تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1026 از 1129 اولاول ... 265269269761016102210231024102510261027102810291030103610761126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,251 به 10,260 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

انحلال پروژه خودروی مافوق صوت

عصر خودرو: پروژه توسعه و ساخت خودروی مافوق صوت موسوم به "بلادهوند" که قرار بود به ثروتمندان جهان فروخته شود، متوقف شد.

تلاش‌ها برای صرفه‌جویی در پروژه خودروی مافوق صوت "بلادهوند"(Bloodhound) و جلوگیری از ورشکستگی این پروژه نتیجه نداد و سرانجام در نیمه راه به خط پایان رسید!تیم سازنده "بلادهوند" پس از آنکه موفق به کسب حدود 25 میلیون پوند(حدود 32 میلیون دلار) بودجه از سرمایه‌گذاران نشد، منحل شد. در نتیجه، این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای فروش دارایی‌های خود، از جمله خود خودرو است. بنابراین اگر شما بر حسب اتفاق، 250 هزار پوند (318 هزار دلار) پول در اختیار دارید، می‌توانید صاحب یک قطعه از این خودروی تاریخی شوید.توقف این پروژه تعجب آور نیست، زیرا یک سرمایه‌گذاری خصوصی بود و موفقیت آن بستگی به یافتن سرمایه‌گذاران، حامیان و کمک‌های مالی داشت. طی مراحل پروژه مواردی پیش آمد که تیم سازنده بی‌پول شد و فقط توسط یک حامی مالی نجات پیدا می‌کرد. با این حال، این بار مبلغ مورد نیاز برای تست برنامه‌ریزی شده در آفریقای جنوبی در اواخر سال 2019 بسیار زیاد بود. به هر حال تیم سازنده با توجه به عصر حاضر که یک پست اینستاگرام تاثیر بیشتری از یک خودروی مافوق صوت پیدا کرده است، موفق به یافتن اسپانسر و تامین بودجه نشد.تنها یک فرصت باقی مانده است و آن این است که کسی بتواند شرکت "بلادهوند" را خریداری کند و پروژه ساخت این خودرو را به اتمام برساند. اگرچه که پول مورد نیاز برای خرید امتیاز این خودرو و آماده‌سازی آن برای رسیدن به سرعت مافوق صوت بسیار زیاد است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من تصمیم گرفتم ایمپالا ۷۴ بگیرم
    البته بگم قراربودیه ماشین ایرانی بگیرم که گفتم باهمون مقدار هزینه شاید بتونم اینو بگیرم
    میخوام ازماشین استفاده کنم یعنی .یرپایی باشه باهاش مسافرت برم
    اصلا می شه همچین استقاده ای ازشون کرد؟
    برای همچین استفادهای یه ماشین پیداکنم بدم بازسازی صفر تاصدش کنن یابرم یه دونه تمیزش رو بخرم؟
    هزینش چقدر در میاد؟
    ممنون میشم جواب بدین
    Last edited by mmrezasl; 10-12-2018 at 22:27.

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من تصمیم گرفتم ایمپالا ۷۴ بگیرم
    البته بگم قراربودیه ماشین ایرانی بگیرم که گفتم باهمون مقدار هزینه شاید بتونم اینو بگیرم
    میخوام ازماشین استفاده کنم یعنی .یرپایی باشه باهاش مسافرت برم
    اصلا می شه همچین استقاده ای ازشون کرد؟
    برای همچین استفادهای یه ماشین پیداکنم بدم بازسازی صفر تاصدش کنن یابرم یه دونه تمیزش رو بخرم؟
    هزینش چقدر در میاد؟
    ممنون میشم جواب بدین

دوست گرامی mmrezasl
    به کلوپ خودروهای آمریکایی خوش آمدید

اتومبیل مورد نظر شما، تقریبا یکی از خودروهای آمریکایی کمیاب بحساب میاد، بنابراین پاسخ به سوالات شما هم منوط بر این است که اتومبیلی که قصد خرید دارید، در چه وضعیتی باشه ( از نظر فنی، ظاهری، مدارک و اسناد و..)
    آیا اتومبیل را پیدا کردید و در حال برآورد وضعیت آن هستید یا هنوز مورد مناسبی نیافتید؟

هزینه خرید مسلما بالا است و دیگه امکان خرید چنین چیزی با قیمتهای پایین امکان پذیر نیست، ( نزدیک به 15 سال قبل یک مدل کوپه بسیار تمیز حدود 2.500.000 تومان معامله شد که بازهم برای زمان خودش کم بود چون صاحب خودرو توان و امکان نگهداری نداشت) مگر اینکه وضعیت اتومبیل بسیار بد باشه که در این صورت هزینه بازسازی هم بسیار بالا خواهد بود.

استفاده از این مدل خودروهای کلاسیک ( چه آمریکایی یا غیره) برای سفرهای بین شهری، امکان پذیر هست، منتها باید شرایطی را در نظر بگیرید تا سفر بی دردسر و کم حاشیه یا داشته باشید.

مثلا وضعیت فنی در حد بسیار خوبی باشه، و مهمتر اینکه خود شما به قول معروف " دست به آچار" باشید و از چند و چون این مدل اتومبیلها و ایرادات و مشکلات احتمالی و همینطور روشهای تعمیرات و ...آگاهی خوبی داشته باشید تا کمترین دردسر و مشکل را پیدا کنید و خودتان توانایی حل بسیاری از این مشکلات را داشته و کمترین نیاز را برای مراجعه به تعمیرگاه پیدا کنید( بخصوص در سفر که کلا دسترسی به مکانیک آنهم برای خودروهای با ارزش اینچنینی بسیار سخت و دشوار است)

در مورد اینکه خودروی مورد نظر شما بهتر است نیاز به بازسازی داشته باشه و یا کاملا سالم و مرتب، اینهم بستگی به شرایط مالی و همانطور که گفتم، وضعیت توانایی فنی شما دارد.
    خرید اتومبیل سالم هزینه بسیار بالایی را در بر میگیره و البته بازهم واقعا مشخص نیست که آیا به همان صورتی که در ظاهر نشان داده، خودروی سالم و کارآمدی هست یا خیر؟

از طرفی خرید خودروی نیازمند به بازسازی نیز دردسرهای زیادی دارد که شامل همه بخشها ( با توجه به مقدار تعمیرات مورد نیاز و قطعات لازم) شده و آنهم هزینه سنگین و البته دردسرهای دوندگی و جستجو و پیگیری موارد و..را دارد.

بنابراین در حال حاضر نمی توان عدد مشخصی برای تعمیر یک اتومبیل داد که این بستگی به تمام چیزهایی که اشاره کردم دارد،

ممکن است مثلا شما دارای توانایی تعمیرات قطعات مختلف و تعویض و رگلاژ و بررسی و رفع ایراد و..باشید که در این صورت هزینه های تعمیرات بسیار کمتر خواهد شد و یا اینکه اتومبیل مورد نظر ، موتور و قطعات فنی خوبی داشته باشه اما از نظر وضعیت تزئینات و تودوزی و رنگ و..نیازمند بازسازی باشه که همین چند مورد در صورتی که بطور کاملا حرفه ای و درجه یک انجام شود، به راحتی به بالای 20 میلیون تومان ( و حتی بیشتر) خواهد رسید.

اگر امکان داره کمی در مورد توانایی های فنی خودتان بنویسید، و البته اگر خودرویی را در نظر دارید، با تصاویر و شرایطی که داره ؛ در کلوپ منتشر کنید تا در کنار بقیه اعضاء و در حد امکان راهنمایی و مشاوره داده بشه.

موفق باشید

4. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط camaro lt;9090134[B

اگر امکان داره کمی در مورد توانایی های فنی خودتان بنویسید، و البته اگر خودرویی را در نظر دارید، با تصاویر و شرایطی که داره ؛ در کلوپ منتشر کنید تا در کنار بقیه اعضاء و در حد امکان راهنمایی و مشاوره داده بشه.

موفق باشید
    [/B]
    ممنون از توضیحاتتون
    متاسفانه از نظر فنی توانایی های زیادی ندارم ولی با توجه به سن کمم و رشته ی دانشگاهیم (۲۱، مهندسی مکانیک) امیدوارم بتونم خوب یاد بگیرم
    دوتا ماشین دیدم که هر دوتاشون برای مدت زیادیه که خوابن ولی پلاک شدن و فکر نمی کنم از نظر مدارک مشکلی داشته باشه
    خیلی زور بزنم فکر کنم بتونم نزدیک ۸۰ تومن جور کنم حالا نمی دونم میشه باهاش یه همچین کاری کرد
    می دونم سنم کمه و توانایی فنی خوبی هم ندارم ولی چند وقت پیش وقتی یکی از این ماشینا رو دیدم حسابی دیوونش شدم
    یه جنونی رفت تو وجودم که هرطور شده یکی از اینا رو داشته باشم
    ممنون میشم اگه کمک کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    متاسفانه از نظر فنی توانایی های زیادی ندارم ولی با توجه به سن کمم و رشته ی دانشگاهیم (۲۱، مهندسی مکانیک) امیدوارم بتونم خوب یاد بگیرم
    دوتا ماشین دیدم که هر دوتاشون برای مدت زیادیه که خوابن ولی پلاک شدن و فکر نمی کنم از نظر مدارک مشکلی داشته باشه
    خیلی زور بزنم فکر کنم بتونم نزدیک ۸۰ تومن جور کنم حالا نمی دونم میشه باهاش یه همچین کاری کرد
    می دونم سنم کمه و توانایی فنی خوبی هم ندارم ولی چند وقت پیش وقتی یکی از این ماشینا رو دیدم حسابی دیوونش شدم
    ممنون میشم اگه کمک کنید
    در مورد توانایی های فنی، هرچقدر اطلاعات و تجربه داشته باشید، بازهم کم بحساب میاد، و چه بسا مکانیکهای بسیار ماهر که برای پیدا کردن دلیل یک ایراد فنی، مدتها در حال آزمایش و بررسی باشن، بنابراین چندان نگران این موضوع نباشد، به شرطی که علاقه و پیگیری مداوم برای یاد گرفتن و کسب تجربه را داشته، و سعی کنید از تجارب دیگران استفاده کنید.

مسلما با انجام کارهای فنی ساده و نچندان پیچیده، کم کم اطلاعات و تجربه زیادتری بدست میاورید و همه ما در اینجا به همین شیوه تجربه پیدا کردیم که البته هنوز هم کم بحساب میاد.

در مورد اتومبیلهایی که دیدید، اینکه وضعیت فنی آنها چطور باشه، چه مقدار هزینه برای راه انداختن و استفاده مناسب نیاز داشته باشه، نمیشه جواب قطعی داد و همانطور که قبلا اشاره کردم، با بررسی دقیق و از نزدیک تا حدی میشه متوجه جریانات شد.

یک اتومبیل حتی در بهترین شرایط، وقتی مدتها خوابیده باشه، کم کم ایرادات و اشکالاتی پیدا میکنه که گاها هزینه سنگینی برای راه اندازی مجدد داره و در مورد اتومبیلهای کلاسیک و بخصوص آمریکایی این ایرادات میتونه قبل از خوابیدن هم بوجود آمده باشه.

مثلا یک گیربکس خراب که نیاز به بازسازی یا تعویض کامل داره، موتوری که آب و روغن قاطی کرده( که اینهم دلایل مختلف داره) ، یا حتی ایرادات فنی به ظاهر ساده مثل مشکلات برق و جلوبندی که میتونه زمان زیاد و هزینه گزافی برای تعمیر به خودش اختصاص بده

توصیه من به شما این هست:

اگر واقعا قصد خرید یکی از این دو خودرو را دارید، قیمت نهایی خودرو را بپرسید تا ببینین آیا با این قیمت ، یک نمونه سالم و بدون ایراد و یا تا حدی مناسب که ارزش بازسازی داشته باشه، قابل خرید هست یا خیر؟
    چون قیمتها مشخص نیست و بیشتر توافقی است تا اینکه در یک بورس خرید و فروش حدودی داشته باشه ( مثل خودروهای روز و متداول)

در ادامه ، نوبت به مرحله بعدی که بسیار بسیار مهم و سرنوشت ساز هست میرسید یعنی بررسی اسناد و مدارک و شماره ها و به اصطلاح " اصالت خودرو"

در درجه اول و دقیقا باید تمام مدارک و اسناد خودرو، شماره های بدنه شاسی اتاق و هماهنگی آنها با اسنادی که داره، چک شده و کوچکترین کم و کاستی نداشته باشه.

دلیل اینکه خودروهای قدیمی معمولا از این ایرادات سندی و قانونی دارن و بعضی از مسائل ممکنه به راحتی قابل حل نباشه و عملا یک خودرو با ایراد قانونی دچار دردسرهای زیادی برای تردد و خرید و فروش خواهد شد، پس قبل از هر کاری باید از این نظر 100% مطمئن باشید و انجام کار را به افراد و یا مراکز مجازی که صلاحیت احراز هویت و اصالت خودرو را دارن بسپارید و تا قبل از رسیدن به نتیجه منطقی ، حتی یک ریال هم پول پرداخت نکنید.

بعد از این مرحله باید موارد فنی متعدد اتومبیل چک بشه که چه چیزی داره و یا نداره؟ چرا خوابیده؟ موتور و گیربکس چطور کار میکنند؟ وضعیت دیفرانسیال و زیر بندی چطور است؟

اوضاع بدنه و رنگ و تصادفاتی که داشته؟ تودوزی و داشبرد و صندلی ها و موکت کف و رودریها و تمام متعلقات برقی و مکانیکی مربوطه بررسی بشه، تمام تزئینات و وسائل تزئینی و...که هر کدام میتونه به راحتی صدها هزار تومان و بلکه میلیونها تومان هزینه تعمیر و بازسازی و یا جایگزینی و تعویض داشته باشه.

وقتی این قیمت را بدست آوردید و محاسبات لازم ابتدایی برای برآورد هزینه را انجام دادید( که شامل بررسی وضعیت فنی و دلایل خوابیدن و ایرادات احتمالی در تمام بخشهای بدنه و مکانیکی و داخل و بیرون و زیر و.....) تا حدی میشه متوجه شد که آیا ارزش خرید دارد یا خیر؟

انجام این کار خیلی تخصصی و نیازمند داستن تجربه بالا هست و اگر به این مرحله رسیدید حتما از یک فرد دارای تجربه استفاده کنید که با دیدن و بررسی اولیه تمام مواد احتمالی ایرادات را پیدا بکنه.

این ایرادات ممکنه در حال توقف و خوابیدن ماشین بوجود آمده باشه یا قبل از آن و البته اتومبیلی که حرکت نکنه، خیلی از مشکلاتش هم مشخص نیست، مثل وضعیت جلوبندی و گیربکس، دیفرانسیل و ...

اگر تصمیم داشتید، حتما از تمام زوایا و بخشهای قابل دسترسی ماشینها عکس بگیرید و با توضیحاتی که فروشنده داده بنویسید تا حدود ابتدایی و اولیه ای از وضعیت بدست بیاد.

7. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    ممنون میشم اگه کمک کنید
    سلام
    دوست عزیز برای خرید خودروهای امریکایی باید یه مسائلی را از لحاط فنی بلد باشید البته اینطور نیست که مثل خودروهای امروزی خراب بشه باید رسیدگی کنید این خودرو به صورت CKDوارد شده وتوسط جنرال موتور درخاک امریکا
    شما میخوای ایمپالا بخرید چه مدلی ؟74؟
    ار سال 1970–1976تولیداین مدلها شده وار 1971ثبت شده
    اسمبلی این خودرو ها در شهر های مختلف امریکا بوده Arlington, Texas Oshawa, Ontarioو....
    مدل 1974 هم دو در هست هم 4در که کوپه وسدان میشه
    موتور در مدل کوپه 145-horsepower 350 Turbo Jet V-8 ومدل 235-horsepower 454 Turbo Jet V8. In California,
    وهمینطور استاندارد 155-horsepower 350 V-8 with four-barrel [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] was standard
    گیربکس هم 350 هستش وموتور هم 350 اسمال بلاک هست

حالا میخوای بخرید --اولا اینا سند تک برگی دارن+عوارض و....
    دوم اینکه این خودرو ها کاربرات 4بارول هستش --کاربرات بعداز کارکرد ار لحاظ تاب برداشتن یا دو واشره بستن-فرسودگیه سوزن ژیگلورها+خرابی لاستیک پمپ شتاب+تنظیم نبودن شناورکاربراتورو.... یه وقتی می بینید گازمیدید خودرو حرکت کندی داره +یا ممکنه دود کنه +یا ممکنه واشربین کاربرات خیس شده باشه و..
    مشکلاتی دارن که شما باید این مسایل را بلد باشید وگرنه به مشکل برمیخورید ;کاربرات کد نامبر دارن فرق میکنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ازلحاظ موتور باید درنظر بگیرید یه v8قدیمی که به هرحال کارکرده وممکنه یاتاقن فرسوده شده باشه صدابده+اسبک ها تنظیم نباشن وسوپاپ ها درست بازوبسته نشن --یا ممکنه رزوه راکر ارم هرز و اسبک تنظیم نمیشه شما باید دنبال یه پیچ دو سر رزوه باشید تا نصب کنید +لیفترها کثیف میشه باید کلا باز کنید همه را تمیز کنید 8سیلندر را تنظیم سوپاپ کنید کار راحتی نیست

گیربکس ممکنه صفحات کلاچ واستیل ها نیم سوز شده باشن اکثرا دیدم اینظور شده اینا هم مسایلی داره .

رینگ های پمپ روغن فرسوده باشن

شفت ورودی FRONT کلاچ ساییده شده بشاه به علت تاب داشتن فلایول ویا شل بودن پیچ ها

و مسادل دیگه هم هست به هرحال شما باید این موارد را درنظر بگیرید
    ازصفر میخواهید شاسی و اتاق و موتور اورهال کنید به این راحتی نیست هر چی خرج میکنید بازهم کم هست

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

جناب camaro lt بلوور بعضی وقتها صدا میده برای همین منظور میخواهم پیاده اش کنم به نظر شما با درآوردن پالانی امکان دسترسی به بلوورهست؟ چه توصیه ای برای سرویسش دارید

یکی از کمک فنرهای محور جلو روغن زده میخواستم ببینم تست سالم بودن کمک فنر محور جلو ( در بیرون از ماشین ) مثل تست کمک فنر های محور عقب هستش؟ با توجه به اینکه ساختار کمک فنر محور جلو با کمک فنر محور عقب باهم فرق دارند
    با تشکر فراوان

10. 2 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جناب camaro lt بلوور بعضی وقتها صدا میده برای همین منظور میخواهم پیاده اش کنم به نظر شما با درآوردن پالانی امکان دسترسی به بلوورهست؟ چه توصیه ای برای سرویسش دارید

یکی از کمک فنرهای محور جلو روغن زده میخواستم ببینم تست سالم بودن کمک فنر محور جلو ( در بیرون از ماشین ) مثل تست کمک فنر های محور عقب هستش؟ با توجه به اینکه ساختار کمک فنر محور جلو با کمک فنر محور عقب باهم فرق دارند
    با تشکر فراوان
    صدای فن کولر و بخاری معمولا بخاطر خشک شدن بوش موتور بوجود میاد و اکثرا با روغن زدن و روانکاری درست میشه، مگر اینکه فرسودگی این بوشها بیشتر از حد معمول باشه که نیاز به تعویض بوش داره ( اگر دست دوم پیدا بشه یا با تراشکاری از جنس خودش یکی ساخته و نصب کنید)

درآوردن فن کار مشکلی نیست و نیازی به باز کردن کامل پالانی نیست، فقط پیچها را باز کنید و با کمک یک نفر که پالانی را به سمت کنار فشار میده ( چون حالت فنری داره) دسترسی به فن امکان پذیر هست.

وقتی که فن باز شد، اول خوب تمیز کنید چون معمولا خاک و غبار زیادی میگیره. بعد با برق مستقیم ماشین آزمایش کنید و ببینین آیا صدا از فن بوده یا جای دیگه؟

فلش زرد محل قرار گیری بوش انتهایی را در پوسته نشان میده که از داخل موتور قابل دسترسی است.

فلش قرمز زائده های خم شده برای نگه داشتن بخش جلو به عقب بدنه فن هست که اگر نیاز به باز کردن بود، این چند زائده باید به مقدار کافی خم بشه تا دو بخش موتور از هم قابل جدا کردن باشه.

فلش آبی لوله تهویه موتور که هوای دمیده شده از سمت یونیت را برای خنک کردن موتور میفرسته و وجودش خیلی لازم است. اگر نداشت یا خراب بود حتما با استفاده از یک لوله مشابه ، یکی نصب کنید

یک مهره سر شافت موتور برای نگهداشتن پروانه هست که با باز کردن و کشیدن آرام پروانه به سمت بیرون، پروانه از شافت جدا میشه.

زیر پروانه بخش جلویی موتور فن قرار داره و با تمیز کردن این بخش و روشن کردن موتور، صدای مربوط به فن بهتر شنیده میشه و تشخیص اینکه صدا از بخش جلو یا عقب هست، راحتتر انجام خواهد شد.

در هر صورت اگر صدا داشت یا نه، حتما مقداری روغن بزنید تا روانکاری حداقلی انجام بشه.
    این بوش جلویی بیشتر فرسوده میشه چون در معرض تکان و لرزشهای بیشتری از سمت پروانه قرار داره

برای روغن زدن بوش انتهایی هم با استفاده از محل نصب لوله خنک کننده هوا، دسترسی بهتری به بوش انتهایی وجود داره

اگر با روغن زدن صدا برطرف نشد، ناچارا با خم کردن زائده های نگهدارنده، دو بخش موتور را جدا کنید تا دسترسی بهتری به بوشها داشته باشید و با بررسی بهتر و گریس زدن، روانکاری بهتری صورت بگیره.

اگر با گریس زدن هم مشکل حل نشد بنابراین باید بوش دارای ایراد( که معمولا بوش جلویی هست) باید تعویض بشه که فکر نمیکنم در بازار پیدا بشه اما خوشبختانه برای شما درست کردنش مشکلی نیست و به راحتی انجام پذیره.

در مورد کمک فنر جلو، تفاوت خاصی از نظر ساختاری بین کمک فنرها وجود نداره و جدای از شکل ظاهری، عملکرد یکی هست و همان آزمایشی که برای بررسی بقیه کمک فنرها انجام میشه، در مدلهای نصب شده در جلو هم قابل انجام دادن هست.

وقتی کمک روغن زده ( مطمئن باشید که روغن از جای دیگه روی کمک نریخته باشه) پس مشکل داره و باید تعویض بشه بخصوص که کمکهای شورلت از نوع گاز/ روغن هستند و خروج گاز تحت فشار با چشم قابل دیدن نیست و به احتمال قوی قبل از روغن زدن، گازها خارج شده.

خوشبختانه تعویض کمکهای جلو کار سختی نیست و با جک زدن جلو ماشین، باز کردن دو پیچ نگهدارنده کمک به طبق پایین و باز کردن مهره های سر کمک از داخل شاسی، کمک فنر از وسط طبق بیرون خواهد آمد

12. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام من ميخوام يه بيوك اسكاي لارك بخرم لطفا راهنماييم كنيد موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم كاملا راجعب اين ماشين ميخوام توضيح بدين برام ممنون ميشم خيليا ميگن نخرم ولي واقعا دوس دارم

14. این کاربر از jabar sing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من ميخوام يه بيوك اسكاي لارك بخرم لطفا راهنماييم كنيد موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم كاملا راجعب اين ماشين ميخوام توضيح بدين برام ممنون ميشم خيليا ميگن نخرم ولي واقعا دوس دارم
    سلام
    درمورد خرید همون مواردی که عرض کردیم نوشتیم وایرادات هم مشخص کردیم

هرکسی ییه علاقه مندی داره ودیگران ممکنه از خودروی امرکایی مثل بیوک خوششون نیاد به دلایلی مثل مصرف سوخت+ایرادات موتور+کاربرات و....

اگر شما دوست دارید حتما بخرید منتهی از لحاظ فنی باید بلد باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •