تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1069 از 1129 اولاول ... 695699691019105910651066106710681069107010711072107310791119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,681 به 10,690 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

متشکرم آقا محمد گرامی

مشکل اصلی قطعه سازان ایران اینه که فکر آینده و ادامه دادن و مشتری داشتن را نمیکنن و فقط همین امروز کار بگذره و از سر باز بشه، کافیه !

بخاطر همین هیچوقت واترپمپ نو نخریدم و همیشه نمونه دست دوم و کهنه و اوراقی گرفتم و با مراجعه به تعمیرکار واترپمپ ( که سالهاست میشناسم) توضیح دادم که دقیقا چه کاری باید انجام بشه و با چه کیفیتی، و اونهم خوشبختانه هم آدم حرف گوش کن هست و هم وارده ، جوری که اندازه فاصله استاندارد پولی از بدنه واترپمپ انواع خودروهای آمریکایی را چه دارای کولر یا بدون آن، از حفظ هست و دقیق همه چیز را تنظیم شده ، تحویل میده.

البته همانطوری که اشاره کردید، مسئله اصلی ابزار هست که اگر داشته باشیم، خود ما به راحتی انجام میدیم و نهایتا یکی دوبار هم آزمون و خطا، ولی در نهایت کار انجام میشه، ولی تهیه پرس هیدرولیک قوی و انواع ابزارهای گرانقیمت خاص تراشکاری و فرز و برش و جوشکاری و خم کردن و ...که چند سال یکبار مورد استفاده قرار میگیره، بصرفه نیست، مگر اینکه جای نگهداری مناسب هم داشته باشیم که این یکی دیگه خیلی سخته.

قلاویز یکی از ابزارهای مفید بحساب میاد که لازمه حتما داشته باشم اما متاسفانه وقتی کار انجام شد، به فکر خرید میافتم و قیمتها هم بشدت بالاتر رفته!

دوستانی که اتومبیل دارن( 25 سال به بالا چه آمریکایی یا غیره) آیا برای استفاده از کارت سوخت مشکلی پیدا نکردید؟
    من مشکلی ندارم و دیروز استفاده کردم و مثل گذشته با وارد کرن رمز، بنزین زدم، اما شنیدم که در مورد خودروهای بالای 25 سال و حجم زیاد موتور، گویا کارت سوخت تحویل نمیدن( اگر نداشته یا گم کرده باشه) و یا غیر فعال شده.

آقا کامارو اینا دارن چکار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    وای وای قلبم ایستاد .....!!!!!!!

این پونتاک فایر برد باید باشه درسته؟؟!!

آخه این چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

ما تو ایران دربه در دنبالش میگردیم پولمون برسه بخریم بعد اینو به این تمیزی زدن داغون کردن...............!!!!!!!!

اعصابم ریخت بهم غصم گرفته....!!!!!!!

سلام ممنونم عکسای پایینم گذاشتم تا درباره پیچیدگی بدنه هم نظر بدید
    اقا من یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدی
    این لبه ساسات دقیقا کجاست؟
    میشه با فلش نشون بدی ما هم ببینیم یاد بگیریم؟
    Last edited by BJN_CAR; 19-08-2019 at 22:18.

2. 4 کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در مورد کارت سوخت چند سال قبل کارت من رو سوزوندن و دیگه نتونستم ازش استفاده کنم.ماشین مدل سال 1365 هستش.
    البته این موضوع هم گاهی از دستشون در میره و شاید کارت بعضیها رو هنوز نسوزونده باشن.
    به معنای واقعی دارن از تمام اهرم ها برای فشار به مردم استفاده میکنن . هر کسی که جیبش ضعیفتر باشه بیشتر مورد توجه قرار میگیره و طعم فشارهای بیشتری هم میچشه.
    قبلا یک صحبتی شده بود که یارانه سوخت رو به همه بدن و در حساب بانکی هر شخصی بریزن و ظاهرا به جایی نرسید.
    این تقسیم بسیار ناعادلانست و مدل ماشین رو بهانه قرار میدن تا صاحب ماشین رو نقره داغ کنن.
    نمونه این حرکت هم چند روز قبل بود که مبلغ 350 هزار تومان از من بابت تشدید مدل در بیمه ایران گرفتن و هر سال هم 2.5 درصد این مبلغ افزوده میشه.با اینکه 12 سال یا بیشر تخفیف بیمه داشتم ولی باز هم هر سال مبلغ بیمه من بالاتر میره.
    نمیدونم در کشورهای دیگه هم این موارد وجود داره یا خیر ولی احساس میکنم اینجا علاقه و انگیزه شدیدی در مدیران و مسئولین وجود داره برای آزار مردم........

4. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

خواهش میکنم

درمورد تاب داشتن کاربرات کلا عرض کنم که به دلیل سردو گرم شدن بدنه معمولا بعد از مدتی تاب برمیداره البته کیفیت قطعات امریکایی بالاست اما عمر قطعات هم در این چندین سال باید درنطر گرفت و یادمه حتی کف تراشی هم میکردن که اصلا توصیه نمیشد چون حالت استاندارد بهم میخورد و اصلا دو واشر نصب میکردن که بعد از کارکرد پیچهای بدنه شل میشد و...
    درعکس لبه های قسمت چوک یا ساسات حالت خمیدگی دارن البته سمت راست بدنه هم همین را نشون میده حتما شکل کاربرات همینه یا شکل ظاهری را از دست داده

کف کاربرات را میتونید با فیلر گیج و خط کش فلزی چک کنید ببیند تاب داره یا نداره
    خب به نطر شما با این وضعیت بدنه و شفت که بریدمش بازم میصرفه درسش کرذ؟؟

6. 2 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه تاب داشته باشه که اول باید تست کنی ببینی چقدر تاب داره وایا میشه با واشر سالم اببندی کرد یا نه --مثلا ممکنه از یه طرف هوا بکشه و...چون عمر واشر به مرورکمتر میشه

بقیه قطعات نیاز به تنظیم داره مثل شناور-پیچ هوا وسوخت --سوزن ها وژیگلورها هم باید عوض کنی البته تا الان حتما خراب شدن و ساییدگی دارن معمولا باید نمونه خودش را بخری چون دیده بودم بعد از نصب غیره مشکل دود کردن از اگزوز رخ داده+لاستیک پمپ شتاب که مهمه

وگرنه چیزخاصی نداره که بخواد خودرو روشن نشه و...کلا نیاز به اوهال کردن قطعات و تنظیم داره
    موتورماشین شما 8سیلندره درنتیجه تنظیم باید طوری باشه که در در 8سیلندر ازطریق منیفولد ها سوخت به سمت اینها برسه اگه کمتر باشه مشکل تک کارکردن و داغ شدن همان محفظه سیلندر رخ میده ---اگر سوخت بیشتراز حد باشه مشکل دود کردن رخ میده و..

بنابراین در این کاربرات سوزنها درحالت ایدل و دوربالا باید تنظیم باشن و نکته دیگه پمپ شتاب که در دوربالا نقش مهمی را اجرا میکنه

8. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

اگه تاب داشته باشه که اول باید تست کنی ببینی چقدر تاب داره وایا میشه با واشر سالم اببندی کرد یا نه --مثلا ممکنه از یه طرف هوا بکشه و...چون عمر واشر به مرورکمتر میشه

بقیه قطعات نیاز به تنظیم داره مثل شناور-پیچ هوا وسوخت --سوزن ها وژیگلورها هم باید عوض کنی البته تا الان حتما خراب شدن و ساییدگی دارن معمولا باید نمونه خودش را بخری چون دیده بودم بعد از نصب غیره مشکل دود کردن از اگزوز رخ داده+لاستیک پمپ شتاب که مهمه

وگرنه چیزخاصی نداره که بخواد خودرو روشن نشه و...کلا نیاز به اوهال کردن قطعات و تنظیم داره
    موتورماشین شما 8سیلندره درنتیجه تنظیم باید طوری باشه که در در 8سیلندر ازطریق منیفولد ها سوخت به سمت اینها برسه اگه کمتر باشه مشکل تک کارکردن و داغ شدن همان محفظه سیلندر رخ میده ---اگر سوخت بیشتراز حد باشه مشکل دود کردن رخ میده و..

بنابراین در این کاربرات سوزنها درحالت ایدل و دوربالا باید تنظیم باشن و نکته دیگه پمپ شتاب که در دوربالا نقش مهمی را اجرا میکنه

آقا آرمی ایول مطالبی که عرض کردی چکیده چندین سال تجربه ای بوده که در آمریکا به دست آوردی نمی دونم چرا موافقت کردن دوباره برگشتی ایران

10. 2 کاربر از as5778 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

حقیقتش منم الان خیلی چیزا از کاربراتور ماشین فهمیدم که اگه اجازه بدی توضیح بدم:

کاربراتور قطعه خیلی مهمیه و مال مخلوط کردن بنزین و هوا است و اگه تنظیم نباشه ماشین دود میکنه و خراب کار میکنه

گاهی هم وسایل داخلش خراب میشه که باید عوض بشه

گاهی هم ممکنه درست نبسته باشن که باید باز بشه و دوباره ببندن

بعد اگه دیدین بازم خوب کار نمیکنه باید تعمیرش کنین

و این مسایل خیلی مهمه و من با مطالعه و خوندن کلی کاتولیگ آمریکایی فهمیدم و خیلی حساس هست و با خرج کردن زیاد و خریدن انواع کاتالوگهای از یو اس آ یاد گرفتم و فهیمدم که کاربراتور قطعه خیلی مهمیه

حالا نظر من اینه که طبق راهنمایی که آقا کامارو و آقا محمد جواد کردن، ببر پیش یه کاربراتور ساز نشون بده ببینه چی به چیه چون اون جلوی چشماشه و میبینه و ماهم هرچقدر اوستا باشیم از پشت اینجا درست نمیفهمیم و باید آزمایش بشه

ببخشید چون دوست دارم علمم از کاربراتور بیشتر بشه میشه لطف کنین اون لبه کج شده ساسات نشون بدین ببینم چون هرچی تو کاتالوگ یو اس آ نگاه کردم هیچی ننوشته بود

12. 2 کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حقیقتش منم الان خیلی چیزا از کاربراتور ماشین فهمیدم که اگه اجازه بدی توضیح بدم:

کاربراتور قطعه خیلی مهمیه و مال مخلوط کردن بنزین و هوا است و اگه تنظیم نباشه ماشین دود میکنه و خراب کار میکنه

گاهی هم وسایل داخلش خراب میشه که باید عوض بشه

گاهی هم ممکنه درست نبسته باشن که باید باز بشه و دوباره ببندن

بعد اگه دیدین بازم خوب کار نمیکنه باید تعمیرش کنین

و این مسایل خیلی مهمه و من با مطالعه و خوندن کلی کاتولیگ آمریکایی فهمیدم و خیلی حساس هست و با خرج کردن زیاد و خریدن انواع کاتالوگهای از یو اس آ یاد گرفتم و فهیمدم که کاربراتور قطعه خیلی مهمیه

حالا نظر من اینه که طبق راهنمایی که آقا کامارو و آقا محمد جواد کردن، ببر پیش یه کاربراتور ساز نشون بده ببینه چی به چیه چون اون جلوی چشماشه و میبینه و ماهم هرچقدر اوستا باشیم از پشت اینجا درست نمیفهمیم و باید آزمایش بشه

ببخشید چون دوست دارم علمم از کاربراتور بیشتر بشه میشه لطف کنین اون لبه کج شده ساسات نشون بدین ببینم چون هرچی تو کاتالوگ یو اس آ نگاه کردم هیچی ننوشته بود
    سلام
    خوب هستید؟
    جناب از کدام سایت امریکایی کلی کاتالوگ خریدید ؟ چون ایران تحریم هست امکان ارسال به ایران نیست

یه زحمت میکشید عکسهای کاتالوگ هایی که خریدید قراربدید ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

آقا با اجازه استادای اینجا مثل آقا کامارو و آقا محمد جواد و اقا kcnc و چندتای دیگه ،من توی کاتالوگا خودم گشتم و این جدول پیدا کردم واسه کاربراتور فکر کنم راحت بتونی بدونی کدومه
    کاتالوگ واقعیه ها نه از این الکیا که هیچی توش نیست فقط حرفه و حرفه و حرف...!!!
    مجانی هم گذاشتم همه راحت بیان ببینن استفاده کنن پول هم نمیخام
    ایشالله اگه بدردت خورد و ازش استفاده کردی بیا بگو داستانش چی شد؟
    بازم اگه کمک خواستی در خدمتتم البته بازم بگم حرفای استادای اینجا که قبلا گفتم خیلی بهتره و به اونا گوش کنی بهتر نتیجه میگیری

15. 3 کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این عکس که دراینترنت هم بگردید هست
    منظور اینه که منوال تعمیرات را قراربدید مثل منوال هایی که 5هزار صفحه هست و....که من قراردادم
    البته غیر این منوال هم موجود هست

امکان خرید منوال از امریکا و...مشکله و امکانش کم هست مگر اینکه کسی سفری به امریکا و..داشته باشه از سایت هایی مثل ebay خرید کنه چون من یه نفر را میشناختم که 1ماه پیش به امریکا رفت وبهش گفتم اگر منوال خاصی دیدید بخرید ایشون به نمایندگی کادیلاک رفته بود واونها جواب داده بودن که خودرو قدیمی هست ما منوال را نداریم و اگر قصد خرید دارید باید به سایتهایی مثل ebay مراجعه کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

آقا آرمی چند تا از اون عکس ها که خودت هم تو عکس هستسی که تو آمریکا داشتی کادیلاک و پونتیاک و ... تعمیر اساسی می کردی بزار همچنین عکسی از مدالی که سناتور بهت داد را بزار فوق العاده میشه ما که شما را می شناسیم و قابلیت را می دونیم اما اعضای جدید شما را نمی شناسن در ضمن الان روی چه ماشینی کار می کنی؟ چند تا عکس هم از کارات بزار

18. این کاربر از as5778 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •