تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 73

نام تاپيک: »»» تــازه‌تـرین اخبــار نـقـل و انـتـقـالـات فـوتـبـال جـهــان : Latest News of World Football Transfers

آخر فروم باز MeHrDaD_MeNaY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    نیشابور

پيش فرض

ولي هر كي تو اوج ميره اينتر ديگه بازيكن سابق نميشه

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

خیلی مفت لمپاردو خریدین!!!

به خدا هافبک از این بهتر جایی نیس!

حیف شد!
    شما که اسمتون مورینیو هست چرا ناراحت شدین؟

راستی من هر چی گشتم جایی ندیدم که لمپارد و کرشما به اینتر رفته باشند
    خبر مذاکرات هست ولی خبری از ثبت قرار داد نبود
    تو سایت گل بود.ولی بعیده پورتو قبول نکنه

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

ولي هر كي تو اوج ميره اينتر ديگه بازيكن سابق نميشه
    این صحبتا خیلی زیاد بوده چون 18 سال قهرمان نشده بودن تو ایتالیا و نتیجه نمی گرفتن هر بازیکن بزرگی که می اومد اینتر هواداراش توقع معجزه داشتنو می خواستن یه تنه اینتر رو قهرمان کنن اما حالا شما نیگا کن به بوبو ویری و زلاتان و آدریانو و رکوبا و روبی باجو که تو اینتر بهترین بازیاشونو کردن
    البته این به سیستم تیما هم مربوط می شه مثلا همین کوارسما تو پورتو مهاجم بازی می کرد اما تو انتر به احتمال زیاد هافبک کنار یا هافبک تهاجمی بازی کنه
    یادمه یه سری رکوبا رو قرض دادن به سالرنیتانا یه تنه تیمو تو سری A نگه داشت

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

چرا لمپارتو اینقدر ارزون خریدن برای 4 فصل فقط 9 میلیون دلار

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

چرا لمپارتو اینقدر ارزون خریدن برای 4 فصل فقط 9 میلیون دلار
    همه به قیمتش نیگا می کنن
    لمپارد یه سال دیگه با چلسی قرارداد داشت یعنی اینتر می تونست وایسه تا قراردادش تموم بشه بعد به عنوان بازیکن آزاد بگیرش این 9 میلیون بابت این بود که رضایت چلسی رو بگیره که خیلی می خواست لمپاردو نگه داره و قراردادشو تمدید کنه اما فرانکی قلبش برایه ایتر می زنه
    نزدیک 8 میلیون فقط دستمزد می گیره به نظر شما کمه؟!

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

شما که اسمتون مورینیو هست چرا ناراحت شدین؟
    من اون موقع که مورینیو تو چلسی بود ازش خوشم میومد نه حالا که رفته اینتر . در ضمن طرفدار اینتر هم نیستم

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

«فرانك لمپارد»هافبك چلسى با باشگاه اينتر به توافق رسيده و به زودى با قراردادى ۴ساله به مبلغ ۹ميليون يورو در جمع شاگردان مورينيو حاضر مى شود. روزنامه «فرانس فوتبال» گزارش داد، او در نهايت با حقوق ساليانه ۳/۷ ميليون يورو براى اين تيم توپ خواهد زد. پيش از اين«لوئيز فيليپه اسكولارى» سرمربى جديد چلسى توانسته بود نظر «دكو» هافبك پرتغالى بارسلونا را براى بازى به جاى لمپارد جلب كند.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آدبايور به جدايى از توپچى ها مى انديشد

امانوئل آدبايور مهاجم توگويى آرسنال اعلام كرد كه در فصل نقل و انتقالات تابستانى از جمع توپچى ها جدا خواهد شد.
    باشگاه هايى همچون بارسلونا و ميلان به دنبال اين بازيكن ۲۴ ساله هستند. وى اعلام كرد پس از مذاكراتى كه با آرسن وانژه خواهد داشت تصميم نهايى را مى گيرد.
    آدبايور كه در سال ۲۰۰۶ با ۵ ميليون پوند از موناكو به آرسنال آمد مى گويد: آرسنال با فروش من ۵ يا ۶ برابر پولى را كه براى آوردنم صرف كرده به دست خواهد آورد. اين موضوع براى من و براى باشگاه بسيار خوب است. وى مى گويد: آرسن در اين مدت همچون يك پدر براى من بوده است او مرا به اين دليل جذب كرد كه به بازى من اعتقاد داشت. حضورم در آرسنال سبب شد كه اكنون به اين جايگاه برسم.
    كريستيانو رونالدو بازيكن پرتغالى منچستر يونايتد نيز همچون آدبايور بين ماندن در منچستر يونايتد و رفتن به رئال مادريد در ترديد است.
    آدبايور مى گويد: هفته آينده براى ما بسيار تعيين كننده است. با مدير برنامه هايم و مسوولان باشگاه مذاكره خواهيم كرد.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آدبایور آماده است تا قولش به هواداران آرسنال را فراموش کند و فصل آینده در پیراهن آث میلان ظاهر شود

کارت قرمز : آدبایور بعد از ظهر جمعه اعلام کرد از قراداد من با آرسنال چند سال باقی مانده و من دلیلی نمی بینم که این تیم را ترک کنم و به هواداران آرسنال قول خواهم داد که فصل بعد هم در کنار توپچی ها بازی خواهم کرد . ولی فقط چند دقیقه بعد نظر آدبایور تغییر کرد و اعلام کرد که با آث میلان قراداد خواهد بست و به زودی راهی سن سیرو خواهد شد . او ادامه داد : همیشه بازی در آرسنال رویا ی من بوده و آرسنال یکی از دوست داشتنی ترین باشگاه ها است و وقتی که من به آفریقا رفته بودم آرسنال بین آفریقایی ها هواداران زیادی داشت ولی من در حال حاضر موقعیت حضور در یکی از بهترین و پر افتخار ترین باشگاه های اروپا را دارم . من هنوز با ونگر صحبتی نکردم ولی هفته آینده با ونگر صحبت خواهم کرد و تصمیم می گیرم که برای آینده و فصل بعدی کدام گیزینه برایم مناسب تر است . شما خودتان می دانید که چه باشگاه های خوبی به دنبال من هستند و من بعد از صحبت با ونگر و مشورت با مدیر برنامه ها و خانواده ام بلاخره تصمیم نهایی ام را خواهم گرفت . من از جوانی آرزو داشتم که فوتبالیست خوبی شوم و در باشگاه بزرگی بازی کنم و همان گونه که می دانید من متولد توگو هستم و به پول اهمیتی نمی دهم پس فقط معیار تصمیم من لذت و موفقیت است و تا امروز و از این به بعد این نظر من بوده است و شما خیلی ها را می بینید که فقط به خاطر پول باشگاهشان را تغییر می دهند ولی من فوتبال بازی می کنم چون عاشقش هستم

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آلبارتاتزی به میلان ایتالیا پیوست

این بازیکن ایتالیایی که در بولونیا توپ می زد به میلان ایتالیا پیوست
    این بازیکن در پست مدافع فعالیت می کند و 18 سال بیشتر ندارد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •