تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آيا اين تاپيك نياز شما را برآورده كرده است؟

راي دهنده
435. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلي

327 75.17%
  • خير

67 15.40%
  • نه كاملا، پيشنهاداتي براي بهتر شدن اين تاپيك دارم

66 15.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 51 از 923 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 9223

نام تاپيک: سوالات به زبان فارسی فقط در این تاپیک

داره خودمونی میشه Top Notch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز تو بحث یادگیری زبان یه رویکردی به اسمCommunicative approch وجود داره که با توجه به توضیحات شما راست کار شماست.اکثر قریب به اتفاق کتابهای اموزش زبان جدید بر مبنای این روش نوشته می شه.در این رویکرد شما محاوره رو یاد می گیرید و در کنار اون به طور موازی گرامر، کلمات و...... هدف در این نوع اموزش صرفا مکالمه است و شما می تونید در عرض یک سال به چیزی بیشتر از صحبت های یک کودک برسید. ولی شرط لازمه اون شرکت در کلاسه و تمرین بر مبنای اون چیزی که استاد یا سوپروایزر بیان می کنه.نیازی به یادگیری گرامر یا کلمات فراتر از درس نداری ولی هر چی درس جلسه قبل رو تمرین کنی زودتر نتیجه می گیری. موفق باشی

2. این کاربر از Top Notch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

نمی دونم چی بگم و یا چطوری بگم ولی من چیزی حدود 8 ماه کلا بیکار هستم و هیچ کاری رو نمی خوام انجام بدم و بعد از این 8 ماه می رم سربازی حالا گفتم بیام توی این مدت یک کمی زبان کار کنم

تا کی باید وقتی که کلماتی مانند زبان و هرچیزی که مربوط به زبان می شه رو می شنوم باید بلرزم !

برای همین گفتم که از این تایپیک یه چیزهایی رو می تونم بفهمم ولی وقتی که با سوال و جواب زیر مواجه شدم کمی بیخیال شدم یعنی یه دوستی گفته بود که 14 ماهه می خواد زبان کار کنه که یه دوست دیگه گفته بود شما در این 14 ماه فقط می تونید از صفر به 20 برسید !!!

من نمی دونم وقتی که یه بچه که هیچی حالیش نیست در مدت زمان 6 تا یک 12 ماه می تونه حرف بزنه ( البته این رو بگم که یه استادی به نام مادر هم همیشه داره باهاش کار می کنه ! ) حالا اگه یک شخص بالغ بخواد یک زبانی رو یاد بگیره چه مدت طول می گشه ؟

در ضمن از هرکسی که می خواهی در باره زبان سوال بپرسی یه چیزه سربالا می ده ( دوستان این انجمن رو نمی گم ها )
    مثلا از چند نفر می پرسی که برای شروع زبان از کجا باید شروع کنی یکی جواب می شه فقط لغت ! یکی جواب می ده فقط قواعد یکی می گه ترجمه یکی می گه ....

حالا به نظر دوستان گرامی اگه یک شخصی بخواد زبان یاد بگیره از کجا و چطوری شروع کنه ؟

نه این که با اصول باشه ها بچه در اوایل بدون اصول و قواعد حرف می زنه ولی این تازه اول راهه نوشتن و تمرین و ... رو باید انجام بده تا بتونه به راحتی از یک زبان استفاده کنه !

حالا من توی اون اولش مشکل دارم یعنی از کجا و چطوری شروع کنم رو نمی دونم لغت می خونم یک ماه دیگه بیشترشون می پرن گرامر می خونم یک ماه دیگه می پره خلاصه این بپر بپر تا حالا ادامه داشته

در ضمن یکی از دوستان گفته بودن که هدف رو مشخص کن ( برای چی زبان رو می خواهی یاد بگیری امتحان - ... ) من می خوام همانطوری که فارسی رو می دونم و باهاش حرف می زنم انگلیسی رو هم بدونم هدف نهایی من هم کلا کار با زبان انگلیسی است یعنی نوشتن سایتهای چند زبانه نوشتن برنامه های چندزبانه و ...

حالا امیدوارم که یکی از اون بامراماش یه جوابی به ما بده تا ما برای همیشه دعا گویشان باشیم !
    سلام
    شما هیچ وقت نباید از اسم زبان یا کلمات انگلیسی بترسید ، مطمئن باشید اگه که یاد بگیرید خیلی براتون شیرین میشه.

همونطور که همیشه تو این تاپیک گفته شده، کلاس زیان بهترین روش برای یاد گرفتن زبان هست. چون لغت، گرامر، مکالمه و همه اینها را با هم آموزش می ده.
    زبان یاد گرفتن هدف نمی خواد. فقط علاقه می خواد. من خودم زبان فرانسه را 3 سال و نیم خوندم. بدون اینکه هیچ انگیزه ای داشته باشم یا حتی اینکه به دردم بخوره. فقط برای اینکه وقتی این زبان را شروع کردم دوست داشتم ادامه بدم و ادامه دادم. فقط علاقه ام باعث شد که این زبان غیر انگلیسی را ادامه بدم و نه هیچ چیز دیگه. انگلیسی که کلا بحثش جداست. شما در این زمانه الزاما باید زبان انگلیسی بلد باشید وگرنه کارتون راه نمیفته. هر جای دیگه دنیا به جز ایران که بخواین برین ، انگلیسی به درد می خوره. در خود ایران هم هر کاری که بخواید انجام بدید و توش موفق باشید، دانستن زبان انگلیسی خیلی بهتون کمک می کنه. پس روی انتخاب هدف فکر نکیند. فکر کنید که باید و حتما زبان بلد باشید.

در مورد مثالتون که بچه ها چه جوری زبان یاد می گیرن: قبول دارم که بچه ها به خاطر اینکه در محیط هستند و می شنوند زبان را یاد می گیرند. ولی اگه دقت کرده باشید، حرف زدن بچه ها همیشه غلطه. جای فعل و فاعل را اشتباه می گن، افعال را غلط صرف می کنند و .. . اگه که بچه ها با شنیدن زبان یاد می گرفتن که چه احتیاجی به مدرسه رفتن داشتن؟؟!!!!

شما اگه چندین سال زبان خونده باشی، بعد بری جایی زندگی کنی که آن زبان را حرف بزنند در زمان کم خیلی پیشرفت می کنید چون اصولش را بلد هستید. ولی اگه چیزی بلد نباشید، زندگی کردن در کشور دیگه هم کمکی نمی کنه.

حالا نظر من اینه که در این 8 ماهی که وقت دارید، یکی از کلاس زبانهای معروف را انتخاب کنید و کلاسهای ترمیک- فشرده اسم بنویسید.
    می دونم که کیش و کیش ایر کلاسهای هر روز در هفته داره. موسسه سفیر هم کلاسهای 3 روز در هفته روزی سه ساعت داره. کانون زبان هم خوبه. فقط کند جلو میره. هر ترم سه ماه که به کار شما نمیاد.

یاد گرفتن زبان، زمان نداره، واقعا نمیشه گفت که چقدر طول می کشه که زبان را کامل یاد بگیرید. من خودم هر چقدر جلوتر میرم ،می فهمم هنوز خیلی مطالب هست که من بلد نیستم. با اینکه بیشتر از 12 سال مداوم کلاس زبان رفتم، فیلم دیدم، نوشتم و ... . پس شما فعلا شروع کنید. هر جا رسیدید که متوجه شدید بیشتر از این دیگه به دردتون نمی خوره، با همون قدر کارتون راه میفته، دیگه ادامه ندید. اینجا اون نقطه ای که شما می تونید بگید زبان بلدید و کاملا شخصیه

موفق باشید

4. 3 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

خوب من الان نزدیک به 4 ساله دارم کلاس زبان میرم
    تا دو سال اول خیلی زبانم پیشرفت داشت اما الان احساس میکنم دو ساله فقط چند تا
    لغت جدید دارم یاد میگیرم و دارم همون قبلی ها رو تکرار میکنم چیز جدیدی یاد نگرفتم
    و روند کلاس داره تکراری میشه + کلاسمون در هفته باید یه جلسه بحث آزاد داشته باشه ( Topic )
    اما متأسفانه یه معلم ... به ما افتاده همش رو کتاب تمرکز داره کتاب ما Headway هست و کتاب
    رو سه قسمت کردند ! هر قسمت تو یه ترم باید خونده بشه
    ================================================== ==========
    حالا دیگه نمیخوام برم کلاس زبان
    میخوام از دوستان عزیز بپرسم خودم میتونم توی خونه زبان بخونم؟
    برنامه هایی مثل Tell Me More 9.0 یا Passport to 35 languages میتونن به من تو پیشرفتم کمک کنن؟
    دوست عزیز:
    اصلا این اشتباه را نکنید که کلاس زبان را ول نکنید. مشکل شما اینه که باید موسسه زبانتون را عوض کنید. یک نکته مهم در مورد کلاس زبان و معلمها:

*** بیشتر از دو ترم با یک معلم کلاس برداشتن ، هیچ چیزی به شما اضافه نمی کنه. معلم هم دانشش محدوده. عادت کردن به روش درس دادن یک معلم، و تکرار کلاس با اون اشتباه محضه. ***

این نکته باعث بوجود آمدن این احساس در شما شده. زمانی که ما کتاب headway می خوندیم هر کتاب را 4 قسمت کرده بودن ..در ضمن بعد از اینکه من سری headway را تمام کردم دیگه این کتاب را درس نمی دن. به جاش true to life اومد. که به نظر من خیلی راحت تر از headway بود. زیاد به تمام کردن کتاب فکر نکنید، به فکر چیزی باشید که یاد می گیرید. کتابهای headway انقدر مطلب داره که هر دو درسش را هم میشه یک ترم طول داد. معلم باید از شما Lecture شفاهی و کتبی بخواد.

اگه شما اینجوری فکر می کنم. توصیه من اینه که حتما کلاس زبانتون را عوض کنید. جایی که کتاب دیگه درس داده میشه. اگر هم فکر می کنید همه این کتاب ها را بلدید و زبانتون خیلی خوبه و احتیاج به کلاس ندارید. به من بگید من یک کلاس زبانی به شما معرفی می کنم که برید و احساس کنید که این همه سال که زبان خوندین هیچی یاد نگرفته بودین

در مورد نرم افزارهایی که پرسیدید، چند بار تو این فورم سوال شده. منتهامن که کسی را ندیدم که از این نرم افزارها استفاده کرده باشه.

موفق باشید

6. 4 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

دوست عزیز:
    اصلا این اشتباه را نکنید که کلاس زبان را ول نکنید. مشکل شما اینه که باید موسسه زبانتون را عوض کنید. یک نکته مهم در مورد کلاس زبان و معلمها:

*** بیشتر از دو ترم با یک معلم کلاس برداشتن ، هیچ چیزی به شما اضافه نمی کنه. معلم هم دانشش محدوده. عادت کردن به روش درس دادن یک معلم، و تکرار کلاس با اون اشتباه محضه. ***

این نکته باعث بوجود آمدن این احساس در شما شده. زمانی که ما کتاب headway می خوندیم هر کتاب را 4 قسمت کرده بودن ..در ضمن بعد از اینکه من سری headway را تمام کردم دیگه این کتاب را درس نمی دن. به جاش true to life اومد. که به نظر من خیلی راحت تر از headway بود. زیاد به تمام کردن کتاب فکر نکنید، به فکر چیزی باشید که یاد می گیرید. کتابهای headway انقدر مطلب داره که هر دو درسش را هم میشه یک ترم طول داد. معلم باید از شما Lecture شفاهی و کتبی بخواد.

اگه شما اینجوری فکر می کنم. توصیه من اینه که حتما کلاس زبانتون را عوض کنید. جایی که کتاب دیگه درس داده میشه. اگر هم فکر می کنید همه این کتاب ها را بلدید و زبانتون خیلی خوبه و احتیاج به کلاس ندارید. به من بگید من یک کلاس زبانی به شما معرفی می کنم که برید و احساس کنید که این همه سال که زبان خوندین هیچی یاد نگرفته بودین

در مورد نرم افزارهایی که پرسیدید، چند بار تو این فورم سوال شده. منتهامن که کسی را ندیدم که از این نرم افزارها استفاده کرده باشه.

موفق باشید
    4 قسمت
    باشه کلاس زبانم رو عوض میکنم
    Last edited by saeed_cpu_full; 23-02-2010 at 17:27.

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

شما اگر کلاس زبان بری
    ....
    بودن کسانی که کلاس رفتن و ماهی 50000 تومان دادن و الان در سطح Advance هستند ولی متاسفانه اونقدر که تو اون سطح هستند چیز بلد نیستن و یاد نگرفتن، چونکه تمرین نکردن.
    آخه نمی دونید که وقتی رفتنم کلاس گفتن باید تائین سطح بشی بعد به کلاس هم سطح خودت بری آقا چشمت روز بد نبینه تائین سطح شدیم و رفتیم سر کلاس نشستیم ( به خیال خوش که می خواهیم زبان یاد بگیریم زودتر هم رفتیم و اولین نفر هم بودیم ) تو کلاس نشته بودیم که بله کم کم هم کلاسی های ما اومدن !! به خدا از خجالت آب شدیم زیر چشمی به دوستام ( سه نفر بودیم ) نگاه کردم دیدم یکی سرش رو انداخته پایین و یکی هم فقط به میز استاد داره نگاه می کنه ... همکلاس های ما بیشتر بچه دبستانی بودن .
    از فرداش دیگه قید کلاس رو زدیم و گفتیم حداقل خودمان را به یه سطحی برسونیم بعد بریم سر کلاس!

با توجه به گفته های بالا می شه به این نتیجه رسید که کلا قضیه کلاس رو باید بیخیال بشم ( آقا آبرو دارم اذیت نکنید دیگه )

کلاس رفتن همه‌ چیز نیست. تو کلاس نهایتا 2 ساعت میخوای انگلیسی بشنوی و صحبت کنی،
    قربون برم حرف دلم رو زدی . حالا من یه چند تا cd دارم از آموزش a گرفته تا z حالا می خوام از اونها شروع کنم ولی ترسیدم که راه رو باز اشتباه برم گفتم که از دوستان گرامی بپرسم

وقتی تو میخوای زبان مادری رو یاد بگیری در طول 24 ساعت همیشه در حال شنیدن و سر و کله زدن با اون زبان بودی و حالا 6 ماهه یاد گرفتی.
    خوب من هم کلا توی این 8 ماه می خوام از صبح تا شب و برعکس فقط زبان کار کنم همین .

اگر کلاس بری، هر شب قبل از خواب 10 تا 20 لغت که توی کلاس یاد گرفتی‌رو مرور کنی، بعد از کلاس مطالب قبلی و مطالب جدیدی که جلسه بعد میخوای بخونی‌رو مرور کنی.... میشی خدای زبان!
    خیلی آقایی ممنون بابت راهنمایی که کردی مرسی !
    خوب من الان نزدیک به 4 ساله دارم کلاس زبان میرم
    تا دو سال اول خیلی زبانم پیشرفت داشت اما الان احساس میکنم دو ساله فقط چند تا
    لغت جدید دارم یاد میگیرم و دارم همون قبلی ها رو تکرار میکنم چیز جدیدی یاد نگرفتم
    و روند کلاس داره تکراری میشه
    خوشا به سعادت دوستانی که حداقل یه مقداری بلد هستن من زبان رو در دانشگاه با هزار مکافات قبول شدم در دبیرستان که همش تک ماده بودم...
    به نظر من شما باید به دنبال ترجمه و این جور کارها باشید تا تعداد لغات شما بیشتر بشه برای این کار هم از مطالب عمومی شروع کن ( حالا می گن چه پررو خودش هیچی نمی دونه ولی داره راهنمایی می کنه ! )

حالا دیگه نمیخوام برم کلاس زبان
    میخوام از دوستان عزیز بپرسم خودم میتونم توی خونه زبان بخونم؟
    تونستنش رو که آره می تونی ولی حداقل این رو به یاد داشته باش که کلاس رفتن یک بهانه ای است که شما حداقل روزی 2 ساعت زبان کار کنید اگر می تونید خودتان در خونه این دو ساعت رو زبان کار کنید خوب چه بهتر .

دوست عزیز تو بحث یادگیری زبان یه رویکردی به اسمCommunicative approch وجود داره که با توجه به توضیحات شما راست کار شماست.اکثر قریب به اتفاق کتابهای اموزش زبان جدید بر مبنای این روش نوشته می شه.در این رویکرد شما محاوره رو یاد می گیرید و در کنار اون به طور موازی گرامر، کلمات و...... هدف در این نوع اموزش صرفا مکالمه است و شما می تونید در عرض یک سال به چیزی بیشتر از صحبت های یک کودک برسید.
    پس من می رم همه این کارها رو به صورت موازی انجام بدم یا این 8 ماه وقت رو هدر می دم یا به نتیجه ای که می خوام می رسم .
    شرط لازمه اون شرکت در کلاسه و تمرین بر مبنای اون چیزی که استاد یا سوپروایزر بیان می کنه.نیازی به یادگیری گرامر یا کلمات فراتر از درس نداری ولی هر چی درس جلسه قبل رو تمرین کنی زودتر نتیجه می گیری.
    من اگر برق مملکت اجازه بده از صبح خروس خون تا شب بیشتر با کامپیوتر کار می کنم و حالا هم بقیه کارهام رو گذاشتم کنار و فقط می خوام زبان کار کنم.
    حالا باز من منتظر راهنمایی های دوستان دیگر می مانم تا از تجربیات دیگران استفاده کنم .

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

من زمانی که داشتم پاسخ می دادم راهنمایی های دوست گرامی Archi-girl رو ندیدم شرمنده !
    پس روی انتخاب هدف فکر نکیند. فکر کنید که باید و حتما زبان بلد باشید.
    خیلی خیلی ممنون

در مورد مثالتون که بچه ها چه جوری زبان یاد .......چه احتیاجی به مدرسه رفتن داشتن؟؟!!!!
    این یکی رو که گل گفتی ولی یه چیزی مثل این که کم کم داره پای ادبیات فارسی خودمان هم به میان گشیده می شه من کلا تو این جور درسها زیر خط فقط هستم مثلا یه مدت قبل که داشتم گرامر زبان رو می خوندم کم کم فعل و فاعل و مفعول و مضارع و ... همه رو قاطی کردم بی خیال گرامر شدم وفتم سرغ مطالب عمومی ( داستان و کتاب و...) که به صورت تلفظ و معنی کلمه به کلمه بودن و چون به امتحانات دانشگاه نزدیگ بود کلا زبان رو کذاشتم کنار و حالا می خوام شروع کنم .
    حالا نظر من اینه که در این 8 ماهی که وقت دارید، یکی از کلاس زبانهای معروف را انتخاب کنید و کلاسهای ترمیک- فشرده اسم بنویسید.
    نمی دونم شما من رو چی فرض کردید به خدا من هیچی از زبان نمی دونم قضیه کلاس رو هم که در پست قبلی گفتم .

یاد گرفتن زبان، زمان نداره، واقعا نمیشه گفت که چقدر طول می کشه که زبان را کامل یاد بگیرید. من خودم هر چقدر جلوتر میرم ،می فهمم هنوز خیلی مطالب هست که من بلد نیستم. با اینکه بیشتر از 12 سال مداوم کلاس زبان رفتم، فیلم دیدم، نوشتم و
    یه سوال برای من : منظور شما از این که (((هر چقدر جلوتر میرم ،می فهمم هنوز خیلی مطالب هست که من بلد نیستم))) چیه ؟ فکر کنم باید لغت باشه نه چیزه دیگه ای . هر چیزی یه نقطه پایانی داره نکنه زبان نداره !

پس شما فعلا شروع کنید
    همه می گن شروع کن ولی من نمی دونم از کجا شروع کنم ( تورو خدا عصبانی و یا نخندید ها )
    ولی چشم من یک کتاب با نام گرامتر کامل زبان انگلیسی ترجمه حمید بلوچ (ریموندمورفی و ویلیام اسمالرز) دارم می خوام از روی اون گرامر رو شروع کنم و سه تا CD دارم که کلا آموزش زبان به صورت تصویری و تلفظ داره و سه تا CD آموزش زبان در خواب و یک CD دایالوگ دارم که به نظر من برای شروع برای من کافی باشه

هر جا رسیدید که متوجه شدید بیشتر از این دیگه به دردتون نمی خوره، با همون قدر کارتون راه میفته، دیگه ادامه ندید.
    خدا از دهنت بشنوه یعنی من به اون جایی می رسم که فکر کنم زبان برای من کافی است !!

یه سوال : در مقایسه زبان انگلیسی سخته یا زبان آذری ( ترکی )؟

معلم هم دانشش محدوده. عادت کردن به روش درس دادن یک معلم، و تکرار کلاس با اون اشتباه محضه.
    بابت این نکته هم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Narsis_E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    "Half Of The World"

پيش فرض

آخه نمی دونید که وقتی رفتنم کلاس گفتن باید تائین سطح بشی بعد به کلاس هم سطح خودت بری آقا چشمت روز بد نبینه تائین سطح شدیم و رفتیم سر کلاس نشستیم ( به خیال خوش که می خواهیم زبان یاد بگیریم زودتر هم رفتیم و اولین نفر هم بودیم ) تو کلاس نشته بودیم که بله کم کم هم کلاسی های ما اومدن !! به خدا از خجالت آب شدیم زیر چشمی به دوستام ( سه نفر بودیم ) نگاه کردم دیدم یکی سرش رو انداخته پایین و یکی هم فقط به میز استاد داره نگاه می کنه ... همکلاس های ما بیشتر بچه دبستانی بودن .
    از فرداش دیگه قید کلاس رو زدیم و گفتیم حداقل خودمان را به یه سطحی برسونیم بعد بریم سر کلاس!

با توجه به گفته های بالا می شه به این نتیجه رسید که کلا قضیه کلاس رو باید بیخیال بشم ( آقا آبرو دارم اذیت نکنید دیگه )

.
    کلاس رفتن که این حرفا رو نداره! ‌پس "ز گهواره تا گور دانش بجوی" چی میشه تکلیفش؟!

ما تو آموزشگاه خودمون هر ترم حداقل یه خانم بالای 50 سال داشتیم که خیلی هم با اشتیاق و انگیزه میومدن کلاس ... حالا من نمی دونم شما چه سنی هستید ولی هر چی زیاد باشه بیشتر از 50 که نیستین!!

کلاس زبانه دیگه!... مدرسه و دانشگاه نیست که همه تقریباً همسن باشند... ما دانش آموز دبیرستانی داریم سر کلاس تاهمون بالای 50ساله ها

اگه یه مقدار منطقی با این مسئله برخورد کنید می بینید که اصلاً مشکل حادی نیست!

حالا نهایتاً اگه خیلی واستون مشکله که تو چنین جوی زبان یاد بگیرید با چند نفر از دوستاتون معلم خصوصی بگیرید چون من فکر می کنم اگه خودتون بخواین با جزوه و کتاب و فیلم و اینا پیش برین به احتمال زیاد بعد از یه مدتی ولش می کنید و ادمه نمی دید و یا به قول خودتون اصلاً نمی دونید از کدوم شروع کنید و دچار سردرگمی میشین ...

آها ! گفته بودی قراره سربازی برید! در این صورت علاوه بر این 8 ماه دو سال سربازی (دو سال دیگه؟!) هم فرصت خوبیه واسه یادگیری حداقل این طوری از این دو سالِ عمرِ جوان تلف کن هم یه استفاده ای کردید!

موفق باشید

11. 3 کاربر از Narsis_E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Top Notch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر می کنم دوره headway دیگه سر اومده باشه.به نظر من اموزشگاهتو عوض کن و سراغ یه course جدید تر برو.

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام

میخواستم ببینم فرق نصرت یک با دو چیه؟

آیا همون نصرت یک با کمی تغییرات و اصلاحات شده دو ؟

یا در ادامه اون هست و مطالب بیشتری ارائه میشه؟

به نظر من هر کسی باید شیوه ی یادگیری زبان تو خودش رو کشف کنه ... هر کی یه جور بهتر جواب میده ... بهترین روش هم اینکه که همه با هم بلند شیم بریم آمریکا

پروفشنال iAR11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Heart of Time

پيش فرض

یه مطلبی در مورد کتاب میخواستم بگم.
    در اکثر آموزشگاه‌های زبان کتاب‌‌های Headway یا Interchange رو آموزش میدن و عیب این کتاب‌ها اینه که قدیمیه و روش درس‌ها هم خوب نیست.
    من تو آموزشگاهی که میرم یه کتاب جدید تدریس میکنن به نام New English File نمیدونم اسمش رو شنیدین و اطلاعات دارید یا نه، ولی این کتاب خیلی گستردست طوری که قبل از تدریس این کتاب در آموزشگاه برای هر ترم ما کارهای جنبی مثل کتاب داستان، اخبار و... داشتیم که با عوض کردن کتاب همه این برنامه‌ها کنسل شد و الان هم بعضی موقع‌ها استادها واسه تموم کردن کتاب وقت کم میارن.

یه خوبی هم که داره اینه که اطلاعات داخل کتاب خیلی به روز هست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15. 2 کاربر از iAR11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •