تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 91 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 906

نام تاپيک: ◄◄ درخواست مرتبط با YouTube و FLV فقط در این تاپیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام
    من اين لينك را در قسمت آدرس گوگل سرچ كردم ولي در صفحه live search ليست يكسري لينك را آورد مورد اول اين مورد بود كه ----- شده بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خواستم صفحهlive search را برايتان بفرستم ولي بلد نيستم صفحه ذخيره شده را از طريق اينترنت بفرستم
    لطفا كمكم كنيد
    من در اين مورد مشكل داشتم و در تالار درخواست فيلم مشكلم را مطرح كردم در آنجا راهنمايي كردند كه به اين بحث بيايم
    سئوالم را اينگونه پرسيده بودم
    باز هم تشكر مي كنم
    (با سلام

سئوالي دارم و آن اينكه چگونه مي توان فيلمهايي را كه در سايتهايي مانندYoutube نمايش داده مي شوند Save كرد
    لطفا كمكم كنيد
    با تشكر)

در آغاز فعالیت shervingolzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

14 ایول به همه

همتون اینکاره این
    غیر ما که ما هم کم کم راه میفتیم
    مرسی

حـــــرفـه ای A-H Entertainment's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    من اين لينك را در قسمت آدرس گوگل سرچ كردم ولي در صفحه live search ليست يكسري لينك را آورد مورد اول اين مورد بود كه ----- شده بود
    خواستم صفحهlive search را برايتان بفرستم ولي بلد نيستم صفحه ذخيره شده را از طريق اينترنت بفرستم
    لطفا كمكم كنيد
    من در اين مورد مشكل داشتم و در تالار درخواست فيلم مشكلم را مطرح كردم در آنجا راهنمايي كردند كه به اين بحث بيايم
    سئوالم را اينگونه پرسيده بودم
    باز هم تشكر مي كنم
    (با سلام

سئوالي دارم و آن اينكه چگونه مي توان فيلمهايي را كه در سايتهايي مانندYoutube نمايش داده مي شوند Save كرد
    لطفا كمكم كنيد
    با تشكر)

وارد آدرس زیر شوید و سپس آدرس کلیپ YouTube را در کادر وارد کنید و سپس روی دکمه Download کلیک کنید.
    حالا در کادر پایین به شما لینک دانلود کلیپ داده خواهد شد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس راهنما :

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام
    من فيلمي را كه مي خواستم در صفحه youtube باز كردم سپس از قسمت Address آدرس را كپي كردم بعد دقيقا مراحلي را كه شما ياد داديد انجام دادم تا اينكهsave شد ولي وقتي در windows media player10 باز كردم اثري از تصوير نبود و فقط صدا ذخيره شده بود
    لطفا كمكم كنيد
    لطفا با همين لحن ساده بفرماييد آخه من اصلا در اين زمينه اطلاعاتي ندارم ولي جواب شما آنقدر ساده و كامل بود كه مرحله به مرحله انجام دادم و تا اينجا هم پيش رفتم
    باز هم بسيار متشكرم

حـــــرفـه ای usfelme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

با سلام
    من فيلمي را كه مي خواستم در صفحه youtube باز كردم سپس از قسمت Address آدرس را كپي كردم بعد دقيقا مراحلي را كه شما ياد داديد انجام دادم تا اينكهsave شد ولي وقتي در windows media player10 باز كردم اثري از تصوير نبود و فقط صدا ذخيره شده بود
    لطفا كمكم كنيد
    لطفا با همين لحن ساده بفرماييد آخه من اصلا در اين زمينه اطلاعاتي ندارم ولي جواب شما آنقدر ساده و كامل بود كه مرحله به مرحله انجام دادم و تا اينجا هم پيش رفتم
    باز هم بسيار متشكرم
    x2007 میگه:
    حتماً برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت، Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد.
    امّا Codec چیست ؟ كلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز كننده فشردگی ) است : یعنی یك روتین نرم افزاری كه ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی كامپیوتر از فشردگی خارج می نماید.
    K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و ...
    پس:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

واي من اصلا ياد نگرفتم چي گفتيد حالا چكار كنم

حـــــرفـه ای A-H Entertainment's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

واي من اصلا ياد نگرفتم چي گفتيد حالا چكار كنم
    فایل زیر را دانلود و نصب کن بعد تمام فرمت های ویدئویی باز خواهند شد.

کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کد:

واي كارت عالي بود اطلاعاتت حرف نداره بسيار ازت ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کد:
    با سلام :
    استاد گرامی دسترسی به آدرسی که لطف کرده بودید میسر نمیباشد چون ف..... شده میتوانید آدرس دیگری محبت کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •