تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 112 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه Muhammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

گفتم که کانون یه برنامه راهبردی به همه میده و از دانش آموزا میخواد که هر کسی با توجه به توانایی هایی که داره بیاد برنامه ریزی کنه و بخونه! من خودم بشخصه اوایل نمیرسدم ولی وقتی مصاحبه نفر اول انسانی رو خوندم که نوشته بود من همون هفته اول درسا رو تموم میکنم و روزی 10 ساعت میخونم ، فهمیدم که ما کجا و این کجا! از اون به بعد بود که با تغییر نوع مطالعه و افزایش ساعت مطالعه به نتیجه دلخواه رسیدم (ترازم 4800 بود بعدش شد 5600 و بعدش تا آخر بالای 6000) همه چی فقط و فقط به خود ادم بستگی داره و یکی استفاده میکنه سود میبره و یکی نه! بهرحال من از کانون همونطور که گفتم راضیم و اگه ارشد ، رشته من تو کانون ساپورت بشه حتما ثبت نام میکنم
    رشته ی شما چیه!؟

رشتتون ریاضی بود!؟

چطور میرسوندین؟
    Last edited by Muhammad110; 15-09-2012 at 15:24.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

گفتم که کانون یه برنامه راهبردی به همه میده و از دانش آموزا میخواد که هر کسی با توجه به توانایی هایی که داره بیاد برنامه ریزی کنه و بخونه! من خودم بشخصه اوایل نمیرسدم ولی وقتی مصاحبه نفر اول انسانی رو خوندم که نوشته بود من همون هفته اول درسا رو تموم میکنم و روزی 10 ساعت میخونم ، فهمیدم که ما کجا و این کجا! از اون به بعد بود که با تغییر نوع مطالعه و افزایش ساعت مطالعه به نتیجه دلخواه رسیدم (ترازم 4800 بود بعدش شد 5600 و بعدش تا آخر بالای 6000) همه چی فقط و فقط به خود ادم بستگی داره و یکی استفاده میکنه سود میبره و یکی نه! بهرحال من از کانون همونطور که گفتم راضیم و اگه ارشد ، رشته من تو کانون ساپورت بشه حتما ثبت نام میکنم
    ببینید کانون مشکلی که داره توی برنامه هاش 2 هفته یکبار بودن چون در طول مدرسه هیچ معلمی با برنامه موسسات نمیره جلو (اغلب)
    کانون میخواد تموم بکنه کتاب رو بره واسه جمع بندی.یعنی میخواد سر و تهش را بالابیاره.
    اگر دانش اموز کانون بوده باشید همه این رو میگند که ذوج کتاب دوم خیلی فشرده هست.
    برنامه کانون از مدرسه جلو تر هست.
    سوالات تکراری زیاد از کتابهاش داره میشه تراز کاذب برد بالا

موفق باشید

3. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

رشته ی شما چیه!؟

رشتتون ریاضی بود!؟

چطور میرسوندین؟
    آره رشتم ریاضی بود ، هیچی ، برنامه نوشتم واسه یه هفتم عموما جمعه همه درسای اختصاصی تموم میشد و شنبه و یکشنبه عمومیا رو میخوندم و الی آخر.

ببینید کانون مشکلی که داره توی برنامه هاش 2 هفته یکبار بودن چون در طول مدرسه هیچ معلمی با برنامه موسسات نمیره جلو (اغلب)
    کانون میخواد تموم بکنه کتاب رو بره واسه جمع بندی.یعنی میخواد سر و تهش را بالابیاره.
    اگر دانش اموز کانون بوده باشید همه این رو میگند که ذوج کتاب دوم خیلی فشرده هست.
    برنامه کانون از مدرسه جلو تر هست.
    سوالات تکراری زیاد از کتابهاش داره میشه تراز کاذب برد بالا

موفق باشید
    این که اغلب مدارس با برنامه موسسات نیستن رو کاملا تایید میکنم و این واقعا جای تاسف داره! اینکه کانون میخواد تموم بکنه و بره جلو خب باید اینو در نظر بگیریم که با ین فرصت کم اگه برنامه فشرده نباشه نه میشه به جمع بندیا رسید ، نه زوج کتابا رو به موقع رسوند! بله زوج کتاب دوم فشرده تره و تایید میشه ولی اینو باید دانش آموز خودش درک کنه که زوج کتاب اول فرصت بیشتری داره و بهتره اونی که توش ضعف داره رو بیاره اول و اونی که آسونتر و براش راحتتره بذاره اولویت بعدی ... جلوتر بودن برنامه کانون رو نمیتونم در مورد تمام درسا تایید کنم و این مورد مورد جلو بودن برای من نهایت تو درس شیمی اونم نصف و نیمه صدق میکنه! سوالات تکراری منظورتون سوالات کنکوره؟ چون تو کتابای آبی سوال کنکور جمع شده و آوردن سوالای کنکور لابلای سوالات حس تکراری بودن رو میده! در حالی خیلیا همین سوالا رو نمیزنن!

5. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

رشته ی دانشگاهی شما چیه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

رشته ی دانشگاهی شما چیه؟؟؟
    مهندسی معماری ، دانشگاه ارومیه
    Last edited by EngineeR EhsaN; 15-09-2012 at 20:49.

8. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mostafa.atish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..من امسال کنکور دادم و عمران مشهد قبول شدم...سال اخر هم عضو کانون بودم...خواستم بدونم میشه از ترم اول برای پشتیبانی تو کانون برم...اصلا شرایط پشتیبانی چیه؟.
    چقدر پول میدن؟ خواهشا جواب. بدید...

10. این کاربر از mostafa.atish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mostafa.atish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام...من امسال کنکور دادم و عمران مشهد قبول شدم....میخوام بدونم میشه از ترم اول پشتیبان کانون بشم...اصلا شرایطش چیه؟؟..چقدر پول میدن؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام...من امسال کنکور دادم و عمران مشهد قبول شدم....میخوام بدونم میشه از ترم اول پشتیبان کانون بشم...اصلا شرایطش چیه؟؟..چقدر پول میدن؟
    نه باید صبر کنی یه سال بگذره بعد میری فرم پر میکنی اواسط تابستون زنگ میزنن میگن بیا مصاحبه و بعدش اگه قبول شدی میری دوره و اگه تونستی دوره هم خوب باشی میشی پشتیبان! پولشم از 70 تا 150 متغیره و بستگی به تعداد دانش آموزت ، درست انجام دادن وظایف ، کارهای اضافی ، جلسات 5 نفره و... بستگی داره!

13. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

تبریک میگم

از کانون راضی هستی؟

میشه از تجاربتون بگید و اینکه خود خوانی بهتره یا موسسه رفتن!؟

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

مهندسی معماری ، دانشگاه ارومیه
    شما هم از کانون راضی هستین؟
    خود خوانی بهتره یا موسسه رفتن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •