تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1129 از 1129 اولاول ... 12962910291079111911251126112711281129
نمايش نتايج 11,281 به 11,285 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه hamid-48's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=امید فریوری;9198852]خیلی ممنون لطف کردین. چک می کنم ... ببینم درست می شه یا نه. بیزر من هم کار نمی کنه
    جدا چک کردم درست بود صدا می داد ولی انگار از سیم هاش هست اون جدولش چجوری هست مرحله مرحله چک کنم؟!

- - - Updated - - -

خواهش میکنم، انشاالله مشکل حل میشه.
    در رابطه با بیزر، من هم همین مشکل رو دارم و بیزر رو جدا چک میکنم کار میکنه ولی روی ماشین نه.
    عملکرد بیزر به این شکله که فقط موقعی که سویچ روی ماشین هست برقش وصله و با باز کردن درب راننده، از طریق کلید لادری، منفی هم وصل میشه و بیزر صدا میده. اگه دقت کنین کلید لادری راننده هم دوتا سیم بهش وصله که یکیش مال چراغ سقف و اون یکی مال همین بیزر هست در حالی که سمت شاگرد تک سیم هست فقط برای چراغ سقف.
    اگه میخواین مرحله به مرحله جلو برین اول کلید لادری رو چک کنین که هر دوتا سیم بهش وصل باشه و عمل هم بکنه. الان چراغ سقف شما موقع باز کردن در روشن میشه؟ منظورم اینه که کلید لادری عمل میکنه؟ اگه عمل نمیکنه که شانس آوردین چون راه اندازی اون بسیار راحت تر از کارهای دیگه هست. اگه کلید عمل میکنه و سیمها هم بهش وصل هست اونوقت باید برین سراغ مدار سیمکشی.
    راستش عیب یابی و تعمیرات سیمکشی قسمت کنده فرمان و جعبه فیوز و زیر داشبورد این ماشینها قدری بدقلق و سخته و چون جای خیلی بدی هم قرار داره و باید درازکش بری زیر داشبورد، آدم رو زود خسته میکنه. برای همین من قید بیزر رو زدم و عطاش رو به لقاش بخشیدم. ولی شما زود میدان رو خالی نکنین و با تلاش و حوصله موفق به حل مشکل خواهید شد.

2. 2 کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود همقطاران گرامی

در مورد بیزر، این احتمال بسیار زیاده که مشکل از بخشهای اتصال کوتاه مدار برق بیزر باشه. به این معنی که در محلهایی که باید کنتاکت انجام بشود تا جریان برق برقرار شده و بیزر فعال شود، ایرادی وجود دارد.
    بطور مثال بیزر مربوط به سوئیچ استارت ، که اگر سوئیچ بر روی ماشین و در محل مغزی مکانیکی استارت، باقی مانده باشد و راننده بعد از خاموش کردن اتومبیل ، فراموش کند که سوئیچ را بردارد، بیزر مربوط به آن شروع به صدا کردن میکند ( در زمانی که درب باز شود).

چیزی که من متوجه شدم، در انتهای بخش مکانیکی سوئیچ استارت، که Ignition Cylinder Lock Switch
    نامیده میشود

دو بخش فلزی بسیار باریک در ستون فرمان نصب شده که زمان ورود سوئیچ به بخش مکانیکی، این دو قطعه فلز به هم برخورد کرده و مدار برق کامل شده و بیزر فعال میشود، البته قبل از استارت زدن و روشن شدن اتومبیل.

تصویر از نت پیدا کردم و ممکنه با نمونه اتومبیلهای ما کمی تفاوت داشته باشد، اما در نهایت با باز کردن غربیلک و جدا سازی بخشهای مربوطه، نهایتا به این کنتاکتها خواهید رسید( یا چیزی تقریبا مشابه آنها) که با چند آزمایش آزمون و خطا، به احتمال زیاد مشکل بیزر سوئیچ در این بخش حل خواهد شد.

4. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون. دو تا سیم سره جاش هست در رو هم که باز می کنم همه چی درسته فقط بیزر کار نمی کنه

- - - Updated - - -

خیلی ممنون از راهنماییتون. دو تا سیم سره جاش هست در رو هم که باز می کنم همه چی درسته فقط بیزر کار نمی کنه

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2022
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود وقت دوستان بخیر
    موتور نوا من گویا دو سیلندرش کار نمیکنه شمع و وایر و دلکو چک کردم سالم بود.
    میشه روی نوا به جای موتور ۶ سیلندر خطی یه موتور ۳۵۰ نصب کرد؟
    قیمت موتور ۶ سیلندر و ۸ سیلندر الان حدودا تو چه رنجی هستن؟
    سلام دوست عزیز
    منم همین مشکل داشتم ولی یک سلندرم از کار افتاد اولش فکر میکردم از کاربراتور ولی بعد از کشیدن وایر شمع ها متوجه شدم از سلیندر حالا تجربه رو بهت میگم
    درب قالپاق بازش کن بعد ببین کدوم سیلندر کار نمیکه ماشین روشن کن و مهرهای تپت ها رو شل کن و سفت کن اگر بازم دیدی حل نشد شمع رو از جای خودش دربیار و با سورنگ تنر فوری بریز داخل سیلندر بزار بمونه و با یک سیخ جیگری )بخاطر اینکه باریکه ( خم کنید و سعی کنید دور سوپاپ رو بتراشید احتمال ابنکه دور سوپاپ چربی سفت شده باشه کامل تمیز کنید و ببنید دوباره روشن کنید و با مهرهای تپت ها شل و سفت کنید این کارو چندبار تکرار کن به نتیجه میرسی من این مشکل داشتم خودم تو بیابون حلش کردم .

7. 2 کاربر از mamal3899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

ارادت بزرگوار، ممنون از راهنمایی حتما چیزی که گفتین رو انجام میدم فقط این تیکه که دور سوپاپ تمیز و تراشیده بشه رو دقیقا متوجه نشدم که کجاش باید مورد تمیزکاری قرار بگیره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •