تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 969 از 1129 اولاول ... 46986991995996596696796896997097197297397910191069 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,681 به 9,690 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من به شخصه تشکر می کنم از جناب کامارو که تا این حد با دقت و حوصله و انشای خوب بچه ها رو هدایت می کنند اطلاعات ایشون واقعا مفیده
    واقعا خسته نباشید

2. 8 کاربر از nova1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

لینک های شیفتر را کلا پیاده کرده بودم بعد از مونتاژ امروز متوجه شدم شیفتر در وضعیتهای مختلف(P N D L L) سر جایشان نیستند مثلا شیفتر را روی P قرار می دهم دقیقا در موقعیت خودش نیست به نظر شما این مورد می تونه موجب شده باشه کلید کشابی برق را بطور کامل وصل نمی کنه؟
    چطور میشه لینکهای مربوطه را بصورت درست تنظیم کرد ؟ با تشکر

4. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

لینک های شیفتر را کلا پیاده کرده بودم بعد از مونتاژ امروز متوجه شدم شیفتر در وضعیتهای مختلف(P N D L L) سر جایشان نیستند مثلا شیفتر را روی P قرار می دهم دقیقا در موقعیت خودش نیست به نظر شما این مورد می تونه موجب شده باشه کلید کشابی برق را بطور کامل وصل نمی کنه؟
    چطور میشه لینکهای مربوطه را بصورت درست تنظیم کرد ؟ با تشکر
    قبل از اینکه گیربکس از روی ماشین باز بشه، فقط در موقعیت P استارت میخورد؟
    اگر بله پس مدار ایمنی سالم بوده و الان هم داره کار میکنه چون ماشین استارت میخوره و فقط روشن نمیشه،
    اگر مدار قطع بود کلا استارت نمیخورد، البته احتمال اینکه برق دلکو را قطع بکنه هم هست( مثل دزدگیر ) که با آزمایش رسانایی برق به سر شمعها مشخص شده که برق هم میرسه و دلکو کار میکنه، بنابراین به نظر من ایراد روشن نشدن از این بخش نیست.

برای تنظیم، بهتره شیفتر و ماهک گیربکس را در وضعیت آخر ( P) قرار بدید و لینک یا کابل بین این دو بخش را وصل کنید . بعد آزمایش کنید و ببینید با تغییر دادن وضعیت شیفتر، کدام دنده ها عمل میکنه و کدام فعال نیست و یا درگیر نمیشه؟
    نیازی نیست ماشین روشن باشه و فقط تغییر موقعیت ماهک نشان میده که آیا با جابجایی شیفتر، ماهک هم در تمام موقعیتها قرار میگیره یا خیر؟
    تنظیم نهایی را هم وقتی ماشین روشن شد انجام بدید.

احتمال داره مثلا L1 عمل نکنه که با کمی رگلاژ لینک یا کابل، مشکل حل میشه.

پخش صوتهای کارتریج که در اکثر خودروهای آمریکایی دهه 70 وجود داشت.
    آخرین نمونه را در ایمپالا 1977 دیدم.

6. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

امروز وضعیت تامینگ را چک میکردم وقتی پیستون به نقطه مرگ می رسید چکش درست روبه روی ترمینال ها بود
    سوالم اینه چکش موافق عقربه های ساعت کار میکنه حالا باید دلکو را طوری تنظیم کنم که چکش دقیقا ابتدای ترمینال ها قرار بگیره؟

در تمام ترمینالها چکش در انتهای ترمینال قرار می گیره فکر کنم این باعث میشه برق کمتری به روی شمع ها برسه به همین منظور دلکو را طوری تنظیم کردم که چکش در ابتدای ترمینال ها قرار بگیره و پیستون هم در مرگ بالا ، امروز دیگه فرصت نشد استارت بزنم .
    Last edited by kcnc; 23-10-2016 at 19:54.

8. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امروز وضعیت تامینگ را چک میکردم وقتی پیستون به نقطه مرگ می رسید چکش درست روبه روی ترمینال ها بود
    سوالم اینه چکش موافق عقربه های ساعت کار میکنه حالا باید دلکو را طوری تنظیم کنم که چکش دقیقا ابتدای ترمینال ها قرار بگیره؟

در تمام ترمینالها چکش در انتهای ترمینال قرار می گیره فکر کنم این باعث میشه برق کمتری به روی شمع ها برسه به همین منظور دلکو را طوری تنظیم کردم که چکش در ابتدای ترمینال ها قرار بگیره و پیستون هم در مرگ بالا ، امروز دیگه فرصت نشد استارت بزنم .
    بطور استاندارد ، چکش برق باید دقیقا بر روی ترمینال باشه، ولی بخاطر اینکه نیاز به تنظیم دلکو هست، مقداری سر چکش برق بزرگتر ساخته شده تا در وضعیتهای آدوانس و ریتارد بخوبی کار بکنه.

بهتره برای شروع ،دلکو در حالت معمولی تنظیم بشه، و بعد از روشن شدن ماشین در صورت نیاز مقداری دلکو را بچرخانید تا تنظیم بهتری صورت بگیره و موتور نرمتر و بدون لرزش کار بکنه، البته بعد از گرم شدن موتور و چند کیلومتر رانندگی، بر اساس مقدار شتاب و کشش و وضعیت روشن و خاموش شدن و..، مجددا دلکو ررا تنظیم کنید( ادوانس یا ریتارد شدن)

اگر این دفعه روشن نشد، زیاد استارت نزنید و دنبال علت باشید. با توجه به چیزهایی که تا الان متوجه شدم، گمان من اینه که سوخت کافی به موتور نمیرسه، که با آزمایشهایی که قبلا خدمت شما گفتم، میتوانید از وضعیت سوخت رسانی اطلاع پیدا کنید.

10. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان . من یه تجربه در مورد اینکه علت روشن نشدن نرسیدن سوخت باشه دارم که فکر می کنم مفید باشه . باید هواکش کاربراتور را برداشته مقدار کمی بنزین ( ته استکان ) از بالای کاربراتور بریزید داخل اگه ایراد از بنزین باشه حتما عکس العمل نشون میده که متوجه میشید ایراد از سیستم سوخت رسانی هست.

12. 4 کاربر از nova1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام علی اقا
    عکس هایی که انتهای پست های خود قرار می دهید ، بسیار جذاب است
    با سپاس
    پیگیر مباحث هستم

14. این کاربر از parviz shirban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

وقتی که خروسک را با دست حرکت می دهم پنزین به دهانه کارب پمپ میکنه
    پمپ بنزین هم با روشی که فرمودید تست شد سالم هستش ، شمع ها وایرها ، فیوزها تست شدند
    امروز خواستم استارت بزنم وقتی که سوئیچ را باز کردم چراغ روغن روشن نشد فیشی که به سر شمع روغن رفته را درآوردم و دوباره جازدم ، سوئیچ را باز کردم چراغ روغن روشن شد چند بار استارت زدم ماشین روشن نشد باز دوباره چراغ روغن خاموش شد ،شمع از نوع دو فیش هستش امکان داره فیش را اشتباه جازدم
    امکان تست شمع روغن با مولتی متر هست؟

نقشه برقی که در سایت قرار دادید را نگاه میکردم برق ساسات از شمع روغن تامین میشه به نظر شما این میتونه دلیل روشن نشدن باشه یعنی اگر به هر دلیلی ساسات کار نکنه نمیشه ماشین را روشن کرد وقتی که پایم را روی پدال گاز میگذارم دهانه کارب بسته میشه
    با تشکر فراوان

16. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

وقتی که خروسک را با دست حرکت می دهم پنزین به دهانه کارب پمپ میکنه
    پمپ بنزین هم با روشی که فرمودید تست شد سالم هستش ، شمع ها وایرها ، فیوزها تست شدند
    امروز خواستم استارت بزنم وقتی که سوئیچ را باز کردم چراغ روغن روشن نشد فیشی که به سر شمع روغن رفته را درآوردم و دوباره جازدم ، سوئیچ را باز کردم چراغ روغن روشن شد چند بار استارت زدم ماشین روشن نشد باز دوباره چراغ روغن خاموش شد ،شمع از نوع دو فیش هستش امکان داره فیش را اشتباه جازدم
    امکان تست شمع روغن با مولتی متر هست؟

نقشه برقی که در سایت قرار دادید را نگاه میکردم برق ساسات از شمع روغن تامین میشه به نظر شما این میتونه دلیل روشن نشدن باشه یعنی اگر به هر دلیلی ساسات کار نکنه نمیشه ماشین را روشن کرد وقتی که پایم را روی پدال گاز میگذارم دهانه کارب بسته میشه
    با تشکر فراوان
    وقتی دهانه کارب بسته میشه، یعنی بخشی از ساسات کار میکنه و البته با دست هم میشه این وضعیت را تا حدی بوجود آورد ( گرفتن دهانه کارب با دست تا حدی که مقدار کمی هوا وارد کارب بشه).

وقتی پا از پدال بردارید دهانه باید همچنان بسته باشه و فقط زمان روشن شدن بوسیله وکیوم ساسات دوباره باز بشه.

مشکل چراغ روغن احتمالا شل بودن فیش بوده ولی اینکه باعث خاموش شدن یا روشن نشدن ماشین باشه، خیر، چون حداقل توی ماشین من که اینطوری نیست و حتی با در آوردن کامل فیشها هم باز ماشین روشن میشه.

من تصور میکنم به نوعی مقدار بنزین کافی برای روشن شدن نمیرسه. مقدار کمی بنزین در دهانه کارب بریزید و ببینین چطوری استارت میخوره؟
    اگر خواست روشن بشه ولی نشد، احتمال زیاد مشکل سوخت داره که کافی نیست.

گاهی اوقات پمپ شتاب هم درست عمل نمیکنه و هرچند بنزین در دهانه پاشیده میشه، اما کافی نیست.

18. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

چند بار سویچ را چرخاندم استارت نزد کلیه فیوزها را چک کردم سالم هستند و باطری هم شارژ ، دینام استارت پیاده شد قطعه ای که برق را به داخلش انتقال میده با پیچ و مهره نمره 3 به هم وصل شدند در اثر استارت زیاد و طولانی باعث شده این پیچ در اثر گرما ذوب بشه و برق را انتقال نده باید با پیچ نو جایگزین بشه
    شیارهای کالکتور هم پر شده بود از پودر ذغال که تمیز شد

Last edited by kcnc; 31-10-2016 at 19:13.

20. 5 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •