تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 112 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه hiwas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

علاوه بر اینترنت
    کارنامه رو میتونید از طریق تلفن بگیرید

شماره:88978621-021
    فقط شمارندتون لازمه!

رتبه و تراز عمومی ، اختصاصی و کل رو میگه!
    از طریق sms هم می تونید ترازو بگیرید

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

از طریق sms بله
    ولی باید ابتدا یه مبلغی واریز کنید!

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

بچه هایی که کانون ثبت نام کردن آیا می دونن که اولین امتحانش تو مهر چه روزی هستش؟
    آیا برنامه راهبردی رو دادن؟
    می دونین مباحث مورد امتحان چیه؟

داره خودمونی میشه NikYar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

بچه هایی که کانون ثبت نام کردن آیا می دونن که اولین امتحانش تو مهر چه روزی هستش؟
    آیا برنامه راهبردی رو دادن؟
    می دونین مباحث مورد امتحان چیه؟

دوست گرامي سال گذشته آزمون اول که در حقيقت جمع بندي واسه تابستونه ...در تاريخ جمعه 6 مهر برگزار شد ! البته من الان توي تقويم نگاه کردم ! ديدم اولين جمعه مهر ماه امسال ... ميشه پنجم ( 5 مهر )

بودجه بندي اون هم به اين صورت بود : ( البته واسه رشته تجربي )

ادبيات 3 : کل کتاب

عربي 3 : کل کتاب

دين و زندگي 3 : کل کتاب

زبان 3 : کل کتاب

زبان پيش : درس 1 و2

زمين شناسي سوم : کل کتاب

رياضي 3 : کل کتاب

رياضي عمومي : فصل 1 و 2

زيست سوم : کل کتاب

زيست پيش : فصل 1 و 2

فيزيک 3 : کل کتاب

فيزيک پيش : فصل 1 و 2

شيمي 3 : کل کتاب

شيمي پيش : بخش 1

5. این کاربر از NikYar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بله درسته ... پارسال اولین آزمون 6 مهر بود.. ولی امسال چطور؟

کسی خبری نداره؟ واسه رشته ریاضی اولین آزمون مهر کی هستش و بودجه بندیش چطوره؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بله درسته ... پارسال اولین آزمون 6 مهر بود.. ولی امسال چطور؟

کسی خبری نداره؟ واسه رشته ریاضی اولین آزمون مهر کی هستش و بودجه بندیش چطوره؟

دوست عزيز فکر نميکنم تاريخ برگزاري رشته هاي مختلف با هم فرق کنه ... احتمالا زياد امسال ...اولين آزمون روز 5 مهر برگزاز ميشه !

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان از نظر سطح سوالات قلمچی بالاتره یا گزینه 2 ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان از نظر سطح سوالات قلمچی بالاتره یا گزینه 2 ؟

من خودم سال قبل دو نوع آزمون ميدادم : تعاوني سازمان سنجش و کانون فرهنگي آموزش

البته سوالهاي گزينه 2 را هم از اينترنت ميگرفتم !

دوست عزيز هم گزينه 2 و هم قلمچي ... هرکدوم به يه نوعي غير استاندارد هستند .... هر جفتشون هم سطح سوالهاش خوبه .... اما از نظر سختي به طور ميانگين گزينه 2 سطحش بالاتره !

ولي اگه من بخواهم به يه دوست در اين مورد پيشنهادي بکنم ... .... بهش ميگم که گزينه 2 شرکت نکنه ! چون اولا جامعه آماريش کمه ! دوماً بودجه بنديش به خوبي کانون نيست !

.... ببينيد ! کانون يه چيزيه که امتحانشو پس داده ! .... نميدونم چرا بچه ها باز هم دچار ترديد ميشن ؟

10. این کاربر از NikYar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

البته آقای نیکیار بحث جامعه ی آماری رو مطرح کردن میخوام تجربه ام رو در این مورد خدمتون عرض کنم:
    جامعه ی آماری برای یک برگزار کننده ی آزمون خیلی مهمه ولی همین کلمه جامعه ی آماری باعث میشه خیلی ها تو کنکور نتیجه نگیرن. ببینید برگترین جامعه ی آماری مربوط به قلمچی هستش که از ابتدای مهر با حدود 35-40 هزار نفر شروع میشه و در آذر به اوج میرسه (نزدیک 60-55 هزار نفر)ولی از اون به بعد شروع به نزول میکنه تا خرداد و در خرداد به علت داشتن شبیه سازی آمار دوباره زیاد میشه خوب چرا اینطوری میشه بسیاری وقتی به آزمونهای ترم مدرسه میرسن میبینن طبق برنامه کانون رفتن جلو ولی الان هیچی یادشون نیست (چرا؟)

اگه جواب این چرا رو پیدا کنید بهترین نتیجه رو تو کنکور می گیرید دلیلش اینه که این افراد مطلب رو برای همون امتحان قلمچی خونده بودن (در طول دو سه روز) و برای کسب رتبه ی بهتر برای اینکه مشخص بشه چی میگم یه مثال میزنم
    دوستی دارم که سال قبل آزمون ها رو با رتبه ای در حدود 500 شروع کرد رفته رفته این رتبه رسید به زیر 100 و در آزمون های جامع رتبه ی کشوری شد نزدیک 40-30 اما اگه رتبشو تو کنکور بگم باورتون هم نمیشه
    11058
    چطور اینجور شد. من خودم که باهاش صحبت می کردم میگفت که برای اینکه توی آزمون رتبه بیاره شب و روز درس میخوند اما غافل از اینکه
    "کنکور آزمون آزمایشی نیست"
    بله شما خیلی راحت سر جلسه ی آزمون های آزمایشی حاضر میشید و اگه خیلی درسخون باشید یه کم استرس رتبه دارید ولی تو کنکور این استرس صد ها برابر میشه و کسی تو کنکور موفق میشه که خوب درس خونده باشه + بتونه استرس خودشو کم کنه (البته نمیشه متوقف کرد)
    حالا اینارو گفتم واسه اینکه این عدد جامعه ی آماری یه اعتماد کاذب ایجاد می کنه و فرد به خودش میگه گروه اصلی همین 50 هزار نفره و بقیه سیاهی لشکر اما غافل از اینکه احتمالا خودش در آینده جز سیاهی لشگر ها به حساب خواهد آمد. پس شما آزمون ها رو با این فکر شرکت کنید که میخوام قسمتی از اشکالاتم مشخص بشه (همش مشخص نمیشه چون اگه بشه چی میشه!!!) بعد به رتبه فکر کنید اما بسیاری از افراد جای اینها رو عوض می کنن یا اصلا بیخیال رفع اشکال میشن و می چسبن به رتبه و جامعه ی آماری

الیته اینو بگم جامعه ی آماری سنجش توی آزمون های جامع به حدود 100-90 هزار نفر میرسه

به نظر من 40% خوب درس خوندنه، 40% خوب جمع بندی کردنه و 20% خوب سر جلسه ی کنکور ظاهر شدنه و 100% کمک خداونده = 200%=موفقیت در کنکور

موفق باشید

12. 3 کاربر از Arsa Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

البته آقای نیکیار بحث جامعه ی آماری رو مطرح کردن میخوام تجربه ام رو در این مورد خدمتون عرض کنم:
    جامعه ی آماری برای یک برگزار کننده ی آزمون خیلی مهمه ولی همین کلمه جامعه ی آماری باعث میشه خیلی ها تو کنکور نتیجه نگیرن. ببینید برگترین جامعه ی آماری مربوط به قلمچی هستش که از ابتدای مهر با حدود 35-40 هزار نفر شروع میشه و در آذر به اوج میرسه (نزدیک 60-55 هزار نفر)ولی از اون به بعد شروع به نزول میکنه تا خرداد و در خرداد به علت داشتن شبیه سازی آمار دوباره زیاد میشه خوب چرا اینطوری میشه بسیاری وقتی به آزمونهای ترم مدرسه میرسن میبینن طبق برنامه کانون رفتن جلو ولی الان هیچی یادشون نیست (چرا؟)

اگه جواب این چرا رو پیدا کنید بهترین نتیجه رو تو کنکور می گیرید دلیلش اینه که این افراد مطلب رو برای همون امتحان قلمچی خونده بودن (در طول دو سه روز) و برای کسب رتبه ی بهتر برای اینکه مشخص بشه چی میگم یه مثال میزنم
    دوستی دارم که سال قبل آزمون ها رو با رتبه ای در حدود 500 شروع کرد رفته رفته این رتبه رسید به زیر 100 و در آزمون های جامع رتبه ی کشوری شد نزدیک 40-30 اما اگه رتبشو تو کنکور بگم باورتون هم نمیشه
    11058
    چطور اینجور شد. من خودم که باهاش صحبت می کردم میگفت که برای اینکه توی آزمون رتبه بیاره شب و روز درس میخوند اما غافل از اینکه
    "کنکور آزمون آزمایشی نیست"

بله شما خیلی راحت سر جلسه ی آزمون های آزمایشی حاضر میشید و اگه خیلی درسخون باشید یه کم استرس رتبه دارید ولی تو کنکور این استرس صد ها برابر میشه و کسی تو کنکور موفق میشه که خوب درس خونده باشه + بتونه استرس خودشو کم کنه (البته نمیشه متوقف کرد)
    حالا اینارو گفتم واسه اینکه این عدد جامعه ی آماری یه اعتماد کاذب ایجاد می کنه و فرد به خودش میگه گروه اصلی همین 50 هزار نفره و بقیه سیاهی لشکر اما غافل از اینکه احتمالا خودش در آینده جز سیاهی لشگر ها به حساب خواهد آمد. پس شما آزمون ها رو با این فکر شرکت کنید که میخوام قسمتی از اشکالاتم مشخص بشه (همش مشخص نمیشه چون اگه بشه چی میشه!!!) بعد به رتبه فکر کنید اما بسیاری از افراد جای اینها رو عوض می کنن یا اصلا بیخیال رفع اشکال میشن و می چسبن به رتبه و جامعه ی آماری

الیته اینو بگم جامعه ی آماری سنجش توی آزمون های جامع به حدود 100-90 هزار نفر میرسه

به نظر من 40% خوب درس خوندنه، 40% خوب جمع بندی کردنه و 20% خوب سر جلسه ی کنکور ظاهر شدنه و 100% کمک خداونده = 200%=موفقیت در کنکور

موفق باشید

ممنون از توجهتون .... حرفهاي شما کاملاًدرسته ! ولي به نظر من باز هم قلمچي از گزينه2 بهتره .... چون اساساً من واسه اين توي ازمونهاي آزمايشي شرکت کردم که يه برنامه ريزي بهتري بتونم داشته باشم .... و به نظر من حتي اگه قلمچي را فقط با فاکتور برنامه ريزي و بودجه بندي بخواهيم بررسي کنيم ..باز هم از همه ازمون ها بهتره !!!
    البته من خودم به شدت از آزمونهاي سنجش حمايت ميکنم... به خصوص سه تا جامع آخري !!! ( واسه من و خيلي هاي ديگه اين طور بوده که ميانگين رتبه ام توي سه آزمون جامع آخري سنجش ..خيلي به رتبه کنکورم نزديک بوده )

شما فرمودين که :
    شما آزمون ها رو با این فکر شرکت کنید که میخوام قسمتی از اشکالاتم مشخص بشه (همش مشخص نمیشه چون اگه بشه چی میشه!!!) بعد به رتبه فکر کنید اما بسیاری از افراد جای اینها رو عوض می کنن یا اصلا بیخیال رفع اشکال میشن و می چسبن به رتبه و جامعه ی آماری
    خب ... به نظر من اگه توي آزمون گزينه 2 شرکت کنيم .. اولا سوالها به طور واقعا غير استانداردي مشکل هستند ! در نتيجه داوطلب به راحتي نميتونه دقيقا اشکالات خودشو بفهمه !
    دوماً ... حتي اگه از نظر رتبه هم بخواهيم بررسي کنيم ! ..باز هم رتبه خيلي چرندي ميده ! ( من کسي را ميشناسم که دانش آموز مدرسه شهيد اژه اي بود - مدرسه تيزهوشان اصفهان - ... ايشون ميگفت من سال اول که گزينه 2 شرکت ميکردم تمام آزمونها رتبه ام 2 رقمي بود .... ولي توي کنکور 86 ... 4رقمي شد ! و مجبور شد يه سال ديگه کنکور بده ! )

من خودم ترجيح ميدادم که سوالهاي گزينه 2 را خودم ( نه به صورت آزمون ) و اون هم فقط بعضي از درسهايي که مسلط بودم را بررسي کنم !

100% درسته

چيزي که هست اينه که به هر حال نتيجه آزمون هاي آزمايشي هم نبايد دست کم گرفت .... به فرض اگه توي تمام آزمون هاي آزمايشي نتيجه بدي گرفتي ... مسلماً نميشه انتظار داشت که توي کنکور نتيجه خوبي بگيري ! ولي اگه توي تمام آزمون هاي آزمايشي نتيجه خوبي هم گرفتي .... باز هم نميشه گفت نتيجه کنکورت به همون خوبي ميشه !
    Last edited by NikYar; 28-08-2008 at 08:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •