دست کم گرفت .... به فرض اگه توي تمام آزمون هاي آزمايشي نتيجه بدي گرفتي ... مسلماً نميشه انتظار داشت که توي کنکور نتيجه خوبي بگيري !
    من واسه اینم مثال نقض دیدم که یکی از همکلاسیام تو تعاونی سنجش همیشه رتبش بالای 10000 بود تو کنکور رتبه منطقه 1 شد 1953 منم که همیشه زیر 1500 کشوری قلمچی بودم رتبه منطقه 1 شد 2637

اما در کل به نظر من قلم چی هم از نظر برنامه ریزی درسی، هم برنامه آزمونها از همه موفق تره

2. 2 کاربر از Arsa Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستی دارم که سال قبل آزمون ها رو با رتبه ای در حدود 500 شروع کرد رفته رفته این رتبه رسید به زیر 100 و در آزمون های جامع رتبه ی کشوری شد نزدیک 40-30 اما اگه رتبشو تو کنکور بگم باورتون هم نمیشه
    11058

خیلی عجیبه!!!!!

تو آزمون های جامع رتبه بین 30 تا 40 یعنی تراز تقریبی 7900 !!!!

چه طور ممکنه بعد تو کنکور رتبه اینقدر بد بیاد!!

احتمالا همون بحث استرس هستش که تو کنکور خیلی ها رو بد بخت می کنه....

البته سوالهاي گزينه 2 را هم از اينترنت ميگرفتم !

می شه بگید سوالا رو چه طوری از اینترنت می گرفتید؟

4. این کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

به سایت گزینه 2 برید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در صفحه اول تاریخ تمامی آزمون های برگزار شده،نوشته شده!
    فقط کافیه روی عدد مربوط که با رنگ آبی نوشته شده کلیک کنید!
    تا فایل pdf مربوط باز بشه!

6. 2 کاربر از soheilsmart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

تمام آزمونها رتبه ام 2 رقمي بود
    گزینه 2 شرکت کننده هاش خیلی کمه!
    واسه همین 2 رقمیش
    2 رقمی واقعی نیس
    رتبه ای که پیش بینی میکنه در پایین کارنامه درسته!

8. این کاربر از soheilsmart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    این برنامه راهبردی پس چی شد؟

دوستانی که از تابستون کانون رفتن برنامه ازمون های طول سال رو هم دارید یا هنوز ندادن؟

10. این کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه batlagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    این برنامه راهبردی پس چی شد؟

دوستانی که از تابستون کانون رفتن برنامه ازمون های طول سال رو هم دارید یا هنوز ندادن؟
    سلام
    برنامه راهبردی همون برنامه آزمون هاست (اومدن الکی اسم براش گذاشتند کاظم جون هم کار هایی می کنه ها)
    نه هنوز برنامه رو ندادند فقط برنامه پنج تای تابستون رو دادند حدودا 22 که آخرین امتحان هست توی تابستون برنامه طول سال رو می دهند
    بای

12. 2 کاربر از batlagh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه batlagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من واسه اینم مثال نقض دیدم که یکی از همکلاسیام تو تعاونی سنجش همیشه رتبش بالای 10000 بود تو کنکور رتبه منطقه 1 شد 1953 منم که همیشه زیر 1500 کشوری قلمچی بودم رتبه منطقه 1 شد 2637

اما در کل به نظر من قلم چی هم از نظر برنامه ریزی درسی، هم برنامه آزمونها از همه موفق تره
    سلام
    بستگی به روز های آخر داره و استرس سر جلسه و این حرف ها
    بله اگر روز های آخر دوست شما خوب جمع بندی کرده باشه امکانش هست
    و اگر شما استرس داشته بودید سر جلسه معلومه که آزمون رو خوب ندادید
    باید عموم رو نگاه کرد یکی دو تا مثال رو بی خیال بشید ببینید اکثریت چه جوری هست
    موفق باشید
    بای

14. این کاربر از batlagh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت amir25teh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

13 یه کنکوری جدید به این فروم اضافه شد!! D:

سلام

من امروز بعد از شرکت در آزمون قلم چی اومدم نت تا نتایج رو ببینم...
    اما به فکر افتادم یکم سرچ کنم راجع به آزمون های هماهنگ و مقایسشون...
    و به این فروم پی سی ورلد برخوردم! و وقتی دیدم بعضی افرادی که اینجا می نویسن افراد منطقی و مطلعی هستن تصمیم گرفتم عضو شم تا هم استفاده ای کرده باشم، هم اگر تونستم به بقیه کمکی کنم.
    لازمه بگم سطح درسیم همیشه خوب بوده، هیچوقت مدرسه تیزهوشان نرفتم، دبیرستان هم همش یک مدرسه نیمه دولتی بودم. المپیاد و روبوکاپ هم فقط یک بار مرحله اول قبول شدم.
    در مدرسه هم در آزمون های تشریحی نفر 4ام،5ام بوده ام. اما در تست همیشه نفر اول!
    معدل کتبی سومم هم شد 18.70
    اینهارو گفتم که یه شناختی ازم داشته باشین

من نتیجه آزمون های قلمچیم از آزمون 4 مرداد خیلی خوب شد. البته قبلشم بد نبود،متوسط بود. (از مهر پارسال شرکت می کنم. سال دوم دبیرستانم در آزمون های مبتکران شرکت می کردم.)
    اما امروز یه سری از بچه ها که تست زنیشون برخلاف تشریحیشون ضعیفه می گفتن: "من چون مدرسمون فقط قلم چی برگزار می کنه اومدم قلم چی. ولی حتما یه پایگاه سنجشو گیر میارم میرم. چون آزمونهای سنجش بدلیل هزینه کم و سوالات مشابه کنکور خیلی بیشتر طرفدار دارن و بهترن، شرکت کنندهاشم از قلم چی خیلی بیشترن. تازه قلم چیم که خیلی سوالاش عین کتاب آبیشه، یه سری هم نگاه به گذشتس که حتی ترتیب گزینه ها هم توشون تغییر نکرده!" (اینها رو من نگفتما!! یه دانش آموز معدل کتبی 18.5 گفت)
    البته ناظم ما میگه در 3 آزمون پایانی سنجش حتما شرکتمون میده، ولی میگه بقیه آزمونا مثل قلم چین.فرقی ندارن!
    اینهارو که شنیدم یکم نگران شدم. گفتم نکنه نتایج خوبی که تو قلم چی می گیرم الکی باشن!!!
    یعنی خیلی ها در آزمون سراسری از من جلو بزنند که در آزمون های کانون شرکت نمی کرده اند!
    یا طبق برنامه کانون پیش نمی رفته اند و در آزمون ها به خوبی من نبوده اند.

همین من رو به جمع شما و عضویت اینجا کشوند!

حالا لطفا اگر کسی می تونه من رو یه راهنمایی مفید بکنه.
    در ضمن حتما بگه کنکوریه یا از این غول بی شاخ و دم گذشته!

مورد دوم! :
    ...اما کمک خداوند شامل حال من شد و تونستم تمام اختصاصی ها رو 65% بزنم

پس بهتره روی سختی سوالات کانون یا تعاونی سنجش حساب باز نکنید

ببخشید من یکم متعجب شدم!!!!!
    شما درصدای اختصاصیتون بالای 65 بوده و رتبه منطقه تون شد 2637 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عمومیارو چطور زدین؟؟ معدل کتبیتون چند بود؟
    امسال شنیدم که ریاضی خیلی سخت بود...و بالای 60 فوق العاده بوده!!
    Last edited by amir25teh; 06-09-2008 at 22:11.

16. 2 کاربر از amir25teh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

من امروز بعد از شرکت در آزمون قلم چی اومدم نت تا نتایج رو ببینم...
    اما به فکر افتادم یکم سرچ کنم راجع به آزمون های هماهنگ و مقایسشون...
    و به این فروم پی سی ورلد برخوردم! و وقتی دیدم بعضی افرادی که اینجا می نویسن افراد منطقی و مطلعی هستن تصمیم گرفتم عضو شم تا هم استفاده ای کرده باشم، هم اگر تونستم به بقیه کمکی کنم.
    لازمه بگم سطح درسیم همیشه خوب بوده، هیچوقت مدرسه تیزهوشان نرفتم، دبیرستان هم همش یک مدرسه نیمه دولتی بودم. المپیاد و روبوکاپ هم فقط یک بار مرحله اول قبول شدم.
    در مدرسه هم در آزمون های تشریحی نفر 4ام،5ام بوده ام. اما در تست همیشه نفر اول!
    معدل کتبی سومم هم شد 18.70
    اینهارو گفتم که یه شناختی ازم داشته باشین

من نتیجه آزمون های قلمچیم از آزمون 4 مرداد خیلی خوب شد. البته قبلشم بد نبود،متوسط بود. (از مهر پارسال شرکت می کنم. سال دوم دبیرستانم در آزمون های مبتکران شرکت می کردم.)
    اما امروز یه سری از بچه ها که تست زنیشون برخلاف تشریحیشون ضعیفه می گفتن: "من چون مدرسمون فقط قلم چی برگزار می کنه اومدم قلم چی. ولی حتما یه پایگاه سنجشو گیر میارم میرم. چون آزمونهای سنجش بدلیل هزینه کم و سوالات مشابه کنکور خیلی بیشتر طرفدار دارن و بهترن، شرکت کنندهاشم از قلم چی خیلی بیشترن. تازه قلم چیم که خیلی سوالاش عین کتاب آبیشه، یه سری هم نگاه به گذشتس که حتی ترتیب گزینه ها هم توشون تغییر نکرده!" (اینها رو من نگفتما!! یه دانش آموز معدل کتبی 18.5 گفت)
    البته ناظم ما میگه در 3 آزمون پایانی سنجش حتما شرکتمون میده، ولی میگه بقیه آزمونا مثل قلم چین.فرقی ندارن!
    اینهارو که شنیدم یکم نگران شدم. گفتم نکنه نتایج خوبی که تو قلم چی می گیرم الکی باشن!!!
    یعنی خیلی ها در آزمون سراسری از من جلو بزنند که در آزمون های کانون شرکت نمی کرده اند!
    یا طبق برنامه کانون پیش نمی رفته اند و در آزمون ها به خوبی من نبوده اند.

همین من رو به جمع شما و عضویت اینجا کشوند!

حالا لطفا اگر کسی می تونه من رو یه راهنمایی مفید بکنه.
    در ضمن حتما بگه کنکوریه یا از این غول بی شاخ و دم گذشته!

مورد دوم! :

ببخشید من یکم متعجب شدم!!!!!
    شما درصدای اختصاصیتون بالای 65 بوده و رتبه منطقه تون شد 2637 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عمومیارو چطور زدین؟؟ معدل کتبیتون چند بود؟
    امسال شنیدم که ریاضی خیلی سخت بود...و بالای 60 فوق العاده بوده!!

سلام

خوش اومدی رفیق.....
    راستش من امسال یکی از آزمون های جامع سنجش رو شرکت کردم و سوالاش اکثر قریب به اتفاق مال کنکورهای گذشته بود یعنی عینا همون سوال رو آورده بودن بدون اینکه کمی تغییرش بدن....

پس فکر نکن آزمون های سنجش چیز مالی هستش... نه بابا خیلی مزخرف هستن.. بهترین کار به نظر من و خیلی از بچه های دیگه اینه که سه تا آخرش رو ثبت نام کنی اونم نه به خاطر سوالاش که ممکنه نزدیک به سوالای کنکور باشه به خاطر جامعه بالای آماری که داره. وقتی آزموناش رو دادی متوجه می شی من چی می گم!!!

در مورد اینکه می گی ممکنه خیلی ها ازت تو کنکور جلو بزنن در حالی که قلم چی شرکت نکرده باشن باید بگم که بله ممکنه ولی اون افراد مطئن باش تو آزمون های بهتری شرکت نمی کنن که مثلا خیلی خفن باشه!!!

اصلا قلمچی یعنی چی؟ (چه شعری شد!)

بذارید من استنباطم رو بگم : قلم چی یعنی حدودا 20 تا آزمون حالا کمتر یا بیشتر که هرکی با برنامه تو این آزمون ها شرکت کنه و از هر آزمون دقت کنید (هر آزمون ) درس بگیره و نقاط ضعفش رو شناسایی کنه و سعی کنه تو آزمون بعدی این ضعف ها رو بهبود ببخشه می تونه خودش رو از سیاهی لشکر کنکور جدا کنه و تو جمع 6000-7000 نفر اول قرار بده.... حالا هر چقدر این کار رو بهتر و با دقت تر انجام بده خودش رو به نفرات برتر نزدیک تر کرده...

من خودم پارسال تو قلمچی بودم ولی یه آزمون هایی که می دادم دقت نمی کردم... یه بار خوب آزمون می دادم و ترازم می شد 7200 ولی دفعه بعد اصلا درس نمی خوندم و ترازم می شد 6100... دو هفته که خوب درس می خوندم ترازم میشد 7500 دوباره دوهفته که درس نمی خوندم ترازم می شد 5900... یعنی تو نمودار پیشرفت تحصیلیم یه قله و دره های عجیبی وجود داشت.

حالا منظورم چی بود؟ این بود که باید به تک تک آزمون هات بها بدی هیچکدوم دست کم نگیری و سعی کنی که افت نداشه باشی...

حالا علت اینکه بیشتر بچه ها قلم چی رو انتخاب میکنن شاید این باشه که قلمچی دیگه امتحان خودش ور پس داده و به یه سازمان قدرتمندی تبدیل شده که بر عکس موسسات دیگه سعی می کنه تو کاراش نوآوری و خلاقیت داشته باشه. مثلا همین جعبه لایتنر یا دفتر برنامه ریزی رو اولین بار همین کانون بود که به طور گسترده عنوان کرد ...

18. 2 کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

برنامه راهبردی همون برنامه آزمون هاست (اومدن الکی اسم براش گذاشتند کاظم جون هم کار هایی می کنه ها)
    نه هنوز برنامه رو ندادند فقط برنامه پنج تای تابستون رو دادند حدودا 22 که آخرین امتحان هست توی تابستون برنامه طول سال رو می دهند
    چرا برنامه راهبردی کل سال رو به ما دادن دو هفته پیش

20. این کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •