تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1041 از 1129 اولاول ... 41541941991103110371038103910401041104210431044104510511091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,401 به 10,410 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منظورم همون چراغ اخطار دمای آب که فابریک روی ماشین هست گوشه وبالای ساعت توی کیلومتر ماشین بیوکه
    سلام
    چراغ اخطار درجه اب موقع باز کردنه سوییچ روشن نمیشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    آبیک

پيش فرض

سلام وقتی سیم رو از فشنگی جدا کنم با چرخاندن سوییچ برای استارت خوردن روشن میشه
    ولی وقتی سیم به فشنگی وصله سوییچ رو باز کنم روشن میشه وبا روشن شدن ماشین دیگه خاموش نمیشه

3. این کاربر از معینعرب بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام وقتی سیم رو از فشنگی جدا کنم با چرخاندن سوییچ برای استارت خوردن روشن میشه
    ولی وقتی سیم به فشنگی وصله سوییچ رو باز کنم روشن میشه وبا روشن شدن ماشین دیگه خاموش نمیشه

وقتی که اتومبیل روشن، و چراغ اخطار هم روشن شده، خیلی آرام و آهسته سوئیچ استارت ماشین را به حالت خاموش کردن برگردانید و ببینین آیا در وضعیت روشن و خاموش شدن چراغ اخطار تغییری بوجود میاد؟

این وضعیت را روی ماشین خودم چک کردم و متوجه شدم اگر سوئیچ در آخرین مرحله قرار بگیره ( بیشترین مقدار چرخش و تا انتها) چراغ اخطار آب روشن باقی مانده و البته همه چیز به حالت عادی کار میکنه و فقط کافیه مقدار کمی سوئیچ از جای خودش به عقب برگرده تا چراغ اخطار خاموش بشه.

این قضیه مربوط به مغزی سوئیچ روی پوسته فرمان هست که در آخرین بخش خودش اتصال مستقیم را برای چراغ اخطار بوجود میاره و احتمالا به جهت تست چراغ اخطار و مدار مربوطه است.

اگر این تست را انجام دادید، و نتیجه نگرفتید، احتمالا نیاز به رگلاژ مغزی سوئیچ هست که با دو پیچ به روی پوسته بسته شده و با کمی شل کردن این دو پیچ، رگلاژ لازم را انجام بدید تا به نتیجه برسید.
    اگر اتومبیل را جدیدا گرفتید، احتمالا این رگلاژها توسط صاحب قبلی درست انجام نشده و یا شاید هم این دوتا پیچ ، شل شده و رگلاژ بهم خورده.
    حتما از مراحل انجام کار عکس بگیرید و منتشر کنید

بیوک ریویرا 1971 مدل GS به قیمت 40.000$ آمریکا به فروش رفت ( به قیمت دلار امروز 13.700 تومان تقریبا حدود 548 میلیون تومان!)

5. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام وقتی سیم رو از فشنگی جدا کنم با چرخاندن سوییچ برای استارت خوردن روشن میشه ولی وقتی سیم به فشنگی وصله سوییچ رو باز کنم روشن میشه وبا روشن شدن ماشین دیگه خاموش نمیشه
    وقتی سیم را جدا میکنی که ارتباطی وجود نداره که با بازکردنه سوییچ چراغ اخطار روشن بشه پس تا این قسمت سیم کشی ایرادی داره احتمال داره سیم لامپ اخطار به جایی اتصالی داره +و-پشت امپر اون سنسور یه منفی داره یه مثبت -که منفی به بدنه سنسور به بلوک متطله اون سوکت هم مثبت میشه میره به سوییچ واز سوییچ به قسمت دیگه متصل میشه که با باز کردن سوییچ چراغ اخصار هم روشن میشه بعضی مدلها هم سنسور چند سیم داره البته نمونه های تولید شده در امریکا بستگی به سال ونوع موتور داره

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

معایب و محاسن حذف منبع اگزوز کوچک نوا چیه در جیپ چروکی 6 سیلندر این منبع کوچک وجود نداره و قطر لوله اگزوز اون حدودا نیم الی یک سانتیمتر کوچکتر از نوا هستش .
    Last edited by kcnc; 20-04-2019 at 14:51.

8. این کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

معایب و محاسن حذف منبع اگزوز کوچک نوا چیه در جیپ چروکی 6 سیلندر این منبع کوچک وجود نداره و قطر لوله اگزوز اون حدودا نیم الی یک سانتیمتر کوچکتر از نوا هستش .
    معمولا در هر اتومبیل دو منبع اگزوز ( و یا به قول آمریکایی ها muffler به معنی صدا خفکن) نصب میشه که در دهه های اخیر منبع اول که کوچکتر هست، حکم کتالیزور را داره بنابراین بطور مشخص برداشتن این منبع، میتونه در بیرون رفتن سریعتر دود کمک کرده و موتور مقدار کمی قدرت اسب بخار بیشتر پیدا بکنه،

در اینجا یکی از ست های اگزوز طراحی شده توسط شرکت آمریکایی WALDRON EXHAUST برای شورلت نوا 6 و 8 سیلندر مدلهای 75 تا 79 دیده مشه که ظاهرا با باریکتر کردن منبع اول، مسیر مستقیم و راحتتری برای خروج دود در نظر گرفته شده و همین باعث تنفس بهتر موتور خواهد شد

احتمالا در چروکی ، منبع دوم که بزرگتر هست، به نحوی طراحی شده که کار منبع اول را هم انجام بده و علاوه بر کم کردن صدای موتور، مسیر راحتی برای خروج دود داشته و تاثیر زیادی در قدرت موتور نگذاره ( اگر بطور استاندارد منبع اول نداشته باشه)
    بنابراین من فکر میکنم حسن حذف کردن منبع اول، بهتر شدن تنفس موتور و احتمالا مقدار کمی قدرت بیشتر است، و نکته منفی، زیاد شدن صدای موتور در خروجی اگزوز که میشه با استفاده از یک منبع اگزوز مناسب دوم، مشکل صدای زیاد شده را حل کرد.

Last edited by camaro lt; 21-04-2019 at 06:10.

10. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو تا منبع اگزوز دارن 1.RESONATOR- .دومی هم MUFFLER --

MUFFLER -دراصل صدا خفه کن میشه امریکایی ها هم با این دو نام میشناسن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

لاستیک دور درب را عوض کردم بعد از چند روز اکثر خارها از جای خودشون در میان می خواهم با چسب بچسبونم چه چسبی مناسب این کار هستش یا راه کار دیگه ای را پیشنهاد می کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

لاستیک دور درب را عوض کردم بعد از چند روز اکثر خارها از جای خودشون در میان می خواهم با چسب بچسبونم چه چسبی مناسب این کار هستش یا راه کار دیگه ای را پیشنهاد می کنید
    متاسفانه این خارها اکثرا شل میشه و من هم همین مشکل را دارم.
    بهترین راهی که پیدا کردم استفاده از چسب سلیکن ( چسب آکواریم) است چون اگر نیاز به جداسازی بود، به راحتی و بدون صدمه زدن به بدنه و رنگ، کنده میشه در حالیکه چسبهای دیگه معمولا باعث صدمه زدن به رنگ خواهند شد، مثل چسبهای دوقلو، چسب فوری 123 و خمیر چسب دوقلو

علاوه براین چسب آکواریم حالت ارتجاعی و انعطاف پذیر داره و با باز و بسته شدن درب، احتمال کنده شدن خیلی کمتر است همینطور درزها و شکافهای موجود در لاستیک آب بندی را به راحتی پر کرد به صورتی که تقریبا شکل خود لاستیک خواهد شد.

14. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    آبیک

پيش فرض

دوستان سلام
    مشکل روشن ماندن چراغ آب از خرابی فشنگی بود اونی که روی ماشین نصب بود خراب بود و دومی هم که خریده بودم اصلا برای بیوک نبوده فروشنده به اشتباه فشنگی آمپر آب بهم داده بود چون تک فیش بود اشتباه کرده بود
    خدارو شکر باتعویض فشنگی اصلی به قیمت ۱۵۰هزار تومن مشکل رفع شد
    از دوستانی که راهنمایی کردن خیلی متشکرم

16. 3 کاربر از معینعرب بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •