تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آيا اين تاپيك نياز شما را برآورده كرده است؟

راي دهنده
435. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلي

327 75.17%
  • خير

67 15.40%
  • نه كاملا، پيشنهاداتي براي بهتر شدن اين تاپيك دارم

66 15.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 923 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 9223

نام تاپيک: سوالات به زبان فارسی فقط در این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه www.babakebadi.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

14 سوالات به زبان فارسی فقط در این تاپیک

كاربر گرامي

اگر سوالي در زمينه انگليسي داريد كه مايل هستيد به زبان فارسي بفرماييد، مي توانيد در اين تاپيك بفرماييد.

اگر سوال شما مربوط به بخش ترجمه يا گرامر مي باشد، سوال خود را فقط در تاپيك Grammar‌ يا Translation‌ به زبان فارسي يا انگليسي عنوان كنيد.

از پست كردن هرگونه تبليغات و موضوعات غير مربوط به آموزش زبان انگليسي خودداري كنيد، چون حذف خواهد شد و عضويت شما نيز لغو خواهد شد.

در صورتيكه پيشنهادي براي بهتر شدن اين تاپيك داريد، در بخش Suggestion to the manager عنوان بفرماييد.

موفق باشيد

بابك عبادي
    Last edited by www.babakebadi.com; 13-06-2008 at 14:15.

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام،
    با این ایجاد این تاپیک کاملا موافقم.
    ممنون بابک جان
    در مورد تاپیک هایی که در پست بالا به آنها اشاره شده، می تونید به لینک های زیر مراجعه کنید:

3. 10 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه takjok-20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این کار شما خیلی عالیه. حتما ادامه بدین.

5. 2 کاربر از takjok-20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این کار شما خیلی عالیه. حتما ادامه بدین.
    ممنون از توجه شما

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درخواست تست و راهنمایی برای غلبه بر questions Wh
    درود
    در زمینه سوالاتی که با who (فاعلی و مفعولی) what – which – when – where – whose شروع می شوند احتیاج به تست هایی با جواب دارم تا تعداد زیادی از این قبیل سوالات را حل کنم. چون ضعف زیادی با این سولات دارم و نمی توانم در اکثر اوقات پاسخ درست را با این کلمات برای یک جمله به طور سریع بسازم
    منظورم این است که اگر جمله ای خبری و مثبت است با توجه به معنی جمله باید با یکی از این کلمات سوالی آن جمله را پرسشی نمایم. مثل
    She is a doctor = who,s a doctor?
    There are books on the desk = where are there on the desk?
    I go to the school early morning = when do you go?
    He saw my brother = who saw your brother?
    اگر کتابی در بازار کتاب وجود دارد که این مبحث را به روش صحیح توضیح داده و حاوی زیادی تست باشد معرفی کنید تا بروم و تهیه کنم.

با سپاس فراوان
    بدرود

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

همانطور که می دانید بسیاری از لغات زبان انگلیسی با کمی تغییر و در بعضی اوقات به طور کامل از زبان لاتین (زبان رومیان باستان) آمده است و ریشه در آن دارد که خود لاتین به چند قسمت تقسیم می شود. خوشبختانه من به این زبان نیز علاقه دارم هم به خاطر ربطش به زبان انگلیسی و هم نفوذ در قطعات کر موسیقی کلاسیک و موسیقی فیلم. حالا می خواهم بدانم به زبان فارسی کتابی در انقلاب سراغ دارید یا هیچ منبعی فارسی می شناسید که با مطالعه آن کنار زبان انگلیسی در هر دو پیشرفت کنم. البته تعداد زیادی لغات لاتین دارم و بزرگترین دیکشنری لاتین را دانشگاه آکسفورد کار کرده است که هنوز دانلود نکرده ام و حاوی 40000 لغت می باشد. منتظر راهنمایی دوستان هستم.

بدرود

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

1

درود

همانطور که می دانید بسیاری از لغات زبان انگلیسی با کمی تغییر و در بعضی اوقات به طور کامل از زبان لاتین (زبان رومیان باستان) آمده است و ریشه در آن دارد که خود لاتین به چند قسمت تقسیم می شود. خوشبختانه من به این زبان نیز علاقه دارم هم به خاطر ربطش به زبان انگلیسی و هم نفوذ در قطعات کر موسیقی کلاسیک و موسیقی فیلم. حالا می خواهم بدانم به زبان فارسی کتابی در انقلاب سراغ دارید یا هیچ منبعی فارسی می شناسید که با مطالعه آن کنار زبان انگلیسی در هر دو پیشرفت کنم. البته تعداد زیادی لغات لاتین دارم و بزرگترین دیکشنری لاتین را دانشگاه آکسفورد کار کرده است که هنوز دانلود نکرده ام و حاوی 40000 لغت می باشد. منتظر راهنمایی دوستان هستم.

بدرود
    سلام دوست من

در مورد سوال اول

شما نياز به يك كتاب تمريني در مورد گرامرهاي پرسشي و كلمات ربطي دارين كه چنين كتابي را در بازر پيدا نكردم، گرچه كه خودم از دوران قديم كه كانون زبان بودم، يك سري كتاب تمريني دارم، ولي متاسفانه امكان تكثير آن وجود نداره، ولي شما مي تونين به شكل ديگري اين مهارت را تقويت كنين.

كافي است كلمات پرسشي را ليست كنين و با هر كدام شروع به ساختن مثال هاي مختلف بكنين، مثال هاتون را براي من بفرستين، بعد از سه يا چهار بار ارسال و دريافت پاسخ از طرف من، خوب دستتان مي ياد كه چطور از اين كلمات استفاده كنين.
    همينطور براي مرجع خوب گرامر خودتان حتما مي دانين كه كتاب Grammer in use كتاب خوبيه

كتاب فارسي خوب براي گرامر هنوز نداريم، ولي انشا الله خواهيم داشت!

در زمينه سوال دوم

تنها كتاب خوبي كه ارتباط بين لاتين و انگليسي را روشن كرده باشد و بتونين ريشه لغت ها را پيدا كنين و از اين دانش ريشه اي براي درك بهتر كلمات مشابه استفاده كنين، كتابي است به نام Vocabulary for College students اين كتاب در قطع بزرگ a4 و با جلدي سبز رنگ در انقلاب موجوده،‌قابل توحه شما كه اين كتاب مخصوص دانشجوياني است كه لااقل در سطح نمره 6.5 ‌در آزمون IELTS باشند.
    در اين كتاب ريشه لغت هاي انگليسي بررسي مي شه،‌ خليل كمك مي كنه به جواب بسياري از سوال هاي معمول، مثل اينكه چرا ديكته خيلي از لغت ها با اينكه تلفظ يكساني دارند فرق مي كنه

اميدوارم موفق باشي هم در انگليسي و هم در موسيقي

ارادتمند

بابك عبادي

10. 4 کاربر از www.babakebadi.com بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    من يك audio book ميخوام كه ترجمه فارسي هم داشته باشه
    لطفا اگه هست راهنمايي كنين

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام
    من يك audio book ميخوام كه ترجمه فارسي هم داشته باشه
    لطفا اگه هست راهنمايي كنين
    audio books معولا کتاب انگلیسی دارند ولی معمولا ترجمه فارسی ندارند!!!!

آخر فروم باز hossein_dig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهــــــــــــــرون

پيش فرض

سلام ببخشید میشه یه مرجع معرفی کنید که من میخوام زبان انگلیسیم رو تقویت کنم البته زبانم زیاد قوی نیست شما چی پیشنهاد میکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •